Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Witajcie dziewczyny, jestem na tym topiku nowa i mam nadzieję, że mogę się dołączyć. Hmm jeśli chodzi o starania, to chciałabym żeby udało sie w tym roku :) Jak chyba każda z nas. Nie doczytałam jeszcze wszystkich postów, ale czy są tutaj w tym gronie przyszłe mamusie 2008 roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🌼❤️🌼 tez jestem nowa mam nadzieje ze mozna sie przylaczyc... ja odstawilam tabletki we wrzesniu na poczatku niby uwazalam przez 2 mc zeby zrobic przerwe a pozniej nie zebym wyliczala dni plodne bo mam nieregularne ale kocham sie czesto no i jak na razie nic... troche zaczynam o tym myslec i myslalam juz zeby jak sie tak do kwietnia nie uda to zrobic badania mojemu miskowi zeby sie uspokoic a jak bedzie cos nie tak to zeby zaczac dzialac... tez myslalam ze zajscie w ciaze to takie pssstryk... no niestety co ddo imienia to tez myslalm o Nadi Nataszce i Jakub to imie dla chlopaka to wybor mojego miska MIKULINA a ty wczesniej bylas chyba na innym temacie milo mi co u ciebie jak tam staranka pozdrawiam 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Aga, jestem też na innym topiku... zaglądam tam jak tylko mogę. Ale tam juz większość dziewczyn z fasolkami...i jakoś tak nie mogę się odnaleźć. Ja staram sie juz długo, badania robiłam wszystko jest ok. W sumie to wrzuciłam na luz...Stwierdziłam, że jesli nie będe sie tak usilnie starać, to może coś z tego wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pędzicie babeczki aż się zmęczyłam tym czytaniem. Od początku mój małz jest też ode mnie młodszy ale o trzy lata, ale czase,m to on mnie to porządku doprowadza jak zaczyna mi palma odbijać. Jeśli chodzi o imiona to moja córka ma na imię Gabrysia i uwielbiam to imię. A z Gabi to było tak, że kupowaliśmy samochód i ja chciałam czerwony a mój małż niebieski. Więc powidziałam mu ok bedie niebieski ale jak sie urodzi dziewczynka to będziew miała na imię Gabrysia. On sie upierał przy KARINIE :-) ehhe jak z tego filmu koń Karino. Dziewczyny jesli chodzi o doradzanie to pewnie że sie nie pogniewam ani nie strzele focha, człowiek jak tak bardzo chce to świruje i wymyśla więc dobrze jak ktoś wyleje czasem wiaderko zimnej wody. Ale niestety mój brzuch w nocy znowu mnie nawalał i ide do lekarza zobaczymy bo może to po bromergonie :-( W spawach domowych to mój mąż to jest cięzki przypadek ojjj strasznie ale jak patrzna mojego teśścia to dokładnie taki sam jest, jednym słowem ulubionym sprzętem mojego męża w domu jest laptop. Moja gabi juz sie zaczeła wkurzać że nic nie robi w domu i zrobiło mu sie głupio i w sobotę odkurzył heheeheh Całuje Was i lece do tego lekarza , potem napisze co powiedział. DZiś 23 dzień cyklu :-) AAAAA bym zapomniał ta koleżanka o której wczoraj pisałam ze podejżewa ze zaciązyła a nie chciała robiła rano test ........cholera jasna i jest w ciąży i ryczy , ale to życie jest niesparwiedliwe . AAA witam nowe, ja w sumie też świerzynka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Witam nowe buźki :D na pewno się dobrze poczujecie na tym topkiu, bo u nas głównie niezaciążone i takie, co już na luz wrzuciły albo właśnie wrzucają, he he :D a tak z samymi zafasolkowanymi, to człowiek się taki... bezpłodny czuje :P słuchajcie, no czasami tak jest, że się czeka i czeka... w ogóle, tyle tego czekania w życiu, nie? wiecznie tylko na coś czekamy, a to na pierwszego całusa, a to na pierwszy raz, na maturę, czy się na studia dostaniemy, żeby wiosna już była, żeby wreszcie schudnąć albo żeby trochę przytyć, żeby truskawki się wreszcie zaczęły, żeby weekend już był :D no same widzicie :P i tak nam to życie na czekaniu mija, więc może lepiej zgodnie z hasłem CARPE DIEM :D nie patrzeć na wczoraj, nie myśleć o jutrze, tylko być tu i teraz!!! aaaaa a propos haseł: --> JLO74, no i gdzie jest hasło na dzisiaj dla nas, co???? :D :D :D ajajaj! nieładnie, nieładnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula--> zgadzam się z Tobą, ja wiecznie na coś czekam :D Prócz ciąży to czekam na weekend :) A dzisiaj środek tygodnia i jakoś leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki;-) wpadłam na chwilkę, bo zaraz biegnę do lekarza;-) nie do gina tylko do foniarty hihihihi;-) witam wszystkie nowe buźki, chociaż sama nie jestem tutaj długo;-) jednak przywitano mnie bardzo ciepło i czuje sie tutaj rewelacyjnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali84
witam wszystkich :) a ja czekam na koniec pracy...i sie doczekac nie mogę:( coś mi sie dzisiaj dłuuuuuuży... najbardziej to czekam na @ czy bedzie za tydzień czy nie... JLo co z hasłem dla nas?????? miłego dnia wszystkim życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kali! Witam Moją Koleżankę z Rosji . Ja pracuję dzisiaj w domu, jak zresztą często. Nawet już spacerek zaliczyłam... wszystko co żyje i może się ruszac, to z domków wypełzło na świat. U mnie na osiedlu to się laski wózkami dziecięcymi trącają, taki tłok się dzisiaj zrobił (choć kilku tatusiów też widziałam) :D JLO74 - nie zajmuj się pacjentami, kochana! nami się zajmij, swoimi kumpelkami z wątku, który sama założyłaś, no! :D Kali - nie czekaj na @. Jak jesteś taka w gorącej wodzie kąpana, jak ja, he he, to idź zrób test z krwi, i będziesz wiedziała co i jak. Ja się cieszę, że poszłam. Nie schizuję, tylko spokojnie czekam na @ :D naprawdę - polecam!!!! Ivoon - daj znać, co z lekarzem! ale foniatra... to pierwsze słyszę :) że jakiś laryngolog, tak? :D Bysia - my też będziemy płakać, jak kiedyś zobaczymy swoje testy, tyle że ze szczęścia :D i tym optymistycznym akcentem kończę i powracam do zajęć zarobkowych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula 76- ja to jestem taką zouzą przed okresem , że aż wstyd się przyznać. Prawie zawsze sie w te dni kłócimy, o byle co. Czasami wręcz chcę się pokócic, prowokuję. Ale jak tylko przychodz @ to jestem do duszy przyłóż. Zmiana o 100%. Dziewczyny dzisiaj ide do lekarza. Właśnie kończy mi się okres więc podpyta, jakie ewentualnie badania moge jeszcze zrobić. To już mój 6 cylk starań. Niby tragedii nie ma, ale wysiadam psychocznie przez to.Robiłam prolaktynę ale w 3 dc.i wyszła w normie.Za to hormony tarczycy przekroczone o 100%. A myślałyscie może o inseminacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Czesc dziewczyny!!! 🌻 Internet mi padł wczoraj i mam duuuuuuuuże braki ale nadrobie jesli mi nie padnie! 🌻Tula-twoja odpowiedz błedna-chodziło mi o optymizm naszej nowej kolezanki no ale 3- .Starałaś sie troche :) Przed @szleje moge powiedzieć że staje się DIABŁEM TASMAŃSKIM :D Jesli chodzi o hasło na nadchodzący tydzień .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany!!!!!!!!!! Kogo moje ŚLYCZNE oczy widzą :D JLo we wlasnej osobie! :D prosze, proszę! wreszzzzzzcie! Hasło też ŚLYCZNE :D głębokie takie. Napisz, co tam robilaś - zaległości nadrób :) mam nadzieję, że Twój net da radę! Słuchajcie, na 18.30 ide do ginki. Nową testuję u mnie na osiedlu, bo mi się nie chce do centrum zasuwać, no i terminy jakies normalniejsze, a nie 2 miesiące czekania!!! Ale jestem bojowo nastawiona! Jedno jej spojrzenie nie tak jak trzeba, i zrobię ze zwykłych drzwi - drzwi obrotowe, przysięgam! Aaaaa! Drogi okresie przyjdź już, bo mnie wszystko tak.... wnerwia, że sama siebie mam dość, no! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tradycyjnie szwankuje(internet) musze to zgłosic u operatora bo za co ja płace!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo, możesz mnie do tego operatora wysłać, byle dzisiaj! (bo jutro mogę dostać już @ i będę potulna jak ten baranek... :D) ale póki co, to ..... wrrrrr...!!! już ja bym mu dzisiaj wytłumaczyła na czym polega jego błąd, że Ci net szwankuje!!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wa-wa i te korki...i jak tu sie nie stresować :-( Byłam u doktorka i w sumie to ok tzn jesli chodzi o te skurcze to moga być skutkiem przyjmowania tego leku na prolaktynę, ale powiedział również, że może to śwaidczyć o tym przyjemnym na co czekam czyli o zagnieżdżaniu (skacze do góry). Zbadał mnie i powiedział, że mam rozpulchniona macicę (skakałam przez chwilę) bo to może śwaidczyć o ciąży ale i o nadchodzącym @. Na USG wyszło też ok czyli owulacja była i endometrium prawidłowe.Dał mi skierowanie na HCG ale nie zrobie testu też nie..luz Wiecie co i tak mam dobry humor, Tula kazała wyluzować to wyluzowała i jest mi z tym dobrze. ivonnn i jak u lekarza foniatry wszytsko ok ? Kali ja też już czekam, pogodział sie że bedzie w tym miesiącu @, zraz zaczynamy od początu..... Tula ja będę wyła z radości jak zobacze dwie krechy chyba że znowu będę miała takie sensacje jak z Gabi to pociesze sie później ;-) jak mi przejdzie :-) kathreena a robiłaś prolaktynę po obciążeniu czy tylko tą zwykła bo ja tą pierwszą mam ok tylko tą po teście mam wysoką , pomysl o tym. Tula biegnij i zdawaj relacje....!!!!!!!! JLO podzielam zdanie Tuli ciekawe to hasło. Pisz jak u Ciebie z tymi straniami. :-) Lece odrabiac lekcje z Gabi wrrrrr U Was tez tak dzisiaj wieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o prace to pocztówki walentynkowe-bajera mówie wam!!! a w domu to jest u mnie 4letnia siostrzenica i ogladamy -co nowego u skubiego budujemy domki z poduszek i reczników a i depiluje moje 2,30m nogi- a boli (obroslam jak sarenka :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie jesli chodzi o staranka to nie wiem na jakim etapie jestem :( bo ten ostatni @ byl bardzo dziwny (2 dni liche) a potem pobolewanie brzucha no a teraz dolaczyly piersi ... ehhhhhh sama nie wiem co myslec moze jutro testa zrobie -zobacze?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TULA dzieki za wstawiennictwo ale ze mnie tez nie zła cholera( i bez okresu) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karro_78
Czesc starajace sie kobitki!! Chcialam wam wszystkim zyczyc powodzenia! Ja dowiedzialam sie niedawno ze jestem w ciazy..a pisze to tutaj u Was starajacych zeby dodac Wam nadziei. Ja staralam sie kilka lat i nic nie wychodzilo, a trzy lata temu stracilam wczesna ciaze. Zaczelam juz tracic nadzieje a tu taka niespodzianka! Trzymam za Was wszystkie kciuki, musi sie udac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga25_
ja dziś miałam koszmarny dzień bo rano zostawiłam reklamówkę z waznymi papierami w busie i cały dzień się stresowałam czy to znajdę potem ale było więc jest ok co do dziecka to trochę już mi przeszło najgorzej było wczoraj jak dostałam @ teraz już sie uspokoiłam ale @ jest okropna bo zauważyłam oprócz krwi takie jaki\by skrzepy, o wiele większe niz zwykle, pomyślałam że nawet że może dziecko było tylko coś się nie udało, podobno takie poronienia się zdażają i wiele kobiet nawet o tym nie wie:( nie wiem co o tym myśleć miałam wracać do mierzenia temperatury ale stwierdziłam ze to bez sensu skoro i tak kochamy sie prawie codziennie;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> Kathreen28, teraz mi się przypomniało, że Ty pytałaś o inseminację :O (trudne słowo...) Więc, nie wiem, jak inne Dziewczynki, ale ja osobiście to nie myślę o takich rzeczach. U mnie za wcześnie (jeszcze) na takie czarne myśli!!!! No i u Ciebie kochana ... to chyba też za wcześnie.... :o ja wiem, ze pół roku to się dłuży człowiekowi, ale podobno niektórzy ginekolodzy to i do roku nie ingerują!!! Dopiero później szczegółowe badania robią. Więcej optymizmu, Kasiu-Kathreen :D A ile masz lat??? Do ginki jeszcze pół godzinki.... tup tup... może meliskę sobie strzelę, he he? --> JLo74, zawsze możemy iść dwie :D no i ja widzę, że fajne masz zajęcie!!! Skubi dubi du :D --> Bysia - no to super wieści!!! trzymam kciuki! wyemigrujsze wtedy na inny topik... ale będziesz do nas wpadać, coooooo? :) właśnie --> ivoone - jak FONIATRA!?!? :D --> Cześć Karo-78! GRATULACJE od nas, Staranek (jakoś słowo \"Staraczka\" mi się nie podoba :P) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesooooooooooo laski co ta baba mi z językiem robiła....szok:-) mój mężulek się cieszy, że tracę głos bo twierdzi, że cisza w domu będzie hihihihi;-) tula i jak nowy ginek?? ja muszę się wybrać, ale mam cały świat drogi, więc nie umiem się zebrać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc tak (wieeeem... nie zaczyna się od więc :P) zacznę od końca, czyli, że dostałam @ na fotelu :O no, to mój pierwszy \"SUKCES\" tej wizyty... drugi jest taki, że siedząc tam, zapomniałam 3/4 tych mądrych pytań, co to je miałam przed wizytą w głowie, więc ich nie zadałam.... :P a trzeci - mam przyjść za 4 miesiące, jak nadal nie będę zafasolkowana, bo od strony technicznej to dla Pani Gin wszystko jest gut. No wiem, nie wiem... czuję się taka... nie-do-pacjentowana, wiecie? aaa... zapytałam się, jaki mógł być powód tego, że mnie tyle czasu brzuch bolał. no to usłyszałam, że trzeba było przyjśc, jak bolało... może i racja... :P ivoon, no co Ci zrobiła z językiem, niedobra pani doc? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula-moze zamiast robić drzwi obrotowe w przychodni wrócisz do nas i naklikasz pare posto zebym miala co czytac jutro jak mi net padnie -bo poda co chwila a jeszcze mężuś wrocil z pracy! Narazie Diana go obraca -wampiry i wspólna zabawa z psem ale mam ubaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeDee22
Cześć dziewczyny- jestem nowa, też staramy sie z męzem o dzidzię- moge się przyłączyć ;) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×