Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

BYSIA-zaczely mnie bolec tak jakos po moim tym 2dniowym okresie (i to bardziej sutki) bo mialam zaraz po nim typowe objawy jak na @ i zaraz stracilam apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhy ja mam powiekszone i lekko nabrzmiałe i po bokach mnie bolą ale tak jak pisałam to u mnie w sumie to dziś wypada termin @ . Tulcia dotarłas już do domku po pracy ;-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia nie wywołuj wilka z lasu. Ja tez sobie myślałam ze super, nic mi nie jest, tylko piersi i lekkie zmęczenie. Potem zastanawiałam się czemu nie mam mdłości a potem przyszły jednego dnia o 20 wieczorem i tak kolejne 2 tyg przez 24h/dobę. Już myślałam że nie dam rady dłużej. Tych mdłośxci nie da się porównać z niczym. Ani zatrucie ani przepicie nic im nie dorównuje. Dobrze że tylko 2 tyg. bo ciągły się jak 2 mies. Dodatkowo smaki, zapachy, dusznośći, było mi słabo, gorąco, dreszcze .....okropność Mi wszystko przyszło w dzien kiedy wróciłam od lekarza czyli gdzieś w 5 tyg wg mnie a w 6 wg lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, lecimy wybierać menu na obiad weselny (tzn. Misio leci ja to się wlokę...). Cały czas mi zimno i mam dreszcze... zmierzyłam temperaturę i mam... 36,4 - dziwne nie? rano miałam 37,3 - więc to chyba już wszystko wyjaśnia. Sama nie wiem, co bym zjadła. Coś na pewno tylko co? :P słodkie nie, kwaśne ble, no ale coś trzeba jeść. Jak ja mam tak teraz, to co ja będę miec w ciązy??? Najlepiej mi wchodzi herbata he he ;) niech ta @ już przyjdzie i niech ja wrócę do normalności, bo normalnie się zagłodzę... :P będziecie wiczorem? jak wrócę to poskrobię :) całuski dla wszsytkich :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula ja już kompletnie zgłupiałam, śmieje sie ze to cisza przed burzą. u mnie według kalkulatora licząc od dnia ostatniej@ to 4 tydzień wiec...... Ale już milcze bo prócz grypska nic mi nie jest..... Z gabi to było zupelnie inaczej, dwa dni po okresie odrazu zaatakowałam wielkie ucho i tak do konca 3 miesiąca ;-) Tulcia 🌼 wybieraj wybieraj jedzonko i szybko wracaj....Tulcia ja to coś czuje ze ......❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane moje:) odcięli mi net na weekend, bo jakaś awaria była (rachunek napewno zapłaciłam) i nie mogłam być z Wami:( normalnie kota dostawałam, bo nie wiedziałąm co u Was, a jak widać to dużo się zdarzyło:) rano zadzwoniłam do dostawców netu i zrobiąłm awanturę...przed chwilką przychodzę ze szkolenia a tu proszę-necik jest :) ale ja very stuteczna jestem:0 bysiuniu uważaj na siebie kochanie i pamiętaj-NAPEWNO BĘDZIE DOBRZE:) tylko się kuruj o dbaj o siebie:) pozostałe fasolinki oczywiście też:) Tuleńko nie przyejmuj się, człowiek czasem mówi różne rzeczy...rodzice (mamy szczególnie) zawsze chcą dla nas dobrze i nie zawsze myślą o konsekwencjach swoich słów (ból, smutek ect) Pamiętaj co się liczy i co jest najważniejsze a szybciutko zapomnisz o tym przykrym incydencie:) ja na szczęście mam tak, że i z jednej i z drugiej strony jest pełna akceptacja i umiar w kontaktach - dzięki Bogu:) Lecę pod prysznic, żeby się zrelaksować, bo trudnym dniu:) i zaraz do Was wrócę :) buziaki dla WSZYSTKICH :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVOON-wrócilas wrescie!!! TULKAjak tam wybor menu?! ULA mam nadzieje ze juz sie lepiej czujesz? BYSIAa moze bedziesz miala bez objawów.Moja siostra tak miała zero mdlości jedyne objawy w czasie ciazy to rosnacy brzuszek i ból cycuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulcia i co Wy tam pozamawialiście ???????? wracaj mi tuszybkoooo bo ckni mi sie bez Ciebie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, Laseczki, ale padam na twarz... tak bardzo chce mi się spać, że wszystkie potrzeby schodzą na plan dalszy... menu wzięliśmy, ale musimy sobie sami skomponować, bo nie mieli na obiad weselny (na obiad z okazji chrzcin albo na wesele na całą noc, a my chcemy od 16tej do 24tej, więc coś po środku). Cena 140 zł od osoby plus 10 zł za pokrowiec na krzesło od osoby.... taaa... robimy normalnie napad na bank, bo chyba tylko to nam zostaje :D dziewczynki, muszę iść spać, bo nie widze, co piszę :( całuski, śpijcie dobrze :* cmok-cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulka cos wymyślicie;) ja też zmykam spać, bo mi się oczka kleją ;) dobrej nockim Wam życzę Dziewczątka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 WSTAJWMY,WSTAJEMY DZIEWCZYNKI!!!!🌻 Ja tylko ma minute ale stawiam...............................................................dla BYSI ;) i ide cos zjeśc!To do 15! papapapapapapa............................🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już tez na nogach ...kiepskomi sie w nocy spało bo ja tylko na brzuszku śpie a tu ups raz jeden cyce zabolał raz drugi :o Tulcia ❤️🌼 ale sobie wymyślili z tymi pokrowcami na kzresła 😠 powiedz ze sama sobie uszyjesz :D JLo grzeczna z Ciebie dziewczynka ❤️🌼 Dziewczynyyyyyyyyyyy wstajemy już ósma prawie.... ivoon ty zaraz liste obecności bedziesz już sprawdzać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki 🌻 to ja! nadal śpiąca :P 💤 BYSIA, współczuję, domyślam się, że to musi być średnie uczucie jak wiesz, że będziesz musiała pożegnać się ze swoją ulubioną pozycją na te 9 miesięcy - ale jaka cudna prawa temu przyświeca, co! :) A co do tych Twoich objawów, to wiesz, mówią, że każda ciąża inna - fajnie by Ci było, gdyby Ci tylko brzuszek rósł - stan marzenie, nie? 🌻 JLO, albo mi się wydaje, albo Ty tryskasz energią ostatnio? :) IVOON\'ecka - jak super, że wróciłaś! 🌻 niedobry net, niedobry! :P Dzięki za miłe słowa a propos mojej Mamy - tak na marginesie pożarłam się z nią wczoraj jeszcze bardziej - chyba w czasie PMSu powinnam blokować sobie połączenia wychodzące..... :( cześć Ula! Jak fajnie sobie poczytać o tych wszystkich przypadłościach ciążowych - my to tylko czekamy, żeby je mieć ;) trzymaj się ciepło! 🌻 aaa BYSIA, teraz doczytałam - mnie też bolą cysie po bokach, a głównie bolały mnie w piątek - nawet się zastanawiałam, czy nie mam jakiegoś guza czy coś. Te cycuski nasze tak mają, że robią sobie, co chcą :D DELI - nowa twarzo - gratulacje !!! EMSY - wreszcie wróciłaś :D MIUMIU - gdzie jesteś? jak się czujesz? co słychać u Ciebie? no i wielki wielki całus 👄 dla zabieganej DEEDEE, która podczytuje, dla DESPERATE i dla ZAPAMIĘTASZ/NIE ZAPOMNISZ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulcia a ja Ci mówie....❤️ Ja już chce iśc do swojego lekarza bo normalnie sfiksuje jak sie nie dowiem od niego normalnie zaczynam mieć niezła jazdę ....jestem starsznie niecierpliwą babą a zwłaszcza w takiej sytuacji :-( Zaczynam skreślać dni w kalendarzu ...byle szybciej do wtrku :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wracajci e i nakrzyczcie na mnie bo chyba ktos musi mnie do pionu postawić ..... Tula tupnij na mni nogą :-( A jak ty sie czujesz, tan na @ ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula....aż miło o nikim nie zapomniałaś.... Czytam Was sobie po cichaczu... hehe Ja dzisiaj 12 dc...wczoraj staranka były, że hoho :P obaczymy jak to wyjdzie.... Mam dzisiaj iśc do gina coby pęcherzyk oblookał. W ogóle jakoś się niefajnie czuję (przeziebienie). Ja z moim M mielismy brać slub 14 czerwca :), ja mam dokumenty gotowe, a on nie, bo jest obcokrajowcem i musi ich zgromadzić więcej. Ja już nie gadam o tym, on sam tą datę ustalił... Ale my juz jak stare małżeństwo, razem mieszkamy, żyjemy, jest wspólnota finansowa :) więc jakoś się nie przejmuję.... Dla mnie i tak dzidzia najważniejsza...:):):) Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiu 🖐️, chyba wszystkich lapie przeziebienie taka pogoda byle jaka... A ty ilu dniowe masz cykle ? bo wynika z tego tak samo krótkie jak ja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhihihihi to u nas w takim razie mamy taki międzynarodowy topik, na żadnym tak nie ma :D A jakiej narodowości jest Twój ukochany???jesli można spytać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia ja mam tak 28 i raczej bardzo regularnie. Czyli owu powinnma mieć 14...chociaż od tego przeziębienia jakś taka jestm...poobijana, że już nie wiem co jest czym :) Pójdę do gina dzisiaja, to mi powie...mam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie wiem jaką on ma narodowość, bo ostatnio jak rozmawialismy to już od dawna mysli po polsku. W zasadzie już pół życia jest w Polsce...:) pochodzi z Turcji....taki to zawojowany Turek :) o gołębim sercu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżnaka też ma partnera życiowego Turka i jest najszczęsliwszą kobita pod słońcem i teraz jest w 5 miesiącu ciązy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łomatko.... to może i mnie się uda... on już ma syna, ja też mam czyli powinnismy się do tego nadawać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiu hahah ten narzeczony mojej koleżnaki też ma dziecko z pierwszego małżeństwa ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYSIA, MIUMIU - może jesteście tymi koleżankami :D :D :D hi hi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zaraz, zaraz..... ... a co się dzieje z KALI, moją Rosyjską Koleżanką??? KALI, hop hop? co z Tobą? przeniosłaś się na inny topiczek? Tak czy siak - POZDRAWIAMY CIĘ WSZYSTKIE 👄 a Ty odezwij się w wolnej chwili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz odezwa do BYSI - kochana! ja wiem, że możesz szaleć z niepewności, czy na pewno jest ta fasolinka, jak ona się czuje i tak dalej, ale po pierwsze to ja Ci mówię, że JEST i ma się świetnie, a po drugie we wtorek czyli już za chwileczkę już za momencik (za jeden krótki tydzień :) ) powie Ci to samo Pan Doktór, więc luuuuuuzik Mamuśka :D a jesli o mnie chodzi... już bym chciała, żeby sie wyjasniło w te albo we wte.... brzuch mnie boli w troche dziwnych miejscach, krzyż nie bardzo, CYSIE aktualnie PRZESTAŁY, ale są takie... hm... tak chyba wyglądają dojne cyce (mam małe B, a teraz ze stanika mi się wylewają....). No i najlepszy numer - miałam dzisiaj sen erotyczny z Moim Miskiem (na szczęście z nim :P bo wiadomo, jak to w nocy głowa sobie pracuje...). Więc się obudziałam rano taka - wiecie jaka ;) a, no i śluz mam mleczny, a już go nie było. Z jedzeniem to jest tak, że coś bym zjadała, ale nie wiem, co, więc raczej mało jem. I nie mam pryszczów :D co mnie cieszy najbardziej, bo co miesiąc mi wychodzą jako ta forpoczta :P Sama nie wiem, na dwoje babka wróżyła. Może będzie dzidziuś a może @, ale niech już coś będzie wiadomo :D w końcu to już 28 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulcia dla nie tydzień to prawei jak rok ale wytrzymam do wtorku bo i tka nie wyjde z domu teraz. Obiecałąm sobie że tydzień wyleże sie w łóżku. Dziś wracaja mje skarby i jade już do domu to wiecej roboty bede miała i nie bede tak myślała. A co do Ciebie to trzymam mocno kciuki i u rąk i u nóg żeby @ nie pkazała sie :D:D:D Ja jestem straszną panikarą ..... No włansie co sie dzieje z dziewczynkami naszymi....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula dobrze że to Twoj Misiek był w tym śnie..hmm tzn okaże sie jak wróci z pracy bo może jakiegoś Miecia wołałaś przez ten sen :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×