Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wanda1

Unieważnienie małżeństwa w Opolu

Polecane posty

Gość Biały palac
Nie masz wyjścia - musisz chodzić i nękać, prosić i naprzykrzać się. Jak bedziesz upierdliwa az do bolu to dla swietego spokoju przyspieszą sprawę. A musisz miec to unieważnienie skoro jest rozwód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biały palac
KK - Kościół Katolicki. Jeśli argumenty będą slabe to raczej czarno widzę. Potrwa to dośc dlugo, niestety. Kilka lat conajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi kilkoma latami to przesadzacie. I wcale nie trzeba po otrzymaniu wyroku ileś tam czekać, jak ktoś napisał. Chyba, że tak jest w tym wyroku, żę trzeba się zwracać do ordynariusza miejsca o pozwolenie na ślub. Przeważnie to czeka się aż prześlą wypis z akt po opłaceniu, ale to nie dłużej niż miesiąc. Miałam już przypadek uznania małżeństwa za nieważne w rodzinie więc wiem to i owo. W kurii się trzeba przypominać najlepiej osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biała palac - chcemy po prostu wziąć ślub kościelny, dla mnie to jest bardzo ważne a chłopak mówi, że też chce a poza tym jak znam życie chcę żebym miała to i była szczęśliwa. Rozumiem, upominać się. Tzn. jak nie będzie odzewu to pewnie się upomnimy za jakiś czas. Srutututuuu - niby powinni w ciągu 1,5 roku ale pamiętam jak jakiś prawnik nam powiedział, że to będzie trwało kupę lat i jeszcze nie wiadomo czy sie na koniec uda itd. Mówiła to w taki sposób jakby chciała powiedzieć, że nie ma najmniejszych szans ale skoro chcemy. To była prawniczka, nie prawnik - kanonista czy jak się nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli były w związku dzieci to też sprawa jest bardziej skomplikowana. Im krótsze małżeństwo tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j_ko2
Adwokat kościelny Diecezji Włocławskiej udziela bezpłatnych porad, a w sprawach powyższej Diecezji udziela bezpłatnej pomocy 661 437 833

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×