Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Lubię, gdy jesteś obok gdy jesteś tuż za mą głową twarz zanurzając we włosach... Lubię słowa szeptane przy uchu chwile, w których zamierasz w bezruchu a tylko uśmiechasz się lekko... Lubię spotkania z Twoimi ustami palce swe splatać z Twymi palcami gdy żadnych słów nam nie trzeba... I czuć jak coś rośnie we mnie szalenie tak z pasją, wziąż mocniej i wyżej... Lubię, gdy ktoś, kto jest tak daleko jest mimo wszystko najbliżej... :):):) Z 9 czerwca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ Nawet nie mam zabardzo czasu was poczytac, bo jakos jestem ostatnio zabiegany. Gio no co ty, nie wyglupiaj sie, chcialas tylko nas porstaszyc :) bo inna opcja nie wchodzi w rachobe :O daimon kto ty? moze IGO, lub cudak, ??? Wszystkich was pozdrawiam i jak tylko sie wyrobie napisze wiecej. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane Diabolki :) wytknijcie noski spod koldry popatrzcie na slonko i wstancie z radoscia :P dzisiaj bez rymu, bo cala energie zostawiam na powitanie ... Aniola Niepokornego :D no to do sklikania w niedzielke w nocy :D tylko pewnie i tak nei bede wiedziala, co sie dzialo pod lozkiem, bo napiszecie kilkanascie stron co najmniej piszcie, piszcie :) dobrego dnia dobrego weekendu cudownych przezyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani A. znowu o nieprzyzwoitej godzinie na nogach... :-) Wgapiam się w zdjęcia sat. z ostatnich 6 godzin i próbuję odgadnąć pogodę na dziś... (wróżka, czy co?...)... Jakiś front się na nas przesuwa znad Irlandii ale wszystko rozmywa się gdzieś na Duńczykach... Jeno skrzydłem swoim nas maźnie po pd-zachodzie... Nad stolycą coś kłębiastego się kłębi ale to chyba myśli diabelskie niepoukładane ;-) (uderz w stół... ;-) ) Wybrzeże jak zwykle chłodniejsze od reszty (poprawcie się Diablice), a w Krakowie - hejnał co godzinę pewny... :-D Jedno jest jasne - będzie tak ciepło, że mozna spokojnie majtki wyścigowe dzisiaj zakładać... :-) I to by było na tyle... Uściskom i piskom nie dając końca... Bawcie się dobrze... Hej!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrrrrrrrrr fatalnie sie dzien rozpoczal!!!!! Tramwaj wlokl sie niemilosiernie, a co gorsza prgoram w kompie sie wywalil, wiec nie zrobie dzis tego co powinnam, czyli bede musiala przyjsc do pracy w piatek.... super :( Air --> super jest takie wspolne malowanie :D :D :D Wypoczywaj i sil do psiania mgr nabieraj :D Akara --> ja ta wolle w ruchu sie opalac, a najlepiej w wodzie :D Wiem, z ebyla wczoraj super pogoda w Amsterdamie, mam swoje wtyki w koncu ;) :P Amok --> ❤️ super sa takei nastroje, czasem nawet lepiej sie nimi cieszyc samego :) Biedrona --> zdaaasz, spokojna Twoja kropkowana :P :D Sciagi tylko dobre porob :D Daimon -> :D 🖐️ :D :D Elles --> merci, no staram sie, staram :) Pieeeeeekny wiersz :) Ech nie dosc, ze ladna, to jeszcze zdolna Dibalica z Ciebie jest.. :) Kofi --> :D :D :D iii???? kto ma weekend, ten ma :P Link --> 🖐️ :D bawisz sie w meteorologa?? :) na razie w Wawie ladnie chodz wietrznie :) Mala --> udanego wypoczynku!! :D Znudzony --> stooop!! czas na przerwe w bieganiu i chwile relaksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Diabły i Diabełki. Masz racje Tygrysku... Czasami jest fajnie \"konsumować\" takie nastroje samemu. Ale tylko czasami. Na mnie to jakoś dziwnie wpływa jednak... Tyle szczęśliwych i zakochanych wokół... A wracając do Rynku... To chyba jednak najpiękniejsze miejsce w Europie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dość...ciągłe problemy z komunikatorem...ale czuje tu niecne palce komputerowcow:-( pozdrówka dla Was i milego weekendu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ...i o ..zdrowie pytam ...:) Wstalam .nie wiem po co? .ale za to .cos sobie przez noc przemyślalam ... ....jak mnie tak wszyscy kochacie ..to ... ..Ja ..tez .WAS ..ajlawiu ...i ..zostaje .z WAMI..:D 👄 ( a tak ..w ogole ..to żartowalam ...:D) ...tyko mam małą prośbe ...nie chce juz na tamten temat slyszec od nikogo ani słowa ..bo sobie ..pamięć wyczyściłam ...wiec ..co było a nie jest ..nie pisze sie w rejestr ...!!! :) Szamanka ...nasze małe tet a tet ..aktualne ..! ..po weekendzie..:) Znudzony ...nie ma tego złego co by na dobre nie wyszlo..:) J23NewBorewiczvelHanssKlossKing Bruce LeeKarateMistrzDon Donaldo ...uśmiechnuj sie ...:classic_cool: Elles ..piekny wiersz ..:)...Ja tez mam swoje wiersze o podobnej tematyce ....i nawet wiem w jakich momentach je pisalam ..!:) Tygrysek ..od jutra masz wolne ...dopiero na poniedzialek poprosze budzenie ..:) Bylam przy moscie siekierkowskim ...widzialam ta pogietą barierke .. Czyzby to od twojego roweru???:D Nie mam podgladu wiec nie wiem kto dzis jeszcze jest ..ale .. .pozdrawiam wszystkich Jutro wyjezdzam na 4 dni...na dzialke ..musze sie troche poprzytulac do moich ..brzozek .polazic po lesie ...zregenerowac sie i odstresowac ...!Pozatym ..grillek ..hamaczek ..i luzik ..!!! Do koszenia trawy i ..innych takich ...to mam .swoich ..ludzi !!! :D Nooo...to sie trzymta...moze jeszcze wieczorkiem ..zajrze...a jak nie to ..zycze wszystkim ...milego...i dlugiegooooooooo...... ..weekendu...:D🖐️ mam dzis problemy z wyslaniem posta..czekam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasa jest – widziecie? I po co to cale zamieszanie bylo?... Ja w kazdym razie ze swojej strony za ten caly bajzel przepraszam wszystkich. (Gio, jako bezposrednio uwiklana w te sprawe MUSIALAM to napisac, wiesz o tym, prawda? Juz wiecej ani mru-mru, z przyjemnoscia zastosuje sie do Twojej sugestii J ) Padlam wczoraj przed 22ga spac i dopiero dzis przed 10ta wstalam :D. elles, ja sie tam slonca, kotus, nie boje, ale alergie na cos mam (nie doczytalas?) i nie wolno mi uzywac kremu z filtrem – wystawilabys na pelne slonce twarz, i to do tego z lekka wysypka, bez zadnej ochrony? Ja nie, dziekuje ;). 👄, poetko J. AIR jak tam egzamin? Amok, zazdroszcze Ci tego Krakowa... Sliczne miasto. A ze sam? Mysle, ze to nie bedzie trwalo w nieskonczonosc J. Krakow urokliwy jest straszliwie, ale i Amsterdamowi niczego nie brakuje :D. linking, przyznaj sie, ladna pogode nam swisnales ;). Tutaj cieplo, ale pochmurnie, a ja jestem tak przymulona, ze sie kawa wspieram (a zazwyczaj kawy nie pijam). Niskie cisnienie, czy co? Tigre, sa takie dnie kiedy najlepiej z lozka nie wstawac J. Ja tez sie nie lubie smazyc bez ruchu, ale kurna, z tym kapeluszem ani w pilke pograc, ani do wody wejsc (zreszta obrzydza mnie ta woda po ogorkach kiszonych :D). Dobra ta Twoja wtyka :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam diabolki kochane! Pozdrawiam ze slonecznego Krakowa, po wczorajszej burzy nie ma sladu! Nie mam czasu czytac calosci i przeczytalam tylko kilka ostatnich stron, ale widze, ze wszystko co zle juz za nami! No i widze, ze wszystcy sie ciesza z dlugiego weekendu, a ja tak jak Tygrysek, musze isc do pracy :-( Ale wlasnie zaczynaja mi sie ostatnie 3 tygodnie w tej pracy, wiec jakos mi to latwiej zniesc! Mala - Wilno jest super, bedac na Litwie musisz sprobowac chleba z serem (to ciemny chleb, przypieczony, pokrojony w takie paseczki i polany roztopionym serem) - wierz mi pycha! To swietna zagrycha do piwa, a z piw to najbardziej mi smakowal Svitairus (nie wiem czy tak sie pisze) tylko ciemny, mocny - pyszny! Ale sie rozmazylam, wspominajac wakacje z zeszlego roku! A wtym roku w zwiazku ze zmiana pracy nie bede miala urlopu w wakacje! :-( Ale cos za cos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara --> 12 h snu.. suuper, pewnie to slonce tak Cie zmeczylo :) woda po ogorkach??? Wtyka dobra, dobra :) Amok --> zgadzam sie z Toba, ze gdy czlowiek czasem taka tamosfere chlonie to baardzo boli, widzec szczescie innych - zakochanych par ❤️ Ghana --> o!! :D To sobie w pt. ponarzekamy razem ;) :P :D Gio --> tiaaak jest, od po. znow sie zacznie wibrowanie pod poduszka :D Wypoczywaj Gio, sil nabieraj i sie len ile mozesz :D Barierka to nie ja, chodnik pogiety - predzej :P Szamcia --> :) 🌻 a co tam u Ciebie ciekawego sie dzieje?? red Bulle z rana?? Bardzo madre Diablatko vel Zuzia znow cos wykombinowala?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie niebo zachmurzone ale słońce świeci i jest ładnie... Jakiś kocur podrywa moją kotke, miauczy mi pod oknem jak cholera a ta sobie spokojnie siedzi na parapecie i nawet go nie pogoni, a brzydal straszny :P:D Zaraz go potraktuje wodą z butelki... ;):D:P Akara, doczytałam o Twoim uczuleniu.. ale ze sie nie znam co moze z wysypką gorszego słońce zrobić.. to tak sobie napisałam.. Bo ja słońce lubię.. i na wszelkie wysypki mi słońce zawsze pomagało :) Wyjaśnij mi kochana sprawe literki J w Twoim poście.. :) Bo nie qmam.. :P:) A tlen rzeczywiście szaleje.. ❤️ Gio :) no to fajnie ze jestes, tak ma pozostać.. Ja wiedziałam, ze Ty tak specjalnie... :P:P:D Jeśli chcesz sie wierszami pochwalić to bardzo chętnie poczytam.. no chyba ze wolisz zachować dla siebie samej - też rozumiem :) 🌻 Fajnie ze sie Wam wiersz spodobał, rok przerwy miałam a teraz znów zaczynam.. :D eheh Tygrysek, taaa... :P Jestem piękna i zdolna :O No ale skoro tak mówisz.. to dobra JESTEM!! ALE JAK KAŻDA DIABLICA :classic_cool: ;) A jak bedziesz gadać takie goopoty ze sie wyłamujesz, to przyjade i dostaniesz po dupie (sorry, po wupie.. :D) i wcale nie bede patrzec na to ze jesteś przez rowerzyste poszkodowana, dostaniesz i tyle :P Uprasza sie o mniej rozbudowaną samokrytyke. Amok, do Ciebie te słowa też... :P Airek, no właśnie, jak poszło? :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birdona....no faktycznie żeś ty niebieska :D a mi sie tak birdona na czarno-czerwono kojarzy od razu....pewnie dlatego nie przyjełam do wiadomości ześ niebieska ;) Elles....trza mi było powaznie ze ty naprawde poezje wczoraj...a ja myslałam że zart. (tak to jest z realistami ;) )...wiersz przeeeeeeepiekny....naprawde ;) i jak przemawiający... dobri, do roboty trza sie wziac... miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam wszystkich :) Chciałam przywitać każdego z nicka, ale tak wolno się odpala dziś Kafe i nasz topik, że.. lepiej nie próbować.. bo w ogóle mi się przestanie otwierać :) Nie przeczytałam też do końca wszystkich postów.. bo chcę naszykować materiały (do pracy) do wydruku, żebym się nie nudziła przez długi weekend :) a drukarka w pracy Anioła.. a przez to, że tlen mryga, to ich nei ma online :( i chyba muszę sama to zawieźć.. ale chyba nie zdążę.. ;) :) Akara.. plaża.. morze.. to w Amsterdamie?? ;) :) Elles.. jaki piękny wiersz :D Mała.. świetnej podróży ;) Znudzony.. ja też podejrzewam Igo ;) Deimon.. ktoś tu kiedyś robił te \">\" tylko chyba w mniejszej ilości... jak znajdę czas, to poczytam zaległości (czyli tam gdzie się pojawiłeś po raz pierwszy jak D.) .. Amok super wrażenia :) :) Nina, jak zdrówko? Dziewczyny, jak egzaminy? Dla wszystkich 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodze, jako żebrak wołający o zlitowanie :) ... Zosia !!! ..,. źle żem Cie ocenił ... Przepraszam i serce wylewam byś przebaczyła. :) 🌻 ... Jesteś cool 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że finanse w normie. Nie traciłam wiary, że tak będzie a zamieszanie było zupełnie niepotrzebne. Zosia, może po tym jak przegryziesz wszystko co czułas i czujesz wrócisz tutaj. Ładnie Cię proszę. ......................................................................... Wierszokletki tu mamy - no to fajnie - wpisuję się na listę piszących. teraz juz nie tak co kiedyś...bo jakoś nie zawsze się ma wenę i czlowiek bardzie krytyczny, ale proszę dzielić się pisarstwem. Tez bardzo chętnie poczytam innych. Byłam dziś na rozmowie - i..pomimo tego, że obniżyłam o połowe swopje wymagania to...szczęka mi opadła do ziemi....nawet jak będą mnie chcieli zatrudnić to jest to jakiś system niewolniczy - płacą za cały etat 1000 zł brutto podstawowej pensji (można do tego co jest tdorobić 100-1200 zł za wyniki) a chcą zatrudnić na 0.6. Niewolnictwo ponoć jest zakazane. Jakby nie było wole sprzatać kible niż w banku pracować. Chłopak był zdziwony, ze ja pracowałam tyle czasu na umowę o prace a nie na zlecenie (ale ludzie mają wyobrazenia..bo niby jak miałam w poważnych firmach - w jednej 2 lata a w drugiej 1 rok pracować bez normalnej umowy na stanowiskach specjalistów?) Uff. Angol zdalam egzamin. Nie poszedł mi wybitnie, ale chrzanić. Poidciągnę się w wakacje. Z Promotorem jesteśmy umówione z kolezanką na jutro (nie udało mu się ponoć dziś wyrobić :D ). Wiary nie trace i dalej mu nie żaluję moich dobrych myśli i nadziei. Zwłaszcza, ze mówi, że tylko we dwie z kolezanką się w czerwcu obronimy..coś mówił już nawet, że teramin wyznaczył....och och...zeby mieć to już za soba. Żołądek mnie od tego wszstkiego dziś boli. Jaby ktoś znał jakieś uczciwe biuro pracy za granica to proszę mi dać znać. Może sprzątać, myć naczynia...byleby tylko nie czuć się jak niewolnik w naszym kraju :-) Na cholere czlowiekowi te wszystki nauki :-) Kolejny dzien z wkurwem...nic nie pomaga a czekolady juz jesc nie moge...Ma ktos jakies metody - szafir - drugty odpadaja, wyszywanie tez - nie mogę skupiac sie na robocie ręcznej jak mam tyle do nauki. JAK EGZAMY???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, diabołki, wpadłam tylko na moment, bo roboty mam więcej niż huk, nadrabiam zaległości z zeszłego tygodnia, nie powiem, z czyjej winy powstałe, wurwa :P:P:P Tygrys, Akarka - noooo, finally ;) Morti - zdecydujesz się w końcu kiedyś kogo obrażasz, a kogo przepraszasz? :P:P:P I znikam, wróce pewnie po weekendzie, termin na poniedziałek mam, musze dotrzymać choćby się waliło i paliło, a mam zmieniony antybiotyk i muli mnie po nim okrutnie, ciężko będzie. Aha - rzuciłam palenie, korzystając z okazji, że i tak kaszel mi płuca wyrywał, i się nie dało kopcić normalnie. No i weekend postraszył, że w dupę dostanę, a ja anala nie lubię :D:D:D:D Pozdrawiam cieplutko, nie miałam czasu czytac zaległości, więc bez wymieniania, co nie znaczy, że zdawkowo ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć i czołem :D Egzamin do przodu :) Ale wiecie co? Mam potwornego pecha w tegorocznej sesji. Zadał mi pytanie które tylko w przelocie gdzieś widziałam. Umiałam dosłownie powiedzić 2 zdania na ten temat. Ale dzięki temu, że siedziałam w pierwszej ławce i byłam na każdym wykładzie i ćwiczeniach, pan mi zadał pytanie z pracy rocznej i jeszcze takie tam pytanka pomocnicze i się wybroniłam na 3. Może jednak w tym pechu mam ogromne szczęście. Biedronko ---> mama nadzieję, że miałaś większy fart ode mnie :) A teraz się pakuję na działke i jutro od rana jedziemy w plener :) Mortifer ---> lepiej późno niż wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elles, to J to przez przypadek mi sie wklepalo, nie zauwazylam, sorka :D. Majorek, 30 min pociagiem i juz sie jest na plazy :). Amsterdam to nie Haga, plazy nie ma, ale pol godz. to nie tak znowu dlugo. Wlasnie sie objadlam niesamowicie (pyszny makaronik z sosem mascarpone-pomidorowym i z warzywami zrobilam :D), wybywam na kanape odpoczac i dopchnac sie Ptasim Mleczkiem (Kundel 👄!) a potem lece pocwiczyc 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rajd lekarski zaliczony :D W skrocie, kolano - ok, na szyje mam kolnierz :( Za to jaki boski byl lekarz -> ortopeda -traumtoalog :D Nie tylko mowil do mnie per \"Ty\" ale jak zesmy sie fajnie droczyli :) I zartowali :) super bylo :D W domu mam teraz apteke :D Juz jestem na pracochach :P (przeciwbolowych) dzieki czemu moge wysiedziec przed monitorkiem :D Air --> najwazniejsze, ze egz zaliczony :) Gratuluje!! :D Akara -> hihi ja tez dostalam dzis paczuszke od Qndelka i tez sie obzeram :P :D Elles --> jak mozesz stawac na drodze kociej milosci?? :P tak mowie, taka jestes :D sluchaj sie, qrcze, starszych!! :P samokrytyka to podstawa :D Kofi --> 👄 nalezy Ci sie za cierpliwosc do promotora :D Jutro juz MUSI sie udac :) Niewolnictwo to takze u mnie w firmie odchodzi, dlatego nie zamierzam tam dlugo pozostac,,, :P Majorek --> zdazylas?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam... Gratuluje egzaminów... :) Tajgerku... Ciesze się, że z Twoim (ślicznym) kolankiem jest w porzo... A co z szyją? A tak w ogóle. Uwielbiam Ptasie mleczko... :) Poza tym. Co tak mało nas? Wszyscy są na \"długim weekendzie\" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok, ja jestem, nigdzie nie wyjezdzam :) Kolanko chwilowo sliczne nie jest :) Szyja ma cos naciagniete, jakis miesien, ale profilaktycznie mam tez ten kolnierz nosic, bo pan doktor \"jest przeczulony na punkcie kregoslupa\". Dzieki temu powinno tez mniej bolec :) A jakie Ty masz plany na weekend??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plany na weekend...? Dzisiaj Grappa + Jasiek Wedrowniczek.. Jako podkład piwo... Jutro to samo... Pojutrze o 9.30 dentyska... Brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr... A potem to już nie wiem sam... Pójde na Rynek.. Moze się coś trafi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amokowi może się przytrafić tylko coś... Ktoś nawet na patrzy w tą stronę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej, jak Ty szybko odpisujesz :) Nie mow tak!! To nie prawda!!! Bo moze Ci sie przystafic COS wspanialego pod postacia Ktosia cudownego ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No już mam spakowane rzeczy. Wyjazd na 3 dni, a ja mam cały plecak jedzenia i torbę ubrań :) hihi Żegnam się z wami na całe 3 dni, będę dopiero w niedzielę. Bawcie się dobrze, mam nadzieję, że prognoza pogody kłamie :P i będzie słońce i w ogóle jak na wiosnę przystało. Tiger ---> hmmm taki lekarz od kręgosłupa to może się czasem przydać :) A piękny był? :D papa trzymta się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×