Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

J-23...nic nie gadaj ...dorzuc troche koksu ..bo palenisko wygasa ...!:) Wszystko juz zostalo powiedziane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym wstawił planszę \"Przepraszamy za usterki - Spotkamy się w lepszym świecie\"... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WÓDKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WINAAAAAAAAAAAAAA HERBATYYYYYYYYYYYY KAWYYYYYYYYYYYYYYY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofi, mądrze gadasz, ja mam jeszcze żubrówkę, chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linking ...usterki zlikwidowane ...znowu obraz powrocil..To wszystko wina pelni ksiezyca ..zawsze szykuje jakies zadymy ...! Nie ma lepszego świata ..W realu jest jeszcze gorzej ...ale wszedzie mozna znalezc przyjazne dusze .. ja jestem ..niespotykanie spokojny czlowiek ..Najgorszy moment jest zawsze jak Emocje biora gore na Rozsadkiem ..amnie wtedy ogarnia stoicki spokoj ... ..tylko spokojna szczera rozmowa ..ktora pozwala ustalic fakty wyjasnic nieporozumienie ..prowadzi do zgody ... Dalej twierdze ..ze nawet wirtualna znajomosc ma sens ...a to co sie dzialo pod łóżkiem Znudzonego ..przez 1.5 roku ...nadaje sie ksiegi Guinessa ...bylo by dziewne zeby przy takiej ilosci roznych charakterow ..bylo same maselko...i wszyscy sobie tylko slodzili...Dopiero byloby nieszczerze... ..a tak ...samo zycie .. Niektore ciosy ..byly grubo ponizej pasa ..ale ...to juz znamy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vel aniołka Linking-bliźniaku nic dodać, nic ująć :( Kofeina dobrze że walczysz, ale mi by chyba nie smakowało :( może innym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrnte
jebane suki wypierdalac z tego topku, scierwa !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jakoś mi nie zalezy by wódka komuś samkował - bo akurat ja jej nie piję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni, Akara-przeciez pisalam ze takie sprawy powinny byc poruszane poza forum!!! a skoro juz kwestia zrywania kontaktow wyszla na jaw no to chyba moge miec swoje zdanie na ten temat...po prostu zrobilo mi sie przykro bo mialam wrazenie ze naprawde ludzi ktorzy tu pisza laczy jakas szczegolna wiez...i nadal mam nadzieje ze tak jest... tylko ze to wszystko juz tu za dlugo bylo wywlekane no i w koncu mnie ponioslo...i nie tylko mnie sadzac po twoim poscie Kachni:P i tak was wszystkich lubie:P pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha linking - lepszego świata nie ma - jest taki jakim sami go widzimy. Akurat nie uważam, by jakies usterki miał odebrac mi wesołe postrzeganie świata. Kumu nie pasuje niech się w trumnie zamknie za zycia lub niech się obrazi na cąał świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkich ponioslo, niebieska ;). A wiez jest, tylko nie jednakowo silna miedzy kazdym czlonkiem forum - to normalne, prawda? Byla/jest burza, bedzie i po burzy. A teraz postarajmy sie \'move on\', ok? pozdrowienia dla Ciebie, niebieska biedronko :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"wstrnte jebane suki wypierdalac z tego topku, scierwa !!!!!!!!!\" ....mam nadzieje ..że autorka ..tego wpisu ..miala na myśli siebie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony ... siemanka z ranka .....ta...właśnie widze ..że zadyma jest ..więkrza ..niż była w \'Niebie\"..po wypiciu ..całego nieba :D:D;)hihihihi ide spać..bo juz 3razy się kładłem :D:D:D:D:D...do trzech..razy sztuka :D..hehe..może teraz trafie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem juz wszystko ... o chorobie mojego Aniola rozlegly zawal i 20% uszkodzeń :( zalecenia: spokoj, spokoj, spokoj; niewiele wysilku fizycznego; obnizenie poziomu cholesterolu staram sie widziec w tym wszystkim jakies pozytywy - zyje i to jest najwazniejsze! kocham Go tak bardzo, ze chyab wspolcierpie razem z Nim - odnowily sie jakies tam moje problemy dam sobie rade musze chce wykorzystac czas, jaki jest nam dany w spokoju i radosci tego i Wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała - 👄 🌻 ❤️ Trzymajcie się... Wierzę, że Twój Anioł wyzdrowieje. "jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarratatatatatataa... wstawać Diabły, dzisiaj ja robie pobódke!! Nie moge pozwolić zebyście tak ładnie spali jak JA ide do roboty i musze tak wcześnie wstawać :P Lenistwo sie szerzy.... :O:P Wyłazić z betów, dwa skłony, podchodzimy do okna, no.. jest pięknie, czyli ze mozna już nie spać :) llallalallaala... :):) hehe No to do miłego 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien bry :D Elles -> jej jaki z Ciebie ptaszek poranny :D Kai --> 🖐️ :D Mala --> trzymam kciuki, bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala....❤️🌻...trzymam kciuki i mysle cieplutko o was....bedzie dobrze....musi byc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOOOOOOOOOOOOOOD MORNIGGGGGGGGG DIABŁY I chyba ostatnie takie powitanie. No cóż myślałęm, że .... a zresztą nieważne. Ostatnie no cóż jesteście wszycy miłymi ludziami i miło się z wami pod wyrkiem imprezowało. Niestety sytuacja jaka co moment pojawia się pod wyrkiem zniesmaczyła mnie do tego stopnia, że chyba jest to post mój ostatni. Przykre jest, że osoby zainteresowane nie potrafią załatwić sprawy w drodze wymiany maili bezpośrednich lub inną formą komunikacji bezpośredniej. Przykre jest, że ktoś kto nie jest bezpośrednio zaangażowany wyręcza osoby, które są bezpośrednio ze sprawą związane. Zaczynam mieć uzasadnione podejrzenie, że ktoś chce w ten sposób rozp.... podwyrkowe spotkania, tylko nie wiem dlaczego? Przykre jest że są osoby, których nie stać na otwarte dyskusję i ukrywają się za pomarańczą Diabły nie djacie się i wyrkujcie, ja wysiadam Tentaga - Mirek Grynkiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mała ---> ❤️ 🌻 ❤️ Dużo zdrowia dla Aniła i dużo spokoju dla ciebie. Trzymaj się dziewczyno 🌻 Elles ---> pracuj z pasją :P Nie komentujcie już niczego. Coraz nas mniej będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek :) mała- dla twego Aniołka big fluid przesyłam i 🌻 i 👄 Tentaga- nie daj się! Dlaczego mamy rezygnować? Jeśli ktoś próbuje rozwalić to co zbudowaliście tak pięknie....i jak pomyślę, że właśnie mu/jej się to udaje to mnie trafia - wrrrrr! A ja sobie zostanę ;0 Do Kai napisze prywatnie- tak jak chciała ;) Buziak dla wszystkich. (no prawie!) Jadę robić zakupy na grilla jutrzejszego u przyjaciół. Ale będzie fajosko-nawet jak będzie lać, grzmić, śnieżyć, zawiejać...odśnieżę polankę i rozpalę co trzeba (albo kogo trzeba-hi., hi) Gio- tak, tak! Na tamtym topiku się spotkałyśmy....Zaimponowałaś mi taką optymistyczną duszyczką tutaj...ja długo się zbierałam...i zbieram nadal...ale jest coraz lepiej! Cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina - napisz na maila. Zbiorę zasłuzone cięgi. Tentaga - :( Nie odchodź. Jeśli to w czyms pomoże, to raczej ja się wycofam. Nie tego chciałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIŁEGO DNIAAAAAAAAAAAAAAA Czy komus się podoba czy nie - nadal mam wspaniały nastrój, sciskam wszystkich co nie mają problemów z przyjęciem uscisków. :-) No jak dacie rozpieprzyć topik - to już Wasz wybór. Nina - :) My tam mamy gdzie wracać z Szafirem nie? :-) Właśnie dostałam smsa z Oslo - nie wiem czy zachwycony Szafir będzie chciał wrócić do Polski hehehehhe BIEDRONKA DZIEKI ZA EMAIL I FOTKEEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy! Mała - trzymaj się, po zawale można jeszcze góry przenosić. Musisz Go tylko kochać i rozpieszczać - to najlepsza kuracja:) Tak naprawdę chyba nie zdajemy sobie sprawy, jak ważne dla naszego zdrowia są spokój, brak stresów i miłość bliskich osób. A to podstawa. Trzymam kciuki, by Twój Anioł szybko wrócił do pełnej formy:D A poza tym - się porobiło... Jakoś nawet pisać mi się dziś nie chce. Szkoda. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×