Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Miałem się nie wypowiadać na forum..w kwestji..\"Rozliczenia Akcji Serce\"ale jako osoba ..która w tym maczała palce to i tu musze się wcisnąć i je umoczyć:P..i pewnie ..bym tego nie zrobił,bo..sprawa..została ..przez strony wyjaśniona (bardziej lub nie,przez strony bezpośrednio zainteresowane) ..co prawda jeszcze nie rozliczona ..ale wyjaśniona. Ostatnie..wypowiedzi..osób..całkowicie Nie! w temacie..zabierające głos krytyki,oceny..rozwalają mnie na łopatki!!...Nie pominę obojętnie faktu..wulgaryzmów,obrzucania się błotem,pisania ze skrajności w skrajność..rzucania kamieniami..oczerniania..a potem przepraszania...hgw.. w jakim tonie,na trzeźwo czy też nie!!! moja krytyka..nie znajduje..odnośników ..do tego ..jak szybko nie znając faktów,potraficie/my kogoś osądzić,oczernić spalić,wykluczyć z towarzystwa.. wiem i znam fakty jakie towarzyszyły ostatnim (wniosek zostawiam dla siebie) wydarzeniom..nie zajmuje tu niczyjej strony,dotyczy to obu..obozów jakie powstały. Patrząc z boku na to wszystko..tak się zastanawiam..czy sami jesteście/my tacy wspaniali rzetelni ..wyrozumiali..że bez zastanowienia się,pod wpływem emocji, potrafimy ..osądzić,skazać i wykonać wyrok...ciekawe?!?!?!.....a najbardziej ..to mi się podobają uprzedzenia, czerwonych i czarnych pryszczy na dupie cywilizacji i forum..wyartykułowane w sposób .. \"jebane suki wypierdalać z tego topiku, ścierwa !!!!!!!!!\"..itd. ....jedyne ..co mogę powiedziec..to emocje/emocje/emocje i jeszcze raz emocje...tylko czemu te złe:( Gio...tu ukłony dla Ciebie ..za zimną krew..i chęć wyjaśniania sprawy,tolerancje ..i rzetelność !!!🌻+ ..ptasiego nie będzie ..bo jesteś na diecie;):P:D tak ..się zastanawiam ..czy wszystkie...byłyście w okresowo nie poczytalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Blondi
Blondi- wkurwia mnie na maksa!!! idiotka, która mysli, że jest NAJ... nic bardziej mylnego! Przelevc ją każdy kto chce, lub chciał...bo teraz udaje cnotkę... Ale jaja, że tu trafiłem.. Uła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowy... Spadaj... To nie jest topic dla frustratów i chamów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAI...wszystkiego najlepszego!!! na nowej drodze życia:P;);):),jako..że już przekraczasz magiczną barierę dźwięku samotności ..to 🌻 + w drodze;) Blondi ...czekam z Kaśkiem ..na parapet ..tak to sie nie liczy :P:D;) Tygrys....o..qwa...tos miała krakse...gdzie przytulić ?:)🌻 Mała...e...qrde..czy aby ..czasem ..Anioł nie potrzebuje okładów ..z Ciebie ?? co Ty tu robisz ;)..sio do niego! Kofeina...no .tak ..z młodym Borewiczem ..to oczywiste :) ..a Harry P..bardzo nam sie podobał:) wszystkie części:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buźka dla wszystkich :) Gio- moja kochana! Popieram w całej okazałości!!!! Blondi, Mortifer, Kachni, Kai, akara - szkoda mi was...i tyle! Nie wiem jak mozna być tak zapatrzonym w siebie człowieczkiem... Kasa, kasa, kasa....co za płycizna.... Kofi miała rację- może Blondi praktykę lekarską otworzysz, bo wiedza cię przepełnia...tylko kiepska jakaś....za dużo romansów przeczytałać czy co?! Jad upuszczaajcie gdzie indziej..na privach czy jak?! a mortifer...chm...zero słów.... szkoda mi... i tyle... Co do tematów \"neutralnych\"- pogoda była super ! ;) Grill w gronie pysznej ekipy sięm udał...pifko było i może dlatego tak otwarcie napisałam co o niektórych myśłę.... Trudno...mam to gdzieś..że zaraz co poniektórzy hejkum-kejkum podniosą! mam swoje zdanie- inni mają odmienne- i gicio! Nie musimy się wszyscy kochać- to dopiero byłoby chore. Pozdrawiam Gio, Amok-a , Tygryska, Elles, Małą i jej Anioła, Kofi- cudeńko..... Papatki- do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero doczytałam- TYGRYSKU!!!!! Ja niedawno tez miałam kraksę rowerową-wiem jak boli!! Buziak wielki, pozytywne fluidki przesyłam :) Trzymaj sie i rób jak powalony lekarz z pogotowia mi kazał : nałokietniki, nakolanniki, kask i ... heja w drogę! Big energie! papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwony wypierdku Morusa... o jajach to możesz tylko pomarzyć....bo zapewne ich nie masz,jedynie ..co możesz ..to tani onanizm ..i nic więcej !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linking ales mnie zaskoczyl, a jeszcze bardziej gdybys naprawde przyjechal :D, wiesz ze zawsze na mnie mozesz liczyc i moj basen zawsze jest dla ciebie otwarty :D i nie tylko. Borewicz trafnie to ujales, masz moja 🖐️ i wiecej :D niebieska_biedronka :) 🖐️ fajnie ze sie rozumiemy. :) mala baw/cie sie dobrze w Gdyni. :) Gio ucaluj pieska od nas :) Tygrysek kolanko zepnij agrafka i to samo z warga i wal jutro na egazmin, W takim stanie zdanie masz w kieszeni. :) Trzymaj sie. :) Amok Kai 🖐️ :) Pomaranczowi wy macie jakis problem, nie zwalajcie go na innych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina28 >> sorry, ale nie znam Cię, to po pierwsze. Po drugie zupełnie nie zrozumiałaś moich intencji, ale to już Twój problem. Po trzecie widze, ze z Ciebie jest wszystkowiedząca diagnostka. Już do mnie nic nie pisz, skoro potrafisz mnie ocenić nic o mnie nie wiedząc . Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️.. witajcie ..ja po wczorajszym winku dochodze powoli do dnia dzisiejszego i chyba juz bedzie oki..doki .. Kai ..🌻 i Wszystkiego Najlepszego ..spoznilam sie jak zwykle ..ale to ta roznica czasu :D:D Znudzony ..witaj i jak tam sprawy po drugiej stronie jeziora przedstawiaja sie? u mnie ,,przeciagi,, ciagle ..i dlatego mnie wywiewa z domu :D:D [NO MUSZE ZNALESC JAKIES USPRAWIEDLIWIENIE !! NO NIE?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz >> będzie, będzie :D Sponiewieramuy się trochu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi..qrde..ty nie obiecuj ..tylko podaj ..termin..konkret!..bo Kasiek..się juz po ..obcych ..ogniskach..rozpala:D:D..trza..będzie..ostrego lania..by ją ugasić ;):D Kaya....znaczy sie siemanka z ranka :D Niebieska_B Amok..:) Linking:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre ... moze jeszcze powiesz ze na moim osiedlu ...taki numer wywinelas ..?... ..żartuje ...!...a to pech ....!!!...Tak naprawde to sie ciesz ..ze ci sie nic powaznego nie stalo...!Wiem jak wyglada ..rowerzystka ..po takich filolkach ..Moja coreczka ..zjezdzala z Gorki na Bartyckiej ...i miala bliskie spotkanie ..trzeciego stopnia z drzewem ...wiec wiem ..jak mozesz wygladac ..!!!👄 Co za cholerny dzien dzisiaj ...Jeszcze sobie zalałam klawiature kisielkiem ..truskawkowym ..i mialam problem co z tym zrobic ..ale ..wylizalam ..a co...szkoda mi bylo tego kisielku ..!:D J-23NewBorewicz ..dzieki ...! ...Postawisz lody i ..jakos odzaluje to ptasie ...!:D ...To wlasnie przez te Lody ...mam taką zimna krew ...! Zaraz napisze do pozostalych ...c.d. n.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kai ---> sto lat {kwiat] 🌻 🌻 Tygrysek ---> Tygryniu kochany, ale nic poważnego - typu złamanie, wstrząs mózgu - się nie stało? Kto tym niektórym kretynom daje prawo jazdy. Trzymaj się i nie przemęczaj, a na egzaminie pójdzie dobrze napewno, trzymam kciuki. 👄 Gio ---> współczuję tej akcji z psem. Wiem jakie to straszne kiedy trzeba patrzyć bezsilnie jak zwierzę się męczy. Mam nadzieję, że będzie dobrze :) Ściskam. Poza tym nie napiszę nic więcej, bo w głowie mi się nie mieszczą pewne wypowiedzi. A urodziny wypadły super :D Jak przewidziałam, byłam głównym pomywaczem :D ale zrobiłam też sałatkę i pomagałam piec nóżki kurczęce :D Kupiłam każdemu czapeczkę i gwizdak z taką rurką co jak się dmuchnie to się rozwija :D Fajnie było ale cieszę się że już po, bo sprzątania było dużo dużo :P No i oczywiście, jak zawsze jak robię imprezę w domu, coś się musi stać. No i zbiłam tym razem szklaną półkę w lodówce. Nie pytajcie jak to zrobiłam :) Ale mama mnie nie zabiła, to znaczy, że da się to jakoś naprawić :) Aha Tygrys ---> z latarnią to się zderzyłam, bo się oglądałam na ulicy za jednym panem :) Ale nie dlatego, że jakiś przystojny, tylko, że zalany na maksa i patrzyłam czy go coś nie przejedzie i sama bym sobie kuku zrobiła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor. Chcialam powiedziec Ninie28 pare slow, poniewaz przesadzila, po raz kolejny zreszta. A wiec, Nino28, kto ci dal prawo do oceniania mnie. Nie znasz mnie, nie znasz mnie kompletnie. Chyba nie jestes za bardzo swiadoma tego co robisz. Pierwsza zasada: najpierw myslimy, potem klapiemy otworem gebowym, (u niektorych szumnie zwanych ustami). Gdybys choc raz porzadnie przeczytala raptem kilkanascie wpisow, zobaczylabys plycizne, ale swoja. Ja bowiem, moja droga, ani razu o pieniadzach, publicznie na forum nie wspomnialam. Ja, moja droga zarzucilam pewnej osobie ujawnienie mojej prywatnej korespondencji, moich slow - na forum. Kto tu jest zapatrzonym w siebie czlowieczkiem, szukajacym w tak prymitywny i brudny sposob sojusznikow? Niestety, nie wszyskim Bóg/Los/Matka Natura dał elementarne poczucie uczciwości i wyczucie taktu, jak rowniez zdolnosc postrzegania tych wspanialych cech u innych. Idąc za twoim ciosem, i uzywajac twojej broni - stwierdzam, mimo iz cie nie znam, ze nalezysz do grupy tych biednych ludzikow. Tych biedniejszych. I chyba musze dodac, ze nie chodzi o biede w aspekcie finansowym, bo zapewne zle zrozumiesz bez przypisu. Co do Kai i Akary - znam te dziewczyny, i z calym przekonaniem stwierdzam, ze nie dorastasz im do piet. Znam je, wyobraz sobie, dluzej niz ty zaszczycasz swoja obecnoscia forum Diablowe. Znam, i wiem ze to uczciwe, dobre, i pelne empatii kobiety. I bede za nimi stac murem, bo je znam, lubie, cenie i szanuje. Tobie zycze przyjaciol. I radze powtorke z \"czytania ze zrozumieniem\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony ..>>..dzieki ..pieska calowac nie bede ..ale moja suczke ucalowalam ..:D...wysciskalam moja dziewczynke ...od gory do dolu ..za to ze wrocila do zywych ..bo juz myslalam ze koniec z nia bedzie ..Splakalam sie jak dzinks..!😭 ...klawiature wylizalam ...znowu dziala ..! mala...dziekuje ...energia przekazana ...oby to byl pierwszy ostatni atak ..bo jakbym byla sama ..to nic bym nie zrobila ..Moj syn chcial jej otworzyc pysk i tak mu palec ścisnela ze ..jakby w drzwi wsadzil...paznokiec mu zejdzie na bank...!taka sila..! linking ...dobrze ze wrociles ..to znaczy ..ze zartowales ..ze odchodzisz ..!:) Nina28.....dzieki za slodkosci ..ale ..to za duzo kalorii jak dla mnie ...Bozeeee..jeszcze ..7 kg...musze stracic ..a potem ...chulaj dusza ...!:D Borewicz ..nie mowi sie ..Morusa ..tylko ..\"wypierdku Mamuta..\"... ..popieram ..!!!..Wypierdki ..\"na drzewo...!!!!! (bo pomaranczki rosna na drzewie ..!) niebieska -biedronka...My sie trzymamy .. zawsze ramy ...i odjezdzamy .:D. AIREK..>>..tak ..bardzo to przezylam ..straszny widok ..! Blondi .. a czy blondym nie zapomnial cie przeniesc przez prog nowej chaty ..?:) AMOK...>>..powiem przy wszystkich ...Tobie tylko 🖐️...bo chyba wszyscy zauwazyli ze sie do mnie nie odzywasz ..ani slowem ..! KAYA..>>...co ci bede gadac po proznicy ..🌻...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, biedna psinka! To pierwszy taki atak? A co powiedzial weterynarz? Kurcze, to musialo byc straszne... Trzymam kciuki zeby sie nie powtorzylo! Kachni, dziekuje za obrone, ale wiesz, my sie znamy, ja wiem jaka dobra dziewczyna jestes Ty, Ty wiesz co nieco o mnie i starczy. Co nam po opini osoby ktora nie ma o nas najmniejszego pojecia? Dla mnie slowa takiej osoby sa zupelnie bezwartosciowe (zeby nie powiedziec dosadniej gdzie je mam ;) ) i tyle w tym temacie. 🌻 AIR, a jaka salatke robilas? Ja uwielbiam salatki :). Heh, ze szklana polka tez mialam kiedys przeboje, ale w swojej wlasnej lodowce, wiec sama siebie moglam winic ;). Niebieska biedronko 🖐️ Znudzony 🖐️. Borewicz, sa dobre emocje, musza byc i zle - taka przeciwwaga ;). Wierz mi, wyciagnelam swoje wnioski z tej calej sytuacji i choc nie ciesze sie, ze stalo sie tak a nie inaczej, to byla to dla mnie cenna lekcja, takze na temat samej siebie. Amok 🖐️ Linking 🖐️ Blondi, fanko romansow, hihihi ;) 🖐️ Kai, jak minal dzien urodzinowy? :) malutka, to swietnie, ze Aniol dobrze sie czuje, tak trzymac! Tygrysia, biedna! Jak sie czujesz? Jeju, dobrze, ze nic gorszego sie nie stalo. Jak to mowia, do wesela sie zagoi ;). A babki brac na litosc nie bedziesz musiala, jak Cie zobaczy to pewnie z miejsca dostaniesz taryfe ulgowa. A temu sqrwysynowi to bym dupe skopala! Jak ja nie znosze ludzi ktorzy nieuwaznie jezdza i narazaja innych! Grrrrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogole to bylam dzis na kolacji w swietnym gronie (kiedys o tym wspominalam na forum, wpadlam w Amsterdamie w sklepie przez przypadek na dziewczyne z mojego miasta; bylismy na kolacje w czworke: ja, Aniol, ona i jej Pan) w portugalskiej restauracji i o malo sie nie nacielam na rybie (nie jem miesa, tylko ryby czasami), bo byla z nadzieniem z szynka. Kurna, do glowy by mi nie przyszlo, ze wybe mozna szynka nadziac! Dobrze, ze od razu nadzienie odgarnelam i jadlam sama rybe, bo dopiero w polowie kolacji przyjzalam sie uwazniej swojemu talerzowi (tak to jest jak sie gada przy jedzeniu :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio...ej...no nie przesadzaj :D:D:D..Mamuty..to przyjazne dla otoczenia...stworzenia..i w dodatku ..ekologiczne juz :D:D:D..a Amok ..to nie tylko ..do Ciebie..do mnie tez ..widać ..nie jesteśmy fotogeniczni;):D:D:hehe..Amok ..bez urazy ;) Nina.....a myślenie jest w cenie ..czy to tez płycizna ??;) Akara..wiem ;)..wszyscy sie uczymy na błędach ..ale to nas /nikogo nie zwalnia z myślenia ..a tak ..naprawde..to ..była lekcja....prawdy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TYGRYSEK - bardzo mi przykro z powodu wypadku - zdrowiej i bądź dzielna. Trzymam kciuki i za szybko powrót do zdrowia i za egzamin. Kai - najlepszego WINOOOO POLEWAM!!!! :D Borewicz - no tak - niby z dziecmi idą do kina a tu rodzice zdziecinniali...hehe tak jak wszystkei kreskówki w tv niby dla dzieci, ale to dorośli oglądają hehe. Szczerez mówiąc mnie HP nie zachwyca - może dlatego, ze od małego na fantasy jestem wyhcowana i jakoś magia nie pojawila mi sie w życiu razem z tym małym chłopakiem i panią co produkuje książki jak ...hmm no własnie jak w fabryce hehe :) Gio - Psa nie mam, ale zwierzęta w domu to jak członek rodziny, więc współczuję. Mam nadzieje, ze atak sie nie powtórzy. Pozdrwinonkaaaaaa !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofi..wiesz ..ja tak naprawde..to nie zdziecinniałem ..bo nigdy nie wydoroślałem hihihihihi..więc dla tego sie z młodym tak dobrze rozumiemy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko... znowu po pierwszej ... Latam z suczka jak glupia ..co chwile na siusiu ..to objaw ...zaburzen neurologicznych .. Akara...przeczytalam na szczescie ..ze dopiero przy drugim ataku ..lekarz powinien interweniowac ..a pozatym i tak bym nie poszla ..bo na kreske ..nie daja pomocy ...a do wyplaty jeszcze dwa dni .. ..nie mialo kiedy ja zlapac ..Nawet trudno mi sobie wyobrazic ..kto by ja dzwignal ..50 kg zywej wagi ...Mnie przerazaja takie sytuacje ..wymiekam ...i jeszcze zemna jest klopot..! Znowu nie mam podgladu na strone ..kto tam doszedl.. Acha ..Kachni pisalas w tym samym czasie ..wiec nie bylo nic do ciebie ..ale gadalysmy dzis ..wiec wszystko wiesz ..! Na wszelki wypadek mowie Dobranoc .. Borewicz ...tak ..My jestesmy ..nie fotogenne ....wiec ...pewnie dlatego... .................. i jeszcze ten Palac Kultury ... w tle ...zupelnie jakbysmy ..do Rusków na wycieczke pojechali ...!.A mowilam zeby sie ustawic na tle tych lasek ...co na ścianie wschodniej ..Domow Centrum ..byly ..w strojach ..bikini-string..!:D Juz nie pamietam chyba ..Kofeina ..nie pamietam czy mnie calowala czy nie ..ale ..zeby nie bylo na mnie to ..masz buziaka👄 A teraz musze soie cos napic ..Miksturki Borewicza ...kropla wody na szklanke wodki.... !!!... ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz, jak to była lekcja prawdy to przepraszam - NIKOGO - powtarzam NIKOGO żadna sytuacja nie usprawidliwi gdy widze, obrzucanie sie błotem. Faktem jest jedno - chyba za wiele osób żyło iluzjami o IDEALNYCH ludziach. Może warto by się ich pozbyli. Bardzo łatwo być przyjacielem (jak to szybko się tego słowa na necie uzywa co?) internetowym...potem rzeczywistość to weryfikuje. Wydaje mi sie, ze polowa ludzi w realu by ze sobą tyle nie gadała co tutaj. Człowiek ma takie skłonności, ze zawsze chce WYPAŚĆ lepiej niż jest i potem...następuje konfrontacja. Przykre jest tylko to, że takie przekrzykiwanie się następuje: kto jest lepszy, kulturalniejszy, uczciwszy i bardziej ok. I co z tego wychodzi - jeden wielki przykry zakalec, którego nikt nie potrzebuje, nikt nie lubi i NIKT nie zje. A jak zje to mu niesmak zostanie w buzi. Diabełkowo nie jest ani piekłem ani rajem ani niczym wyjatkowym. Jest tematem na forum, gdzie spotyka się grupa zupełnie różnych i najczęście tak naprawdę obcych sobie ludzi. To nie jest gruba przyjaciół to tylko gruba dalszych znajomych. To nie paczka, która zawsze w tym samym gronie spotyka się od lat i rozwiązkuje wspólnie jakies problemy, walczy z przeciwnościami...TO jest temat na forum i osoby, któr czasem się widza w róznych zestawiniach. Jedni się znają lepiej, drudzy gorzej i normalne jest, że nie ma czegoś takiego jak jedna wielka kochająca sie rodzina. Jedno potknięcie wystarczyło by reakcja była jak na zapalenie światła podczas imprezy - konsternacja. Zgranie i przyjaźń się wypracowuje. Najczęściej podczas sytuacji problemowych. Mozna być złym, oburzonym, poruszonym itp itd, ale to nie oznacza, że się kogoś wyzywa. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tym bardziej mam nadzieje, ze drugiego ataku nie bedzie, Gio. 50 kilo??? Jej, ona wazy wiecej niz ja! :) A jak sie wabi? Jak sie w ogole leczy padaczke u zwierzakow? Moja (tzn. bardziej mojej mamy niz moja, ale ja tez sie z nia od szczeniaczka bawilam i piescilam :) ) psica juz 10 lat ma (jak to zlecialo! Pamietam ja malutka i gryzaca wszystko w zasiegu pyska psineczke:D) i sie po cichu zaczynam martwic co to bedzie kiedys... Bo ona tez duza jest. Mamy na dzialce dwa grobki (pies i kocica), ale tamte zwierzaczki nie byly takie duze... Ech, smutny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, udało się znudzonemu stworzyc kawalek normalnosci. byly zgrzyty - ale gdzie ich nie ma? pozostanmy soba, ok? nie robmy sobie krzywdy, bo po co? pewnie, znamy sie na tylle na ile pozwalamy sobie znac siebie...ale skoro jestesmy tutaj i nie sa nam obcy inni, nawet bardzo inni niz my sami - to zostanmy, ok? badzmy sobie ludzmi, proszę... nie wierzylam, ze mozliwe jest by swietnie sie bawic wirtualnie, tutaj uwierzylam. I tak moze zosatc. Nie ranmy sie, przytulmy sie - ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szam, pojdz w me ramiona ;) :D. Zgadzam sie z Toba w pelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara, z przyjemnoscia:-D przyjazn, sympatia, empatia - tak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjazni, sympatii i empatii mowimy tak! - to powinno byc haslo od dzis :), nie sadzisz, szam? Co u Ciebie? Jakies teksty od Zuzi? Mozna z nich boki zrywac czasami, rezolutna corcia Ci sie trafila :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×