Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Hmm powiadasz Elles, ze najpierw pod kosciolem sie umawiaja a potem z rozami przychodza.... hmmmmm...... lepiej nie bede interpretowac :P bo dzis nie mysle :P Chce zdjecia kociaka!!! :D Powodzenia w nauce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo..dawno mnie tutaj nie bylo ale widze ze jakies newsy kraza o Borewiczu ..czyzby orientacje w terenie zmienil ..?:D J23... chyba ci ktos po zaworach leci ..bez mydla ..!!!:D Jak ty masz narzeczonego ..to ja sie normalnie z Toba ..nie bawie .. ..nie jestem tolerancyjna jesli chodzi o .. ..a wlasciwie to o co chodzi ..? Elles ..kwiaty nie kwiaty ..roze nie roze ..ja bym sprawe postawila krotko ..Osobiscie nie lubie tloku obok faceta ktorego kocham ..a konkurencja to juz o jedna osobe za duzo ..i ciasno sie robi ..!:) Elles ..sloneczko ..👄.. podhalany sie nie nadaja do trymowania .. Co ty chcesz z niego zrobic ..??? On ma podszerstek i tak musi byc bo w zimie go chroni od mrozu a w lato od upalu ..Tylko nieliczne rasy wymagaja trymowania ..Ja trymowalam male ale tylko sznaucery do wystawy ..Taka imprezka kosztuje ..300 zl..( kilka sesji) .. Jesli chcesz troche go ..a la podtrymowac zeby siersci nie gubil to pisalalm juz ..gumowa rekawica specjalna ..z wypustkami ..i sie sciaga martwy wlos ..Pozostaje ci porzadne szczotkowanie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie NO!! aż musze interweniować ! nawet fulmu nie można w spokoju oglądnąć:D:D jak nie duszno, to lampka nie wtym miejscu, a na koniec to kota i mnie po kątach porozstawia:P:D a i peta mam wyłączyć:P ..oczywiście to wszystko po to by się \" uczyć \" bo tak to sie teraz nazywa ..podglądanie z ukrycia co ja tam porabiam :P:D i co pisze:P ba...a to taka nauka ...że pilniczek do paznokci ..jest pod notatkami ...ciekawe:P;) ale jaka to konkurencja !? najlepsze jest to ..że jak już mam kolege, z którym moge iść na piwo ...na rower ..i pojeżdzić na maxa, to juz z nim sypiam :D :P ....ech:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz ..??? ..to teraz to tak sie nazywa ??..jazda z kolega na maxa ??? Zaczyna sie od piwa ..potem procenta procentuja ..adrenalna rosnie ..no i ..sie nie dziwie ze bez trzymanki jezdzicie ..ale co ma do tego Kosciol ??.. i kto tu zaraz mowi o spaniu z narzeczonym .. Myslalam ze to tylko ..szybkie numerki ..chcialam powiedziec ..rowerki ..:D ..chyba mi sie watki pomylily ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech ...no:D ..bo sie dzis umówiliśmy na rowery ..koło kościoła:P:D a co by kobiety nie płakały że z 2h jazdy na rowerach ..zrobiło sie 5h ..to trza było z zielem do dom wrócic :D no ..qrde...co za czasy ..że się tłumacze ..jak przyłapany na nie wiadomo jakim uczynku :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No! widze, że dyskusja ostro poszła- kosztem Borewicza, ale trudno.. :) Ktoś być musi :) Wróciłam z upalnego centrum Jeleniej Góry, gdzie miałam czteroosobowy babski wieczorek przy piwku. Było strasznie fajnie, obeszłyśmy chyba ze 3 nowe kluby w mieście, nagadałyśmy się że ho, ho, a morał z tego taki, że mam kochanego męża :) Jak się człowiek nasłucha od koleżanek jak to im źle i wogóle....ja wiem, że to może wrednie zabrzmi, ale : cieszę się, że mój D. to mój D. Nawet jak tak postękuje z kanapy, bo dziś odwalił super robotę i zamontował dziesiątki lameli ogrodowych- w ponad 30-sto stopniowym upale!!! I wogóle jest fajny...:D Tygrys- uła- stringi??!!! To ja kurna na basen w jednoczęściowym kostiumie mykam, a tu Gio o stringach pisze? To co ja się szczypię?! Idę zmyć upał z siebie i kłade się do łóżeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam :) Plecy mnie w nocy napierd...y :P bo się opaliły w taki księżyc, tam gdzie nie dosięgnęłam ręką z kremem :) hehe piknie to wygląda, nie ma co :) Gio - cieszę się Gio, że cię rozśmieszyłam :D No Tola była raczej taka miła w dotyku. Taka jedwabista. Tylko ryjek z bródką miała szorstki :) Może jej zmiękł przez ten upał :P Elles - z Julią jest coś dziwnego, bo ja za nią nie przepadam, ale trudno jej odmówić talentu i jakiegoś takiego wdzięku :) \"Mamuśki\" widziałam, bardzo dobry film :) Almodovara kocham. Obejrzałam w piątek \"Wszystko o mojej matce\" po raz chyba 10 i jak zawsze się zryczałam. Borewicz - dzięki za zdjęcia weekendowego sierściucha. Zachowuje się dokładnie jak mój Fredol, stanie przy oknie, leżenie w wannie, rozwalony na fotelu i leżący na papierach. One wszystkie tak mają :) W ogóle to piękny kot jest. To zbliżenie ze zmrużonymi oczami jewst boskie, taki demon. To ja wam też wyślę fotki Freda, bo się trochę uzbierało i myślę, że są ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goracoooo!! pomocy.... zaraz chyba obdzwonie mych nowych znajomych, czy sie ktorys nad wode nie wybiera... Borek -> ladne rzeczy.... szybkie numerki, piwko, wspolne pedalowanie... taak?? :P ;) :D Gio -> bedziesz mi machac, czy mam sie wydzierac?? Nina -> a dlaczego masz miec jakies wyrzuty czy cos, ze masz swojego D. i ze jest Wam dobrze?? Cieszyc sie tym nalezy a nie jakies dziwne dylematy miec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siersciuch jest rzeczywiscie cudny... a te fotki z oczami... jak Air mowila... niesamowie... Air -> a nie moze ktos Ci plecow nasmarowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No Tygrysek - mógł mi nasmarować plecy, mógł, tylko ja jestem taka Zosia Samosia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja lewa strona nadal zjarana, ale reanimuje...z prawą to juz sie chyba nie wyrówna...już nie mówiąc o tym że mam biała plame tam gdzie był zegarek :) to słońce jest jakieś dzikie, i niebezpieczne... mam już prace mgr napisaną...teraz tylko obronić ;) AIR...gratuluje! to było jasne ze sobie poradzisz, a oceniać się bedzie twoje umiejetności a nie ocene z obrony ;) Elles...widze ze trafiłas z powrotem ;) z twoich notatek to chyba siersciuch skorzystal bo tak mi sie zdawalo na jakims zdjeciu ze se na nich wygodnie leży... Gio...ciesze się że sie odezwałaś. uściski :) kazdemu ma prawo lekko odwalić jak ma za dużo na głowie...czym sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helou! Jeszcze nie byłam na zewnątrz, ale w domu panuje temperatura....tropikalna... Bleeeee Borewicz- kotek fajny, taki ...demoniczny...czorny jak wungiel..ja sie bojem takich kotkow....:) A te oczy! Złoto! A lamele to takie ściany drewniane, rózniaste wzory do wyboru, do koloru-montuje sie na słupach i bach(!) - masz fajne ogrodzenie i nie musisz patrzeć na sąsiadów tylko grillować do rana ;) Tygrys- to faktycznie tak zabrzmiało jakbym się tłumaczyła ? No ja nie wiem czemu tak mam...jak tak sie nasłuchałam wczoraj to mi się tak porobiło :) AIR- Fredek jest boski! A zdjęcie z serduchem rozwaliło mnie na maxa! A jaką ma fajną plamkę na pyszczku :) Słodkiiii Podeślę wam moją psinę kochaną, bo wczoraj znalazłam przez przypadek katalog z kilkoma fotkami :) Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina...a o mnie to zawsze zapominasz z mailami :P Ell...masz swoje zdjecia wyslane...na drzewie super... Elles w japonkach na drzewo właziła :D i wlazła co najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek- nie mam twojego maila ! jak chcesz to podeślij mi namiary na dorbug@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej robaczki .. Do czwartej nad ranem siedzialam w fotelu na balkonie ..chyba troche przysnelam bo nie wierze ze tyle godzin moglam siedziec i ..myslec ..:) Najpierw wrocily wspomnienia ze szkoly ..chlopaki ..koledzy ..Mialam kilku powaznych amantow ..pare zauroczen ..jedna propozycje nie do odrzucenia ( szalony cichy slub )..ehhhh... :D ..potem moje szalone zycie ..rajdy , wypady w gory i na mazury .. splywy i wycieczki rowerowe ..Zwiedzilam Polske wzdluz i wszerz . Potem slub , maz , dzieci ...i glowa pelna marzen ..co dalej ..??? Na szczescie stworzylam sobie swoj \"maly intymny swiat\"....wiec kiedy mam wolny czas i zamykam oczy ..mam o czym i o kim myslec .. To mnie nakreca do dalszego dzialania , bo kiedy oczy otwieram i slysze ..wciaz to samo ..jestem glodny ...Mamoooo ..cos bysmy zjedli ..upralas mi te spodnie i skarpetki ...bylas w sklepie bo nie widze piwa ...musisz jutro isc do ...musisz to ...musisz tamto ... ..odechciewa sie wszystkiego ... Coraz czesciej mysle ze ..chcialabym byc sama jak palec ..i miec swiety spokoj .. No wiec ..tak sobie przesiedzialam cala prawie nocke na przemysleniach .. Jeszcze przerobilam watek bardzo aktualny teraz ( naczytalam sie na forum i troche z zycia wzielam ..) Problemy ludzi ..ich zwiazki ..Najpierw zauroczenie , fascynacja cialem , szalenstwo ..potem seksik ...i plum ...facet zmienia front ... Co sie porobilo z mezczyznami ..z kobietami .. Dlaczego pary szwendaja sie po kilka lat a potem ..rozstaja .. Dlaczego faceci nie chca sie zenic ..dlaczego tak bardzo nie szanuja kobiet ..Dlaczego slubuja przed oltarzem slowa ktore nic dla nich nie znacza ..Ostatnio czytalam ..\" Mam mloda zone , dziecko ..ale zakochalem sie w kolezance z pracy ..\"..Co to Qrwa jest ...??? To na ile mu ta milosc do zony starczyla ?...Czy faceci w ogole wiedza co to jest Milosc .???? Rozumiem tylko tych ktorzy zenili sie bo ..\"dziecko bylo w drodze\"..Taki zwiazek bez milosci nie ma szans przetrwac .A przynajmniej trwa do momentu kiedy facet nie spotka swojej prawdziwej milosci .Jednak pozostali ..sa w zwiazkach z kobieta , mowia ze kochaja a tak naprawde nie chca legalizacji zwiazku ..nie chca zakladac rodziny i miec zobowiazania .. Dziesiatki dziewczyn na forum pisze to samo ..facet mnie nie szanuje ..olewa mnie ..mowi ze kocha a nie robi nic zebym to czula ...co mam zrobic ? To wszystko jest jakies chore ...Mozecie sie zemna nie zgodzic ale ja uwazam ze to jest wina kobiet ze faceci tacy sa .. Dziewczyny za malo wymagaja ..na za duzo pozwalaja ..Same siebie nie szanuja ..boja sie miec wlasne zdanie zeby tylko nie zostawil samej .. Faceci to w wiekszosci \'popaprancy emocjonalni \".. wygodni i egoistyczni ..najlepiej to lawirowac w klamstewkach i udawac ze jest sie ..supermenem ! ..dobra koncze , bo zaraz mi tu jakies kubly wody poleca ..na moja ugotowana od upalu glowe ... Chyba nie czuje sie dzis za dobrze ...ale niektore sprawy mnie tak wkurzaja ze moglabym gryzc ze zlosci ...wiec chcialam sie wygadac i tyle .. P.S ..jakby co to ja mam jeszcze sporo do powiedzenia ...na ten temat ..i swoje zdanie ...o facetach ...!!!:D Buziaki dla wszystkich ..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tak się zachwycacie tym kotem ...a ten je.. #$%&*@@.. bany sierściuch!!!! właśnie oszczał mi i Elce buty &%$&$^#TF*YRE(&^^%$# i to jeszcze przed odjazdem Elles na pociąg, wiecie co się działo ..nie dośc że w pogoni za czasem,trzeba było zmyć podłogę ..to9 jeszcze szorować buty , a i tak sie nie udalo całkiem , bo jak staliśmy w kolejce do kasy ..to jeszcze dawało ..pod nos:D, na domiar tego ..to Elles ..jedzie pociągiem ..a w reklamówce targa..bombe-odorową :D, to się musi tam nieźle czerwienić, se ludziske myślą ..taka młoda a sie nie myje ;):D grrrrr! zaraz go ubije, ale ma szczęście że go lubie,no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G O R A C O !! Borek -> tylko go wygol czy cus.... ;) Gio -> lubie Cie czytac... ale nic madrego mi nie przychodzi do glowy aby Ci odpisac wiec wole pomilczec... chwilowo... Nina -> super zdjecia!! boski pieso :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz ...:D...ha, ha , ha, ....!!!!! :D Wcale sie nie dziwie kotu ..zobaczyl dwie wielkie kuwety ..( czytaj .. buty J-23 numer 45 ...)..to i sie odlal ..tymbardziej ze w taki upal sie wiecej pije ..:D ..a ze sie Elles tez wlalo do trzewikow jak wycieklo z twoich ..to juz pech na calej linii... ..ha , ha , ha ...ale jaja ....jak arbuzy ...:D Tygrys ..ale czasem moglabys cos wtracic do dyskusji ..bo ja tylko gadam jak dziad do obraza ..wygadam sie i koniec tematu ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tjaaa ale kiedy za goraco jest na myslenie.... pomimo, ze sie z Toba nie do konca zgadzam, ze do wina kobiet.... nie ma tak, ze tylko jedna strona jest winna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa..tygrysie ..mam cie ..!!! Dobrze ze sie nie zgadzasz ale musisz mi to udowodnic zeby mnie przekonac ..poki co ..ja zdania nie zmieniam ..W 80 % -centach to wina kobiet ze faceci sa tacy jacy sa ..czyli ( to nie moje slowa tylko ogolna opinia ..)..swinie ..!:) Facet swinia sie nie rodzi ..staje sie wtedy kiedy trafia na \"odpowiedni grunt\" ..czyli kobiete ktora toleruje chamskie zachowanie ..olewanie ..ublizanie ..bicie ..itp...i najgorsze ze robi to na wlasne zyczenie w imie milosci ... ...wybacza ..wybacza ..odchodzi na chwile i wraca ... ..zatraca sie w milosci ..pozbywa wlasnego zdania ..wlasnej osobowosci ..traci poczucie wlasnej wartosci ..w oczach swoich w pierwszej kolejnosci ..( po cichu )...a kiedy spadna jej wreszcie klapki z oczu po kilku mocnych kopach od faceta ..widzi tez brak szacunku ze strony swojego faceta ..ktorego i tak kocha mimo wszystko..! Mezczyzna najpierw szaleje za nia ..potem ja rani ..potem oczekuje wybaczenia ..przeprasza ..obiecuje ..kolo sie zamyka ..A wystarczyloby wiecej stanowczosci ..konkretnych reakcji ..ze strony kobiety .. To sie nazywa ..masochizm na wlasne zyczenie ..czyli jak sobie poscielesz ..tak sie wyspisz ..!:) ..i co ty na to ..Tygrysku ..i inni ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na to raz jeszcze powtarzam, ze jest goraco i moj umysl nie jest sprawny,,, ale.... znaczenie tez ma jak facet byl wychowany...... bo niektorzy to sa tacy egoisci, swiniki i inne dziwne stworzenia, ze nawyki haniebne maja wyksztaloce powiedzmy w wieku lat 20... i co, niby to przez \"ich\" kobiety?? BZDURA!! ale oczywiscie po czesci masz racje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio- zgadzam się z Tobą! ja tez uważam, że gdyby kobitki były twarde i nie pozwalały sobie na te wszystkie numery, które odwalają im faceci to byłoby OK, ale sama wiesz, że jest inaczej. Wspomniałaś tu o setkach tematów na Kafeterii: o zdradach, braku szacunku, braku porozumienia.... Mam w swoim gronie straszną ilośc koleżanek, które tkwią w chorych związkach, układach, małżeństwach...jest im źle , płaczą, wyżalaja się na moim ramieniu, ale na proste pytanie: DLACZEGO DAJĄ SIĘ TAK TRAKTOWAĆ? Dlaczego tkwią w tym g... panienki odpowiadają nieodmiennie wyuczoną chyba formułką: bo dziecko, bo brak kasy, bo nie mam pracy, bo mamy piękny dom i jak go podzielimy...ech..... Uważam, że życie weryfikuje te kobiety- ale niestety w złą stronę. Zgadzają się na coraz więcej, ustępują, przemilczą.... Gio dla mnie też to jest temat-rzeka, ale to jest trudna sprawa.... Nie umiałam pomóc moim koleżankom, przyjaciólkom, bo one same tego nie chciały.... Jestem za pełno partnerskim, równym związkiem. Gdzie ci mężczyźniiiiiiii? aż chce się zawołać :) Ale to MY takimi je po trosze czynimy.... Lalusiom, zdradliwym typkom, wymuskanym alwarom, pseudomęskim macho- mówię NIE! Uffff! Też troche wywaliłam z siebie :) Jestem objedzona grillowym jedzonkiem, jutro o 6.00 pobudka i musze ruszać do pracy, a upał ma być potworny i jak ja w moim białym autku wytrzymam, no jak? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ninka ..super ..znaczy sie ..troche racji mam ..!:) Tygrysek ..z toba tez sie zgadzam ze wychowanie ma wplyw ale nie do konca ..Maly facet ( dziecko )..bierze wzor , przyklad z Matki ..ze swojego srodowiuska konkretnie ..bo czym skorupka nasiaknie za mlodu taka potem jest w doroslym zyciu ..ale tez nie mozna uogolniac bo nie jest to regula ..Czesto facet majacy zle przyklady w domu stara sie swoje zycie przestawic na inne tory .. Moiwmy bardziej o doroslym facecie ktory zmienia sie podczas obcowania z konkretna kobieta ..bo dlaczego niby ma swoje wymagania i potrafi dla jednej byc kulturalny i szanowac ja ..a dla innej wulgarny i luzaczek ..! To tylko i wylacznie zalezy na co sobie kobieta pozwala ..czego od niego wymaga . Faceci na krotkie zwiazki bez zobowiazan biora wszystko co sie rusza ..czyli kazda ktora jest w miare chetna ..natomiast co do materialu na zone maja ostre wymagania ..dlugo sie zastanawiaja i szukaja idealu ..Napewno nie biora pod uwage kobiet rownie wulgarnych ..z luznym stosunkiem do seksu i ogolnie do zycia ..czyli ..baw sie i szalej i nie mysl co dalej ..! Faceci to ..szczwane lisy ...jedno robia a drugie mysla ..a dziewczyny tak tancza jak im graja ...dlatego tyle jest nieudanych zwiazkow .. ..a ja ..bronie facetow ..bo to kobiety ich zmanierowaly swoim postepowaniem ..( tych co stali sie popaprancami emocjonalnymi ).. Gdyby trafiali w swoim czasie na same wartosciowe kobiety ..czegos by sie uczyli ..cos dawali z siebie wiecej poza slowami ..kocham Cie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :) Byłam u babci na imieninach. Wyprawiała je w pałacyku myśliwskim. Boże jaki czad ! Chłodek w środku, świetny wystrój, poroża, skóry, nie dla miłośników zwierząt, ale klimat super, piękny kaflowy piec, kominek kamienny, stare, ogromne, dębowe meble, wspaniały park. Upał był dzisiaj przeokropny. Nie mam słów by to opisać, ale było strasznie. Obejrzałam właśnie na HBO \"Powrót Króla\", ja nie wiem w czym tkwi fenomen \"Władcy Pierścieni\", ale ja mogę oglądać na okrągło :P Chyba jestem zboczona :D Co do problemu poruszonego przez Gio, to moje zdanie się dzieli :) Masz rację Gio, że część winy za postawę i zachowania facetów ponoszą kobiety, poczynając od matek, które chłopców rozpuściły, albo nie umiały sobie z nimi poradzić, a na ich partnerkach kończąc, ze wzglęzdów przez ciebie podanych. Ale z drugiej strony są faceci, którzy mają kochające żony, udane dzieci i którym w pewnym momencie odbija i robią skok w bok, usprawiedliwiając się, że to tylko seks. Nie wiem dlaczego nie chcą się angażować, zakładać rodzin, mieć dzieci, żyć z jedną kobietą przez całe życie. Takie mamy chore czasy, że nic się nie liczy poza czubkiem własnego nosa, a uczucia innych można podeptać bez mrugnięcia okiem. Może dlatego lubię fantasy, bo tam są jasne reguły, zawsze wiadomo co trzeba robić, jest czarne, jest białe, jest honor, który liczy się przede wszystkim. A we współczesnym świecie czym jest honor, miłość, prawda? Zaraz cię ktoś nazwie frajerem, debilem, albo mięczakiem. Nie godzę się na taki świat. Tak mnie natchnął Tolkien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio.. ale dowaliłaś, z tymi kuwetami :D A moje buty to rzeczywiście, potrzebowały drugiej reklamówki :P Wracałam dłużej niż jak jechałam do Wrocka, ale szybko zeszło :) Ale w życiu nie czułam się chyba tak brudna! blee.. okna pootwierane wszystkie, jakie się tylko dało, to cały kurz do środka wpadał, gorąco, nogi się do siebie kleiły, dużo ludu... Dobrze chociaż ze większość używa dezodorantów ;) A z kotem to mnie już dziś też porządnie wkurzył, ale nie przed wyjściem tylko o 6 rano.. zaczął znów biegać, dyszeć, bawić się jakąś siatką, potem sobie otworzył szuflade w kuchni i rozwinął połowe wszystkich worków na śmieci i wywalił wszystkie inne siatki.. trzeba było zwinąć i układać.. :P Gio ja Ci przyznaje w większości rację, ale to nie tylko wina dziewczyn :) a poza tym to ja z natury jestem wymagająca, więc chyba dobrze nie? ;):D Trzymać kciuki jutro o 9 :) (zaliczenie z prawa) 🖐️❤️🌻😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj! Wróciłam z lasu - spalona, zmęczona, podrapana, pogryziona, zadowolona i szczęśliwa :D Zmienił nam się stan posiadania w terrariach: wykluło się kilka chudych, uciekły 3 z 4 traszek (już przedtem jedna uciekała, ale zawsze jakoś się znajdowała) a przybyło 10 kijanek. Borewicz, a masz takie fajniste obcisłe i błyszczące gatki z pampersem? Gio, aleś ruszyła temat, jak dam radę to coś dopiszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo.......... mam złoto.... w nieistniejącej już konkurencji medalowej !!! A to wszystko dlatego, ze jadę dzis na 3 dni do Kotliny Kłodzkiej na przedłuzenie długiego weekendu. Zyczcie mi ładnej pogody Po powrocie poprzesyłam zdjęcia z wyjazdu i z wesela paaa Aska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air -> o wlasnie!! b. madrze napisalas!!! o facetach znaczy sie... Asienko -> pieknej pogody Ci zycze i zlota gratuluje!!!! 🌻 Gio -> z Air\'ka sie zgadzam... :P Elles -> szybko wypije kawe i zaciskam za Ciebie kciuki!! 👄 Saszka -> :) najwazniejsze, ześ zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×