Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Kolejney etap w swoim życiu mogę uznać za zakończony... Po komuniach !!!! Spocznij !!! zaraz za parę dni mam rocznicę matury.... ale załamkę przeżyłam już dawno, kiedy wyliczyłam że: 8 lat podstawówki + 4-5lat średniej + 9 lat różnicy wieku = 22lata WYWIADÓWEK. Brzmi jak wyrok, nie? Meila ze zdjęciami mi wczoraj zjadło po napisaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz - też tak ten wpis wygląda jak psu z gardła :) Wyęczony - ale dobrze, że jest ! Znudzony - co ci się stało w stopkę? Zima była dużo za długa w tym roku? W Grecji cieplej... abo co?? Wiesz, Tygrysek, jedna ciotka dawno dawno temu dziwiła się mojej mamie, że pozwala mi jeździć na rowerze, bo przecież panienkom od pewnegowieku to SZKODZI...:) GIO wyjdź wreszcie z ukrycia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi bez klapnął już dwa razy przynosiłam i nie chce postać w wazonie :( czeka mnie paskudny sześciodniowy tydzień pracy.... czy ktoś wie może, kiedy będzie tak naprawdę CIEPŁO ?? Wasza klusińska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka, super..... rzeczywiscie sie butami Bartek wyroznia i jeszcze.... gadulstwem ;) hihihi ale super chlopak :) Kluska -> ma byc cieplo i juz!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez może odżyje wsadzony cały do miski lub wanny z wodą, albo przynajmniej porządnie spryskany (mój wstał, potraktowałam go jak kobieta pracująca prasowanie w czterdziestolatku - co poniektorzy wtedy w pieluchy sikali, to mogą nie wiedzieć :) Nikomu nie zatkalam skrzynki? to wysyłam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psinco, poczta mi nie chodzi :( Trzeci raz tego pisać nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano dzien dobry ale czemu coraz mniej sloneczny?? ja dzis o 13 poprosze o kciuki :) Saszka, wysylaj, wysylaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Saszka - dzięki za filmik. Bardzo ładne chłopaki mieli te ubranka. U nas w parafii dzieciaki idą do komunii w albach, ale w takich samych dziewczynki i chłopcy, w takich sukienkach do ziemi. A u ciebie bardzo elegancko się prezentowali. A u mnie rano padało, a teraz zaczyna się przejaśniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmowa poszla super, extra, hiper dobrze i jestem bardzo z niej zadowolona.... Jednak nie nastawiam sie na wiele, bo kandydatek jest od groma... rozmowy potrwaja caly tydzien... ech... za to dzis zadzwonili do mnie z basenu gdzie wieki temu zlozylam CV, wtedy mnie nie chcieli, za to teraz chyba chca,,, dzis wieczorem jade na rozmowe... zobaczymy co i jak. Jakby co byloby fajnie, bo nie musialabym sie az tak martwic o finanse i moglabym spokojnie szukac dalej porzadnej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No pewnie Tygrys :) Trzmam kciuki żeby ci się udało z pracą na basenie, żebyś mogła szukać dalej czegoś na stałe :) Ja dziś wypisałam oświadczenie, że moją pracę pisałam samodzielnie i w ogóle, że nikt nawet maleńkiej cząsteczki mi nie napisał :P Chyba bym zawału dostała, jakbym sama pracy nie pisała i szła na obronę. Ludzie to mają zdrowie i nerwy :) Teraz muszę wymyślić sobie 10 pytań na obronę i się przygotować. Bałam się, że nie będę miała na nic czasu, a tu proszę, okazało się, że jestem super opanowana i uporządkowana :D To się przyda przy pisaniu listów motywacyjnych do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air, ja w sprawie stopki. Czy jest coś co zwalnia z myslenia? Chciałaby się zwolnić... Czy ja wam mówiłam, że macie przefantastyczne stopki? Normalnie są momenty, że mi pomagają. Brakuje mi tylko poprzedniej Tygryskowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) u mnie teraz slonce, ale chyba do poludnia to bylo nie za ciekawie :0 dobrze, ze w pracy bylam ;) Aniol ma dzisiaj imieninki :) juz Mu zlozylam piekne zyczenia, a prezent dostanie w czwartek ;) a tak w ogole to trzymajcie kciuki, bo Mu znalazlam kilka mieszkanek i dzisiaj jezdzi je ogladac teraz nawet pojechal chyba do takiego najbardziej pasujacego... Saszka, Szam - alez Wy macie cudne dzieci :) a ja spadam do roboty (ale mi sie nie chce :() Tygrys - ja wierze w Ciebie - na pewno bedzie dobrze :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Saszka - jeżeli głupota nie zwalnia to już chyba nic tego nie zrobi :) Zmieniłam sobie stopkę, bo ja się ostatnio od myślenia trochę zwolniłam :P Ale dzisiaj już mogę normalnie chodzić po piątkowych wygibasach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mam prace na basenie :) kilka godzin tygodniowo ale zawsze cos :) takze jestem zadowolona :) zaczynam od poczatku czerwca... Air -> sama szykujesz pytania ze swojej pracy?????? Mala -> a jaki masz prezent dla Aniola?? :) Saszka -> ale tamta stopke mialam chyba ponad rok... fajna byla ale czas na zmiany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) saszka dzięki za filmik- ale ten twoj synus wygadany- wow! :) Ciekawe po kim to ma ;) ?? AIR- a ja dzis odkurzylam plytke z cwiczeniami na miesnie brzucha z SHAPE i ... z bolem ale zrobilam cale 30 minut!!! Ale cos czuje, ze jutro to bede schodzila z lozka ....boczkiem, pelzajac po podlodze i podtrzymujac sie ...scian?! :) AIR mam pytanie- czy cwiczenia na ramiona to juz byly? Bo mnie to strrrasznie potrzebne jest! Jutro daje poodpoczywac rozgrzanym do bolu miesniom brzucha i popedaluje z godzine na stacjonarnym rowerku. Tygrysek- gratuluje! Czyzbys zostala ratowniczka? mala- jak to do pracy po 18.00?? No jak? ja dzis w miare normalnie zjechalam do domku, bo juz o 15.30 bylam z psem na spacerze :) Jutro mam nowa, dluuuga trase bo az do Leszna, ale lubie jezdzic w nieznane :) Pozdawiam goraco i pedze do wanny i lulu-spac, bo dzis o 6.30 zadzwonil budzik, a ja - hop- na drugi bok i do 7.00 pokimalam cichutko :) Acha- kupilam sobie dzis wielkie, blekitne ze szok ....HULA-HOP! Ktos wie co to za cudenko? Musialam idiotycznie wygladac z tym big-kolem w wozku w hipermarkecie, ale pokrecilam sobie dzis, wow! Podobno rewelka na talie...a moja jest ostatnio...ekchem...zamaskowana, delikatnie rzecz ujmujac :)) Znikam- papa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek ogląda film na tvnie i słyszę jak brzęczy: ale to zmaścili, powinno jeszcze przelecieć UFO, święty Mikołaj i ta z błękitnym koralikiem w taksówce, no, ta, Karolcia. Młody ma czasem ma takie sytuacyjne wstawki, że hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina, zostalam?? hihi jestem od 17 roku zycia.... ;) ale skoro nie ma dla mnie pracy biurowej.... Saszka, hihihi ale texty... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka...twojego Bartka faktycznie łatwo rozpoznać po butach :) i gadulstwie :D Tajger...no super że sobie popracujesz:) ja tam nic nie ćwicze , zazdroszcze wam zapału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladaliscie \"Podziemny krag\"?? Qrcze jestem pod wrazeniem.... super film...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) pochmurny :0 hej ho hej ho do pracy by sie szlo ;) dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dręczę się brzuszkami. czasem też mięśnie pośladków i nóg, ale to jak uda mi się wreszcie na rower wyrwać, to dam se popalić :) spaaać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - no sama mam sobie wymyślić pytania na obronę :) Dziwne nie? Kazali mi przygotować 10 zagadnień a z jednego mnie spytają. \"Podziemny Krąg\" oglądałam, ja nie przegapiuam tego filmu, nigdy jak leci w tv :D Nina - wydaje mi się, że na ramiona ćwiczeń nie było, ale nie jestem na 100% pewna. No a ja ci gratuluję samozaparcia z tym półgodzinnym ćwiczeniem brzucha, ja wytrzymuję z bólem 15 minut :) Dałam moją pracę Michowi do sprawdzenia i zaraz dostanę palpitacji, bo się okazuje, że mam pełno literówe, grrrr a z 5 razy sama to sprawdzałam i nie widziałam. Dobrze, że go dopuściłam do czytania, bo by poszło do oprawy z błędami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy cwicza tylko Tygrys jest len?? trudno :P Air, hihi juz ja znam te nerwy przed oprawa... radze Ci po oprawieniu pracy, nawet do niej nie zagladac... ja wtedy znalazlam jeszcze kilka bledow i strasznie sie tym stresowalam, wiec przy mgr juz nic nie sprawdzalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na krotko, jestem zawalona robota po uszy, zaczal sie bialy tydzien (a Zuzia bedzie chodzic w karatke), Zuzia ma w srode, piatek i sobote proby w Gawedzie - przed wystepem w Sali Kongresowej, czyli jak ten pies latam w te i z powrotem zawozac ja i odbierajac z Palacu Mlodzezy, mowie Wam,... dopiero odsapnelam po komunii, stres jednak byl, Zuzia prawie padla w kosciele - serce mi na moment zjechalo w niepozadane rejony :-p ale wszyscy zadowoleni. tylko Zuzia, miast spokojnie siedziec, wiercila sie ciagle i ogladal za siebie (patrzac na mnie), dawalysmy sobie sekretne znaki. ludzie patrzyli sie na mnie jak na nienormalna, albo wyciagniety w gore kciuk, albo zacisniete kciuki, albo rece do modlitwy zlozone, albo palcem groze - jednym slowem mim ze mnie pierwszej klasy:-D a reszta tak grzeczna byla i pobozna;-) pozdrawiam i wybaczcie ale nie mam timea do pisania... saszka - synek super, i texty i komunijne \"przebranie\":-) tyle, ze poza filemem zdjec niet:-( sluchajcie mam prosbe do tych co dostali komplet zdjec ode mnie, przeslijcie je znudzonemu i linkingowi, ok? i chyba airkowi - bo wedlug informacji z serwera (sic), oni ich nie dostali postrufka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Szam - ja dostałam zdjęcia Zuzi :D Jak modelka :) Szczególnie takie na tle zielonego, super :) Tygrysek - pracę właśnie przyniosłam oprawioną i odłożyłam na bok, nie zaglądam jak mówisz, bo po co się stresować :P Ale fajnie wygląda, taka pikna księga :) W granat oprawiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam :) Już sobie wyobrażam te miny i gesty w kościele, musiało super wyglądać :classic_cool: :D Ale co się będziesz przejmować, ze ludzie tego nie rozumieją :) W końcu nie każdy ma taki dobry kontakt z dzieckiem :)🌻 Ee.. a tego.. co jest w kongresowej?? Jakoś nie jestem ostatnio w temacie.. Airka i co wymyśliłaś już jakieś pytania? :D Nie wiem co trudniejsze, samemu sobie wymyślać czy odpowiadać na pytania przez nich wymyslone.. :) A literówkami się nie przejmuj :) Tygrysek nie ćwiczysz brzuszków?? :P Ja tez nie :D Saszka ja jeszcze zdjęć nie widziałam.. ale wkrótce się do nich dokopię :) Ta wiosna to coś nie tego.. pada, jest zimno.. bez nawet jeszcze się nie rozwinął.. W innych miejscach już pachnie a u mnie nadal nic. Jestem teraz zawalona nauką, w wolnym czasie imprezuję we Wrocku ;) Ostatnio poszliśmy ze znajomymi na piwko, dwoje z nich to takie niskie krasnoludken, drobna budowa.. ;) No i tak jakoś wyszło ze szliśmy z piwkiem i policja ich zatrzymała :D Ale wszystko się dobrze skończyło :) A dzis to ciągle pada i pada.. Jakby nie padało to bym pojechała do Gdańska zapisać się na golfa bo nam organizują..:classic_cool: Ale to troche czasochłonne jeśli chodzi o dojazdy no i chyba nie znajde na to czasu, chyba ze zajęcia będą od razu któregoś dnia po zajęciach.. Musze was doczytać to napiszę więcej.. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Elles - no kurczę powiem ci, że zarąbiście trudno samemu wymyślić pytania :) Mam 9, miało być około 10, więc chyba jest dobrze. Teraz muszę się z tego przygotować, bo to już na maxa głupio nie umieć odpowiedzieć na własne pytanie :) W tym tkwi ten haczyk chyba :) U mnie też leje dziś cały dzień. Ale jest ciepło i wegetacja poczyniła duże postępy, bez kwitnie, kasztany też, a trawa super zielona, sięga do kolan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×