Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Lekarka mnie opierdzielila, ze chodze po miescie zamiast w domq siedziec :P Nie chciala pojac, ze musze, niestety, do pracy :( Akara -> Tobie na pewno uda sie wykurowac do jutra!! mnie raczej nie :P Dobry --> leniuchu 🖐️ :D Wilczyca --> Diabel sie znalazl?? Tylko uwzaj, zeby wlasciwego zlapac, bo ich tu sporo sie kreci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee, diably to raczej od mieszania (w sercach i umyslach) a nie od \"znikania \" tresci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, mam nadzieje. Wilczyca (tak btw, ale tu sie zrobilo, jak w zoo! ;) Wilki, tygrysy... :D), wytlumacze na przykladzie. Na pasku adresowym masz cos takiego: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=362781&start=8910 Chcac odkryc ukryta strone do 910 dodajesz 30, wiec wychodzi Ci cos takiego: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=362781&start=8940 Wystarczy wtedy nacisnac enter et voi-la! :) Nowa strona ukazuje sie w pelnej krasie. My to tutaj nazywamy problemami ze swiatlem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejna strona skontrolowana. raportuję co zastałam: święta wilkanocne. to kolejne diabelskie sztuczki. mój nos na nic tu zda się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabelskie sztuczki caly czas tu sie wyprawiaja...kazda okazja dobra i brak okazji tym bardziej...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam wyslalam zdjecia z moja nowa fryzura kto nie dostal a chce zglaszac sie:) wlasnie wrocilam znowu z ogrodka jestem wykonczona Akara- kurde tez pojechalabym gdzies na plaze musze mojego meza wyciagnac bylam na Harrym 3 nie podobal mi sie wogole pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek ---> ma rację lekarka, w domu siedz :) A ja kupiłam bieliznę: stanik + majtki, lakier do paznokci, plastry - bo mnie sandałki obcierają :O Niebieska Biedronka ----> to jedziemy na jednym wózku. Ja też mam egzamin pojutrze i też czuję, że nie umiem a ochoty do nauki również brak. Ale trzymajmy się i nie puszczajmy. Wilczyca ----> diabeł ci uciekł, hmmmm. Może się przebrał za kogoś z diabełkowa. Maski ściągnąć !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Darkuś ---> ja poproszę zdjęcie. Też byłam dziś u fryzjera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
O matko co ja zrobiłam ? :D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Elfik ---> widziałam zdjęcia :) Ależ ty masz oczy :) i psy są świetne, to są retriwery? Moje już ci wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark Elf, dziekuje za zdjecia 👄 Naprawde do twarzy Ci w grzywce :) Biedronka, ja tylko czasowo - mam nadzieje - biedronko zostane, wiec nie musisz sie obawiac konkurencji z mojej strony :D Powodzenia na egzaminie :) Na pewno dasz sobie swietnie rade :) Tygrys, no wlasnie, masz w domu siedziec - masz zezwolenie na wyjscia do pracy i na nic wiecej :D Och ta slodka zemsta... ;) Teraz ja Cie przypilnuje :P :classic_cool: AIR, koniecznie zrob zdjecia :) Moja skrzynka juz jest pusta i czeka na przesylke :D Wlasnie przeczytalam, ze czarna pantera grasuje po Marsylii a ja tam mialam jutro jechac :o Akara, czy to nie ktore z twoich wcielen? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIR - radzę sobie fantastycznie - bo sama jestem Bliźniak :-) Więc to jest taka męska część mnie :-) Nie dziwie się, że ludzie mają z nami kłopoty. Sama ledwie za soba nadążam...jesteśmy STRASZNI hehehe. 100 pomysłów na minute i głupawka permamentna. Do tego nerwusy hehehe. Tygrysek - znów sie dziś nie zjawił :-( a mi przeleciały wykłady z fotografii i oczywiście posżlam na angol taka zdenerwowana, że zastanawiam się czy zdałam...Zadzwoniłam do promotora i nie tracę jednajk nadziei, że uda sie coś z tym zrobić, więc idziemy z koleżanką w środę, obiecał, że bedzie wieczorem na uczelni specjalnie dla nas. No tak, ale dziś tez mial być. W kazdym razie..jak będziecie słysdzeć o jakims brutalnym mordzie nad morzem - to ja. A prezentu nie mam specjalnego - dziś mu odwaliłam taki masaz, że powinien mi zapłacić jeszcze :-) Szara - mam nadzieję, że diabły nie zrobiły Cię na szaro? Tygrysek - lekarka słusznie opierdzieliła - powinas siedzieć w domu i jeśc sobie lody nad jakąś fajną książką. ELF :-) fryzura ok - zaakceptowana, no..ale patrząc na moje włosy to chyba nie kieruj się OPINIĄ hehehe - bo ja chyba jestem dość \"oryginalnie\" ścięta, choc ostnio jak sama podcięłam sobie czuprynę to dostałam 3 komplementy, że mam fajny nowy fryz hehehe może po studiach fryzjerem jednak zostanę. To tylko rok studium fryzjerskiego :P Harry mi się nie podoba ogólnie, więc 3 nie zobaczę nawet jak mi ktoś bilet zafunduje. Jestem za stara na takie czary :-) AIR - a Ty kiedy zdjecie wyslesz z nowym fryzem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIR - radzę sobie fantastycznie - bo sama jestem Bliźniak :-) Więc to jest taka męska część mnie :-) Nie dziwie się, że ludzie mają z nami kłopoty. Sama ledwie za soba nadążam...jesteśmy STRASZNI hehehe. 100 pomysłów na minute i głupawka permamentna. Do tego nerwusy hehehe. Tygrysek - znów sie dziś nie zjawił :-( a mi przeleciały wykłady z fotografii i oczywiście posżlam na angol taka zdenerwowana, że zastanawiam się czy zdałam...Zadzwoniłam do promotora i nie tracę jednajk nadziei, że uda sie coś z tym zrobić, więc idziemy z koleżanką w środę, obiecał, że bedzie wieczorem na uczelni specjalnie dla nas. No tak, ale dziś tez mial być. W kazdym razie..jak będziecie słysdzeć o jakims brutalnym mordzie nad morzem - to ja. A prezentu nie mam specjalnego - dziś mu odwaliłam taki masaz, że powinien mi zapłacić jeszcze :-) Szara - mam nadzieję, że diabły nie zrobiły Cię na szaro? Tygrysek - lekarka słusznie opierdzieliła - powinas siedzieć w domu i jeśc sobie lody nad jakąś fajną książką. ELF :-) fryzura ok - zaakceptowana, no..ale patrząc na moje włosy to chyba nie kieruj się OPINIĄ hehehe - bo ja chyba jestem dość \"oryginalnie\" ścięta, choc ostnio jak sama podcięłam sobie czuprynę to dostałam 3 komplementy, że mam fajny nowy fryz hehehe może po studiach fryzjerem jednak zostanę. To tylko rok studium fryzjerskiego :P Harry mi się nie podoba ogólnie, więc 3 nie zobaczę nawet jak mi ktoś bilet zafunduje. Jestem za stara na takie czary :-) AIR - a Ty kiedy zdjecie wyslesz z nowym fryzem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIR-no to bedziemy sie wspierac wzajemnie przed egzaminem... hehe...no to teraz w nowej bieliznie i sandalkach...(no wlasnie...co??):D:D:D Margot-dzieki na Krymie czarne wdowy grasuja-bardziej niebezpieczne niz pantery bo mozna przeoczyc a jadowite sa...a ja tam jade na prawie 3 tygodnie!!! ale co ma byc to bedzie a zlego diabli nie biora...chyba ze pod lozko:D (ostatnia uwaga od Mojego Diabla)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka - a nas nic czarnego nie weźmie - wszysyc mamy czarne dusze hehehe :) A na Krymie pewnie pięknie bedzie, rób zdjęcia!!! I chyba się powtarzam...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno jest pieknie...musi byc...zreszta morze...juz samo to powinno wystarczyc...a my pewnie jeszcze jakies fajne obiekty geologiczne bedziemy \"zwiedzac\"...mam taka nadzieje...no i ciekawe czy bedzie cieplo, bardzo cieplo czy moze chlodno...teraz takie anomalie pogodowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe biedronka to musisz chyba z Kaśkiem pogadać, bo ona tez jakieś tam środowisko i ochronę zarzuca sobie do glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, no to fajnie ze jest nas wiecej...a mi sie nawet udalo rodzinke przekonac do segregowania smieci (kierunek zobowiazuje ;-):):))...zreszta nie trzeba bylo dlugo namawiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie czytałam wiem, ze sa \'nowinki\', ktore serdecznie witam 🖐️ wrocilam z pieknego miasta - Gdynia warsztaty udane bardzo nowe znajomosci zawiazane i prosba o ... zorganizowanie tam spotkania Diablow w lipcu lub w sierpniu Gdynia to cudowne miejsce :) pozdrawiam serdecznie i zycze Wam wszystkim dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała... Gdańsk i Kraków chyba ładniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, zdecydowanie jesli chodzi o wypoczynek to musze się zgodzić Gdańsk, Sopot, Kraków...Gdynia to raczej miasto do robienia zakupów. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofi :) Mała :) Niebieska :) I niewymienieni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie trafiłam na jakieś super miejsce po prostu bez wielkiej rzeszy turystów z pięknym słońcem z widokiem na morze :) ale zgadzam sie co do jednego - Krakow piekniejszy - kocham to miasto bardzo i chyba nie zabraknie go na mojej mapie wakacyjnej ;) i chyba wroce do Trojmiasta - chociaz na chwilke :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×