Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Majorek... dzieki za przesyłke... ❤️ jeszcze nie czytałam.. ale przeczytam... :) Tygrysek, Tobie dziękuję za wsparcie i rozmowe ❤️ Jutro wazny dzień... więc zaraz znikam zupełnie... Trzymajcie od rana kciuki... :) Borewicz a Ty to w jakiej sprawie? :P;) Słuchaj Majorka (ze masz słuchać mnie:P) i nie przeklinaj jak ten burak :P:D:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz -> a nie, nic nie zwalanialam :P I wlasnie, sluchaj sie kobiet :D Tzn, nas, Diablic :D Gio -> :D Elles -> zawsze do uslug ❤️ a jutro bedzie dobrze, albo jeszcze lepiej :D Majorek -> film \"Pregi\", widzialam trillery w kinie, z Żebrowskim, nie podobalo mi sie to co widzialam. :P tzn nie wydaje mi sie, zeby mial to byc jakis extra film...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...qrde!...czy ja sam ..musze z wami babami ..i to jeszcze nie palącymi ..walczyć .o wolność ..dymka ??..czy jest to na sali ..ktos palący co z odzieczą!!!! Tygrys ..Ty palisz..i co ..sie nie odzywasz !:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bore szkoda gadki i racja po co go powielasz? :) nie ładnie :P ale na paczce z filtrami napisali taak? :P rzuć to ! rzuć to! :P ;) ;) Śmierdzisz fajami, wszystko śmierdzi fajami.. wokół Ciebie.. ciuchy wszystko.. ble.. a do tego słyszłąm też taki tekst, ze całować się z palaczem to.. jak całować popielniczkę.. ;) ;) Giovi :D :D Elles nie ma sprawy :) :) Tiger hmm thriller polski.. no no.. hmm może i coś mi się o uszy obiło.. ale co jakiś.. straszny? niesmaczny?.. czy co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra robaczki ..ide pcia ..!! :D Elles ..nie bede mogla za ciebie tak formalnie trzymac chciukow ..bo prawie caly czas \"dziecko \" na reku nosze , ale bede myslala zeby sie udalo ..! ..jutro ide z małą na zdjecie szwow ..i mam nadzieje ze bedzie juz normalnie chodzic ! Słodkich snow ..kto musi niech pracuje ..i uczy sie pilnie ..Ja se posiedze w domu ..bo ktos przeciez musi pracowac zeby ktos mogl posiedziec ..:D ..cos sie chyba zamotałam,ale i tak wiecie o co chodzi ..To pa,pa 🖐️ Buona notte . A domani . Buenas noches. Hasta mańana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles życzę, żeby Ci się jutro wsio udało :D :P Tiger...?? przyznaj się zaraz! :P Gio ja wiem, że nie tylko Bore tu pali.. ale nie pamiętam kto :) Już zdjęcie szwów no no :) no to powodzenia :) Bore ano co.. rodzynku nasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz -> ja pale????????????? hehehehehe e taaaaaaaaaam czasem, a to sie nie liczy :P zreszta mnie impotencja i tak nie grozi :P Gio -> weltrusten en droom fijn :D Majorek -> shit, zle napisalam, trailery widzialam :P a film to nie triller a jakis obyczajowy-psychologiczny dramat raczej... Tanie gra Agnieszka Grochowska. \"Wojciech wychowywany jest tylko przez ojca-matka umarła, gdy chłopiec był malutki. Ojciec bije Wojtka i wciąż go poniża. W zasadzie chce dla syna jak najlepiej, tylko że niestety nie ma pojęcia, jak to osiągnąć. Więc bije go pejczem, krzyczy, wyzywa, terroryzuje. Podświadomie zdaje sobie sprawe ze syna krzywdzi... Dorosły Wojciech jest człowiekiem okaleczonym wewnętrznie, w sytuacjach kryzysowych reaguje jak znienawidzony Ojciec - krzykiem i biciem.Dlatego dla Wojciecha jest jeszcze szansa - bezinteresowna, prawdziwa, głęboka miłość pięknej Tani może go wyrwać z kręgu przemocy. Ale przed obojgiem długa i trudna droga.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiger czaaaaaasem?? ja Ci dam! rzucić rzucić !! czytaj jak wyżej :) :P aa no własnie, bo coś mi nie pasowało.. widziałąś, a nie chcesz zobaczyć.. hehehe nie skojarzyłam :D Dzięki za opis.. hmm.. ale film.. ;) bardziej chyba psychologiczny taaa. Bore :) i nie palić ;) ja też uciekam zaraz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P wstalam i Wy tez wstancie :P dobrego dnia zycze a ja czekam na wiadomosc od Aniola, czekam... czekam ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:D :D :D Wpadam się przywitać i spadam na ostatnie zmagania podstawówkowe :) Dzisiaj dostanę opinię na piśmie :D Akarka ---> czy ja też mogłabym zobaczyć jakieś zdjęcia? Bardzo proszę :) Borewicz ---> biedny ty nałogowcu, biedny. Ale powinieneś wdzięczny być kafeteriowym babom :P że dbają o ciebie i twoje zdrowie. No jak to tak? Tak mało tu diabłów, że trzeba o nich dbać jak o ginący gatunek :) Tygrysek ---> ja jestem, ciekawa tego filmu, bo to będzie chyba takie typowe kino europejskie, pełne emocji. A ja chcę zmienić choć trochę zdanie o polskiej kinematografii współczesnej. Do wszystkich zainteresowanych: My się stąd nie wyniesiemy. Róbta co chceta, ale my tu zostaniemy. Bo byliśmy pierwsi i wyjdziemy ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry :D Air -> ja wiem czy to bedzie takie kino europejskie?? widzialam te urwyki, nie zachwycily mnie wcale... :P To kiedy LO?? :) Majorek -> e taaaam, ja jestem palacz okazyjny :P takze nic mi nie grozi :D Mala -> juz wstalam, wstalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nierozumiejąca
Wogóle nie rozumiem o czym Wy tu gadacie. skad bierzecie te wszystkie serduszka , bużki i takie tam inne?????!!!!!! jak zmienic pismo? Ja też bym chciała z kimś pogadać.ODPISZCIE MI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nierozumiejąca
Wogóle nie rozumiem o czym Wy tu gadacie. skad bierzecie te wszystkie serduszka , bużki i takie tam inne?????!!!!!! jak zmienic pismo? Ja też bym chciała z kimś pogadać.ODPISZCIE MI !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nierozumiejąca
Wogóle nie rozumiem o czym Wy tu gadacie. skad bierzecie te wszystkie serduszka , bużki i takie tam inne?????!!!!!! jak zmienic pismo? Ja też bym chciała z kimś pogadać.ODPISZCIE MI !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wszystkim tu gadamy, o wszysciutkim :D hmm gdzies byl topik o tym jak robic buzki... w skrocie usmiech to dwukropek i nawias : ) smutny : ( serce [ serce ] kwiatek [ kwiat ] tylko oczywiscie bez spacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nierozumiejąca
Wogóle nie rozumiem o czym Wy tu gadacie. skad bierzecie te wszystkie serduszka , bużki i takie tam inne?????!!!!!! jak zmienic pismo? Ja też bym chciała z kimś pogadać.ODPISZCIE MI !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema z popoludnia ! Tigre >>..ja tez nie wiem o czym my tutaj gadamy ..:D ..po wczorajszej rozmowie z Borewiczem ..to juz zwatpilam we wszystko ..!!:D Jak On nie rzuci tego palenia , to dopiero bedzie \"cienko śpiewal\"..Ministerstwo mu nie daruje ! jak napisali tak i ..slowa dotrzymaja !:D nierozumiejąca >>..odpisuje ci ..Zrob sie na czarno ..i juz zaczynaj nawijac ..zaczynamy rozmowe ..! Tu sie gada 24 h/na dobe !! Kazdy wchodzi o ktorej chce ..gada co chce ..i jeszcze dostaje odpowiedz ..a komu sie nie chce wejsc to Go zaraz szukaja i musi wejsc zeby zdac relacje z tego ..co robil jak Go nie bylo !:D http://forum.o2.pl/emotikony.php ..ten topik to ..\" Diabelski mlyn\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ha ha ha, dobrze wytlumaczone :) nierozumiejaca, nie gadamy jedynie chyba kto z kim \"w lozku no tego owego\" lub kto z kim uprawia kochanie :D ale co sie dzieje pod lozkiem to nie ma tajemnic :classic_cool: Tygrysek prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony :D:D:D \"kto z kim \"w lozku no tego owego\" lub kto z kim uprawia kochanie\".... :D:D:D no... nie wiem czemu ale rozbawiło mnie :P:D:D eeeeech....... Gio... też mi sie podobało... z tym szukaniem :) 🌻 Jak sunia po zdjęciu szwów? Hehe... Masz racje Borewicz bedzie cienko spiewał... :P:D:D Kurcze.... ale wiecie co.... znalazłam dziś... \" Dym papierosowy zawiera amoniak(używany do czyszczenia ubikacji),cyjanek(używany jako trutka na szczury),cyjanowodór(używany w czasei II wojny św. w komorach gazowych)i formaldehyd(do konserwacji zdechłyb żab itp) \" :O Normalnie..... ja chyba wykorkuje..... :P Tygrysek i Majorek ---> dla Was specjalne ucałowania i kwiatki :) 🌻👄🌻👄🌻 2.5 godziny spałam... mamusiu....:O normalnie szaro pod oczami.. od paru godzin nie kontaktuje, od 7-11 było dobrze... a potem jak już sobie na spokojnie klapnełam... to zaraz mi sie zaczał jezyk plątać i wszystko bez sensu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elles 2.5 godziny snu :) wiec co robilas przez pozostale 4.5 godziny? pozwol ze zgadne, wypilas kawe i nie moglas zasnac, albo.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ehhh ten net...czesto mnie wywala...wczoraj caly wieczor bylam od swiata odcieta:) Akara...tez tak mam z tym tlenem....i nie tylko:)....ehh ten tlen..ehhh ten internet...tylko dlaczego wywala mnie przewaznie w niedziele wieczorem???:) Bore...nie pal...przyznaje sie bez bicia ze zdarza mi sie czasami zapalic ale....nie lubie wtedy siebie...wrrr...a teraz postanowilam sie sprawdzic i przez rok nie palic:)...minelo 15 dni..:)...nie pale duzo i dlugo ale teraz to ciagnie..wlasnie dlatego chce siebie sprawdzic:P.....taka to juz przekorna jestem:)////a kawusia....:)..mmmuwielbiam ....najlepiej takiego najczarniejszego diabola:) Mala....zazdroszcze Ci Aniola....ale tak zdrowo:)...bez zaiwsci:).....milego czekania:) Tygrysek.....:) ja w sumie tez...po prostu instynkty sie we mnie obudzily....ale do wlasnego dziecka to...daleko...najper musze sie o Wymarzonego zatroszczyc:)..w sumi to juz go znalazlam ale on mnie nie chce:(....ale i tak jestem szczesliwa:).....czlowiek nie moze miec wszystkiego:)..no i ja tego wszystkiego nie mam:)....ehhhh szkoda....mimo wszystko:) Ewii....🖐️ Majorek....taka mala zabunia duzo miejsca nie potrzebuje....pomysl...nie trzeba jej np kapac....ehhhh wczoraj moj siersciuch zrobil mi mila niespodzianke i odstawil male tarzanko....uwielbiam to.....:)...i tak go kocham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hejoł :D Elles się o mnie martwiła, że mnie nie ma. Jestem Ellesku jestem A ty nie czytaj tyle o tych papierosach bo zawału dostaniesz :P Ech skończyłam dzisiaj praktyki w szkole podstawowej, ale i tak muszę tam jeszcze wrócić. Niestety już nie do dzieci tylko do pani dyrektor :o Pamiętam ją z lat mojego dzieciństwa i do dzisiaj mam na jej widok ciarki. Ale muszę iść z nią pogadać, musi mi przyłożyć pieczątkę gdzie trzeba i podpisik też. Stertę papierów mam przed sobą a to jeszcze nie wszystko. Muszę wszystko wypełnić i jedną kopię zostawić w szkole, jedną zanieść na uczelnię a z pozostałymi dwoma to nie wiem co zrobić. Bleee kraj gryzipiórków. Tygrys, Gio, Błazen, Borek i wszyscy wszyscy wszyscy gorąco pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Bardzo!!! 🖐️ :D:D ... sorrry że nie nickowo... ja tak z podskoku u was, forum woła :D Jutro ostatni dzień wolności, a potem tyra... do południe nieopuszcze chyba wyra!! Czy ktoś wie jak radzić sobie z gigantem calowym... monitor mam taki ogromny, ze nie zdążam z myszka latać, i wszędzie daleko :O :D:D Niech odsapne... niewiem nawet w którym miejscu sa Diabły ;):D Dobra, może jeszcze bede 🖐️ Pozdrówcie Dobry Wieczór!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air -> a pozosta;e dwie oprawic w ramki i powiesic nad lozkiem ;) Jak idziesz do tej Pani Dyrektor tylko po piecztake, to moze starsznie nie bedzie?? Blixa -> moze on jeszcze nie wiem, ze jest Ci pisany?? ten Ukochany, o course :D hihihi 🌻 Dobry -> :D 🖐️ helllooo :D Gio -> jak Ty cos powiesz to.... qrcze, to masz racje!!! diabelski mlyn, ot co :D Elles -> mialas isc spac?? do lozka marsz!! :D Znudzony -> tjak jest!! my piszemy o wszystkim co sie pod lozkiem dzieje :D nic jednak nie stoi na przeszkodzie rozszerzyc horyzonty i pisac kto z kim, kiedy i dlaczego :D Ja moge zaczac, z nikim, nigdzie, ostatnio, bo nie ma z kim :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha:D:D:D... Dzien Dobry >>..znam taka jedna co to ..z myszką latała,, \" kurewna Snieżka jej bylo\".. więc ..zamknęli Ją na wieży !!! :D No i to było tak ..: ..za siedmioma górami , za siedmioma rzekami ..mieszkała sobie na wieży ..kurewna ! Kiedys stanęła sobie na balkonie ..spojrzała ze smutkiem w dal..i powiedziała ..... ..o Qurwa...jak Ja mam wszędzie ..daleko..! :D Znudzony ...siemanko ..niezłe masz wdzianko.. !!! :D To mowisz jako naczelny , ze tera trza relacje z \" seksowania\'\" ..pod Diabelskim wyrkiem zdawać ?..hmmm... :D Jakby co ..to jestem .. Mała Sarah ..byla dzielna ..szwy juz zdjete i moze chodzic po schodach ..! A i niezla laska sie z niej zrobiła ..szkoda ze juz \"nie może\" ..!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha:D:D:D... Dzien Dobry >>..znam taka jedną co to ..z myszką latała,, \" kurewna Snieżka jej bylo\".. więc ..zamknęli Ją na wieży !!! :D No i to było tak ..: ..za siedmioma górami , za siedmioma rzekami ..mieszkała sobie na wieży ..kurewna ! Kiedys stanęła sobie na balkonie ..spojrzała ze smutkiem w dal..i powiedziała ..... ..o Qurwa...jak Ja mam wszędzie ..daleko..! :D Znudzony ...siemanko ..niezłe masz wdzianko.. !!! :D To mowisz jako naczelny , ze tera trza relacje z \" seksowania\'\" ..pod Diabelskim wyrkiem zdawać ?..hmmm... :D Jakby co ..to jestem .. Mała Sarah ..byla dzielna ..szwy juz zdjete i moze chodzic po schodach ..! A i niezla laska sie z niej zrobiła ..szkoda ze juz \"nie może\" ..!!!:D ..pewnie walne posta pare razy ..nie moge wyslac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha:D:D:D... Dzien Dobry >>..znam taka jedną co to ..z myszką latała,, \" kurewna Snieżka jej bylo\".. więc ..zamknęli Ją na wieży !!! :D No i to było tak ..: ..za siedmioma górami , za siedmioma rzekami ..mieszkała sobie na wieży ..kurewna ! Kiedys stanęła sobie na balkonie ..spojrzała ze smutkiem w dal..i powiedziała ..... ..o Qurwa...jak Ja mam wszędzie ..daleko..! :D Znudzony ...siemanko ..niezłe masz wdzianko.. !!! :D To mowisz jako naczelny , ze tera trza relacje z \" seksowania\'\" ..pod Diabelskim wyrkiem zdawać ?..hmmm... :D Jakby co ..to jestem .. Mała Sarah ..byla dzielna ..szwy juz zdjete i moze chodzic po schodach ..! A i niezla laska sie z niej zrobiła ..szkoda ze juz \"nie może\" ..!!!:D ..pewnie walne posta pare razy ..nie moge wyslac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×