Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Czesc Wam :). Ja, zupelnie jak Margot, zrobilam sobie dzis dzien szlafrokowy :D (pizam nie nosze) i nie wiem czy mam sie rozkoszowac, czy miec wyrzuty sumienia, ze nie wyszlam pooddychac swiezym powietrzem? Nic to, moze jeszcze sie wygrzebie. Air, ja tez jestem fanka majonezu (a fryteczki z majonezem to juz w ogole poezja :D), wiec ta druga salatka do mnie bardziej przemawia :D. Jak chcesz przepis na salatke majonezowa z ananasem to sie zglos :). Ja tez szaleje za pomidorami, mmmm. A najbardziej uwielbiam malinowki, ale tu ich cholera nie sprzedaja :0. elles, Kai, Borewicz, linking, glowa mnie boli, kto zna przyczyne palec do gory ;). malutka, jak tam samopoczucie? (obojga) Blondi, nie dosc, ze niezla laska (serio :D), to jeszcze taka \'skromna\', hihihihihi ;). Nina28, nie szkodzi, krew nie woda (moje ulubione powiedzenie ostatnio), prawie kazdy osadza, tylko nie kazdy to glosno wypowiada. Kochac sie nie musimy, ale rozmawiac mozemy. Amok, no to sie zarumienilam teraz :), dziekuje za mile slowa. To miedz byla z blond przeswitami, teraz jest ciemny braz :). Kai, no wredna jestem czasami, zdarza sie :D. Jasne, jasne, wszystko przez nas :D, bo Cie sila zmuszalismy do gadania zamiast pracowania :D. Kach, 🖐️ Tygrys, biedactwo! Mam nadzieje, ze sie bez blizn obejdzie. niebieska, mnie sie ta energia przyda, bo uczulenia na cos dostalam i twarzyczka mi ciut spuchla, grrrrrrr. Ide cos w domu zrobic coby wyrzuty sumieia zagluszyc 🖐️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już dzisiaj na słoneczko wychodzić nie bede bo po pierwsze jestem już czerwona :( po drugie zrobiło sie chłodno bo wiatr wieje.. Ale jutro jak bedzie słońce to poopalam sie jeszcze troche, tyle ze na brzuszku bede leżeć :) A nie.. jutro to chyba nie... :( własnie mi sie przypomniało ze mam być w biurze.. i jeszcze mamy spotkanie całą komisją w przedszkolu. I chyba nawet z Małą sie nie zobacze.. Buziaki i uściski (dla tygryska takie delikatne ;) ) Margot, zamierzasz przyjechac nad morze w lipcu? :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kara, ja nic nie wiem, mnie tam w sumie prawie nie było :P:D:D:D hehe... Wiecie co, pech nas prześladuje.. Afery, wywrotki, uczulenia, ataki padaczki, problemy ze zdrowiem ... No ale trzymamy sie jakoś nie ;) 🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech... ludzie!!! Jesteście jak zaraza 😠 ... raz sie wpisać i dusza każdej chwili łaknie zobaczyć kto wpisał się ostatni. Rozlewacie sie po wnęrzu ciał, jak wyborowy trunek, którego nie sposób odmówić choćby z samego łakomstwa :D Podobało mi się Kofeinowe zdefiniowanie pasozytmniczego sposobu bycia tubylców i mimo niezgodzeń innych, ja jestem po stronie jej postu... ale Nina to przegieła na maxa, bo twarz odkryła i imię swoje jednym strzepnięciem dłoni oczyściła :D ... ;) To napisałem ja - wszystko wiedzacy... :P:D 🖐️ Diabłowi najtrudniej wyjść z piekła... bo niebo było koszmarne...:P:D A gdzie jest Dobry Wieczór? ... i czemu nie ma Zdiablonej?! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ!!!! Borewicz... :-) ciesze się, że po całej burzy w szklance wody zauważyłeś PO CO TUTAJ SIĘ SPOTYKACIE :-) Do tego miał doprowadzic mój chłodny i zdystansowany post. Niektórych znasz lepiej, niektorych gorzej, zawsze są jakieś grupy i podgrupy...ale i tak wazny jest zwyczajny szacunek do człowieka, prawda? Pomyjom mówię stanowcze NIE :-) Zaraz się zrobiło przyjemniej, nie? Nawet SŁOŃCE zostało zauważone, urodziny, winko, kac...wypadki rowerowe. :-) Tygrysek - na pewno zdasz! Trzymałam kciuki kurcze! Zdrowiej zdrowiej. Dziś mam jakis spowolniony dzień - nie taki może jak akara w szlafrokach, ale jednak właśnie taka leniwa niedziala. Zaraz zabieram się za robotę i naukę. Nie ma lekko. Teraz będe miała mniej czasu na zrobienie tego wszystkiego co musi być zrobione. Ja nie lubię majonezu - jestem fanem keczupów. Keczup zabija smak yeyeye :-) Dzień Dobry - a PIJ ile wlezie hehehe DZIŚ JA ZARZUCAM TRUNKI!!! I ZARAZE TEŻ :) Akara zastanawiams ię nad tym Waszym peelingiem. Może się skusze w nadchodzącym tygodniu. Muszą kawę kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles >> no rymło mi się piknie. Wszyscy się nas pytają o parapetówę, a my nawet dostępu do parapetu nie mamy :) Mamy za to wielką ławę, na której stoją nasze kompy :D A propos opisu mieszkanka to może na privie lepiej, żeby nie zanudzać innych?? Akara >> ;) ee tam ideałem nie jestem :D;) Dzień Dobry >> dobry jesteś chłopak i Cię lubię, bo nie owijasz w bawełne i spodobało mi się, żeś jaja pokazał ;) bo w tyłek nie należy ludziom włazić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara -> ja tez mam nadzieje, ze blizn nie bedzie, nie chce :( Dobry -> :D :D :D Elles -> w czerwonoskorych sie zabawiasz?? ;) jakie przedzszkole?? nadrabiasz zaleglosci w wyksztalceniu?? ;) Kofi -> oj jak zdam to bedzie cud :D trzymalas, wiec napisalam na kazde pytanie :) dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara, ja tez pizamek nie lubie i chodze w szlafroku ... czarnym w czerwone roze :D Elleska, nie wiem gdzie dokladnie bede w czasie mojego pobytu w Polsce. Wszystko zalezy od funduszy, ktorych niestety tego lata nie bede miala za wiele :( Dzien Dobry, 🖐️ tygrys ❤️ ❤️ ❤️ Kofi, ja tez wole keczup :) Mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ..to ja robie konkurencjr XXXTigerowi..:) ja dziś z przyczyn technicznych..nie jestem w stanie pisać...miałem jebutną czołówke ..na rowerze przy40km/h...była \"R\"-ka..utrata..świadomości..może trwała;):D ..i zdycham...😭:classic_cool: Kofi...e...ja to wiedziałem i wiem..nie musiałaś mi o tym pisać:);)...może inni tego nie widzieli ..co przy natłoku ciśnienia..odpadli :) pozdro..dla reszty..bo mnie wsio...napier....ups;) ide sie walnąc ..bo mam samoloty:)..i całą galaktyke..przed oczami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna, Borewicz, po co zes dolaczal do czarnej listy? (wypadkow pod lozkowych). Jeju, bede sie bala jutro na rower wsciasc... Kuruj sie chlopie, kuruj, nie martw nas tu wszystkich! ella, no ja nie wiem co to za pech sie pod lozko wkradl ;). Kofi, no sprobuj peelingu koniecznie! Skora po nim jak aksamit :). Ja na kawy nie pijam, ale zbieram fusy po aniele :D. Blondi, hehehehe, ja tam jaj Dzien Dobry nie chce ogladac, ale skoro Tobie sie podobaja... :D ;). Tigre, jak Ci sie podgoja zadrapania to kup sobie Cepan. Smierdzi, ale jest tani i skuteczny, wiec warto chocby na wszelki wypadek sie smarowac. Margot, a ja mam szlafrok bordo, w zielone pasy (chociaz niedlugo przezuce sie na letni, czarny z czerwonym smokiem na plecach), ale juz z niego wyskoczylam :). Umylam podlogi (poodkurzane wczesniej przez Aniola), przepralam bielizne i nawet prysznic wzielam. Od razu mi lepiej :). Kurna, twarz mi sie nie polepsza (ciut spuchnieta jest i jakas taka chropowata skore mam), chociaz wapnem sie opijam (nic innego przeciwuczuleniowego nie mam w domu), jak mi przez noc nie przejdzie to znowu czeka mnie wizyta u lekarza. Podejrzewam, ze albo Nivea Light, albo Dermika mi zaszkodzila (zbieglo sie, ze dwoch nowych kremow uzylam, jednego na dzien, drugiego na noc). Ech :(. Ide obiado-kolacje robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara >> hehe, no co? Wzrok mi uciekł jak się Dobry pod murem odlewał :D Mógłby się lepiej rozglądać przed ww czynnością :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Borewicz ---> ja pierdziu. Wy ludzie uważajcie na siebie. Teraz się boję, że na mnie kolej, bo Tygrys chyba też na rowerze miała ten wypadek nie? Bierzmowanie minęło, trwało 2 godziny w dusznym kościele, ale dałam radę :) Miałam lekki konflikt z babcią, bo ona upiekła takie kruche babeczki, a ja je źle ułożyłam w samochodzie i się połamały. Wprawdzie tylko kilka ale babcia weszła do pokoju z groźną miną i mówi: \"Marysia, babeczki się połamały, a mówiłam żeby je ostrożnie ułożyć\". Żeby zrozumieć grozę sytuacji trzeba znać moją babcię. Teraz mam przerąbane na kilka miesięcy, zawsze będzie mi to wypominać. Domena babci - szukamy problemów tam, gdzie ich nie ma :) Ale mimo wszystko fajnie było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ...no nie tyle was ..ze nie mam sily do kazdego ..Nie moglam wejsc w strone tlenu i mase czasu stracilam ... Pozdrawiam specjalnie ..sieroty ..rowerowe ..!!..roztluczki trotuarowe ..!:D ...czyli ..nie wytykajac palcami ..Klossa i Tigre..! Moja sunia ..odpukac ..dzis bez ataku ..tylko troche nogi ma sztywne .. dooobra ..tam ...musze wam cos opowiedziec ...Smiac sie to juz nie mam sily ...wiec spokojnie opowiem ..na faktach ..autentycznych ..chyba z ostatniego programu ..TV..Od przedszkola do Opola...:D Ten gosciu w czerwonych spodniach pyta sie malej piosenkarki przy mikrofonie ...(lat 5 ) ...a w domu jakies zwierzątko masz...??? ..mam ..kotka... ..a jak twoj kotek sie wabi..? ..(wzruszenie ramionami)...nie wiem .. ..no dobrze ..a jak Tatus woła na kotka ...??? ..sierściuch jebany..... (Kamera pokazuje ..Tatus wychodzi z widowni) :D:D:D Pozdrowka dla wszystkich ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Wam wieczorek mija? :) Ja padam... od tygodnia zresztą. Wszedzie gdzie sie nie walne od razu zasypiam.. Musze sie na nowo przestawić, więc ide spać dziś szybciej :P:) Bo jutro dzionek spędzę w biurze a na 17 musze być w tym przedszkolu i ciekawe kiedy wróce do domu... Kofi :) 🌻 Blondi, moje namiary powinnać już mieć :) chociaż nie sądze zebyśmy tym tematem kogoś nudziły - a jeśli nawet to niech nie czyta ;) Odezwij sie :) 🌻 Tygrysek, wszystko mnie też piecze, przesadziłam ciut, chociaż w sumie słońca takiego nie było! ciągle jakieś chmury... Margot, jak bedziesz wiedzieć to powiedz :)👄 No ale morze powinnaś zobaczyć :P:D;) Akara jak główka? :P;) Air :D:D:D Fajna babcia... :classic_cool: ;) Gio... właśnie, sieroty jedne.. ;):D:D Tak samo sobie pomyśłałam :D:P heheheh.... siersciuch... :D No dobra.. to chyba zmywam sie do wyra.. bo jutro trzeba wcześnie wstać... Kolorowych, miłych, długich, twardych, erotycznych...snów!! :D:P Dobranoc :) 🖐️😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starzeje sie chyba ;), zasnelam na kanapie ogladajac film. Zakonczenie oczywiscie mi umknelo. Ide spac. Elles, glowa ok, tylko ta twarz... Swedzi :0. Gio, niezla scenka, hihihihi. AIR, no jak moglas babcine babeczki polamac, wstydz sie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara - specjalne pozdroweinia od mojego lubego - też alergika - on ma horror po kazdym myciu. Twarz jeszcze luz, ale ciało nie toleruje żadnych kosmetyków...zastanawiam się, czy na wodę nie jest uczulony hehe WSPÓŁCZUJĘ ...BARDZO WSPÓŁCZUJĘ Pewnie pewnie, zapraszamy nad morze - nie jest może nasze morze lazurowe..piasek nie jest bielusieńki...ale ładnie jest :-) Proszę uważać na tych rowerach, ja znów odkładałam smarowanie moich 2 kół...bo jakoś mnie tak odrzuca...może przeczekam ten trudny rowerowy okres...może to cisnienie...jesteśmy mniej skupieni...nie uważamy na drodze itp. Mam dziś jeszcze masę roboty a tak mi się nie chceeeeeee.... ze jeju...poszłabym sobie spać czy coś....Tylko żenym nie musiała wcześnie wstawać a muszę. Elles to Ty nie wiesz, że opalanie jest niezdrowe? Hmm? AIR zostało troszkę tych babeczek? :-) Jak ktoś ma zamiar iść na rower to proszę się 2 razy zastanowić....Nie chcialabym by sie komuś krzywda stała. sierściuch jebany hehehe mądre dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK MI SIE NIC NIE CHCE OJ OJ.... Cztery słonie zielone słonie, każdy kokardke ma na ogonie, ten pyzaty, ten smarkaty, kochają się jak wariatyyyyyyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofi, sek w tym, ze ja alergikiem nie jestem, ani skory mocno wrazliwej nie mam, wiec to co mnie uczulilo musialo byc paskudne :0. Ide spac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak tak się teraz mówi..alergikiem nie jestem - a teraz już jesteś :-) I znów nie możesz do łóżka trafić - chyba mamy podobne problemy hehe - może jakąś mapkę mieszkania sobie trzeba przygotować...:) Właśnie patrzę sobie przez ramię do mojego lubego - pisze sprawozdanie na podstawie pracy jakiegoś kolegi - a w niej: \"kradzierz\" \"Analizacja klienta\", \"sprzedarz\" :-) można paść po prostu...bo pisane w wordzie, czy podkreśla się na czerwono :-) Ale "analizacja" to już mnie po prostu rozłożyła na łopatki - co z tym klientem by trzeba było robić co?.... ech...jakiś wybitny student. Jestem złośliwa, co? :D Niech żyje przyszłe wyższe wykształcenie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc również, chociaz nie wiem, o tkórej my dzisiejszy sabat zakończymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ czytalem po lebkach, bo jestem zajechany, wczoraj bylem na imprezie, wrocililsmy po polnocy, o piatej rano pobudka i pracy, problem z samochodem i do mechanika. Tam zostawilem samochod i Anielica mnie zawiozla swoim do domu, kapiel i na nastepna impreze. Jutro mnie czeka znowu mlyn, a to wcale nie pomaga. Goraco wszystkich (wszystkich bez wyjatku :) ) pozdrawiam i trzymajcie sie cieplutko :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pierwsza a nawet zaspuewac Wam nie moge buuuuu :( No ale poniewaz oprocz jedna palca, paluzki sa w porzadku to Wam zagram na czyms :D na poczatek gitara, a potem perkusja :D POOOBUUDKAAAAAAAAAAAAAA!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ten tydzien dobrze mi sie zaczyna. Nie dosc, ze wlasnie zlozylam wypowiedzenie z pracy to jeszcze Kafe mi dziala! Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana - gratuluje i życzę powodzenia w nowej robocie. Mój kochany ma dziś urodziny :D Pół nocy sprawozdaniat pisal i teraz padnięty leży...no cóż, zabiram się za swoja robotę a na świętowanie poczekam :-) Za oknem nadal młoty pneumatyczne :-) Tygrysek może i spiewać nie mozesz, ale grasz pieknie! ZMIATAM!!!! DO NOCY!!!! PAPAPAPPA ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; OJ tak Ghana - BYLE DO PRZODU! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ Wlasnie wrocilam z miasta - ale to szumnie brzmi ;) :D Zapomnialam, ze dzisiaj poniedzialek i nic nie zalatwie! 😠 Vive la France :P Akara, witaj w klubie :( Tez dostalam uczulenia tylko, ze na nogach... Od ud po kostki jestem w kropeczki... ;) Biedroneczki sa w kropeczki ;) To chyba mnie te \'rewelacyjne\' wodniste francuskie truskawki tak uczulily :o mniam 😡 El, jak bede wiedziec, to na pewno dam znac :D 👄 Gio, to dobrze, ze Twoja sunia czuje sie lepiej... odpukuje... :) Jak masz chwilke, zeby zagrac, daj znac! :D AIR, tak, takie juz sa babcie. :) I jeszcze te ich kolomyjki :D Znudzony, ale imprezowicz z Ciebie :D Tygrys, perkusja????? To juz czysty sadyzm :P Ghana, wiem, ze sie powtarzam, ale mam nadzieje, ze naprawde bedziesz zadowolona z nowej pracy :D Kofeina, 100 lat dla ukochanego 🌻 🌻 🌻 Nic, ide sie zabrac za sprzatanie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sie zwloklam. Hej Margot, witaj w klubie, nie dosc, ze szlafroki, to jeszcze to uczulenie... Juz mi troche zeszlo, ale jeszcze nie do konca, zaraz ide do apteki po jakis lek odczulajacy. Kof, hihihih, dobre z ta \'analizacja\' :D, skojarzylo mi sie z kanalizacja :D. No i 100 lat dla lubego :D. znudzony 🖐️ Tygrysie, urodzona perkusistka z Ciebie ;). Ghana, obiecuje, ze przysiade w tym tygodniu i wystukam to co wymyslilam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslcie, ze powinnam zaczac myslec o karierze perkusistki?? :P Akara, czy u Aniola w zespole, nie byloby dla mnie miejsca :D hihihi Zaraz znikam do lekarza, wlasnie mnie w pracy nastraszyli, ze z kolanem to nie zarty i to, ze chodze, nie znaczy, ze jest wszystko w porzadku... Przytaczaja mi rozne drastyczne historie :P Nie ma to jak wsparcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grrr... najnormalniej w swiecie nie chce mi sie dzisiaj sprzatac :P Chyba sobie daruje na dzis :D Akara, ladne z nas klubowiczki :D To dobrze, ze juz Ci zeszlo troche uczulenie! Ja mam nadzieje, ze biedronka dlugo nie zostane. Za oknem piekna pogoda i chcialabym w koncu wybrac sie nad wode i zrobic pierwsze w tym roku zanurzenie :D Tygrys, na pewno Aniol Akary zaraz Cie przyjmie do zespolu! :D :D :D Trzymam kciuki, zeby z kolanem wszystko bylo w porzadku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×