Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

ivoon zapraszam serdecznie :D tylko daj znac z dzien wczesniej to CIe z lotniska odbiore ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no mi chodzilo o to ze najpierw praca , celny strzal a pozniej to juz tylko przyjemnosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej desperate :) no bardzo niedaleko ..rzut beretem :D 4 godziny heh jak byly te deszcze to z media city do sharjah jechalismy 7,5 godziny :D wow :D nie wybierasz sie w moje strony? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzę dziewczynki, że macie wspólne tematy! SUPER! :D a która godzinka u Was jest??? Ta sama co u nas? ja już powoli dołączam do grona śpiących :) pa pa pa całusów 102 :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 dziewczynki już uciekłam od mamy i cholerka teraz żałuje bo musiałam sie odrazu do roboty wziąść a tam tylko łóźeczko i jedzonko...:-) Witaj maryem 🖐️ fajnie Ci że mieszkasz sobie w takim miejscu, zreszta desperate i DeeDee która ciągle pracuje ;-) oczywiście w pracy zazdroszczę....:-) tam gdzie wy jesteście to zupełnie inny świat tu dla nas w Polsce to taka egzotyka :D. Tulcia kurcze wiem że u mnie w tej mojej przychodni robią badanie ne bete a z Gabi robiłam w szpitalu bielańskim. Tulcia bedzie miec fasolkę nanananana 🌼❤️🌼 JLo kochana śpij spokojnie i pogłasz fasolke od Cioci Bysi ❤️ ivoon zostaw te lody w spokoju bo ja tez bym zjadła i tylko mi smaka narobiłaś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz ide spac bo u mnie juz 15 minut po polnocy czyli 3h roznicy .. i tak nie wiem jak wytrzymalam tyle 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze musze zapytac.. co Twoja mama tu robi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYSIA - a kuku! jeszcze jestem, ale jednom rekonom tylko!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz rok ale wczesniej jezdzilam 3 razy na wyjazdy sluzbowe. a ty jak sie znalazlas w kuwejcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperate słonko :-) psychicznie podniosłam sie ;-) i tak powooli powoli zaczynam sie czuć ciążowo :-) MÓW MI WIELKI CYC ;-) chyba zmienie nick ;-) Kurcze musisz koniecznie przesłac nam jakies zdjęcia z tego miejsca w któym mieszkasz bo aż nie moge sobie tego wszytskiego wyobrazić jak tam jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYSIA, ja sie nie nastawiam na fasolinkę, tym bardziej, że znowu czuję, że @ idzie, i teraz to już naprawdę. No ale jeden dzień przesunięcia to nie przesunięcie. Jutro rano doniosę o szczegółach :) czy już się ze mnie leje, czy tylko pokapuje ;) a co się mówi TAK NA PRZYSZLOSC, zeby sobie w panstwowym szpitalu zrobic takie badanie? dzien dobry jestem Tula mam to 50 zeta, Pani mnie kujnie w kierunku ciąży? he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahahahahaah ale mnie rozbawiłaś ahahahah:D ja też już sie nastawiłam an @ a tu ups :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYSIA, chyba raczej UPS :) (uśmiech do góry a nie do dołu :P) no WIENC co się mówi? (poza dzień dobry, bo to wiem) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alhamdullilah desperate! u mnie bylo to samo z emirkami ..musimy kiedys o tym pogadac :) Zdjecia poprzesylam wam jutro bo mam z calych emiratow nie tylko z dubaju poniewaz uwielbiamy z mezem podrozowac :) chetnym moge tez wyslac zdjecia z miejsca w ktorym bezapelacyjnie jestem zakochana - z omanu. A teraz buziaki i ide spac bo walne zaraz glowa w klawiature 😴 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Referując do pytania, jak zima u nas w stolycy - ciepło Panie jak na wczesną wiosnę, a nie jak na \"idzie luty - podkuj buty\". Więc znowu wszystko pomarznie, jak wrócą przymrozki (to nie ja taka mundra jestem - w telewizorze Pan mówił :P). a u Was to pewnie cieplutko... ech... ale i u nas do wiosny juz bliżej niż dalej! i tym optymistycznym akcentem kończę, skoro daleki wschód (można tak powiedzieć???) idzie spać, a Bysiunia zabłąkała się gdzies ;) pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech... BYSIA, Tobie jak JLo, wybaczam, bo Wy obie w stanie odmiennym. Ja się nie pytałam, co się mówi, żebyś mi powiedziala DZIENKUJE, tylko co się mowi w tym szpitalu no!!! :D Matko, nie moge z niom, no! :P http://www.wrzuta.pl/audio/nAGHFB69AG/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocki maryam 🌼 i ja poproszę o te zdjecia z Omanu :D desperate niestety zimy brak i mrozów też brak i wszyscy choruja w tym i jaaaaaaaa😭 A w stolicy to raczej od trzech lat to sie nic nie zmienia prócz wiekszej liczby strajkujących, hit sezonu jesień-zima ;-) Pałac kultury tez dalej stoi :D Tulaaaa jestes jeszcze ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×