Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Biedronko...no snilo ci se ze w totku padlo 45 i 48..potem cie kotos obudzil...tak??...no wiec potem powinny sie byly snic kolejne cyfry... na koncu snu byla *do kazdej wysnionej cyfry dodaj jeden :D:D wtedy bys wygrala jak zwykle okazalo sie ze koncowki sa najwazniejsze;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ Pozdrawiam wszystkich :) No ciekawe kto zgarnie te 20 x 10 do potegi szustej, to jest okolo 500 kg zlota. :) Wiem na pewno ze to nie ja, bo nie gralem :) Ogladalismy z Anielica festiwal w Opolu, nawet nam sie podobalo. Linking troche jestem teraz zajety, dlatego wpadam tylko na chwileczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hoi, znaczy sie czesc :D. Wlasnie napisalam krotki esej na kurs, kurna, te ich niuanse jezykowe mnie wykonca ;) (Ronald mi poprawil oczywiscie, wielkich bledow nie bylo, same drobnostki, ale kiedy ja sie tych drobnostek naucze?... czasami mysle, ze nigdy ;) ). Czesc znudzony :). No i czesc wam, lotto-maniacy :). Zdiablona, jak sie zasuplam to napisze na forum po pomoc, przylecisz na miotle (pamietacie jeszcze miotly?) mnie rozsuplac? ;) linking, polaczenie slowa \'zlamane\' i \'serce\' ma dosyc negatywne konotacje ;). Skoro na dwa, to raczej \'podzielone\' serce - jakos tak lepiej brzmi ;). Kofeina, to Ty nie wiesz, ze jestes swietnym srodkiem przeciwcellulitowym? Rech, rech. A cmokniesz mnie tez? ;) No i nie smuc sie, zycie na to za krotkie ;). Blondi, ciekawe masz sposoby na relaks :D ;). Ide spac zaraz, znowu sie zasiedzialam :0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już jednak nie mam sily czytać...głowa mnie boli i oczy się same kleja. Dobrej nocy czarcia zgrajo. akara - może i jestem dobra na skórę, ale NIEZDROWA :P Poza tym chrzanić te celulity i inne cuda. Cialo i tak nie jest realne, więc nie ma co się nim przejmować. Zwłaszcza, że ja nad swoim to musiałabym z 2 lata cięzko pracować, by było zadbane hehehehehe Choć zapach tej waszej kawowej mikstury mi się podoba...cynamon...imbir...no no... cmokam cmoka :-) Ciebie też, z wielką przyjemnością. I nie pisz mi, że nigdy sie nie nauczysz, bo już sie nauczylaś :-) Teraz tylko będziesz szlifować na brylant. I się już nie smucę OT CO :D Podeślij mi numer gadulca do siebie jak masz, bo zapomniałam poprosić - muszę obgadać ta książkę o malowaniu. Jak nazbieram pieniążków to sobie kupię jakąś hmm ze zdjęciami pokazowych makijaży...bo narazie to z czasopism sobie zgapiam i przerabiam obmalowywanie oka. Tylko skąd tu technikę brać? O I JESZCZE BALZACA DORZUCE: \"Prawdziwe szczęście jest rzeczą wysiłku odwagi i pracy\". Honoriusz Balzac papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOOOOOOOOOOOOOOD MORNIGGGGGGGGG DIABŁY Wyskakiwać mnie z pod wyrek Butelki otwierać Z wigorem i uśmiechem dzień zaczynać Bimberku siem napić nowe duszyczki pozyskać Zaliczyc co do zaliczenia Oblać co do oblania Poranny numerek wystukać (telefoniczny też) I generalnie wesoło zacząć dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No takie budzenie to mi sie podoba :D :D :D a ja skreslilam dwa zaklady i w obu trafilam..... 1 cyfra :P :D Ponoc jedna osoba tylko wygrala..... Akara ->a ja juz wiem, ze \"hoi\" to czesc :D :D :D :D nauczysz sie tych niuansow, na pewno :) Kofi --> no problem :D a jak sobie poradzilas z zakonczeniem?? :) Linka --> tez chcesz cmoka?? zaden problem, cmok, cmok 👄 :D Tentaga -> rozspiewany od rana :D 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry:) Coś się dziś widzę wszystkim kiepsko wstaje:P Mnie się jedno oko nie otwiera do końca... Tentaga - cóż Ty za szowinistyczne kursiki organizujesz:):):) Obśmiałam się jak norka. Kofi - no peeling podobno dobra rzecz:) A do złego namówiły mnie same baby, a teraz kablują! (A oprychę to ja mam teraz:( Co Ty robisz z tym cholerstwem??) Tygrys, Akara:) Buziaczki dla pozostałych:) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czeeeeeeeee :D Gratuluję tym, którym się w lotka powiodło trochę bardziej niż mnie :P hmmm ja grałam pierwszy raz ale myślę, że nie ostatni, bo bardzo mi się ta adrenalinka podobała :D chyba jestem hazardzistką :D Teraz znikam, muszę się znowu uczyć. Ja nie lubię tego okresu na uczelni - sesja :) Cieszę się, że mam w tym roku tylko 3 egzaminy a jeden już mam zaliczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tentaga >> nie ma na co patrzeć :P Na upartego ktoś z Diabłów może Ci puścić fotkę moją ;) Akara >> no mam różne różniaste najprzeróżniejsze ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, ciekawe napisalam posta, jestem prawie pewna, ze go wyslalam a nie widze... nawet po dodaniu 30... a moze z powodu problemow z kompem sie post nie wyslal?? ktos cos wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak :( szlag trafil tamtego posta 😠 No nic Machalam tam wszystkim lapkom na dzien dobry 🖐️ 🖐️ 🖐️ i do Air\'ki pisalam: Air -> Lotto to hazard?? no cos Ty... sprobuj jednorekiego bandyty,,,, albo bingo, zobaczysz co wtedy adrenalina wyczynia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek wszystkim :D:D: Tentaga hehe fajny dzieńdoberkowy wierszyk.. czy piosenka to ? :) Tygrysek łał tylko jedna cyfra? ;) ;) To pewnie problemy z kompem, jak ja miałam ostatnio z tą myszką.. ;) Dardanele jak to nie do końca się otwiera? Na oprychę to jakiś tam krem (nawet w tv reklamują) albo spirytusem salicylowym podlewać czy wodą utlenioną ;) Air miłej nauki :P :) Blondi :) I znów musze czytać zaległości... z wczoraj.. i z poprzednich dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek wszystkim :D:D: Tentaga hehe fajny dzieńdoberkowy wierszyk.. czy piosenka to ? :) Tygrysek łał tylko jedna cyfra? ;) ;) To pewnie problemy z kompem, jak ja miałam ostatnio z tą myszką.. ;) Dardanele jak to nie do końca się otwiera? Na oprychę to jakiś tam krem (nawet w tv reklamują) albo spirytusem salicylowym podlewać czy wodą utlenioną ;) Air miłej nauki :P :) Blondi :) I znów musze czytać zaległości... z wczoraj.. i z poprzednich dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prierwsz z opryszczka - nie przebijać, nie przegryzac i nie dotykac żeby sie nie roznislo. W dzien smaruje sobie czesto kremikiem, a na noc robie taki opatrunek zamkniety pod plasterkiem - duzo kremu i na to plaster. A uzywam kremu Ranviran - okolo 4,50-5 zl kosztuje. Tygrysek - bede dzis siedziec nad tym wstępem, może coś urodze hihi :-) Bardzo mi pomogłas i jestesm OGROMNI wdzięczna!!! Szafir sobie po morzach oceanach płynie, znaczy do Oslo :-) Ale ma fajnieeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek, ano skrzypi, ciągnę - i nic. Nie otwiera się. Gorzej, bo koło 12 drugie zaczęło mi opadać..;P A na oprychę to i krem próbowałam, i salicyl i rośnie cholera przeciętnie raz w miesiącu:( Ale nic to, jutro już piąteczek! Krakowie, strzeż się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, Kofi, tego kremu jeszcze nie próbowałam.. Ja sobie ponadto wymysliłam i chałupniczo nakładam zmiażdżoną na proszek vit B kompleks. Trochę pomaga,ale to można stosować tylko w domu, bo głupio łazić po ulicy usmarowanym na pomarańczowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) mój brat jak dostaje oprychę, to świra dostaje :) i to za każdym razem jest coraz gorzej ;) Ostatnio zamknął się w pokoju (na 2-3dni) i twierdził, że jest chory, wychodził tylko do kibelka.. i prawie uwierzyłam, że \"jest chory\" ale na samym początku coś podejrzewałam i potem się wydało, że ma syfka na ustach buhahahahahahhahahaha (sorki, że się śmieję, ale on się zachowuje jak 15latka a nie jak 23letni chłop) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci w ogóle są miodzio (z całym szacunkiem;) ) pod względem dbałości o wygląd. Mój brat spędza rano w łazience minut 45:D No ubaw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofi --> zaden problem, chociaz sie na cos moja mgr przyda :D Majorek --> nie jedna a dwie cyfry mialam!! Tyleze kazda w innym zakladzie :D Szafirek --> wez mnie ze soba!!!!!!! :D tez chce plywac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dardanele :D dokładnie :) a potem głowa boli od tych wszystkich zapachów :) (płyn pod prysznic czy inne, perfumy itip itd) :D Tigruś aaa :) Ja zaraz kompika wyłączam, bo Aniol już z samochodu wysiada, pyreczki już się gotują ... ;) ;) ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam, pozdrawiam wszystkich popołudniowo:D Majorek, zapachy to jeszcze pół biedy - ale ten połysk! Ten glanc! :P A jutro już łikend... Matko jedyna, w końcu:) Miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dardanele :D:D:D i papa Ja już po obiadku, Anioł zajął się swoim autkiem ;) ;) więc może jeszcze tu chwilę posiedzę.. ;) chociaz nie wiem z kim ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, ja niestety w przykrej i prywatnej sprawie. Ponieważ rozmowy bezposrednie nie przynosza rezultatu, występuje w imieniu zainteresowanej osoby (choć bez jej wiedzy i zgody). Droga zosiu. Niestety, owa zainteresowana osoba nie otrzymała jeszcze od ciebie zwrotu pozyczki, nie oddanej jakoby jedynie przez \"przeoczenie\". Mamy nadzieję, że istotnie jest to przeoczenie, i w najbliższym czasie tego zwrotu dokonasz (kupno kolejnej pary butów będzie musiało niestety troche poczekać) Jeśli nie, będziemy ci o tym systematycznie i coraz mniej delikatnie przypominać, bo najwidoczniej pamietasz jedynie o tym, o czym jest ci wygodnie. Pozdrawiam, Kai - vox populi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kai ...posluchaj ...Ja do ciebie nic nie mam ..i mysle ze ty do mnie tez nie .. ..ale nie moge pozwolic zebys sie zachowywala w ten sposob .Mam informacje od Zosi ( poniewaz tez jestem zainteresowana pozytywnym zakonczeniem )...z godzin popoludniowych a wiec grubo przed twoim wpisem ..ze pieniadze .zostaly juz wyslane ..i sprawa zostala zakonczona .! Obie zainteresowane byly umowione co do dnia splaty a wiec na dzis ..)...o co chodzi...???dlaczego wciaz osoby trzecie ...sa bardziej zainteresowane .Masz jakies niesprawdzone informacje z poczty pantoflowej .. ..a powinnas byc pewna tego co piszesz ... ...kiedy to sie skonczy ?...noo kiedy ..czy wciaz nowe osoby beda robily Zosi ..\"końskie przyslugi\"...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, a czy wiesz tez moze przypadkiem czy sprawa moich 50ciu euro zostala wyjasniona z bankiem? Poniewaz sprawdzalam wyciag z konta i nic nie przyszlo, wyjasnien od Zosi takze nie uslyszalam (a sadzilam, ze sie do mnie sama odezwie, w koncu to sa MOJE pieniadze, dlaczego ja mam sie non-stop upominac?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×