Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Kurczaczek... Sorki Mała... Nie wiedziałem, że przeszkadzam.. Ja to zawsze.. Jak ten, kurczaczek, niewypał... :( Aż mi głupio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku... Po prostu zadzwoniłem nie w porę... Głupek jeden.. Powinienem się domyslić. Niewypał... Kurczaczek.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok, trudno, ile mozna sie nad tym umartwiac?? ;) juz sie nie przejmuj :) Borewicz -> czeeeeeeeeeeesc Kefirku :P a nie, nie ma jej :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem sfrustrowana. Nie moge przez internet kupic biletow na koncert na ktorym mi zalezy, bo mi strona wygasa. Jesli wyprzedadza je do poniedzialku to przysiegam, ze cos rozwale z tej frustracji, grrrrrrrrrrrr. Mala, zyczylam Ci wszytskiego naj, ale nie chcialo mi wczoraj wyslac, bu. Moze dzis sie uda: wszystkiego najlepszego! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J23-NewBorewcz
..Kefirku?????..Tygrys cześć:D:D :D..prosze mnie to rozrysować o..co biega ?..bo sie zaczynam ..drapać po głowie :D Kachni..nie ma śmiacia....miski szykować ..qrde..! Mała jakąś ..impre..pod stołem chyba chowa..:P;) Akara..siemanka z ranka;):D..a walnij ..se raz ..a konkretnie! powiedzcie ..tak ..po cichaczu ..z jakiej okazji ..małej składacie życzenia ?..bo wyjde ..na ten ..tego ..no ..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaaaaaa tak mi net muli, ze zaraz kompa wywale!!!!!!!! Grrrrrrrrrrrrr na szczescie jutro qmpel przychodzi naprawiac :D Akara -> nic nie mow o wygasaniu stron... grrr Borewicz -> Mala miala wczoraj urodzinki :) A co?? Ty zaczeles z Danonkami, Kefirkami, to teraz masz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz, urodziny miala, gamoniu :D. Czesc tak poza tym :). Mam nadzieje, ze nie bede musiala walic, bo jak beda wyprzedane, to cos rozwale na amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A...no to czego nie mówicie ..że Mała miała urodziny:P:classic_cool::P No..co ..danonki ..som..fajowe..:D:D..a kefirki..ble!!! w..własnie ..Akara..qrde...gdzie masz fotosy ..z wypadu ..do kraju ?? ..jakos nie dostałem..gdzie mam wysłać sms-a ..i jaka jest opłata ;):D e...Kachni ..a co ..pogorszyło sie ;);:D:D:D..mam nadzieje ..że nie ..bo taki ..rozmiar..co ..był ..to wchodziły ..dwie ..paki ..w miche ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA. Borewicz! Wyslalam CI! Wurwa, kolejna osoba do ktorej nie doszly!@!!!!! Wierdolone o2!!!!!!!!!!! NIE BEDE zalaczac jeszcze raz, nie dzisiaj. GRRRRRRRRRRR. [frustracja dosiega zenitu]. Do elles tez nie doszly? Jak doszly to niech Ci przesle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karunia, nie stresuj sie :classic_cool: Wdech wydech :classic_cool: Borewicz - cicho, sciany maja uszy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Kach..nic się nie martw..mów śmiało ..tu ..i tak nic się nie wyda..:D..i tak tego ..wstecz nikt nie czyta ;)..ino ..Elles..robi potem sprawozdania :D Amok ....qrde..nie widziałem ..że jesteś :) Mała..no ..to co? ..wszystkiego ..NAJ!!!!!....i częściej..gość..Anioła..w ramionach :)+🌻..ten ..nie z promocji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni sie wstydzie??????????????????????????????? Akara -> ciiiiii ❤️ No jak dobram to dobra, noc oczywiscie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, na dziś skończyłam.. chociaż już dałam sobie spokój z robieniem marginesu na oprawę i paru innych.. ale.. kurna.. zawsze coś.. komp nagle oświadczył, że ma za mało miejsca na zapis pliku.. hahahahaha kombinuję.. a czas leci :( A przecież jeszcze muszę prackę wysłać do promotora ;) To na tyle z pola bitwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek ---> opis lekcji na życzenie :) Wczoraj zrobiłam lekcję z wierszem Staffa \"Nad stawem\". Zajmowaliśmy się wyrazami dźwiękonaśladowczymi, wymyślaliśmy nowe takie wyrazy. Fajnie było. Zrobiłam im zabawę, wydrukowałam na karteczkach taką rozsypankę wyrazów, jedne dźwiękonaśladowcze, inne nie i musieli podkreślić onomatopeje i potem wymyślaliśmy jaki dźwięk imitują. Bardzo się dziaciakom podobało. Mi zresztą też. Opiekunka praktyki powiedziała, że bardzo jej się moje lekcje podobały, że mam dobry kontakt z dziećmi i ciekwie te lekcje prowadziłam. Jedynie jakieś takie techniczne błędy robiłam, pewnych rzeczy nabywa się przez doświadczenie. Na przykład na pierwszych lekcjach nie mogłam się zmieścić w 45 minutach i czasami zadanie domowe musieli notować na przerwie bo nie zdążyłam go podać prze dźwonkiem. Ale wczoraj skończyłam równo z końcem lekcji, więc wszystkiego sie można nauczyć. Teraz w poniedziałek idę jeszcze ostatni dzień do podstawówki. We wtorek zrobię sobie wolne, a w środę do liceum. Mogłam sobie wybrać i zrezygnowałam z gimnazjum :P Majorek ---> kobito jak ty możesz tak po nocach siedzieć. Prawie do białego rana :D Borewicz ---> cześć i czołem :) Jak to kefirki są bleee??? Kefirki są najlepsze na świecie :D Jadę na działkę. Pogoda jest piękna, super mocne słońce. Jadę się jeszcze powygrzewać póki jest okazja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Diabloczki :) Dzis znow mam basen, szkoda, ze nie odkryty tak ladnie slonko swieci :) Air -> super sa te Twoje lekcje!! Bledy techniczne to zawsze sie na pocztaku zdazaja, ale skoro lekcje ciekawe to najwazniejsze jest :) Majorek -> i?? praca wyslana?? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie sie wszysc w sloncu wygrzewaja :D Ja juz po basenie, fajnie, mam dziewczynke, ktora troche prowadzilam w tamtym roku, zrobila spore postepy, no i jest bardzo sympatyczna :D Przychodzi dzis do mnie kolega, zajac sie kompem, przy okazji skaner podlaczy prawidlowo, wiec pewnie bede fotki z Amsterdamu :) Ale nie dzis, bo obiecalam mu kolacje w ramach podziekowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :D Widzę że dzisiaj wszyscy w plenerach, nikt przed kompem tyłka nie płaszczy i dobrze. Ja właśnie przed chwilką wróciłam z działki. Opaliłam sobie ryjek i mnie teraz swędzi. Słońce dawało jak szalone, a mój krem z filtrem został w domu :o Bawiłam się z małym kociaczkiem, może go sobie wezmę jak jeszcze trochę podrośnie. Ale maleństwo strasznie zapchlone i teraz czuję jakby po mnie też pchły łaziły, brrr muszę iść pod prysznic. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tu po raz pierwszy choc czesto czytalam :) no dobra wiec witam wszytskich cieplutko u mnie nic ciekawego chyba oprocz tego zejestem chora a jutro id edo kina na Terminal zobaczymy czy poleci mi jakas lezka .. pozdrawiam goraco :):):{serce}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) TO ja ;) jeszcze żyję :) chociaż. .główka jakoś tak.. no czuję, że ją mam.. :) Okazało się, że to word coś odwalił z obrazkiem. zwykłym stworzonym w wordzie przy pomocy paska rysowania czy coś :) W każdym razie wysłałam.. o.. 5 rano, jeszcze się okazało, że padł serwer studencki.. i wysłałam z innego konta - mam nadzieję, że do niego doszło.. ;) Na dziś chyba sobie daruję zaległości.. może troszkę tylko poczytam.. ale chyba niedługo pójdę spać.. żeby mnie ta głowa nie rozbolała ;) Dziś byłam na pikniku lotniczym (międzynarodowy było w nazwie ;) ) hehe fajnie było.. a korki hahah poza miasto podobno aż do Zduńskiej :) Niestety zaspałam.. ;) i Otto kabaretu nie widziałam.. a Ostrowska.. przez korki była później.. a tak długo się rostawiali dostrajali.. że dałyśmy sobie z mamą spokój (miałam 3 warstwy ciuchów i i tak było mi zimno) , bo to 18, 19 była.. no i wróciłyśmy do domu (rowerami) :) Akurat po tym wysiłku intelektualnym i siedzeniu na tyłku przy kompie dobrze mi zrobiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×