Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bylam jędzą...

Jak odzyskać faceta, którego zraniłam?

Polecane posty

Gość byłam jędzą...
poza tym on sie zmienil po smierci ojca... stal sie slaby. czuje sie koszmarnie ze zabilam milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam jędzą...
no ale jak moj byl 500 km ode mnie miesiacami to wlasnie sie odzywal i to non stop... nie bylo tak ze tylko przy mnie o mnie dbal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez sie odzywal . Mowie Ci ze byl tylko jeden dzien milczenia. No coz to nie ma sensu bo bedziemy sie przegadywac ktory byl lepszy :( kazda ma inna sytuacje i tak jest :O nie bron go tak ... otworz troche oczy, ja juz jestem po tym etapie ... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam jędzą...
nie bronie... ale nigdy nic procz zmyslania zlego nie robil :D bylo za dobrze..przyrownujac go do moim exow jest cudowny.. stracic go :/ ehh ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie tez bylo za cudownie ... ale sie skonczylo :( musimy to przyjac do wiadomosci nie ma innego wyjscia ... teraz juz serio uciekam :) jutro wpadne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ple ple ple
hmm... moim zdaniem masz ze sobą jakieś problemy emocjonalne. Wiem co mówie, bo sama takie mam. Huśtawki nastrojów, raz ogromna miłość, potem złość i żal, wybuchanie emocjami albo zupełna oziębłość. Zraniłam takim swoim zachowaniem wielu facetów, a także tego z którym jestem teraz. Naszczęście w pore zrozumiałam że coś jest ze mną nie tak, przyznałam się i razem pracujemy nad moimi emocjami. A jedyne co możesz teraz zrobić to zachować spokój, powstrzymać te wszystkie wybuchy i czekać aż Twój facet zatęskni, bo widać że mu na Tobie zależy. Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam jędzą...
...myslisz, ze mimo tego, ze zaproponowal przyjazn to mu zalezy ? :( ja jestem bardzo spokojna i udaje szczesliwa i nigdy nie mowie o nim zle gdy gadam z jegio siora lub kumplami... a ty kolezanko... opowiedz potem czy ten twoj ex probuje cie odzyskac.. :P to takie fajnie jak ktos probuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ple ple ple
myślę że skoro nazywa Cie promyczkiem i wraca wspomnieniami do tego co Was łączyło to chyba jest z jego strony więcej niż przyjaźń. jest pewnie zmęczony Twoim zachowaniem, ale za jakiś czas zmęczenie przejdzie a pojawi się tęsknota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam jędzą...
Strasznie go rozczarowałam.. On jest czasami dziecinny, ale dobry z niego chłopak... Bede słodka... Czy milosc moze minac w taki sposob serio tak jak pisala kici kici ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mojego juz pare razy
strzelilam po japie. jesli to wytzymuje to chyba mnie kocha co??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mojego juz pare razy
wytrzymuje *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam jędzą...
Kocha i jest zajebisty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mysle ze pozostal mu
senstyment do jego ex :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam jędzą...
do jego ex? mówisz o mnie i o moim ex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam jędzą...
:( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehefrgg
to wrecz slodkie.bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On nie bedzie o mnie walczyl, bo zanim on otworzy oczy to ja juz dawno bede miala meza i dzieci :( Bylo minelo, musze sie nauczyc bez niego zyc ... Teraz sie odsuwam, to ostatnia rzecz ktora moge zrobic :O I oczywiscie zaczynam szukac kogos innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam jędzą...
Hej!!! Ja nie wiem juz czy jechać z tym moim do tego Egiptu... Chyba pojade do jego miasta gdzies koło wakacji... Spokojna, odszczelona :D ( musze wygladac jak laska ) :D .... I spedze czas w towarzystwie moich przyjaciol; czyli jegio siory, kuzynki ... A jego bede omijac szerokim łukiem... Zobaczymy jego rekacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOCHANA MOJA
ON CIĘ KOCHA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam jędzą...
Kocha? Sama nie wiem... Może nie wie jak przede mną uciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam jędzą...
Starał się oferując mi przyjaźń ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam jędzą...
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz uzbroic sie w cierpliwosc ... On Cie rpzetrzymuje teraz :( Nie odzywaj sie, wiem,ze to trudne, ale nie mozesz sie doezwac :O Ja tez sie odsuwam i tez sie teraz nie odezwe, tylko ze ja wiem, ze moj ex szybko nie otworzy oczu :( Dzis sobie wlasnie rpzypomnialam jak tydzien temu sie ejszcze o mnie martwil,ze jestem chora itd :( I wiem,ze to co robil robil tylko dlatego,zebym ja z nim zerwala, bo wiedzial,ze pewnego dnia mu i tak dobije i mnie znowu skrzywdzi :( Mi nie zaproponowal przyjazni, powiedzial,ze to zalezy ode mnie czy cche z nim gadac czy nie i jak mi bedzie lepiej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam jędzą...
jak ja swojemu powiedziałam, że może mnie zablokowac to uznał, że nie chce .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale po co ma Cie blokowac ?? Jaki to ma sens ?? Ja czegos takiego to nie powiedzialam bo nie widze w tym sensu, ja chce z nim utrzymywac kontakt przyjacielski i mam nadzieje,ze to sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam jędzą...
powiedziałam mu w ogóle, że ma mnie wyeliminować z życia a on uznał, że nie chce... jakby miał serce to by to zrobił, bo wie, że go kocham i bede cierpiec... a uznał, że na wycieczke nie pojedziemy jak ja nie bede chciała, bo on chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem facetem lo le le le
Zalezy mu na Tobie... Stare uczucia mogą wrócic. Ale nie muszą. Ale na 80% wrócą :D Koleś nie umie i nie chce cię stracic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×