Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Hej ... !!! Tigre ..dostalam zdjecia ..dzieki ! Noo..musze Ci jednak powiedziec całą prawde ( nie bylabym soba) !!! :D W nowej fryzurze wygladasz rewelacyjnie !!! ..to jest wlasnie fryz dla Ciebie ale ..no wlasnie ale ..musze Ci powiedziec dalej co mysle ! Ze wzgledu na owal buzi powinnas miec nieco inną wersje tej fryzury ..Tyl powinien byc taki jak jest .przedzialek i grzywka tez .natomiast przod powinien byc zdecydowanie dluzszy tzn ..pierwsze pazurki powinny zaczynac sie od kosci szczekowej dolnej ..nastepne pazurki proporcjonalnie nizej ..Roznica tylu do przodu musi byc wtedy ok ..5- 7 cm .! Zmienia to wtedy ( wydluza ogolnie ksztalt buzi ! ) Dziewczyny ..moze ktoras przyzna mi racje ..a jak nie ..to tylko moje zdanie ..!! :) P.S ..Moja corka nosi wlasnie taki fryz ..dlatego wiem jak to wyglada ..! Do tej fryzury używa prostownicy ..tak zeby wlosy z tylu byly calkiem gladkie ! Moze przysle ci jej zdjecie , jak chcesz ! Narazie ..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ... !!! Tigre ..dostalam zdjecia ..dzieki ! Noo..musze Ci jednak powiedziec całą prawde ( nie bylabym soba) !!! :D W nowej fryzurze wygladasz rewelacyjnie !!! ..to jest wlasnie fryz dla Ciebie ale ..no wlasnie ale ..musze Ci powiedziec dalej co mysle ! Ze wzgledu na owal buzi powinnas miec nieco inną wersje tej fryzury ..Tyl powinien byc taki jak jest .przedzialek i grzywka tez .natomiast przod powinien byc zdecydowanie dluzszy tzn ..pierwsze pazurki powinny zaczynac sie od kosci szczekowej dolnej ..nastepne pazurki proporcjonalnie nizej ..Roznica tylu do przodu musi byc wtedy ok ..5- 7 cm .! Zmienia to wtedy ( wydluza ogolnie ksztalt buzi ! ) Dziewczyny ..moze ktoras przyzna mi racje ..a jak nie ..to tylko moje zdanie ..!! :) P.S ..Moja corka nosi wlasnie taki fryz ..dlatego wiem jak to wyglada ..! Do tej fryzury używa prostownicy ..tak zeby wlosy z tylu byly calkiem gladkie ! Moze przysle ci jej zdjecie , jak chcesz ! Narazie ..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ... !!! Tigre ..dostalam zdjecia ..dzieki ! Noo..musze Ci jednak powiedziec całą prawde ( nie bylabym soba) !!! :D W nowej fryzurze wygladasz rewelacyjnie !!! ..to jest wlasnie fryz dla Ciebie ale ..no wlasnie ale ..musze Ci powiedziec dalej co mysle ! Ze wzgledu na owal buzi powinnas miec nieco inną wersje tej fryzury ..Tyl powinien byc taki jak jest .przedzialek i grzywka tez .natomiast przod powinien byc zdecydowanie dluzszy tzn ..pierwsze pazurki powinny zaczynac sie od kosci szczekowej dolnej ..nastepne pazurki proporcjonalnie nizej ..Roznica tylu do przodu musi byc wtedy ok ..5- 7 cm .! Zmienia to wtedy ( wydluza ogolnie ksztalt buzi ! ) Dziewczyny ..moze ktoras przyzna mi racje ..a jak nie ..to tylko moje zdanie ..!! :) P.S ..Moja corka nosi wlasnie taki fryz ..dlatego wiem jak to wyglada ..! Do tej fryzury używa prostownicy ..tak zeby wlosy z tylu byly calkiem gladkie ! Moze przysle ci jej zdjecie , jak chcesz ! Narazie ..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry ..to nie moja wina ..serwer świruje ..!:D Tygrysek ..powiedz co myslisz ? mam nadzieje ze sie nie pogniewalas 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, w ten piękny słoneczny dzionek.. ;) Niestety.. mimo, że poszłam wczesniej spać.. to.. nie mogłam zasnąć.. też dosyć często budziłąm sięw nocy a szczeólnie nad ranem, nawet o 6.24 wstałam i poszłam się napić.. jakoś potem zasnęłam.. po czasie, potem jeszcze brat se kompa odpalił.. i.. myślałam, że nie zasnę.. ale jednak się udało.. a potem.. po 9 jak się przebudziłam.. to już nie mogłam zasnąć.. i w końcu się zwlokłam przed 10 z wyra.. żeby potem ziewać jak najęta... Teraz już tak nie ziewam, ale kawa była.. Elles.. poszłaś spać później ode mnie.. ;) :) Heh nie ma sprawy :) Taak.. mam nadzieję, że tak właśnie napiszę ;) :P Noo dobrze, że do niego zadzwoniłaś.. hmm czy on oprócz Hz to w tym biosie coś sprawdzał? bo w biosie stację dystkietek też można wyłączyć i inne takie, lepiej go pomolestuj o to! Wiem, że na kamienie też piją i jak trzeba je \"urodzić\" ;) Mam nadzieję, że leki pomogą.. 🌼 Mała :) Air 14 to nie dużo, ok.. ale.. i tak z tego co mówisz to kiepsko jakoś.. Wiem.. nie znam się.. ale.. tak sobie myślę.. nawet w rozmowach w toku było o tej nadpobudliwości i.. z tego się wyrasta.. i co potem taki np. 20 latek ze sobą zrobi?.. z poziomem wiedzy.. licealisty albo gorzej z gimnazjum.. ? Dobrze, że masz takie doświadczenia.. zawsze to się kiedyś może przydać.. a i spojrzenie inne potem :) Aa i ja też lubię jak opisujesz co tam robisz na praktykach ;) :P Tygrysek.. tiaa... a głowa mnie zaczęła boleć koło śniadania.. od niewyspania.. i od kataru (albo tego co mi w zatokach siedzi) zanim wyjdzie do nosa.. ;) Na szczęście okazało się, że mama ma dla mnie recepty.. ale nie miała kasy.. ale dziś mi chyba już kupi Zyrtec.. bo bez niego ani rusz :) (bo to wszystko to męka przez alergię) Szam brr dentysta.. Daj znać jak poszło na rozmowie i zebraniu rodzicielskim ;) Czy Twoja teściowa jest równie boska w innych dziedzinach ? :) Jeśli tak, to gratuluję :D a hmm i sorki ewentualne za to pytanie :P ale to mama P. czy ojca Zuzi? Akara o kurna.. faktycznie..niech go wywala z domu.., dobrze, że Ciebie ma.. ale wiesz.. jak rozbija.. to może.. po policję dzwonić.. Trzymaj się, trzymajcie się obie ❤️ Gio ja nie przyznam, bo sie nie znam :P chyba wiem, o jaką fryzuręCi chodzi.. maiłam zdaje się podobną kiedyś.. ale bez grzywki w ogóle chyba..a poza tym dawno to było.. ;) :P wiecie co, ja zauwazyłam, że często ostatnio serwer tutejszy.. po prostu.. \"nie ma siły\" po wysłaniu nowego posta wyświetlić główną stronę topiku.. ale post poszedł.. Trzbe po prostu robić wstecz w przeglądarce.. kopiować co się napisało.. a i pod okienkiem na post.. zobaczyć czy jest nasz post czy nie (odświeżyć to z wglądem na topik :) :) Kurna.. zrobiło mi się to.. ale postu mojego nie bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale piknie slonce swieci :) Bylam z psem w parku, dorwal mnie Pan Starznik Miejski ze slowami: \"Piesek bez smyczy...\" a ze sie usmiechnal, to sie takze usmiechnelam, lepkiem potrzasnelam zeby sie kosmyka wlosow z oka pozbyc i nadal szczerzac zabki powiedzialam \"Zaraz go zlapie, o tam (machnelam lapka w blizej nieokreslonym kierunku), mlody jest, to niech biega\". Pan sie nadal usmiechal, ja sie usmiechalam a szczesliwy pies biegal woku nas bez smyczy :D hihihihi i koniec... Pan poszedl, ja tez, psa na smycz oczywiscie nie biorac :D Air -> fajnie, jutro sama prowadzisz lekcje, a o czym bedzie?? I gdzie relacja z dziesiejszych zajec?? :) Akara -> 🌻 ❤️ 🌻 Gio -> o tak... pewnie.... obrazilam sie.... :P smiertelnie.... starszennie.... i na wieki.... jak moglas.... :P :P :P :P :D hihihihihi :D dzieki za pomysly, na razie podoba mi sie tak jak jest, jaktroszke podrosna to zobacze jak wyglada to z takimi dluzszymi pazurkami :) za wskazowki dziekuje :) Szam -> a Ty cos juz wiesz o tym tai-chi?? zapisujesz sie?? :) Na nastepne ciecie takze juz sie zapisuje do Najlepszej Fryzjerki Pod Sloncem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygruniu, Danusia zawsze chetnie Cie przyjmie;-) Ja bede chodzic na grupe piatkowa, ale to jest na Elektoralnej, wiec pewnie Ciebie nie interesuje:-( Zaczynam sie juz orientowac co do imprezy I Komunii Św. jaka mnie czeka w tym roku. Moze macie sukienke na sprzedaz? :-o Poza tym szukam knajpy, na raze mam jedna i koszt to 80/na osobe...\' eh, mowie Wam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok -> przykro mi ❤️ 🌻 🌻 Majorek -> wpisalysmy sie o tej samej porze :D Kuruj sie i zdrowiej!!! Szamcia -> poatki odpadaja na pewno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie ;) Tiger haha o tej samej porze :) nie zauważyłam no... ;) No no.. hehe spotkanie ze strażnikiem.. ;) Hmm jakoś niedawno mi przeszło... w końcu :) Szam o matko.. teraz.. komunia.. Cię czeka.. mojej sukienki już chyba nie ma .. ;) :) ;) :P 80 to sporo.. a w domu nie tego? Amok 🌼 próbowałam Ci napisać na tamtym topiku, ale nie wiem w końcu czy doszło.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wieczorowa pora ..! Amok ..>> ..przykro mi ! Szamanka ..>>.. musze cie zmartwic ..Ja bym chyba chetnie na tego Tai chi poszla ..ale mam tyle obowiazkow w domu ze sie nie wyrobie .. ..wszystko moge robic pod warunkiem ze ..NIKT za mnie nie musi NIC robic .!! ..poza tym wcale nie wiem czy by mi sie spodobalo bo ja to chyba za nerwowa jestem na takie ćwiczenia ..!..no chyba ze jakąś zadyme potem mozna zrobic !:D ..chyba ta komunia to w przyszlym a nie w tym roku ..co..???:D ..a jakie Ty masz nowe fotki ..?..to ja tez bardzo pilsss..!:) Akara >>..jak tam Twoje zasmarkane dziurki? :) Elles >>..zapomnialam ci chyba powiedziec ..Twoj Misiek jest przepiekny ..! (wiesz ktory ) :D AIREK >>..tak juz mi sie humorek poprawil bo Sarunia coraz lepiej ..! ..a że wydalam ponad 500 zl..ktorych wcale nie mialam ..to pies to os.. i male pieski tez..!!! ..najwazniejsze ze teraz juz powinien byc spokoj bo pozatym jest zdrowa jak rydz !!! :) A dzieci i tak juz nie planowalismy ..bo Ona miala za ciezkie porody i za duzo na raz ..! ..2 razy po 8 duzych szczeniaczkow co u miniaturki to jest nienormalne ! ..Acha ,,,jak by ktos potrzebowal ..szybki , solidny i tani kredyt ..to tylko dajcie znac ..zaraz dam namiary ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio.. sunia dochodzi do zdrowia to miło :D:D a moze właśnie przez to tai chi, stałabyś się mniej nerwowa.. ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pare rzeczy mnie wqrzylo to dla odperezenia obejrzalam \"The terminal\" polecam :D Super filmik :D Okreslaja go mianem dramat, ale oglada sie lekko, mozna sie posmiac, choc do myslenia te ciutke daje :) Gio -> dobra, to najpierw tai-chi a potem zadyma :D :D :D :D 👄 dla Ciebie i 👄 dla suni :D Majorek -> ja nasze rownoczesne posty zobaczylam, dopiero jak ponownie weszlam pod lozko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys mówisz, że można oglądać.. w sumie to nie czytałam o tym filmie ale parę zdań gdzieś obiło się o oczy :) można się pośmiać.. czy nie taki aż straszny..? :) hihi Taak dokładnie ja też dopiero wtedy zobaczyłam naszego.. debla :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Majaorku, mozna sie posmiac, ja sie sporo smialam :) Mnie tam podobalo sie bardzo :) Lekki filmik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Majorek :) ja tez ;):D Miałam ciężki dzień.. bardzo bardzo ciężki, troche sobie nawet popłakałam... :( jutro tez bedzie sporo stresu... ale jak to mówią.. byle do przodu :P🖐️😴👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor! Amok - bardzo mi przykro... znalam tego aktora. Nie mialam pojecia, ze gra w Teatrze Ludowym w Krakowie... Gio - to wspaniale, ze sunia juz wydobrzala. Czulam, tak musialo byc :) Za bardzo ja kochasz, by moglo byc inaczej! ❤️ Szam - niestety, nie mam sukienki, a szkoda, bo mialam b.ladna - bardzo prosta, skormna i zarazem oryginalna. Kiedy przystepowalam do Komunii, akurat sie na rynku pojawily te wszystkie paskudne tiulowe cudenka z perelkami i innymi diamentowymi swiecidlami...i oczywiscie wszystkie mamusie moich kolezanek z klasy oszalaly na tym punkcie. Bo oczywiscie najwazniejsza jest kreacja :O Moja Mama na szczescie, jak zwykle wykazala sie duuuza klasa, madroscia i szacunkiem do wydarzenia i przygotowala mnie przede wszystkim duchowo... A sukienka w drugiej kolejnosci, a i tak czulam sie wtedy bardzo wyjatkowo! Zycze Wam spokojnych przygotowan :) Masz moze jakies nowe fotki? Z checia obejrze! :D Tygrys - tez sie wybieram na \"The Terminal\" ibedzie to moj pierwszy film z catherina Zeta - Jones. Zawsze sie zastanawialam jaka z niej aktorka. Teraz sie przekonam...;) No i wybieram sie na \"Zle wychowanie\" Almodovara, oczywiscie... i mase innych filmow :O Ale to wszystko jak moja polowka pozdaje egzaminy... Bo pozniej znow praca... no i zajecia :O Oczywiscie nadal czekam na zdjecia z roznych stron swiata. Chce zobaczyc, jak Tygrys ujarzmial Amsterdam :) No i jak my z Akarka ujarzmialysmy tego biednego lwa w Krakowie!!! :D:D:D I na koniec pytanie do kobitek - czy ktoras z Was ma/miala prostownice do wloskow? :O Pozdrawiam Was mocno, buziaki i milej nocki! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana !!! nie myślcie ze zwariowalam ..Ja poprostu dzis w nocy jeszcze nie spalam ..a teraaz pije trzecia kawe i juz mi sie odechcialo ! Santa miala w nocy dwa ataki epilepsji.! Pol nocy spedzilam na dworzu ..po kazdym ataku dluuuugi spacer ! Noc jest piekna ..cisza spokoj ..zero samochodow ! Dla mnie to atakcja jak sie mieszka przy glownej ulicy i non-stop halas .korki syreny karetek i strazy (obled) . Teraz godzina siodma i znowu to samo sie zaczyna ! Atrakcja mieszkania w Stolicy ! Kachni >>..a ty co tak pozno na Diably wchodzisz ..tez spac nie mozesz ? mala >>..milej pracy ..!:) Co ja mam dzisiaj robic ..?..nie mam zadnego pomyslu poza tym ze musze pilnowac moje dziewczynki ! Kachni ..masz racje ..Ja je tak kocham , ze zrobie dla nich wszystko ..traktuje jak wlasne dzieci , ale One o tym wiedza i podobnie jak moje \"rodzone\"..wykorzystuja mnie na kazdym kroku ! :D Boje sie bardzo , ze lekarz podejmie w koncu decyzje o Uspieniu Santy ..dla jej dobra , bo leki nie dzialaja !!!..nie chce nawet o tym myslec ..nie teraz .. No to dla wszystkich buziaki .. idzcie do pracy i szkoly ..gdzie kto musi ..i wracac mi tu szybko ..bo mi sie nudzi ..!!!🖐️ kupilam z jakas gazeta ksiazke .."Niebezpieczne zwiazki"..moze poczytam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzióbki kochane :) Amok ---> przykro :( Tygryś ---> wczoraj nie pisałam co się w szkole działo, bo miałam do napisania 3 konspekty i miałam potem kompa dosyć. W skrócie, bo zaraz muszę lecieć :P Wczoraj lekcje były fajne, dzieci trochę spokojniejsze, tym bardziej, że na historii w klasie integracyjnej nie ma nauczyciela wspomagającego - oszczędności :( Myślę, że ta dodatkowa pani ich rozprasza, niestety. Ale jednocześnie jest niezbędna. Moja dzisiejsza lekcja będzie o szukaniu informacji w słownikach. Lekcja będzie prowadzona w szóstych klasach. Dotąd znali tylko słownik ortograficzny, dzisiaj poznają wszystki inne i będą szukali w nich różnych haseł, poćwiczą alfabet, bo oni chyba myślą, że już umieją to się przekonamy :P A wczoraj jeszcze był mały horror na boisku bo chłopcy sobie zabawę wymyślili i podkładali dziewczynkom nogi. Jedna ma zwichniętą rękę, a druga przeciętą wargę i siniaka na czole. Zaraz dyrektorka zwołała apel i ich przemusztrowała a lekcja wychowawcza była na temat bezpieczeństwa. Jak świat światem dzieci miały głupie pomysły :P i chłopcy dręczyli te biedne dziewczynki :) Trzymajcie kciuki, idę nieść kaganek oświaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos moze wie skad sie wzial ten deszcz za oknem?? W nocy jeszcze bylo bezchmurnie i gwiazdziscie.... Gio, kiedy sie popsulo?? Air -> tak, dzieciaki zawsze wariowaly i mialy rozne dziwne pomysly.... Jak poszlo z kagankiem w VI klasie?? :) Oswiecilas ich?? ;) :D Gio -> ❤️ sama juz nie wiem co Ci powiedziec, takze przytule Cie mocno i kciuki za obie dziewczynki pozaciskam... ma byc dobrze!! Dobrze ma byc!!! 🌻 Kachni -> ja tez mialam do komuni taka zwykla sukienke, a najbardziej dumna bylam z wianka, bo byl z prawdziwyc stokrotek :) Okropne sa te udziwnienia, blyskotki itp... \"Zle wychowanie\" takze bym obejrzec chciala.... qrde czy to kino musi byc takei dobre?? (A terminal na kompie ogladalam :P) A, Zeta-Jons jest super, ja ja bardzo lubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziń dybry, choc pogoda niezbyt. A ja oczywiście błysnęłam intelygencją i ubrałam buty z materiału, no i teraz mam mokro;-) parasol się spsuł po drodze i wstąpiłam do Rossmana zakupić nowy:-D komunija w domu dla 19 osób nie wyda, bez szans. A jak na Wawe i miejsce to nie jest drogo, za to bedzie ladnie i smacznie:-) Tylko nie wiadomo jak goscie dopisza. jest problem, bo P. tata nie rozmawial z Danusia nascie lat a ze swoja corka jeszcze dluzej. Podejrzewamy, ze choc zostanie zaproszony - nie przyjedzie... i takie tam rodzinne puzzle... cholera z ta sukienka, nie wiem jeszcze co zrobie, bo kupic to jakas gloopota, ze nie wspomne o sumie kosztow wowczas...NA pewno nie znacie kogos kto sie chce pozbyc takiej sukienki??????? Kachni, ja mam prostownice ale nie bardzo wiem po co Ci ta wiadomosc, wpdniesz do mnie pozyczyc;-)?? Zuzia lekko przeziebiona, wiec nie wiem czy czasem nie wezme urlopu zeby z nia posiedziec...zobaczymy... Zebranie udane, pani wychowawczyni jest niesamowita, po rekach takich pedagogow calowac, mowie Wam. Zaangazowana, kocha swoja prace i dzieci, ktore nie tylko uczy ale i wychowuje. Dzieci ucza sue przy muzyce relaksacyjnej!!!!!! mowie Wam - zakochalam sie;-) Z wiesci dentystycznych....w ubiegly czwartek zlamal mi sie zab i to tak genialnie, ze odslonil cala miazge, uhhh! dentystka dala mi 3 zastrzyki a i tak nie znieczulila palanta (mnie i owszem dosc skutecznie;-) ) zatem dopiero za tydzien wezmie sie za niego ostro. Moje kochane dziecko na wiesc, ze zlamal mi sie zab, ucieszyla sie, bo jak powiedziala: Mamusiu, to przyjdzie do Ciebie wrozka-zebuszka;-) Wiecie, to z Dzieci z Bullerbyn. Jak ktoremu zab wypadl, dostawalo pod poduszke drbny prezent lub pieniadze. No i ja w slad za ksiazka tez wprowadzilam taka zasade....tylko jak wytlumaczyc dziecku, ze jak sie jest w moim wieku, to straty zeba owa wrozka niczym nie zrekompensuje???:-o ;-) A dzis czeka mnie Zuziny ortodonta:-( a tu tak leje.... i ogorki czekaja na kiszenie, i ksiazki do czytania mi sie skonczyly...mowie Wam.... ❤️ dla Was... PS. Gio, biorac pod uwage zbawienny wplyw Tai Chi na czlowieka, to rozroba musialaby miec charakter pokojowy;-) posprzatanie swiata itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziń dybry, choc pogoda niezbyt. A ja oczywiście błysnęłam intelygencją i ubrałam buty z materiału, no i teraz mam mokro;-) parasol się spsuł po drodze i wstąpiłam do Rossmana zakupić nowy:-D komunija w domu dla 19 osób nie wyda, bez szans. A jak na Wawe i miejsce to nie jest drogo, za to bedzie ladnie i smacznie:-) Tylko nie wiadomo jak goscie dopisza. jest problem, bo P. tata nie rozmawial z Danusia nascie lat a ze swoja corka jeszcze dluzej. Podejrzewamy, ze choc zostanie zaproszony - nie przyjedzie... i takie tam rodzinne puzzle... cholera z ta sukienka, nie wiem jeszcze co zrobie, bo kupic to jakas gloopota, ze nie wspomne o sumie kosztow wowczas...NA pewno nie znacie kogos kto sie chce pozbyc takiej sukienki??????? Kachni, ja mam prostownice ale nie bardzo wiem po co Ci ta wiadomosc, wpdniesz do mnie pozyczyc;-)?? Zuzia lekko przeziebiona, wiec nie wiem czy czasem nie wezme urlopu zeby z nia posiedziec...zobaczymy... Zebranie udane, pani wychowawczyni jest niesamowita, po rekach takich pedagogow calowac, mowie Wam. Zaangazowana, kocha swoja prace i dzieci, ktore nie tylko uczy ale i wychowuje. Dzieci ucza sue przy muzyce relaksacyjnej!!!!!! mowie Wam - zakochalam sie;-) Z wiesci dentystycznych....w ubiegly czwartek zlamal mi sie zab i to tak genialnie, ze odslonil cala miazge, uhhh! dentystka dala mi 3 zastrzyki a i tak nie znieczulila palanta (mnie i owszem dosc skutecznie;-) ) zatem dopiero za tydzien wezmie sie za niego ostro. Moje kochane dziecko na wiesc, ze zlamal mi sie zab, ucieszyla sie, bo jak powiedziala: Mamusiu, to przyjdzie do Ciebie wrozka-zebuszka;-) Wiecie, to z Dzieci z Bullerbyn. Jak ktoremu zab wypadl, dostawalo pod poduszke drbny prezent lub pieniadze. No i ja w slad za ksiazka tez wprowadzilam taka zasade....tylko jak wytlumaczyc dziecku, ze jak sie jest w moim wieku, to straty zeba owa wrozka niczym nie zrekompensuje???:-o ;-) A dzis czeka mnie Zuziny ortodonta:-( a tu tak leje.... i ogorki czekaja na kiszenie, i ksiazki do czytania mi sie skonczyly...mowie Wam.... ❤️ dla Was... PS. Gio, biorac pod uwage zbawienny wplyw Tai Chi na czlowieka, to rozroba musialaby miec charakter pokojowy;-) posprzatanie swiata itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam -> nie doczytalam czy nie podalas, gdzie w koncu bedzie wesele?? Oki, bede myslec i kombinowac z ta sukienka :) A na pewno bede miec sukienki a nie alby?? Fakt, pogode mamy beznadziejna, pozbawia mnie ona energiii.... A Zuzia jest kochana, \"wrozka-zebuszka\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, nie czytałam nic, własnie odpaliłam kompa, ściągnęłam pocztę.. i od razu komunikat o wirusach - w mailach od Kayi są wirusy albo biedaczce się komp zawirusował.. albo jeszcze coś podobnego. A tu jeszcze się tak wolno kafe ładuje.. grr.. Będę za jakiś czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heej:) dzisiaj wyniki z egzaminu...czarno to widze....mam ostatnio chronicznego pecha:( Gio....studiuje..jeszcze:)..biologie....i geologie..mam (mialam) zamiar dojsc do magisterki..moze nawet jeszcze dalej..ale jesli tak dalej pojdzie to moge sibie tylko o tym pomaerzyc:/...ehhh... na pocieszenie kupilam sobie malenka rzekotke..❤️..przecudna jest:)..w ogole zabki rzekotki i wszelkie plazinki sa slodkie:)....juz ja kocham:) Tygrysek...nowa fryzurka??heeh starej nie widzialam nawet:).....ja sama scinam sobie wlosy.....czasami ze skutkiem ktory nawet mnie samam zaskakuje:)..ale teraz jest ok:) dobra mykam bo na uczelni jestem....czekam na wyniki z paprotek&co...ehhhh..jak nie zdam to bede powtarzac cwiczenia:)...w sumie to bym chciala...jest szansa na lepsza ocene:) pozdrowienia dla wszystkich:) buziaki i moc usmiechow:) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heej:) dzisiaj wyniki z egzaminu...czarno to widze....mam ostatnio chronicznego pecha:( Gio....studiuje..jeszcze:)..biologie....i geologie..mam (mialam) zamiar dojsc do magisterki..moze nawet jeszcze dalej..ale jesli tak dalej pojdzie to moge sibie tylko o tym pomaerzyc:/...ehhh... na pocieszenie kupilam sobie malenka rzekotke..❤️..przecudna jest:)..w ogole zabki rzekotki i wszelkie plazinki sa slodkie:)....juz ja kocham:) Tygrysek...nowa fryzurka??heeh starej nie widzialam nawet:).....ja sama scinam sobie wlosy.....czasami ze skutkiem ktory nawet mnie samam zaskakuje:)..ale teraz jest ok:) dobra mykam bo na uczelni jestem....czekam na wyniki z paprotek&co...ehhhh..jak nie zdam to bede powtarzac cwiczenia:)...w sumie to bym chciala...jest szansa na lepsza ocene:) pozdrowienia dla wszystkich:) buziaki i moc usmiechow:) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blixa, w takim razie zaciskam kciuki takze, ze Twoje egzaminy :) Majorek -> hmm ja nie mialam zadnego info o wirusach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam - chcialam zapytac jaki masz model i czy jestes zadowolona, a jesli nie, to co ewentualnie bys radzila, bo nosze sie z zamiarem kupna (zmusil mnie do tego codzienny bek przed lustrem,czyli jak wiesz, bardzo mocna babska determinacja) oczywiscie jak odloze troszke pieniazkow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×