Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość jak widac
jednym wolno obrazac i ordynarnie wyzywac i jeszcze zostaja za to pochwaleni ze sobie SPUSCILI Z KRZYZA a innym obrywa sie za prawde...... sa rowni i rowniejsi... przykre to....i to kto... gio....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebieska... A Ty nie za młoda na takie ostre picie? :) Pomarańczowy... Sorry.. Ale spadaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała... Ty chyba tez jesteś za młoda... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony - przegrałes:-p ja tez pije, ale jakos mi nie smakuje qrcze, musze zmienic uzupełniacz do %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała... Ty chyba tez jesteś za młoda... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony - przegrałes:-p ja tez pije, ale jakos mi nie smakuje qrcze, musze zmienic uzupełniacz do % cholera, krolik sie rzuca w przedpokoju:-( pobudzi dziewczyny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała... Ty chyba tez jesteś za młoda... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja?? za młoda?? Amok - teraz przesadziles :P jestem super w sam raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzalam Kill Bill vol 2. Jak dla mnie hmmm calkiem inne od jedynki ale to jest dziwny film, nie da sie go okreslic jednym slowem. Dziwny, mocny, zakrecony ale sie mi podobal :) A obejrzalam go, bo mialam sie uczyc ale mi sie nie chce, wiec musialam sobie wymowke znalesc :D Amok --> a Ty czemu wszystkich od za mlodych wyzywasz?? staruszek, sie qrcze, znalazl ;) Za Twoje zdrowie tez sie napije!! :) Gio -> jak pogoda pozowli znow jutro smigne kolo Ciebie chodnikiem, czym mam sie glosno wydzierac: \"Giooooooo\"?? :D Mala --> uwielbiam taka wodke!! Za zdrowie Aniola Niepokornego wypije, a jakze :D Znudzony --> pokreciles!! ja mam juz w pracy trzy kompy, choc uzywam glownie dwoch, wszystkie maja net a teraz bedzie mial tylko ten jeden, ktora prawie wcale nie potrzebuje, wiec bedzie podejrzane jak bede ciagle z jeigo korzystac :P Capisco?? :D JUTRO W KONCU SIE WYSPIE :D :D :D :D :D :D :D W kazdym razie taka mam nadzieje... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie nei wyspie :P Tigre - polewam zatem - do dna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadalam wlasnie przed chwilka z Aniolem :D wszystko jest ok :D ide spac - jutro do pracy, a dzien bede miala wypelniony po brzegi to dobrze - bedzie czas szybciej plynal :D dobrej nocy Wam zycze :) cmok i pijcie za zdrowie butelki zostawiam pod lozkiem do dyspozycji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała- pewnie, że piję zdrówko Anioła!!! A co to za wynalazek z mlekiem? I do tego skomasowanym ;) Brzmi smakowicie Gio- w bólach łba to chyba idziemy łeb w łeb- hi, hi.... Mnie juz tak zamęcza kilka dni...chyba zostałam na \"starość\" meteo- łopatką !!!!! Amok- coś ty \"staruszku\"- nie dokazuj, nie dokazuj :) Siem licytowac na wiek nie będę - może za kilka latek. Borewicz- ja jaja na twardo (mniam) gotuję 10 minut na malutkim gazie. Zawsze wychodzą. Idem se seksa w wielkim mieście pooglądać , a potem lulu. papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NI EPOSZLAM NA IMPREZE BO SIE ZLE CZUJE więc - WINOOOOOO NO TO LUUUU!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ...wszystkim Czy ja dobrze slyszalam??? ktos mowi tu o winku??? jesli tak to .....do skrzynek zagladac ..zaraz sle extra Winooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JA SOBIE WŁADCE NA HBO oglądam :-) ... nie wiem po co, bo mam w domu wszystki części hehe, ale jak juz leci..to ogladam jak Wy hehe. :-) Ech tak to już jest jak człowiek od podstawówki na książkach fantasy wychowany :-) Długi weekend - a co to jest długi weekend. I czemu nic o meczu nie wiedziłam. ELLES W DUPE CHCESZ? :-) Na bilardzie się nie znam, ale kibicować umiem. Poproszę mnie wyzywac od młodej i nieletniej - pozwalam :-) Humorek mi się jeszcze bardziej poprawi. NO TU LUUUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świat znów ograną ciemnościiii............ Pierścień zaś znów chce powrócić na dłoń swego pana OBY go nie odnalazł :) KTOŚ WIE, ŻE BILBO MA PIERŚCIEŃ Przyjdą TU!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofeinko.. Nie dość że młoda i smarkata to jeszcze nieletnia... Taka ładna z Ciebie dziewczyna, popodrywac chciałem... A tu co? Mogę być oskarżony o te jakąś tam filie? ;) Cóż... Ma się te parę latek... I czuje się je od czasu do czasu.. Tzn mniej więcej co minute ;) Żeby mnie tylko nie pogonili za rozpijanie nieletnich !!!!! Polejcie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaya >> ja już odebrałam i obaliłam pół eroticznego jakem erotomanka :D dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...e.........zastałem Elke:D:D:D...sorki ..ale upstrykałem sie jednym ..bronkiem :D:D.hehehehehehe...............malaga..tiki,taki,..... i kasztanki....dla Ciebie i winko..i dla kolezanki...hehehehe...hahaha zdrowie...Aniołów,Diabłów....i czerwonopijców:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam :) Troche mnie nie bylo ale jestem zajeta pracuje caly czas w moim ogrodku tzn doprowadzam go do porzadku od podstaw wczoraj sialam trawe jeszce mi tyle zostalo do zrobienia ze hohoho spalilam sie na czerwono oczywiscie i piegi mi wyszly mam juz nowe zdjecia z moja grzywka bede rozsylac w poniedzialek bo weekend bede zajeta zapewne:) Moj maz juz nie moze wytrzymac w tej jego pracy nie ma energii na nic kompletnie postanowilam ze sama mu bede wysylac resume bo on sie za to nie wezmie jezeli ja mu nie pomoge,musze go ostatnio do wszystkiego motywowac:) Pozdrawiam wszystkich:) Elles - dziekuje za zdjecia ze slicznym bialym puchatym pieskiem jakiej on rasy?bo dla mnie to on jest mix chow chow i jakiegos jeszce:)Kwiatek tez sliczny:) Margot:)Mam nadzieje ze egzaminy poszly Ci dobrze:)Zajrze na Polakow po niedzieli bo teraz nie mam zabardzo czasu:)A mam zamiar duzo napisac:) Gio :) Zosia:) Znudzony:) zdiablona:) Tygrysek:) mnie sie kill bill 2 podobal szcegolnie ta scenka gdy Uma probowala sie wydostac z trumny:) Koffeina:) Czytalam Cie ostatnio na innym topiku smutno mi bardzo musze powiedziec ze masz super optymistyczne podejscie do zycia bylabys dobrym psychologiem moim zdaniem:) Akara:) I dla wszystkich ktorych nie wymienilam buziaczki:) Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohhh to juz tyle naklikaliscie ja prawie na koncu strony i wino pijecie tez bym sie napila:):P Koffeina- ja ogladalam 1 i 2 i 3 czesc wladcy 2 razy uwielbiam i zaluje ze juz koniec ale slyszalam ze moze nakreca Hobbita fajnie by bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest jak pije się z młodymi... Popadaliści już... To ja ide spać. Miłej nocy Diabełki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok mnie lekcewazy :( :( :( najpierw tanczyc nie chcial, a teraz mnie ignoruuuuuuje :( :P Dark 🖐️ najpierw praca w ogroku a potem blotna kapiel??? hmmm ;) Hans, nieeeeeeeeee, tylko nie znowu ta piosnka, plsssssssssssss Kofi, jacy wszyscy?? ja nawet kablowki nie mam, a TV stoi i sie qrzy :P :D zacofana jestem??? e taaam mam Neta :D Mloda, no tyl lyk na slodki sen i tez znikam do lozka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi ...no chwilke ..zostaw tam kapke tego wina ..bo nam zabraknie ..i specjalna dostawa bedzie za ...tydzien dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KTO POPADAŁ NIBY??? JA???? Co to to nie...pisze stero a do tego oglądam sonie STARASZNYCHE CZARNYCH JEŹDZCÓW aaaaaaaaaaaaaaaa Mój elfie kochany - przeciez ja od razu wiedziałam, po nicku, żeś bratnia dusza i dark-morczna i do tego elf-fantasy :-) A co do psychologiiii to chyba za stara jestem by się kształcić w tym kierunku..więc tak bez bazy trzaskam takie psychologiczne mowy :-) Biedronka - Ty odzyskałas dostęp do kompa, czy Twoja połowa dalej okupację robi? Koniecznie musisz własnego sobie szrocika skręcić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam tv i kablówkę ale najbardziej to cieszy mnie HBO, C+, BBC i programy typu Planeteeeee albo inne Discovery :-) STANIE SIĘ UPIOREM...........aaaaaaaaaaaaaaa Królewskie liście... spowolni działanie jadu.... jest jest....ONA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×