Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bylam jędzą...

Jak odzyskać faceta, którego zraniłam?

Polecane posty

Gość byłam jędzą...
wróżka kazała mi delikatnie wyrażac moje uczucia :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tam gdzies kiedys
Po co wrozka ? Spotkaj sie z nim i go spierz po twrzy. Publicznie, on to lubi a i Ty sobie ulzysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam jędzą...
Jesteś infantylny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia2345
hej dziewczęta miałam chłopaka którego bardzo zraniłam ja zaborco do niego podchodziłam dalej go kocham niewiemm co mam robić:( pomoc :( powiedzcie mi co mam robić a jeszcz jedno w mojej klasie podobają się mu dwie dziewczyny moja koleżanka i jakaś inna tylko niechce i powiedzieć nostop mnie podrywa co mam robić pomużcie ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam ten ból. Moj najukochanszy zostawil mnie prae miesiecy temu. nagle po 5 latach bycia razem , szczescia obustronnego i chęci budowania wspolnej przyszlosci ... Okazalo sie ze mial zamiar odejsc do mlodszej o 15 lat ode mnie kobiety... byli razem przez miesiac. Potem kiedy okazalo sie ze może znow nadszedł mój czas - on wrocil do bylej... sprzed 17 lat..... a ja.... cierpiałam. Kochałam go nadal, nie mogłam bez niego istniec. Nie chcialam spotykac sie z żadnymi mezczyznami, unikałam znajomych. Plakalam po nocach , probowalam odebrac sobie zycie... Nic nie wyszlo i z tego... On calkowicie mnie odtracil.... a ja.. ja nie potrafiłam, nie miałam juz sily walki ..... w koncu przypadkow trafilam na strone z urokami milosnym (urokmilosny24.pl) zdecydowałam się zamówić. I odzyskałam Go Znowu mam usmiech na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro zraniłyście, to nie liczcie na odzyskanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×