Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

...no ..toś Majorek kawał roboty zrobiła :) a ..ja nie bede ukrywał ..ze liczyłem ..no komisje gier i zakładów..i że mi potem ..będzie...lotto..ale ..nic nie wyszło. więc ..pochwale sie ..że mam dzis okropnego lenia..i kompletnie ale to kompletnie ..nic nie zrobiłem ..i nie zrobie :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz :classic_cool: Lacze sie z Toba w bolu, tez dzis nie zarobilam tych cholernych osiemnastu baniek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa no i nie dodałam, że przez te korki to była niezła jazda, maniana i hocki klocki jak jechałysmy na lotnisko ;) ;) :) NewBore no ba! :) oj.. no.. nie dziś, to jutro.. dasz zarobić pracownikowi lotto ;) ;) ;) :P :P Noo i dobrze.. ja podejrzewam, że jutro będę mieć taka labę ;) Haha a ja oglądałam w tv Nikosia Dyzmę.. :) \"ogródek, staw, coś tam, można łowić rybki...\" ;) ;) (jak się wprowadzał jako prezes do złużbowej chaty :D Kachni :) Ty znów późno.. hmm.. a może to za mnie tak dyżur wzięłaś.. oo ;) kochana 🌼 Dobranoc, idę spać Kurna.. się zasiedziałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hejka :) EWII ---> cześć :) Fajnie, że się w końcu, po czytaniu nas, zdecydowałaś żeby napisać :D Koniecznie napisz jakie wrażenia z filmu. Ja bym chciała iść na \"Pręgi\" ciekawa jestem nowej polskiej produkcji. Majorek ---> mi sie podobał tekst z Nikosia jak karmili łabędzie: \"Przecież ty go zabijesz zanim go nakarmisz\" :D Fajne teksty były. Borewicz ---> hehe ja po ostaniej kumulacji (ile tego było?) już się nie łudzę. A potem pójdę do nieba (hehe) i powiem - \"Panie Boże dlaczego nigdy nie wygrałam w lotka?\" A Pan Bóg odpowie - \"Bo nigdy nie dałaś mi szansy\" :D Hihi kto nie ryzykuje w kozie nie siedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komputer po reinstalce, oczyszczony, jest jak nowy :D Tyle, ze skaner nadal nie dziala, zasilacz szlag trafil 😠 Ale ogolnie, jestem pod wrazeniem, komp smiga jak torpeda :D Air -> jak ja Ci wczoraj tej dzialki zazdroscilam... kociaczek?? fajowo, pewnie przygranij go na zime :) Widzialam thriller \"Pregow\" NIE IDE NA TO!!!! Borewicz -> 🖐️ nie w tym tygodniu, to w nastepnym basen bedzie :D Ewii -> 🖐️ witamy pod lozkiem 🌻 :D Majorek -> brawo!! jestemz Ciebie dumna 👄 Na pewno praca dojdzie do promotora i wkrotce bedziesz Pania Magister Majorek :D O tak, rowerek po takim siedzeniu przed kompem, super sprawa :) czyli w koncu nic nie widzialas? tzn z wystepow artystycznych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Diably i Diabliczki:) Margot...gratuluje:) Biedroneczko niebieska...biologia:)super......uwielbiam:)...a gdzie konczylas??......no i jak wrazenia?? a co do wezy......te tez uwielbiam:) serio.....jakby nie byly tak wielkie no i tak drogie to pewnie bym sie na jakiegos zdecydowala....:) Majorek...:) rzekotka to takie stworzonko podobne do zabki:) http://www.biofil.pl/Zwierzeta/Plazy/Pictures/Maxi/phryno2.jpg Szam........uwielbiam wszelkie zwierzatka...czego to ja nie mialam??...ehh...chyba wlasnei krolika:) Air....kazde zwierze ma swoj niepowtarzalny urok:)gratuluje...zolwia:) a malenkie zabki autentycznie mnie rozczujaja..... ehhhh taka ze mnie zoofilka:P.....:) Tygrysek:)....super z tymi dzieciaczkami masz....ja tez najbardziej lubie te w wieku 3-4 latka:P.....chcialabym miec juz swoje wlasne prywatne bobo:) Bore....i co z ta danviva??pomoglo??.....ehh przydalby mi sie jakis taki maly wspomagacz wstawania:) dzieki wszystkim za pozytywne fluidy....egz jakos poszedl..uffff....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blixa..danvivy ..nie piłem, ..wróciłem .do tradycji ..picia kawy o poranku,tzw ..\"szatana\" ..i starego sposobu ..wstawania za późno..zrywka z łóżka zawsze gwarantowana:D:D:D..jedynie to w weekendy ..wstaje..nie wcześniej niz o 12:D:D:classic_cool:,,💤 Majorek ..tyż wczoraj ..oglądałem ..Nikosia D. ..nie powiem ..debeściarski .fim..najbardziej ..ujoł mnie ..realizm ..rozdawania stołków w rządzie,i te teksty :D:D....a mówią że w naszym kinie nic się nie dzieje :D:D Airka ...no ..ryzyk/fizyk....jak to sie kiedys mowilo ..ale Pan Bóg ..to mi się będzie z czego innego tłumaczyl :P jak sie spotkamy ;) Tygrys...ale ja, nie chce, taki ..basen ..co Kasia F..dawała Czarkowi w szpitalu czy kaczuszke..tylko ..taki ..koło domu i Jaga na parkingu może stac przed domem ..a co! ..niech ludzie widzą !! :P:D;) ...własnie wrócilem ze sklepu ..i między innymi kupiłem ..sobie papierosy te co zawsze ..Lucky(ludzkie)..biore sie za otwieranie ..paczki ..a tu ..co !..Ministerstwo Zd. zmieniło napisy na opakowaniu ..i tak ..na jednej stronie ..widnieje napis \" Palenie zabija\" a na drugiej \"Palenie tytoniu może zmniejszyć przepływ krwi i powodować impotencję\" no i co wybrac?!! ..jak i tak ..papierosy sa w środku ?!?! :O...no i zaraz ..tak trzeba ..radykalnie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem :D :D :D Akarka, Bore - dzieki za zyczenia - jak sie nic pod lozkiem nie uchowalo, to moge cos dostawic ;) Ewii - witam pod lozkiem 🖐️ Amok - jakbym nie mogla gadac, to bym powiedziala - spoko, nie przejmuj sie :) - ja zawsze chetnie z Toba pogadam :) Akarka - ja bardzo prosze o te zdjecia (albo chociaz napisz, od kogo moge je dostac) w ramionach w piatek spoczelam :) a Aniol w sobote rano pojechal do Wiednia swoje sprawy zalatwiac - i teraz czekam na wiadomosc, ze wrocil i wszystko poszlo dobrze - ale najwczesniej odezwie sie jutro w nocy... no trzymcie sie - zajrze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :). Mala, wyslalam Ci i nie doszly, wierdolone o2, grrrrrrrrrrr. Wysle Ci jeszcze raz, masz moze jakis inny adres? Nie moge spac ostatnio (tzn. jak juz zasne to moge, tylko zasnac nie moge przed 4 rano ;) ) i w zwiazku z tym czuje sie kiepskawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam na dniu Pajacyka na Starowce :) Akurat na tej imprezie malo ludzi bylo ale ogolnie to tlumy straszne,,,, Akara -> wstan kiedys wczesbniej, razem z Aniolem, to moze potem latwiej zasniesz?? :) Blixa -> nie chce wlasnych!!!!!!!!!! te pare godzin na tydzien, zupelnie mi wystarczy :P Borewicz -> trudny wyobr trudny:P nie wiedzialam jeszcze tych nowych napisow... Mala -> jak bylo na slubie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc robaczki !! A u mnie NIC nie slychac ..!:D Borewicz ..>>..:D..ty to masz problemy ..jak zwykle ..!:D Noo jak palenie zabija po wypaleniu ..to drugi napis juz ..\"rybka plum \" Gdyby tylko bylo to drugie napisane ..to i tak impotent strzeli sobie w leb ...wiec zapal sobie bezstresowo !! I tak ..i tak mogiła !!!:D Akara ..>>..dzieki za zdjecia ..super ..Poznalam ..Ty i Roni ..mała i Borewicz !:D Borewicz ..no no no...no ..dobra juz nic nie mowie ..!:D Poznalam tez ..Kachni i Amoka ..tylko nie wiem kto jest ta szczupla czarnulka w kolorowych kolczykach (na zdjeciach chyba z Krakowa ) I jeszcze jakas babka stala przy autobusie do Noewgo Targu ..ale moze to nie z naszych , bo sie nie przytulala do Amoka !..a moze z naszych ? :D Pozdrowienia od ..\"wielkiego lenia \" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre - na slubie bylo dobrze :P ide spac - dzisiaj Aniola sie nie doczekam, wiec nareszcie sie wyspie :) Akara - dzieki za zdjecia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, ta \'\'czarnulka\'\' to moja przyjaciolka ze studiow :). Przy autobusie ktos sie zalapal przez przypadek :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no ..Akara..powiedź ..mi co masz za aparat ..że tak ..ładnie wyszliśmy na tych zdjęciach :):D Gio..no no ...no, co ?!:D qrde...to moja wina..że mamy takie Ministerstwa....że papierosa nie można spokojnie wypalić...:D:D..bo jak Cie nie zabija ..to Ci nie stanie ..:D..znaczy sie nie tobie :D:D:D..co ja bredze :D hahaha...zasłyszane w TV...\"mi sie podobaja wszystkie ..brunetki ..obojętnie jaki maja kolor włosow \" :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha..:D..Borewicz ..jak cie palne zaraz w ten kaczy ..Don Donaldowski dziób..:D..sie nie wyrażaj tak przy ludziach ..! ..i wlasnie dlatego ze sie \"przycykałam z deka\"..a propos tej potencyji ..rzuciłam palenie .. ..no i dzięki Bogu i Partii ..jeszcze \" mi staje\"..!:D..znaczy sie ..jeszcze mogieee !:D A te zdjecia ..Poruczniku ..fiuu fiuuu ..no no no ...! ..nic nie mowi ..gęba w ciup.!:D Tigre ..maluchy ucalowane ..wzdluz i wszerz !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Prawie się udało mieć w miarę spokojną niedzielę.. ale niestety.. znów mnie ten kretyn mój brat doprowadzić do furii a potem jeszcze mama dokładała... grr.. Nie wiem co mam zrobić, mam ochotę się sta zabrać i wynieść.. ale.. trzyma mnie tu parę innych rzeczy.. mój pokój.. chociażby.. ;) Z drugiej strony.. niby mam gdzie.. a niby nie.. bo do Anioła.. jakoś nie chcę na razie u niego siedzieć.. jakoś tak.. Ewii witam :) Air taaa a jak tamten rzucił tą bułką ... szok ;) :) Tygrysek ja mojego kompa też szykuję na to :) Hmm to w końcu jaki ten film ma tytuł.. i czemu aż tak gwałtownie się zapierasz przed nim? :) Hehe no już niedługo :D Hmm to jak mało ludzi a tłumy straszne? :) i co tam było? Blixa hmm tak coś myślałam o żabce.. :) jaka śliczna na tym zdjęciu :D Ja mam suńkę ;) Bore no jak to? nie piłeś? ee no zawiodłam się... miałeś przetestować i zdać relację.. łeeee :0 Taa właśnie racja ;) a te postacie polityków .. aż na bezczela mało odbiegające od oryginałów :) ;) byłam lekko zszokowana :) Hahaha nareszcie te napisy porządne i Bore - TO PRAWDA ;) ;) Rzuć palenie.. rzuć palenie ;) hehehe Mała spóźnione, ale szczere życzonka samych radosnych dni i jak najwięcej chwil z ukochanym :D:D i bukiet 🌼 🌼 🌼 (gdzieś tam mi rzuciło się w oczy, że miałąs urodziny chyba ;) ) Echh a moje ramiona nadal poza moim zasięgiem :( ale przynajmniej niedawno rozmawialiśmy przez telefon ;) o.. 15 minut za długo.. ;) ale co tam, potrzebne mi to było :D Akara oj biedaczko.. a może jakaś meliska czy cóś wieczorkiem.. albo tak wstań wcześnie.. to w końcu Cię zmorzy sen :) Giovi jak nic to chyba dobrze.. ? :) :) Chyba Ty musisz te zdjęcia od Akary porozsyłać.. bardzo proszę dla mnie też :D:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ..nie wazne czy blondynka , ruda czy szatynka ..najwazniejsze zeby byla brunetką !!.. i nie wazne czy to męska czy to damska płec .. ..byle by z nią bylo ..fest a fest ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ..nie wazne czy blondynka , ruda czy szatynka ..najwazniejsze zeby byla brunetką !!.. i nie wazne czy to męska czy to damska płec .. ..byle by z nią bylo ..fest a fest ! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ....:D:D:D:D..a co ..słyszeli ?:D...no dobra ..ale nie wiedziałem..że Tobie też :D..ten,tego ,no ...fiu ..fiu.. a ..co chcesz ..od fotosów..mów..!..qrde..bo chyba jak człowiek wyszedłem?co ? ..jak to ..było ..sztuka jest sztuka ...czy brunetka czy blondynka :D Majorek..no wiesz ..ale te napisy ..bo mogli dac ..jakieś inne ..a nie tak ..poniżej pasa :D No ..a Tygrysowi ..tak śmiga ..komp teraz..po reinstalce..że nawet ..tekstu ..nie moszna przeczytać :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego.... Borewiczu.... musisz rzucić palenie..... bo.. wiesz.... :P:P:P:D Nie czytałam, zaległosci mam, nadrobie jutro :P Co robicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaahahahaha:D:D:D... Borewicz ..mowisz ze walneli z Ministerstwa ponizej pasa?..:D ..znaczy sie po ptokach co niektórym ! :D ..a to przecie wiadomo wszem i wobec ,ze Ci co palą mają ..\" rozum w dupie \"..wiec chyba to bedzie ponizej pasa co? No te zdjecia ..fiuuu fiuu fiu ...nic nie powiem ..chce jeszcze pożyć troche ..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaahahahaha:D:D:D... Borewicz ..mowisz ze walneli z Ministerstwa ponizej pasa?..:D ..znaczy sie po ptokach co niektórym ! :D ..a to przecie wiadomo wszem i wobec ,ze Ci co palą mają ..\" rozum w dupie \"..wiec chyba to bedzie ponizej pasa co? No te zdjecia ..fiuuu fiuu fiu ...nic nie powiem ..chce jeszcze pożyć troche ..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz, Gio -> :D: D :D :D :D :D Elles -> 🖐️ :D ❤️ Majorek -> ❤️ 🌻 juz ciiii, spokojnie, powyzywaj sie moze na gierce jakiejs?? :) jaki film??? o czym Ty mowisz?? ;) No tak: na imprezie Dzien Pajacyka bylo malo ludzi ale ogolnie na Starowce tlumy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziś ta Kafeteria chodzi... Bore.. hehe ale jak to tyczy poniżej pasa.. to tak musieli dać ;) i słuchaje Elles, bo rację ma. A jak chcesz zachować możliwości do późnej starości.. to wiesz.. fajki won (a jak się regularnie trenuje.. to można i po 70tce ;) ) Elles a obijamy się.. jak to przy niedzieli :D Giovi ;) ;) po ptokach haha dooobre :D Tygrysek hmm gierce.. tej co skasowałam.. przez głupiego worda.. ;) żeby miejsce zrobić.. bo i tak format będzie.. ;) ale coś porobię, dzięki za pomysł :) No piszecie o jakiś pręgach czy pręgowach :) Aaa na Starówce ;) Hmm jak to się chamstwo na Kafe coraz bardziej szerzy :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..o ..zastałem ..w końcu ..Ele ...że niby ..jak co ..i Ty .z Ministerstwem ..przeciwko mnie ..to jest ..normalnie kumoterstwo !!! Gio ....hahaha..no ..po ptokach:D ...ale są ..z filtrem ..więc da sie jeszcze ciągnąć :D:D Tygrys...co zwolniłas obroty ..procesora ?:D:D Spierdalać>>>>>sam spierdalaj!!.. ..jak Ci ..Ministerstwo ..odcisnelo ..sie tu i tam ..na zwojach :D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz .. no to jak dali filtry to juz rozgrzeszony jestes?..tak ?:D Nie wiem o jakich mowisz filtrach ..( gumki daja za frico do kazdej paczki czy co?).ale wez sie lepiej do tego powaznie ustosunkuj i .rzuc palenie !:D Borewicz ..Ty ..kolegi spier...nie wypier ..stad ..! sam wszedł ..sam wyjdzie po dobroci !:D ..jakiś nerw Go dzis wziął ! majorek ..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×