Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Zboczone? Zboczone? Kto tu ma wlochate mysli, co? :D To jak Szam, przytulimy tego wlochatego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara, Zuzia faktycznie mi sie trafila - pewnie jako cięzki orzech do zgryzienia i lekcja od zycia. ale warto! a teraz się grzecznie pożegnam czy raczej powiem dobranoc!! mam nadzieję na spokój tutaj, bo tylko tutaj chce się wchodzić:-D akara 👄 i dla Gio👄 i innych, którym nerwy nie pusciły -----> tak, wiem, przyganiała kocioł garnkowi:-o ale do zobaczenia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleeeeee, faceci sie caluja :D. Linking ---> ;). szam, ciekawe co bedzie z Zuzka za parelatek ;). Kaloryfer, kajdanki i ochroniarze? :D Nie dosc, ze wygadana to jeszcze sliczna - zabojcze polaczenie :D. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór, czy tam co 🌻 Chcialam tylko opwiedziec, ze podziekuje wszystkim za zyczenia jutro, bo upilam sie, niedawno bylo na smutno, ale juz nie jest :classic_cool: Ale jakos tak tylko o seksie mi tematyka podchodzi, wiec nic nie powiem, coby se opinii publicznie nie psuc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi (znów zaczynam post od Ciebie ;) ) hehe.... piękna i dobrego smaku..:P skromniacho :D :classic_cool: ;) Air :D To fajnie ze sie dobrze bawiliście.. :) I powiedz jak urodzinki :) 🌻 Tygrysek.. ❤️❤️❤️ Nosek do góry!! Borewicza odganiam i sama Ciebie przytulam baaaardzo mocnooo :) :P Najważniejsze to co niewidoczne dla oczu ... nie martw sie... do wesela sie zagoi :D 🌻 Tak, to te kwiatki.. ;) Pachną troche jak konwalie.. ale bardziej słodko...:) Kofi.. księża... :D:D Gio.. dbaj o pieska. Nina dzieki za maile. Mała Ty sie nie śmiej, kobito, ja sie naprawde starałam... :P:D:D:D Airek :) Ty to dobra i kochana jesteś hihi.. Haha.. z tą latarnią... Kachni, no już spokojnie... 🌻❤️ ;) Akara :) Jestem głodna... dzieki za poprawienie nastroju dziś... heheh.. :D:D Śpij dobrze :P:D Reszta też ;) Szam.. ❤️ :) Link, Borewicz.... :O:P:P:P:D Kai... mi też... :P:D:D:D Dobranoc...:P Super wieczorek był... :) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Akarka ---> skład sałatki: pomidor (sztuk 7) - zależy od liczby osób, ogórek zielony, sałata lodowa, rzodkiewki, cebulka dymka ze szczypiorem, wszystko kroimy i mieszamy, a do tego sos francuski vinegret. Najlepsza oczywiście z lodówki, najlepej smakuje jak jest gorąco :) A druga była z pomidorów, ogórków kwaszonych, szczypioru, z majonezem - na życzenie jubilata, bo jest fanem majonezu :) A jeszcze goście przynieśli swoją sałatkę z sera żółtego i kukurydzy :P Jedzenia było po uszy. Był tort od Kandulskiego - gruszkowy - pycha, z napisem i sernik, od przyszłej teściowej :P hahaha Oglądaliśmy \"Sens życia\" i \"Hero\" - naprawdę fajne urodziny i Misiek jest zadowolony, a to znaczy, że było dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry!!! :D:D:D:D:D:D Jak dziś pięknie słonko świeci :) Więc zapytuję jak Wam dzisiaj leci??!! :D Wszystkim życzę dnia pięknego... Dzionka całego wesołego!!!!!!!! To byłam ja - najlepsza i najmądrzejsza Blondi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Alez mnie łepetyna dziś napier.... Wczoraj za dużo piwa było chyba...na tym grillu nieszczęsnym.... Przepraszam z rana wszystkich, których wczoraj osądziłam... Cytat (mój!) : \"Blondi, Mortifer, Kachni, Kai, akara - szkoda mi was...i tyle! Nie wiem jak mozna być tak zapatrzonym w siebie człowieczkiem... Kasa, kasa, kasa....co za płycizna....\"- - nie powinnam nikogo osądzać, tym bardziej, że NAPRAWDĘ was nie znam, nie znam tez do końca całej sytuacji... nerwowa babka chyba ze mnie czy jak?! W stopce muszę se walnąć \"BIG NERW\" Blondi-, Kachni, Akara- czytam ze zrozumieniem, bom przed chwilą przeczytała wczorajsze i stąd ten mój dzisiejszy wpis :) Nie będę się więcej rozwijać- dodam tylko, że pokochałam Diabełkowo i tyle! Nie musze kochać wszystkich, nikt też mnie nie musi kochać- po prostu bądźmy! Pozdrawiam wszystkich i nie zagłębiam się już w konflikty, nie obieram strony żadnej, itd, itp... No kurna głupio mi dziś i TYLE. Bez odbioru ;) Nina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłej niedzieli Diabły.... Gio... Nie mów tak bo mi smutno :( Odzywam się do wszystkich... Nie mam tutaj. tzn na tym forum, żadnych antypatii a wprost przeciwnie. Uznaje, że jestes bardzo mądrą i miłą kobietą. A tak generalnie... Powiem szczerze że nie za bardzo czasami wiem kto jest kto... :o Po pierwsze pamięć mam słabą... Po drugie może troszke za mało biore udział w diabelskich sprawach. Taki ze mnie nieśmiały facet ;) Podam przykład (UPRASZA SIĘ O WYROZUMIAŁOŚĆ ;) ) Mam zdjęcia na których sa dwie panie. Obydwie ładne :) Jedna z nich ma ciemne i długie włosy. Zdjęcia chyba robione sa w Holandii. Druga z nich to drobna, krótkowłosa prześliczna dziewczyna (ciemny blond, miedź). Niom... To jedna zagadka. Co prawda przypuszczam kto to jest ale nie mówie żeby się nie wygłupić. I mam jeszcze zdjęcia pani która ma na imie Aneta. Tez mam podejrzenia ale tak na 100 % nie wiem który nick kryje się za tym imieniem :) No i widzicie jaki ze mnie diabeł z popaprana pamięcia albo zdolnościa kojarzenia. A pewnie z jednym i drugim. UWAGA !!!! Teraz będzie deklaracja jeszcze raz. Nie mam powodów żeby KOGOŚ nie lubić, darzyć antypatią lub jakimkolwiek negatywnym uczucie na tym forum !!!!!! A więc... Ukłony dla Pań wzraz z delikatnym pocałunkiem dłoni...🌼 I serdeczny uścik łapy dla wszystkich Panów... I ponawiam prosbę o przesłanie mi swoich zdjątek. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi...hahahahahaha:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D..Słońce..przez Ciebie dziśiaj świeci:P:D:D:D:D....a leci ..jak się pochyle :D:D:D:D;) Nina..;) Amok..:) Elles..:)zostaw Tygrysa..nie pchaj sie :P:D Airka.:) Mała ..miłej drogi to ..my z młodym ..śniadanie..i na rowery....paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofi..wiesz... ..powiem ..za siebie, .mówisz..że \"Diabełkowo nie jest ani piekłem ani rajem ani niczym wyjatkowym. Jest tematem na forum, gdzie spotyka się grupa zupełnie różnych i najczęściej tak naprawdę obcych sobie ludzi. To nie jest grupa przyjaciół to tylko gruba dalszych znajomych.\"..wiesz..z tym co napisałaś nie moge się zgodzić , jest to grupa zupełnie różnych osób..bo nie możemy być tacy sami ..i całe szczęście :)...natomiast ..musze Ci powiedzieć..że nawet nie masz pojęcia..jak bardzo wyjątkowe jest Diabełkowo,to już nie jest ..grupa..ludzi ..co tylko pisze do siebie,my się spotykamy,utrzymujemy kontakt..na privie,pomagamy sobie,i nie tylko wirtualnie..ale i realnie,nie widziałaś emocji..jakie .towarzyszą naszym spotkaniom, sama Akcja Serce..przeszła już do historii sama przez siebie bo była ..i się udała!!! świadczy też o tym fakt..ile to już trwa,to że wynikła teraz .ta.sprawa to i tak dziwne..że dopiero,jakaś afera..musiała gruchnąć,prędzej czy później, przy takiej różnorodności charakterów, zawsze są jakieś nieporozumienia,nawet w najlepszym małżeństwie, niczym tu nie odbiegamy od normy,nikt..tez nie ma monopolu na to by się wszyscy kochali i lubili,(jak już to ktoś tu powiedział) :)..powiem ..tak ..ja tu mam przyjaciół i nie tylko...nawet..nie wiem ..czy nie lepszych..niż w realu.Weszłaś do nas ..akurat ..w chwili..najmniej ciekawej..ale to nie znaczy ..że tak ..będzie :P:D..to tyle ..bo..chyba się zagalopowałem ,i zamotałem:D ..młody jeszcze ogląda Star Treka..hehehe..pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Jeszcze nie doszłam do siebie, co prawda, ale mysle, że pare zdań z sensem sklecę :) W kolejności alfabetycznej - Air, Akara, Amok, Blondi, Borewicz, Gio, Kaya, Kofi, Linking, Mała, Najgłówniejszy Diabeł, któremu sie nudzi, Szam - dziękuje bardzo za życzenia 👄 Strasznie to było miłe, zwłaszcza że, hm, po niektórych wypowiedziach zaczęłam wątpić, czy bedzie tu dla mnei jeszcze miejsce. Cieszę się, że wszystko pomalutku wraca do normy, burzowa atmosfera się uspokaja.. Kofi - to nie do końca tak. Wiesz, częśc z nas zna się rzeczywiście tylko z diabłów. I o tych trudno mówić \"przyjaciele\", jeśli już, to dodając \"wirtualni\". Ale jest spora grupa osób, którą ja na przykład miałam szczęście poznać w realu, nie mówiąc juz o niezliczonej ilości godzin przeklapanych na gadaczkach czy przez telefon. Sytuacje były rózne, często trudne. Wiem, że mogę na nich liczyć, i wiem też, że stanę za nimi murem, choćbym miała sama na tym stracić. Są tacy, których po prostu lubię, a są też tacy, do których nie mam okreslonego stosunku, bo nie miała okazji bliżej ich poznać. No i jest wreszcie grupa osób, która nie lubi mnie, więc trudno, żebym i ja pałała sympatią. Raczej się od takich osób dystansuję. Jak w życiu. Nina - Jednak będzie odbiór ;) Umiejętność przyznania, że się posunęło za daleko to rzadka rzecz, nie wszystkich na to stać. Doceniam. (Ale obiecałaś mi zrypke na privie, i się nie doczekałam :P) I naprawdę mam nadzieję, że zaświeci juz słońce 🌻 Gio - mam nadzieję, że z sunią będzie już wszystko dobrze... 👄 Elles - matko, do której Wyście jeszcze rządzili wczoraj? :D:D:D Amok - 👄 buziak wzajemny, ale nie w rekę, bo nie przepadam ;) Airka - narobiłas mi apetytu, zaraz popędze do kuchni :) Akara - Ty wredna jedna, no ;) Odbierasz mi resztkj nadziei :D:D:D Kachni - dziekuję. Wiesz, że i Ty możesz na mnie liczyć 🌻 I mam nadzieję, że spotkamy się w lipcu ;) Cholera, nie w moim stylu takie szczegółowe odpowiadanie wszystkim po kolei, hehehe Pozdrawiam, i ide po kolejna kawę, jakby mnie głowa bolała, czy coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedno, bo zapomniałam ;) Akara, Elles, Borewicz, Linking - dziekuję 👄 Jakoś wczoraj dzięki Wam zapomniałam, że sie upiłam na smutno ;) Nawet nie to, że mnei wyciągnęliscie z dołka, po prostu - sprawiliście, że dół przestał istnieć :) A swoja drogą, żeby po imprezie zamiast iśc grzecznie spać siedziec przy kompie do trzeciej w nocy to trza być naprawdę zboczonym :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kai ---> nie jest z tobą tak źle skoro udało ci się w kolejności alfabetycznej nas ustawić :D haha i pierwszy raz w życiu jestem pierwsza na liście obecności :) Super, zawsze jestem na końcu. Wiedziałam co robię wybierając nick :) Leć do kuchni :D Ja uwielbiam sałatki, a pop prostu szaleję za pomidorami. Moja ulubiona to pomidor z ogórkiem kwaszonym - mogę za nią zabić :P Zaraz idę na bierzmowanie mojego kuzyna. Wolałabym się pouczyć bo egzamin mam w środę, a mama ma od jutra urlop i już planuje zakupy, kino i inne atrakcje, a ja mam wolę słabą :O Będziecie musieli mocno kciuki trzymać w środę, proponuję już zacząć trening :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Pozwolicie moi Drodzy, ze uscisne Ninie28 dlon 🖐️ Ciesze sie Nino z Twoich slow, od razu dzien lepiej sie zapowiada gdy taka madrosc sie z rana przeczyta :D;):D Gio - ja wlasnie wczoraj grzebalam w necie za czymsc o epilepsji u psiakow... i faktycznie - do lekarza dopiero po drugim ataku. Moze sie okazac ze to nie padaczka, wiec jest jeszcze czas... A synek niech nie otwiera psu pyska w czasie ataku, bo nie ma mozliwosci zeby pies jezyk polknal :) (jesli ofkoz w tym celu to robil). Wierze, ze z psinka bedzie wszystko w porzadku! Za bardzo ja kochasz, by moglo sie cos niedobrego dziac ❤️ Elles - nawet nie masz pojecia jaka ja spokojna jestem :) Niespotykanie spokojny czlowiek ze mnie... :):):) Akara, Kai ❤️ Szam 🌻 Borewicz 🖐️ Amok - wyczytalam, zes z Krakowa?:) Ładne miasto :) Pikne :) Pozdrowionka! NO! I już :) Sielany ciag dalszy :D 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuuurde, zamknełam okno i musze pisać drugi raz grrr.... :P:P :):):):):):):):):):):):):):):):):) U mnie pięknie,słonecznie, 21 stopni w cieniu od południa.. i chciałam sie poopalać ale coś chmury idą... :( W dodatku ciotka z dzieciarnią przyjedzie, wrrr.. czy nie mozna mieć jednego całego wekendu bez nich? 😡 :O Blondi.. :D:D jak Ty pieknie rymujesz :D Idziesz z Borewiczowskimi na rower? ;) heh. I powiedz kiedy ta parapetówa, jak bede to sie wprosze :P:D:D:classic_cool: Moge nie? :P;)🌻 Air, ciesze sie ze urodzinki tak super wypadły :D Sałateczki mniam!! Nina nie martw sie, dużo osób przegieło pale (i powinni za to dostać palą od milicjanta za takie rozróby :P;) haha) ale wracac mi tu, co znaczy bez odbioru co? :P:D heehe.. Buźka, miłego dzionka, wcale Ci nie zycze zeby był przed kompem spędzony, jest na to dzisiaj zbyt pięknie na zewnątrz :) 🌻 Amok 🖐️ 🌻 Borewicz, Ty co trendy nie jestes... :P sio od Tygrysa bo musze moje kochanie obolałe i podrapane przytulić, bo je bardzo bardzo lubie (przed Toba wzbraniam sie jeszcze.. :P:D:D:D) hahaah. Popieram posta całą gebą, tylko dzięki dwóm osobom co mnie tak namawiały przyjechałam do Wrocka gdzie mi sie pewne sprawy odmieniły... i w ogóle :P:D Tak wiec sprawy i zlewy u mnie jak najlepiej... :):)🌻 Kai :D ja tylko posta i poszłam spac... Juz latarnie u mnie zgasły na ulicy jak sie kładłam.... :P Ale bylo miło :D (Akara i Link i Borewicz) ❤️wyspaliście sie? :P:P:D Borewicz podziwiam ze tak wcześnie sie podniosłeś... :) hehh Uwazajcie na tych rowerach! To pa... :) 🖐️:D❤️🌻:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo.. nawet nie widziałam ze nowa stronka jest.. :) Kai, cieszymy sie... ale sprostowanie - ja do 4 :P:D:D:D A ze zboczeniami to do panów (Borewicz robi pranie o 4 :P):D:D Kachni :) 🌻 To dobrze ze jesteś spokojna.. ja to raczej z nerwowych... :O:( Miałam sobie kiedyś zrobić badania.. chyba zespół jelita nerwowego cy coś. Ale nie zrobiłam, na razie jest ok :P:D Znaczy sie... wszystko sie polepszyło ostatnio... :) Airek :) ❤️ No to wybywam... tylko słońca mi troche już brakuje.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, to ja ide do kuchni robić airkową sałatkę a potem się biore do roboty, wurwa, 150 stron do piątku mi zostało 😡 Wszystko przez Was, powinnam być w połowie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzieliscie reklamy filmu \"Noc zywych trupow\" czy jakos tak?? Bo ja wlasnie wygladam jak ten gosc na zdjeciu :( Tylko oczka mam ladniejsze, nie takie biale :P Kolanko zwiekszylo juz swoj zakres ruchow ale rozmiar ma hmmm pilki do rugby :D lap poobdzierane, ogolnie powszechna sensacje na miescie wzbudzala. na uczelni tez, po tzrecim razem gduy odp. na pytanie \"co Ci sie stalo??\" pokazywalam glowa kolezanka i ona mowila :D EGZAMIN, Dziekuje za kciuki1! Bylo bardzo ciezko, bo lepek mnie nap*** i bylo mi niedobrze ale napisalam wszystko. Tzn na 3 pytania w miare dobrze, reszte beznadziejnie. Po egz, podeszlam do babki i sie spytalam czy przy ocenianiu mojej pracy nie moglaby uwzglednic tego, ze mialam wypadek, no i stwierdzila, ze jedyne co moze zrobic to dopytac mnie przy wpisach jeslibym nie zdala - dober i to :) Air -> wstarzasnienia raczej nie mam, zlaman tez nie. nie wiem co z kolanem ale raczej tylko mocne stluczenie Amok --> aha na zdjeciu masz Zosie i Akare (ta z krotkimi wloskami) Borewicz --> do piersi swej emskiej przytulic mnie mozesz :D ino nie za mocno :) Gio --> yep, u Ciebie to sie stalo :P Zaraz za zjadem z siekierkowskiego. Elles --> dziekuje :) za przytulanie i wczorajsza rozmowe :D Kofi, Nina, Biedronka, Amok, Znudzony, dziekuje 🌻 caluskow nie daje (na razie) bo warge mam taaaaaaaaaaaaaaaka duza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzieliscie reklamy filmu \"Noc zywych trupow\" czy jakos tak?? Bo ja wlasnie wygladam jak ten gosc na zdjeciu :( Tylko oczka mam ladniejsze, nie takie biale :P Kolanko zwiekszylo juz swoj zakres ruchow ale rozmiar ma hmmm pilki do rugby :D lap poobdzierane, ogolnie powszechna sensacje na miescie wzbudzala. na uczelni tez, po tzrecim razem gduy odp. na pytanie \"co Ci sie stalo??\" pokazywalam glowa kolezanka i ona mowila :D EGZAMIN, Dziekuje za kciuki1! Bylo bardzo ciezko, bo lepek mnie nap*** i bylo mi niedobrze ale napisalam wszystko. Tzn na 3 pytania w miare dobrze, reszte beznadziejnie. Po egz, podeszlam do babki i sie spytalam czy przy ocenianiu mojej pracy nie moglaby uwzglednic tego, ze mialam wypadek, no i stwierdzila, ze jedyne co moze zrobic to dopytac mnie przy wpisach jeslibym nie zdala - dobre i to :) Air -> wstarzasnienia raczej nie mam, zlaman tez nie. nie wiem co z kolanem ale raczej tylko mocne stluczenie Amok --> aha na zdjeciu masz Zosie i Akare (ta z krotkimi wloskami) Borewicz --> do piersi swej emskiej przytulic mnie mozesz :D ino nie za mocno :) Gio --> yep, u Ciebie to sie stalo :P Zaraz za zjadem z siekierkowskiego. Elles --> dziekuje :) za przytulanie i wczorajsza rozmowe :D Kofi, Nina, Biedronka, Amok, Znudzony, dziekuje 🌻 caluskow nie daje (na razie) bo warge mam taaaaaaaaaaaaaaaka duza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Tygrysku... Tak myslałem własnie (mówię tu o zdjęciach). I lecz się szybko.... Bo wiesz.. Moze przyjade do Wawy... No i... Chciałbym Cie zobaczyć śliczną jak zawsze... Bardzo sie ciesze, że w zasadzie Ci się udało z tm egzaminem. :) A teraz jade na Rynek porobić trochę zdjęć... mam nadzieje że się nie rozpada... Chociaż ciemnawo jest. I dzisiaj w towarzystwie syna... Szkoda, że taki młody bo piwa się nie możemy napić.. Tzn ja mogę ale on tylko soczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim🖐️😘!!!! fajnie sie dzisiaj czuje (jak ktos potrzebuje troche pozytywnej energii to przesylam), tym bardziej ze atmosfera na forum sie wyraznie poprawia :D:D:D:D:D:):):):):):):):):):):):):):) moze wreszcie bedzie dobrze:):):):) ...i moze nie jestem az tak naiwna jak mysle ze jestem :):):):):):):) ...a jesli ktos jeszcze czuje sie urazony moimi wypowiedziami to przepraszam >>>Tygrysku, predziutko wracaj do formy, bo szkoda zeby Tygrys nie mogl brykac, no nie? 😘 >>>Amok 😘 >>>Air, Kachni, Kofeina, Giovinetta, Szam, Blondi, Akara, Kai, Elles, Mala, Nina28, Znudzony, Borewicz, Linking...🖐️ (chyba nikogo nie pominelam?) sorki ze nie alfabetycznie :P ale kolejnosc jest absolutnie przypadkowa :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dronko niebieska - kolejnośc absolutnie przypadkowa, ale faceci na końcu, hehehehehe :):):):) Ja tez się ciesze, że wyszło słońce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwile bo uciekam na słońce, powoli mi sie uda opalają ;):D Znaczy zaczerwieniły sie.. a brzusio mam brązowy już :D Niebieska :):) 🌻 POdobno piękna pogoda we Wrocku :) Tygrysek ❤️ Borewicz, w dupe zarobisz, specjalnie mówiłam ze masz uważać !!! 😠wrrr (dla tych co jeszcze nie wiedzą - borewicz sie wypierdyknął na rowerze... :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ Zafundowalam sobie dzisiaj pizamowy dzien ;) - a co tam! :D Raz sie zyje ;):D:classic_cool: Gio, i jak ma sie piesek? mam nadzieje, ze atak sie nie powtorzyl ❤️ Tygrys -> biedulko kofana... ze tez musialas isc dzisiaj na ten egzamin! :( Zycze Ci baaaaardzo duzo zdrowka i sciskam mocno ❤️ ❤️ ❤️ Air, nabralam apetytu na Twoja salatke! Mniam... chyba ja zrobie dzisiaj wieczorem :D am... am... :classic_cool: Kach 👄 klepie Cie w kaczy zadek na przywitanie ;) :D Sprawe maski gazowej mam juz obgadana ;) Wiec chyba chips jakis mi sie nalezy :P :D Kai, i jak masz po wczorajszym maly tupocik bialych mew? :P :D El, milego opalania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tu o jedzeniu a ja nie moge wszystkiego buuuuuuuu letnie tylko i qrde packowate bo inne do paszczy nie wchodzi i bol powoduje :P Przez to nie moglam dzis lodow zjesc i musialam sie shakiem zadowolic :P Amok, hihi \"jak zawsze\"?? oj zawsze to ja piekna nie jestem :) Opuchlizna podobno do tygodnia bedzie schodzic, ale reszta \"ran\" to dluzej :( jednak przbywaj, najwyzej zobaczysz Tygryska w roli \"dziecko wojny i okopow\" (tak sie zawsze jak bylam mala mowilo, jak ktos byl poobijany, pobcierany itp) Biedrona -> staram sie wracac do formy, ale qrcze nie wszystko zalezy ode mnie :P Elles -> jak fajnie masz, opalanie w ogrodku... suuper :) Margotka -> ano musialam :( dziekuje :) ale mocno nie sciskaaaaaj, nieeee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×