Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Uwaga - przerwę robię. :D Jednak nie mam siły siedzieć tak non stop. Kurcze. Jeszcze 30 stron mi do przerobienia zostało. Musze wyjść po coś słodkiego, bo zwariuję chyba :-) Luby dziękuje za życzenia! Szlafroki, szlafroki :-) Ja tam nie lubię szlafroczyć, jak juz wstaję to natychmiast prysznic i się ubieram, bo inaczej nigdy bym się nie zebrała hehe łózko, szlafroki i piżamki mnie rozleniwiaja na maksa. a ja jestem leń co się zowie. Szarawo torszkę, a wy mi tutaj o jeziorach piszecie...kurcze...zimno jest...ale nie będę narzekac, bo mam dośc upałów po zeszłych 45stopniowych wakacjach. Myślałam, ze już z Niemiec nie wrócę...nie dało się żyć. Własnie słyszałam, ze gówniarze okrutnie pobili 60latka, bo zwróciła im uwagę, że impreza za glośno. Rany...gdzie rodzice tych malych bandytów? Tygrysek - koniecznie sprawdź kolano, bo to rzeczywiście delikatna konstrukcja. Szafirowa jest na promie i wraca do domu. Ciekawe jak wyjazd się udał. Mam nadzieje, że nie powie mi, ze zaraz się pakuje i wyprowadza się na stałe do Oslo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez ja wczesniej jestem w domq :D nawet obiadek juz zaliczylam - fasolke mniam, mniam!! :D Z kolanem oraz pyszczkiem ide do chirurga w srode :) dzis innych specjalistow zaliczalam :P :D A ja w ogole szlafroczka nie posiadam, nie lubie grrr i tak za dlugo sie lenic z rana nie moge, bo z psem trzeba na spacerek brykac :P Kofi -> a jak mgr i promotor?? :) Jakis specjalny prezent dla Aniola jusz masz???? ;) Margotka -> :D :D :D dziekuje :D :D :D :D ❤️ :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jutro na plaze jade :D (o ile mi alergia pozwoli, skonsultuje sie rano z lekarzem - moze to wcale nie jest alergia), bo ma byc 30 stopni, juppie! Ja tam nie potrafie od razu z wyra pod prysznic leciec, jak mam czas to sie musze troche poszlajac rozmemlana :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej :) Kofeina ---> hmmm to twój luby też bliźniak :) powiedz mi jak sobie z tym radzisz? Chyba, że twój to bliźniak z ludzką twarzą :P Ja za moim czasami nie nadążam :D Wróciłam z zakupów, na których byłam z mamą. Wiedziałam, że tak będzie :) uczyć będę się wieczorem bo teraz jestem padak, a do tego mi gorąco. Tygrys ---> sąsiedzi cię pokochają :P Margot ---> ja myślę, że są fajne babcie na świecie, ja trafiłam na niebabciowy model :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air --> :D co kupilas?? Akara --> ja tez chce!!! chce na plaze!!!! chce!! chociaz chwilowo sie nie nadaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre, ja jeszcze nie wiem, czy sie nadaje, bo do dolegliwosci \'twarzowych\' ;) (choc malo twarzowe sa :D) doszedl mi jeszcze stan podgoraczkowy :0. Pocieszam sie, ze do jutra przejdzie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie po robocie wydłuzyłem na kanapie i oblekłem cichym snem tak długaśnym, żem się dopiero obudziłem :D ... A tu wpisów tak aż mało, że tak powiem że zatkało :D Wiem, że ludzie som kalecy, wiem też, że po takich wypadkach to sie już niedochodzi do normalnych stanów umysłowych... :P , ... Ale kazde miejsce ma swych gupków... ;):D ... Oby byli nam przynajmniej przytomnymi!!! Pomijając szegóły z mojego nudnego życia, jak rano wstałem tak teraz sie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry, ja sadze, ze po prostu spora czesc ludzikow ma inne zajecia, pojawia sie pewnie wieczorem 🖐️ :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeesc!!! Kofeina-ode mnie tez przekaz zyczenia Margot, Akara- ja tam sie nie pogniewam jesli bedzie wiecej biedronek;-) a ja mam pojutrze egzamin, stan wiedzy zenujaco niski a uczyc mi sie nie chce:(:(:( dzisiaj byly ostatnie cwiczenia z pania \"jedza\", kilku osobom nie zaliczyla...:(:(:(:(:( ale przynajmniej juz jej nie musze wiecej ogladac (w tym roku)...uff:):):):):):):):):):):) ja juz chce wakacji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szara Wilczyca, no poszukaj, daimon ma racje, moze na ktorejs stronie sie zapodzial ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo chętnie bym to zrobiła, jednak kiedy zerkam na ilość stron... nie, nie, nie, to ponad moje siły. akara, będe się jednak czaić. albo lepiej, zaglądnę wyrywkowo na co piętnastą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szara Wilczyca, trzymamy kciuki i prosimy o raporty od czasu do czasu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szara, metody niewazne, wazny rezultat ;). A, a jesli nowa strona sie nie wyswietla to trzeba do liczby na pasku adresowym dodac 30 - to tak na przyszlosc :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi tu być. trzeci raz wysyłam treść a ona znika. teraz wszystko znowu się pojawiło, przez co wygląda, jakbym się powtarzała. to już jest dowód. skontroluję więc nie co 15a co 10 stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara, dzięki za radę. Nie za bardzo wiem jak to rozumieć /dopiero co z lasu wyszłam więc liczę na wyrozumiałość/, po kontroli strony 10 stwierdzam, że alkohol leje się strumieniami i zaciera ślady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×