Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Alez mam wstret do nauki po tej ostrej jezdzie z mgr... A w ndz egzamin, nic nie umiem NIC!! Tak sie mi nie chce uczyc, ze szkoda gadac :P Air --> stanowczo z nauka nie nalezy przeginac :P :D Akara --> chwal sie!! :D Kofi --> ja Ci mowie, bedzie dobrze, obie sie przed wakacjami obronimy!! :D I racje ma Air\'ka bedziesz weslej to pozniej wspominac :) Linka, no i qrcze nie wiem, potrzebujesz pocieszania, czy nie?? Jkaby cus to masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linking - i kto tu ociera się o copyright? Porównaj ilość postów - byłam pierwsza, tylko nie na diabłach, na diabłach samych, tu byłam aniołka. Dobra... ja nie mam nic naprzeciw... uściski bliźniaku :D Tygrysek - pocieszać, pocieszać, bo dałam sobie wlepić bioparox, który nic nie działa, i coraz lepiej kaszlę jutro wracam do lekarza po antybiotyk a piwko chętnie wypije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam...wszystkich i kazdego z osobna...:) jestem niewyspana jak dzika swinia po buszowaniu w kartoflisku :O czy ma kto co zeby nie cza bylo spac????:D Tygrysku...zgaduj zgadula co ja moglam robic w sphinxie:) masz jedna szanse:D Blondi:D ty tylko tu jeczysz...czy w innych sytuacjacj tez?:D:D:D Niebieska :) wpadek nie polecam;) lepiej zaplanowac:D Linka z Linkem...co wy mnie tu jakies sprosnosci piszeta;):D hahaha Link...ale twoj skalp bylby baaardzo skromny;):D no i ideale..hehe...tylko czego...bo mi sie jakos zapomnialo;):D Linka nie prychac ...nie kaslac ani inne takie:) walnij muniaczka...popraw rum jankeim i badz zdrowa jak rybka co to plywac lubi:) Akara ale sie nie zaplacz za bardzo;) bo kto cie potem rozsupla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linking >> ;) Zdiablona >> a lubię se pojęczeć w różnych sytuacjach:P OGŁASZAM WSZYSTKIM ZAINTERESOWANYM, że imprezy nie będzie w lipcu we Wrocławiu...znaczy może będzie, ale beze mnie i Be be. :P Sorrki :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROTEST PROSZĘ PRZEŚLIJCIE ZNAJOMYM Światowi liderzy pragną, abyś przyłączył się do protestu przeciw islamskim fundamentalistom. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w ogólnoświatowej demonstracji przeciw reżimowi Al Kaidy, przyszły piątek o godz. 12.00. Powszechnie wiadomo, że islamscy fundamentaliści są przeciwnikami picia alkoholu oraz nie znoszą widoku nagich kobiet, dlatego zachęcamy wszystkie kobiety, aby w piątek o godz. 12 biegały nago po biurze, a w tym czasie mężczyźni z piwem w dłoniach, będą próbowali je złapać. Naszym zdaniem jest to najlepszy sposób okazania naszego sprzeciwu wobec terroryzmu Al. Kaidy, a poza tym w ten sposób zdekonspirujemy ich zwolenników wśród nas /islamscy fundamentaliści to ci, którzy nie przyłączą się do naszego protestu Pamiętaj, w przyszły piątek o 12 ! Ty też możesz pomóc w walce z terroryzmem !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Propozycja dla chcących założyć działalność gospodarczą w zakresie szkoleń 1. \"Kobiety sądzą, że wiedzą wszystko.\" Kursy dla kobiet: 1. Cisza - Ostateczna Granica: Czego Żadna Kobieta Jeszcze Nie osiągnęła. 2. Nieznane Strony Bankowosci: Posiadanie Oszczędnosci. 3. Imprezy: Jak obejsć się Bez Nowych Strojów. 4. Zarządzanie Mężczyzną: Prace Domowe Mogą Poczekać Do Zakończenia Meczu. 5. Etykieta łazienkowa I: Mężczyzna Również Potrzebuje Miejsca w Szafce. 6. Etykieta łazienkowa II: Jego Maszynka do Golenia Jest Jego (Jego Maszynka Nie Jest do Golenia Nóg). 7. Umiejętności Komunikacyjne I: Łzy - Ostatnia Deska Ratunku, Nie Pierwsza. 8. Umiejętności Komunikacyjne II: Myślenie Przed Mówieniem. 9. Umiejętności Komunikacyjne III: Osiąganie Celu Bez Brzęczenia. 10. Bezpieczne Prowadzenie Samochodu: Umiejętność, którą MOŻESZ nabyć. 11. Umiejętności Telefoniczne: Jak Odłożyć Słuchawkę. 12. Wprowadzenie do Parkowania. 13. Zaawansowane Parkowanie: Parkowanie Tyłem. 14. Zatrzymywanie Wody w organizmie: Fakt czy Tłuszcz. 15. Gotowanie I: Powrót do Bekonu, Jajek i Masła. 16. Gotowanie II: Otręby i Torf Nie Służą do Konsumpcji Przez Ludzi. 17. Gotowanie III: Jak Nie Narzucać Swojej Diety Innym Ludziom. 18. Zespół Napięcia Przedmiesiączkowego: Problem Twój... Nie Jego. 19. Strój Klasyczny: Noszenie Strojów, Które Już Masz. 20. Kurz: Nieszkodliwe Zjawisko Dostrzegane Tylko Przez Kobiety. 21. Olej i Paliwo: Twój Samochód Potrzebuje Obu (nie tylko odświeżaczy powietrza). 22. Przygotowanie do Wyjścia: Zacznij Dzień Wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No i nie jestem milionerką :( a wydałam całe 5 złotych na kupon toto lotka :) hihi, nawet mi sie koszty nie zwróciły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wyzej to ja of course, cos nie wyszlo :P Air -> ja wydalam 2,5 ale jeszcze nie wiem czy jestem milionerka, zapomnialam sprawdzic :D Linka -->mialam kiedys bioparox - obrzydlistwo, wiec Ci wspolczuje 🤗. Nie daj sie chorobsku, walcz z nim z cala diabelska moca, a ja Tobie kfiatek zdrowia 🌻 posylam :D Zdiablona --> pifko???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi...hihi...a co na to sasiedzi:O:D Tentaga...no to ja siem przylaczam...obaczem czy mnie szef zlapie:D:D:D ale sprobuje nie za szybko uciekac zeby chlop zadyszki nie dostal :) cudne masz te smiechaczki:D Air a my mamy czworke...koszta wrocone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona >> a nie wiem, nie mają chyba odwagi coś szepnąć :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! No i kurrrna nie wygrałam tych 20.000.000 zł. w totku.!!!! A miało byc tak pięknie-wywiady, autografy... ;) Miłej nocki życze, a ja idę drukować pieniążki, bo mi zabrakło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona - masz czwórkę?! A za ile puszczacie? Ja nie mogę sprawdzić, chyba wszyscy siedzą na lotto.pl Ale jeśli wygramy 20 000, robimy wieeelką imprezę w realu dla diabłów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona - masz czwórkę?! A za ile puszczacie? Ja nie mogę sprawdzić, chyba wszyscy siedzą na lotto.pl Ale jeśli wygramy 20 000 000, robimy wieeelką imprezę dla diabłów w realu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HI hi poprzednie też poszło! zobaczyłam jaką kwotę napisałam i zmieniałam, ale słowo się rzekło, jak będzie 20 000, też impreza będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu ja. Numerki były na wirtualnej... miałam tylko jedynkę... :( No to wirtualne piwko! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi bo oni to z zazdrosci:D Nina:) Linka:D z tym pusczaniem to ten...no...hehe;) ja nie wiem...:) poza tym nikt nie wygraj bo ja nie puscilam i dlatego wygram jeszcze wiecej w nastepnym losowaniu :D i tez zrobiem imprezem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PEEEELING ZE MNIEEEEEEEEEEEEEE ZAAAAA COOOOOOOOOO??? Przecież byłam grzeczna wg diabelskiego kodeksu .... Pisąłam dziś pierwszą część angola...mam nadzieje, że zdam hehe :-) Patrząc na to jak się fizycznie dzis czuję to i tak się ciesze z tego jak mi poszło. No i sobie myslę mnad wstępem...może zaczne pisac to coś się urodzi \"madrego\" Biodronka - dzięki za uściski - bardzo mi potrzebne. Troszkę jestem smutniejsza, bo może nici z wyjazdu będą, sesja się przesunęła mojemu ukochanemu i...nie da się. Trudno, będzie trzeba obejśc się samkiem i popracować mad soba w mniej \"uroczym\" otoczeniu i bez wykładowców hehe. Dzis powoli znika mi oprycha HURAAAAAA znów będe piękna AAAAAAAAAAA :-) Tygrysek dzieki za pomoc!!!! CMOK CMOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w lotto 3 jest :) Może się koszty zwróca hehe :-) POLEWAM WINKO!! I zabieram się za naukę, bo troszkę tego jest do zrobienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofi Blondi - z taaaaaaakimi warunkami to i wygrana w lotka nie jest potrzebna :D:D:D:D:D:D:D no no \"3\" \"4\" hihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze na troche wpa...swiadomie zajrzalam na forum... >>>Kofeinko, jaki wyjazd???chyba cos mnie ominelo... >>>Tentaga, ale ostatnio dajesz czadu, az mnie brzuch boli (od smiacia ,jak to mowi jedna kolezanka...) >>>a w totka to mialam same jedynki...:(:(:( snily mi sie numerki jakie maja byc tylko ze 45 i 48 a naprawde bylo 46 i 49...a reszta numerkow juz mi sie nie dosnila bo akurat ktos mnie obudzil...no i tak miliony przelecialy kolo nosa...:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakimi taaaaakimi warunkami :-) że niby o so chośi?............ Za 4 to już się będzie można niźle zabawić :-) Blondi a kiedy dostanę Twoje zdjęcia? Hmm? :P Biodronka - Ty też chyba za oplatą wysyłasz, czy jak. Aha jesli chodzi o to o czym pisze pracę to o prawie humanitarnym. Żeby nam się chciało tak jak nam się nie chce hehehe :) Wracam do edukacji, żeby wstyd nie było, ze diabły takie jakieś niewykształcone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podzielam podziw Tentagi...:-) ... i jeszcze bardziej.... :-) Kofi...:-) Z Pasiastą, to się cmoka... :-0 Knock, knock Znudzony... Pojawiasz się dzisiaj?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka - a wyjazd miał być w góry, ale chyba go już nie będzie, bo mój luby ma sesję i się troszkę pokomplkowała...szkoda, bo tak się cieszyłam. Cóz..bedzie trzeba poczekać do wakacji...szkoda szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CMOK CMOK - ja tam lubię się cmokać a Ty linking nie lubisz? Ktoś tam zyje???, bo cos mi się do tych książek ciężko wraca..jakąś obwodnica pomykam chyba. Biedronka - bo ja nie widziałam, ze masz email wpisany na stałe w nicku - juz wyslałam swoją mroczną postać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Biedroneczko...:-) 😘 Tylko 2 osoby się ujawniły?... A ja pamiętam niedawno blokadę Internetu w kraju, jak diabły rozpoczęły wysyłkę swoich podobizn.... Kofi...:-) Cmokać, to można z zachwytu nad \\\"3\\\", \\\"4\\\"... itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronko...bo na koncy bylo z gwiazdka i malym druczkiem napisane ze do kazdej cyfry masz dodac jeden:D:D:D Kofi...:D ja tez lubiem cmokac:) Linku...no tak milosnik piekan i mini:D:D Tentaga...no...ten...ja siem wytlumaczem ...ale dla ciebie mogem ze dwie dusze oskalpowac...albo bimber caly ci wypic;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×