Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

....dziń dybry.:D w zasadzie..to czytałem ..co..nie...co :P ..więc ..też ..co..nie...co..wiem :D:P Gio..No !:)qrna chata:classic_cool: Elles..wow..qrde..aleś wiersza strzeliła...czy to juz będzie norma ??czy to jakas okazja ?:) Tygrys...oby ten lekarz..nie był traumatycznym przypadkiem ;):P:D;)..z notorycznymi dolegliwościami kolana;) ...a kto maści wciera??:P Kai...e...jak to nie lubisz ..anala:Phehehe..a co na to weekend,pewnie on zacznie palic...nie jesteś trendy :P:Phihihihihi ;) Amok...e...qrde...weź sie i uśmiechnij ..a nie zalewasz ..na smutno !!qrde..robisz sie jak mydliny..tylko ..bańki nosem puszczasz,a..puśc ..bąka niech sie błąka:D:D Akara..;):),Airka:),Majorek:)..i inniz listy płac :)pozdrawiam :) D/D..weź cos polej..po sie morowo robi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo! ;) Ide sobie jutro krew na poziom zelaza i witamin zbadac, wiec zaraz spadam spac. Tak tylko chcialam sie pokazac :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra ...gadulec zamkniety ...konta zablokowalam ... ...zabieram jutro moje kochane dziewczynki i jade na łono..natury ...! ...A wy tu ...balujcie sobie ...kto musi niech pracuje ...booo... ...ktos musi pracowac ..zeby ..odpoczywac mógł ..ktos...!:D Amok ..popieram Borewicza ...bo juz i ja wymiękam .. .Wez wrzuc piąty bieg ..daj troche czadu ..dorzuc koksu ..!!! ...Zycie to niejebajka .a....pozatym jest ..piękne ...!!!!:D Milego.....łikendu..do poniedzialku ..🖐️Pozdrawiam ... I na koniec ... Wszystkim ..Gosiom ..Malgosiom ..Margaritkom ..Margotkom.. Wszystkiego najlepszego..z okazji imienin ....!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co zamierzacie robić w długi weekend...? :) Bo u mnie to bedzie mokro szaro nudno i 15 stopni w sobote :( buuu... Kasiek :D❤️ Widzisz, nie żartowałam.. Bede trzymać kciuki w sobote - a potem to Ty już sie domyślisz co bedzie... :D:D:D 👄 Majorek ❤️ :) Kofi, co piszesz, wiersze, prozę...? :) Podzielisz sie? :)🌻 I już sie nie denerwuj, zrelaksuj sie 🌻 Kai... :D:D:D Jak Ci idzie rzucanie palenia...? :) Moze namów pozostałych, wszyscy bedziemy zdrowsi :) ❤️ Za tydzień mam pieeeekny weekend :) A Ty? :) Nie przepracowywuj sie.. 🌻;) Air, miłego wypoczynku, malowania koszenia, upajania sie chwilą... :) ❤️🌻 Akara, mmm.. ptasie mleczko.. Jutro sobie kupie :D A z tym J... to na początku myślałam ze chodzi o nazwisko, ale było tych J wiecej, i nie wiedziałam o co Ci chodzi :) Tygrysek, nono :D Jak to miło miec dobrego fajnego lekarza...:P:D Powiedz Kundlowi, ze jak ma nadmiar ptasich mleczek to jestem chętna :P:D heh Kociej miłosci...? :O:P Chyba jest późno bo nie rozumiem... :):P 👄🌻 Jak wygladasz w kołnierzu, jak sie czujesz? :D Bo ja nigdy kołnierza nie miałam, to musi być wnerwiające... :P;):D Amoooook... Powiedz miłość jest piękna a ja jestem pięknym barwym motylem... 🌻 Z tym podejściem co masz nic nie wskurasz... Borewicz :):) Mam natchnienie to piszę, a co było impulsem do napisania, nie zdradzę ;) Akara :) A co, martwisz sie ze niedobory jakies masz? 👄🌻 Gio :) Udanego wypoczynku, ale masz fajnie.. ;) 🌻 Aaaaa... (ziew) ide sie schować pod kołdre... za chwile... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie narobiło.. od kwiatków i serduszków.. ojojoj... :P:P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elles, tak sobie sprawdzam co dwa lata profilaktycznie :) (bo miecha nie jem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio....no ..łono... se będziemy balować :D:D no i faktycznie..Gośkófff..dzis imieniny...więc.... ...Zdiablona ..wsiego ..naj!! Naj! nAj!! naJ!!..i dalszego poczucia humoru :):classic_cool:+🌻..gratis;):P w Tesco ..była promocja;) Elles..łoomatko..:P;):)..ales łąke zrobiła:D:Dz posta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze lubiłam kwiatki... :P:D hehhe Zapomniałeś o Margotce :) ❤️ Wszystkiego Naj, Margot i Zdiablona :) A ja też mam niedługo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No cze :) Już wychodzę na pociąg. Moi rodzice też właśnie odjechali do Kołobrzegu :) Humor mi się poprawił bo pół godziny temu było bardzo chmurno i wydawawało się że lunie a teraz słońce świeci :D Jeszcze raz pozdrawiam i życzę miłej zabawy :) A Tygrys ---> przystojny lekarz mmmmmm :P Elles ---> no ja też podziwiam twój wiersz. Zdolna jesteś diablica :) Pozdrów inspirację :) Gio ---> miłego wypadu z dziewczynami :P Amok ---> uszy do góry Akara ---> życzę dobrych wyników krwi Wszyscy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpieszę się, żeby zdążyć przed facetem z Krakowa, który będzie psuł pogodę...:-D :-D (wszelkie podobieństwo do osób i zdarzeń...itd.) Miłego looooooooong weekendu dla wszystkich! I nie rozrabiajcie bardziej niż zwykle. Służby porządkowe i tak mają co robić... Specjalne życzenia dla Ciebie Zdiablona! 🌼 x 100 + 1 :-) I wszystkiego co tylko... Margot! 🌼 x 100... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcia, to do nas było? :) My Cie tez kofamy 👄 Kiedy następny sabacik? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim!!! 🖐️ Dziekuje Wam za zyczenia ❤️ ❤️ ❤️ To takie mile... tylko szkoda, bo nie mam teraz imienin :( No, ale specjanie dla Was moge miec :D:D:D W ogole mam dobra passe - zostalam przyjeta na studia!!! (robie wielki \'come back\' w pazdzierniku :D:D:D ) Ponadto dowiedzialam sie, ze zdalam wszystkie egzaminy :D:D:D Slowem jestem cala heeeeeppppiii :D:D:D Borewicz, i jak sie masz biedaku? 🌻 ❤️ Sluszalam, ze kolo wzajemnego wsparcia z Tygrysem dziala :) Duuuuuzo zdrowka zycze Wam obojgu :D Akara, bede upuszcze Ci krew? [glaszcze po glowce] Tygrys, i jak tam sie czujesz w kolniezyku??? 👄 :D Nie uwiera Cie czasem? AIR, zycze Ci fantastycznego wyjazdu :D Gio, suuuuper grillowanka :D elles ❤️ 🌻 i moc usciskow :) Kai, trzymam kciuki, zeby sie udalo ❤️ Nic, musze leciec :D Pozdawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kai, tak to było do Was :P:D ❤️ Niech mi ktoś wreszcie prześle całość bo nie mam a nie wiem o czym gadałyście jak opowiadałam... ;):D Margot, co bedziesz studiować? :D Air, Ty jesteś polonistka, więc ja Ci wierzę :D:classic_cool: Pozdrowienia przekazane ;):D Linking... :D:D:D... Ale fajnie, czuję się rozchwytywana... (Blondi, Szam... :D🌻❤️:D To miłego dzionka, ja ide ogarnąc domek... w zamiam mieli sie za mnie w kościele pomodlić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daimon albo bierdona niebieska
czesc wszystkim Znudzony, ja sobie wypraszam takie porownania!!!ja nie jestem zaden cudak!!! wczesniej nie pisalam bo wczoraj siec padla...a egzamin srednio na jeza...moge zdac, moge nie zdac, na dwoje babka wrozyla a wyniki we wtorek dopiero... Tygrysku, ja tez jakis czas temu w kolnierzu chodzilam, takze wspolczuje bo przyjemne to nie jest... we Wrocku pogoda ladna a ja chora jestem!!! zatoki czy cus takiego :(:(:(:(:(:(:(:( milego weekendu wszystkim a jak ktos ma imieninki to 😘🌼❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa dzien dobry z rana :D :D :D Nie wiedzialam, ze tak umiem ale spalam 12 godzin!!!! jak male dziecko :) bez zadnego budzenia sie w nocy, bite dwanascie godzinek zaliczylam :D niesamowite :D Kolnierza jeszcze nie mam, bo zlecenie na niego dostalam wieczorem, wiec nie bylo gdzie kupic. Zreszta pan Przystojny Doktor stwierdzil, musisz to podsteplowac, jakas pieczatka NFZ jest potrzeb,a gdzies tu chyba, nie wiem (hihihihi), to Ci zwroca pieniadze. A ze dlugi weekend mamy, no to szyja jeszcze wolna jest :) Nadal nie boli (juuuupi prochy :D), a moze to dzieki cudownym rekom doktorka?? wymacal i wymasowal mnie po niej wczoraj porzadnie :P Wlasciwie to powinnam sie uczyc do obrony ale nadal nie dostalam pytan, wiec nie mam z czego :P Zatem sie lenie :D Akara --> slyszalam, ze burza sie w Amsterdamie zapowiada ;) jak sie czujesz po kuciu?? 🌻 :) Borewicz --> buuuuu sama masci wcieram :( A co chcesz swa pomoc zaoferowac?? hihihi ;) :P Elles --> zamierzam sie lenic!!! No chyba, ze jednak te pytania do mnie dotra, wtedy bee sie uczyc :P Margotka --> pomimo, ze imieninki masz specjalnie dla nas, prosze Cie bardzo 🌻 👄 :D Zdiablona --> a Ty na pewno masz dzis!!! wszystkiego NAJ :D wiacha kfiecia 🌻, buziaki 👄 i :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ell -> my Ciebie tez. Wyspalas sie? 🌻 Znudzony -> tak raz na 10 stron pare slowek, oki? Co teraz majstrujesz w ogrodzie? Amok -> uwazaj, bo jak Cie dorwe w Krakowie to Ci dzwignia nawet, a nochala do gory podniose. Juz sie boj - wszak w innym miejscu wylozylam Ci swa ideologie. Pamietasz jeszcze? 🌻 Margot -> ogromna buska za slicznie zdane egzamki. ❤️ Tygrys -> ucz sie... obrona za 2 tygodnie. :P Szamcia -> wybacz kochana... najpierw telefon, nie bylo Cie i jeszcze klapalam na konfie. Moze dzis? Proszeeeee.... 🌻 Kai -> do Ciebie sie nie odzywam, bo masz, wurwa, pracowac... :P Akara -> tylko nie zezryj wszystkiego na raz. Za filigranowa i za malenka jestes na taka ogromna porcje, hihihi. ;-) Kach -> jak tam... wiesz... :D Kasiek -> operacje nie wchodza w gre, a tym bardziej plastyczne - bylabys wtedy chiiiiba letkawo bzidka. :) Gio -> troszke za pozno, ale baw sie swietnie na lonie natury. Kloss -> taki dlugi weekend, nie wybierasz sie na rowerek... pojezdzic troszke? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kundelek.... no rzeczywiscie w takim razie swieto mamy, skoro Ty tu zajrzalas :P :D hihi a Borewicz to juz wczoraj na rowerku do pracy zasuwal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Jak zwykle ukłony dla pięknych Pań... Kundel... Sorki ale nie pamiętam. Ale dorywaj... Dorywaj... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles -> Ja Ciebie tez kocham ❤️ Wczoraj serio sikalam po nogach ze smiechu. To byl jeden z \'mocniejszych\' sabatow :D :classic_cool: :D Kundelku - lepi lepi.. :D Dziekuje 🌻 Akara - Jak Twoj pyszczek? I jak tasmany? :D :classic_cool: Kai - rabotaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, zebys wiedziala, ze wlasnie objadam sie ptasim :D Dzisiaj doslownie z nieba mi ono spadlo :D Kundlka, ty jestes tym niebedm ❤️ Mmmmm... ALe zrobilas mi radoche :D 👄 ❤️ Borewicz, dzielny jestes :D Amok 🖐️ Kach, jak Ci poszly egzaminy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oto dzień dobry w kraju!!! 🖐️:D:D:D Jestem po przymusowym oddziaływaniu na obce ciała...:P ... Znaczy to, że mam obłęd w głowie i czemu tego nikt sie nie dowie !!:P:D:D ... Gdzieś tu lezało piwo. albo stało.. telefon cholela!!!! 😠 Obra bedzie czad, jak sie dowiedzom kto to mówił :D:D ... Nie lubię szukać pracy :( .. - Pan pracuje..., w państwowej? - Tak - Szkoda..., bo gdyby pan nie pracował, byśmy mogli pana zatrudnić, chocby na próbe. Moja odpowiedź zachowam w milczeniu, bo nieletnich bym zgorszył, albo samego siebie :P:D:D Ech.. kocham życie... byłem fotografować co nie co :).. Amok wie co znaczą takie zajęcia dla wrazliwej duszy ;):D ... Pozdrawiam, i przyznam..., zdjęcia Twoje, żem widział :D.. Są suuper 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ witam :D Jutro z rana jedziemy na weekend na działkę Anioła (do jego rodziców) :) Mieliśmy zdaje się dziś jechać, ale.. dopadła mnie.. comiesięczna przypadłość ;) i niestety nie obyło się bez tabletek :(, czekania aż w końcu zaczną działać :0 i zasypiania, zeby w końcu już nic nie bolało.. ;) Jak na razie.. spokój jest ;) Zaraz przeczytam, co tam wypisywaliście od wczoraj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×