Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość WIELKIE BÓG ZIOMALI
CIĄGAJ PYTONGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaaaagle pada..... ale i tak mam super humor :D Elles, na golfa?? nononono ciekawe... chyba warto sie zapisac, zeby chociaz zobaczyc jak to jest grac w golfa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeee........ noooooooo........ bedzie ta imprezka z Borkiem w sobote w Wwie? bo moze sie okazac, ze bede mogla byc :D Tygrys - licze na Ciebie - daj znac, co i jak smskiem :) a tak w ogole to okazalo sie, ze odpadla mi jedna praca, do ktorej nie mialam weny :D jestem cala happy :D pozdrowka wielkie papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znow nie wiem o co chodzi.... imprezka?? kiedy?? w ta sobote?? extra!! Mala, jak sama bede cos wiedziec, na pewno dam znac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde.. wcięło mi posta! Airek :) Pytania na pewno są ciekawe, odpowiedzi będą pełne treści a my trzymamy kciuki zeby im oczy wyszły na wierzch z zachwytu :classic_cool: A deszcz dobrze ze padał, powietrze było czyste jak wyszłam z psem... a chmury na niebie jak z obrazka, kłębuszki.. :) Tygrysek, no kiedyś zobaczę co z tym golfem, dziś padało i nie chciało mi się jechac.. :P A z Borewiczem to się umawiajcie ale w pon. i wt.. za tydzień, bo wtedy własnie będzie w Wawce :) Czemu tej matematyki jest tak dużo?? :O Za tydzień koło a 8-go egzamin... Dobranoc ;)😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis mam znow kilka spraw do zalatwienia... najpierw Urzad Pracy, potem dentysta i.... kino w nagrode :) Z przystojnym nieznajomym ;) hihihi tzn poznany na Necie :) Elles -> przez sen ale kciuki trzymalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Szam - dzięki za maila o rektorach itd. :) Ja dzisiaj rozmawiałam z Bogiem :D hehehe Tygrysek - hy? jaki znajomy z internetu? To my nie jesteśmy jedynymi twoimi znajomymi z netu?? Straszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Witam :) Uff już po wizycie u gineloga ;) co też oznacza, że jestem z powrotem w swoim domku :) ❤️ dzięki wszystkim za miłe słowa i gratulacje :D:D 👄 Kluska :) już nie studiuję (obroniłam się w listopadzie), jeszcze nie pracuję - szukam pracy ;) A mieszkam.. to tu, to tam ;) to znaczy w sumie więcej u Anioła, ale też i w swoim rodzinnym mieszkanku (znaczy z rodzinką moją ;) ). Heh zobaczymy, co z niego wyrośnie :) troszkę wierzga już w brzuszku, więc.. ;) Air no nieźle się uwinęłaś z tymi studiami :D Ale pomysł z tym układaniem samemu pytań... ;) ja wiem jak się męczyłam, żeby sobie samej temat pracy wymyśleć... :0 ;) Ja też dałam swoją pracę do czytania Aniołowi, jeszcze zanim skończyłam (i męczyłam się nad podsumowaniem, czyli własnymi wnioskami itp) i on mi pokomentował to podsumowanie, że nawet jednego jego zdania użyłam, bo ciekawie napisał :D Ale i tak literówki ze dwie chyba się znalazły... ;) Nina widać trochę brzuszek - najbardziej jak stoję jak mnie Bóg stworzył hihi, bo reszta świata jeszcze nie bardzo (i o to chodziło), oprócz tych, co wtajemniczeni :) Ja nie wiem jak z moim instynktem ;) hehe teraz po prostu się obudzi i tyle :D Opowiedz coś o tym dziwnym weselu ;) Znudzony pomysł z miejscem i maskotką podoba mi się :D:D Ja tez od razu poproszę przy rozsyłaniu wiewiórek i innych - i mnie uwzględnić ;) Saszka niezła wyliczanka wywiadówkowa.. ale nie łapę tej różnicy 9letniej ;) A co to za film oglądał Twój synek? ;) ;) bo komentował nieźle :D Mała i ode mnie spóźnione złóż życzenia Aniołowi ;) a jak mieszkanka? Tygrysek gratuluję Ci, że w końcu udało Ci się znaleźć pracę i to taką, którą będziesz lubić? ;) :D Podziemny oglądałam, ale dużo wcześniej - ciekawe zakończenie ;) Szam ;) a ja myślę, że takie zachowania, a nawet głupsze to były na początku dziennym, zwłaszcza te grożące palce ;) Np. chrześnica mojego Anioła zamiast uważać na mszę itp, to cały czas prawie patrzyła się w stronę robiących jej zdjęć :D Elles krasnoludken.. hehe :D Ja też mam czasem z tym problem ;) nawet Anioła \"każe\" mi się malować jak wychodzę, żeby nie gorszyć ludzi, że nastolatka w ciąży chodzi ;) ;) :D:D Noo skończyłam i w końcu po chyba godzinnych męczarniach moja skrzynka wypełniła się tymi wszystkimi mailami od Was - sporo tego było i się ściągało i ściągało - i jeszcze nie wiem co :D:D Wy piszecie o shape i płytce, a ja miałam ochotę na ten specjalny shape mama :D ale trochę drogie jest, więc nie truję nikomu.. ;) A propo brzuszków, to moja sąsiadka robi codziennie po 100 brzuszków ;) - co Wy na to? :D:D 👄 dla niewymienionych :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Czy u was tez tak leje, pada i wogóle? Normalnie w d... mam taki maj!! Wrrr! Zjechalam dziś wcześniej do domku, bo żadnej motywacji do pracy nie mam, jutro mnie czeka stresujące spotkanie służbowe, w piątek też...ech.... Ale zaraz weekend! I mam zamiar poleniuchować, że ho, ho! Tygrysek- kino z nieznajomym? WOW! Napisz czy było miło :) Majorek- dzidzia juz daje znać, że jest i ma się dobrze! Pogłaskaj od cioci Niny przez brzuszek 👄 Idę sobie \"zalegnąć\" na kanapie z zaległymi gazetami ....lenistwa ze dwie godzinki, a potem- do roboty! Mój D. kupił mi wczoraj na moją prośbę nowego SHAPE z ćwiczeniami na ....pupę ;) i podobno jak tak sobie szedł przez hipermarket wymachująć nieświadomie gazetą, to ludzie na niego dziwnie patrzyli.... Zupełnie nie rozumiem czemu ;) Pozdrawiam diabełki 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 P.S Co do kina i filmów to mam ochotę na coś fajnego pójść....Czy ktoś oglądał już \"Obłęd\"? Warto? O- i na pewno musze zobaczyć "Zakochanego Anioła" Po ostatniej wycieczce do Krakowa jestem zakochana w tym mieście, a w zajawkach filmu widziałam pięęęęękne kadry z Krakowa i scena strzelania z łuku przez Amora jest grana w jednej z kafejek na Kazimierzu, gdzie delektowałam się pyszną kawą....:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się naodpoczywałam! Po 16.00 otrzymałam telefon od \"kerownika\" i tkwię teraz przed komputerem wypisując jakieś koszmarne tabelki, raporciki... FUJ! Ale za to moja paczka wybiera się po 19.00 na basen- może trochę mi się samopoczucie poprawi... ja chcę słońceeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem... ale sie namieszalo.... chyba sie nie rozpoznalismy z tym kolesiem, z ktorym mialam isc do kina, komora mu zdechla, wiec sie zdzwonic nie moglismy a teraz mi pisze smskami, ze byl.. ciekawe... w kazdym razie zadzwonilam do innego, tez z netu i nigdy nie widzianego i poszlismy na pifko :D fajnie bylo :) Majorek -> 100?? codziennie?? wow....... ciesze sie, ze z malenstwem wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia od Szam poproszę.... Saszka... syna masz swietnego.... a buty przynamniej oryginalne ;-) Do zobaczenia.... ehhhh......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jade do Wwy :D myslalam, Tygrysie, ze impreza bedzie, bo tak mi sie jakos w glowie ulozylo, ze Borek jest w Wwie w ten sam weekend co ja w Konstancinie... ale jak nie, to trudno pozdrowka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego poranka. pojeździłam sobie wczoraj na rolkach po sklepie. Ch...a, te za 150 zł odpadły od razu, przecenionych z 450 na 250 nie było mojego rozmiaru, z tych po ok.400 pasowały mi najlepiej Salomony za 470... Za 600 na wszelki wypadek nie mierzyłam, żeby mi przykro nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś mógłby mi objaśnic co to shape? bo ja znowu nie wiem o co chodzi.... na mózg tez jest? bo ja bym chciała na mózg. Dobre chęci mam dość rozwinięte, tylko ze skutecznością gozej tygrysek - masz bazę facetów z netu? na telefon? podziel się, bądź koleżanka :) Majorek - malujsię, maluj... mnie kiedyś facet w parku zaczepiał: braciszek, milutki braciszek - nie braciszek? siostrzyczka? nemożliwe, to chłopczyk... a teraz - jak z wyliczanki wywiadówkowej - w maju mamy komunię i osiemnastkę (zdjęcia z ogniskiem i kiełbaskami na widłach były z osiemnastki), czyli 9 lat różnicy wieku między chłopakami. Między nimi jest Alinka, która teraz jest niepocieszona, bo chlopcy tacy ważni, a ona zwyczajnie... Nie wydaje się wam podejrzane - ani Borewicza, ani Gio - zamknęli się w jakimś osobnym topiku na pięterku czy co??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Joł joł :D Tygrysek - to ilu ty masz tych netowych kumpli, co? Zaczynam być zazdrosna :P Nina - tylko uważaj na te ćwiczenia :) mnie właśnie wczoraj przestało boleć :D hehehe U mnie też wczoraj i przedwczoraj był deszcz i pogoda do powieszenia się :P Ale dzisiaj świeci słoneczko i jest 15 stopni, jestem dobrej myśli, pogoda się poprawia :) Majorek - :D no właśnie, temat sama wymyślałam, a te pytania mnie dobiły, ale jakoś się udało. Nawet już trochę umiem :D Co do 100 brzuszków to też tak kiedyś robiłam, ale to było bez sensu, bo po obejrzeniu płyty z ćwiczeniami na brzuch się okazało, że ważna jest jakość ćwiczeń a nie ich ilość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Saszka - \"Shape\" to jest gazeta z ćwiczeniami i o zdrowym stylu życia, diety, porady kosmetyczne. I do niego są czasami dołączane płyty, na przykład ćwiczenia na mięśnie brzucha, albo na pupę i uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogłoski o tym, że się już nie ruszam są nieprawdziwe... :-P (Tak mi się wydaje.) Dlatego pozwalam sobie na pozdrowienie wszystkich 🌼 :-) I tyle na razie... Pozdrówcie, kogo uważacie za stosowne. Resztę... (dalej, tak jak powiedział pewien autor)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modernizuja mi siec i nie mialam rano Neciku ale juz jest :D Ano mam taka \"baze\" :D :D :D hyhy i qrcze wszyscy chca sie spotykac, a ja nie mam az tyle czasu... normalnie zapisy prowadze :D Dzis znow jestem umowiona :D Na weekend tez.... i jeszcze w przyszlym tygodniu... jak szalec to szalec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pasiasta... :-) Też chcę mieć taką stopkę jak Ty: \"I powiedziałeś, że to nie jest piękne Że człowiek idzie Kiedy ptak może lecieć Musimy kopnąć ziemię Występuje w głównej roli pocałować niebo Oni mówią, że duchy żyją Człowiek musi umrzeć Oni obiecali nam prawdę Teraz oni dają nas leży\" :-D Tak tłumaczy komputer, czego i Wam życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Link...a myślałeś żeby się zabrać zawodowo za tłumaczenie? :D bo mi soe podoba to \"dzieło\"...Tajger sama nie wiedziała że ma taką fajną stopke... Majorek...fajnie ze ktoś tu dba o nastepne pokolenie diabłowców ;) Tajger...no no, panna jest rozrywana ;) popieram Saszke w prośbie o podzielenie się bazą telefoniczną ;) (tylko nie wiem co na to Brzydal) Gio napewno podczytuje czasem to nie mozna jej zbytnio obgadywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :) Jużem w domku :) AIR- dam ci znac, czy przetrwałam te pół godziny na ...pupę ;) Bo ta płyta na brzuch ....to kurcze nawet zakwasów nie mam...nie wiem o co chodzi.... Niemożliwe żeby po dwóch latach \"nicnierobienia\" z mięśniami - miały one jakąś \"pamięć\", bo kiedyś dużo ćwiczyłam i trenowałam dawno, dawno temu taniec towarzyski...ech.... zaraz sobie wypiję kawkę i zaszaleję z płytką, a jak nie będzie mnie dwa dni to znaczy, że mnie połamało :) U mnie dziś słoneczko!!!!! Niech świeci, to może będzie trochę cieplej, bo dziś nadal chłodnawo... Tygrysek...wow...ty to masz kalendarzyk zapisany! Strasznie fajne są takie \"randkowania\" i nie tylko :) Mi pozostały już tylko romantyczne wieczory z moim D. ale czy \"tylko\"? może \"aż\" ? Pozdrawiam i też zgłaszam oficjalne podejrzenie, że Gio i Borek coś KNUJĄ! Oby to było coś miłego i miało związek z resztą diabląt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek -> ale to jest baza internetowa a nie telefoniczna... choc czesciowo sie \"dane\" pokrywaja... ;) hihi i niestety wszyscy sa z wawy... :P Linking -> no super tlumaczenie, super!! :D ale ja gdzies wczesniej tlumaczylam moja stopke :) Nina -> smiej sie, smiej a ja serio musze sobie wszystko w kalnedarzu notowac, z kim, gdzie i na co :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Właśnie, Tygrys tłumaczył stopkę kilka stron nazad :P Linking - witamy dawno niewidzianego towarzysza :) Nina - pewnie, że ciało ma pamięć. Jak kiedyś ćwiczyłaś coś przez dłuższy czas to masz na pewno mięśnie bardziej rozciągnięte i sprawne, niż ktoś kto nic nie robił :) Ja dzisiaj zrobiłam pół godziny ćwiczeń na zadek, ale tym razem zrobiłam wcześniej 20 minut na stepperze, więc byłam rozgrzana i poszło mi super, i nic nie boli :) Za to samopoczucie super, to właśnie kocham w sporcie :D Wiecie co? Ja się zaczynam martwić o Gio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys- zaintrygowało mnie to \"na co\" się umawiasz :) ..... chm.... AIR- chyba masz rację z tą pamięcią, bo przetrwałam pierwsze 15 minut bez bólu...ale nie odważyłam się na II część, bo jutro będę bardzo potrzebowała moich sprawnych nóg w samochodzie- uprzedzam pytanie- nie mam auta w wersji Flinston\'a- na napęd nożny, ale musze poprzyciskać czasem któryś pedał i jak nóżki będą obolałe to...psińco z jazdy :) Tygrysku- a ty masz jakieś wieści od Gio? Bo jak widać wszyscy się niepokoją...Ja nie mam numeru jej telefonu, ale kto ma to jazda! zasypać sms-ami!!! Idę sobie z psem na łąki...może mnie nie napadnie żadna wściekła krowa, bo mam na sobie ukochaną , czerwoną bluzę, a widziałam , że się te zwierzaczki popasają tu i ówdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha- szukam sobie od jakiegoś czasu fajnych perfum... Uwielbiam tzw. dziwne zapachy, świeże, inne, które mają to \"coś\" Już mi się znudziło nieodmienne ETERNITY i dziś dałam się namówić na próbkę Amor, Amor...i FUJ! W pierwszym momencie bardzo mi się podobało, ale czym dłużej miałam ten zapach na sobie to dostawałam coraz większej furii... Macie coś fajnego, sprawdzonego? ja wiem, że to bardzo indywidualna sprawa, ale może.... o! A ostatnio szalałam za \"Happy to be\" tylko cholerstwo drogie straszetnie, a \"wersji light\" nie ma jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzięję Pani S., że Twoje tłumaczenie było lepsze od tego, które zaproponował nam system \"translatorski\"... :-D A żeby nie było, że \"ON\" tylko w jedną stronę taki dobry, to zobaczmy, co zrobił ze złotą myślą AIR-ki :-D : \"It is possible fighting to drop in far; does not one may to fall and to does not raise\" Ładnie, prawda? Żeby nie było za wesoło, to spróbowałem to tłumaczenie \"przywrócić\" do ojczystego języka: \"To jest możliwa walka, by wpaść daleko; nie robi może tylko spaść i nie podnosi\"... :-D Nabrało rytmiki.... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nina - ja używam Amor Amor i kocham ten zapach :) Uwielbiam też Dolce Vita. No wiesz, ja w piątek po 15 minutach nie mogłam chodzić :P hehehehe częściej trzeba ćwiczyć, to nie będzie problema :) Linking - ale ja nie miałam takiej złotej myśli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No dobra, mam taką złotą myśl :P Coś mi się popieprzyło, jak przeczytałam ponowne tłumaczenie na polski :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, ja używam zapachów kwiatowych z Yves Rocher ... najbardziej lubię bez i lilię, są lekkie, ale piękne. I niedrogie. Polecam :) Idę spać, poszalałam na rowerze i ...nogi nie bolą, tylko tyłek od siodełka :| Branoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×