Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Ha ha - dobre z tym Mieciem :) Bysia, może to nietypowo, ale my jeszcze nie mieszkamy ze sobą!!!!! wiem, że to może dziwne, że staramy się o dzidziusia etc, ale ślub już niedługo i zdecydowaliśmy się, że o ile bejbik się nie pojawi przed, to mieszkamy osobno. Dopiero będziemy kupować mieszkanko. Ja mam małe, Misio ma małe, więc kupimy jedno większe i zaczniemy mieszkać razem na full po ślubie :D Razem kupimy, razem je sobie urządzimy i będzie nasze wspólne :D teraz to pomieszkujemy - każdy weekend razem, czasami w tygodniu (więc do lipca na legalu mogę myślić imiona przez sen :P) no dobra, teraz to mnie wzięło na to jedzenie!!! tylko co by tu zjeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! ale wy jakies takie wszystkie zywotne jestescie! a ja sie ostatnio wogole przed poludniem nie moge zwlec z wyrka! nawet budzik sobie nastawiam na 10 albo 11 i i tak wylaczam i chrapie dalej ;) bysia- no mam nadzieje, ze ci dni szybko mina! tez bym panike siala :) no musze isc jakies obiado-sniadanie nastawic bo glodna jestem- a polak glodny to zly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulcia to masz jeszcze luzi w summmmmmie to i Miecio i Kazio i inni niech przychodzą w snach a od lipca musisz być grzeczną dziewczynką i tylko Misioliński....ewentualnie stopery mężowi w uszki wsadzisz i nic sie nie dowie ;-) desperate [czesc0 ale z Ciebie śpioszek ale jak nie masz nic wiecej do roboty to śpij ile wlezie bo jak fasolka przyjdzie na świat za jakiś czss to koniec spania :-) Cholerka no troche sie denerwuje ale podobno najpewniejszym objawem ciązy jest brak objawów :D ale i tak chce już wiedzieć 😭 chyba przez tydzień nie bede sie odzwywać na topiku żeby wam nie smęcić i odezwe sie dopiero we wtorek 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYSIA, ani mi się waż znikać! Rozumiemy się!? ❤️ Możesz smęcić ile wlezie i ile sobie życzysz, ok? Tylko nie znikaj i nie gryź się sama wątpliwościami. po to masz to forum no i NAS :D DESPERATE - żywotne to były plemniczki co dziabnęły jajeczko BYSI hi hi :D my też śpiochy, ale wstąjące z musu rano. Ty pewnie kochana późno chodzisz spać, co? to potem sobie odbijasz rano. I DOBRZE!!!! Spij, poki możesz :D U mnie głód zażegnany - HURRRRRAA - nawcinałam się sushi jak mały dziabąg, właśnie tego mi było trzeba :D idę poleżeć chwilę do góry kołami - praca nie zając, nie ucieknie, nie? :P kissy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulcia tak jest zastępco Bosski, 🌼...nie znikne :-) musze wytrzymać :-) a jak stara babcia uciełamsbiedrzemkę przed telewizorem i juz lepiej.... Hahahah no chyba szybko chlopaki ruchem roabaczkowym suneły w strone mijego jajeczka...i chyba skutecznie :-) Mój mąż dzień wcześniej wypił chyba z 5 redbulli i troche sie plemniczki ożywiły ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie! ;) Ja juz po pracy.Jak dobrze byc juz w domku mozna sie polozyc i polezeć cisza,spokuj ,cisza,cisza........................................... TULCIA ty tak na moje oko toooo.............................. oj powiem kiedys albo sama nam powiesz niedlugo :p BYSIA spokojne nie wywoluj wilka z lasu teraz moze ci brakuje objawow ale za2-3tygodnie zmienisz zdanie-zobaczysz! DESPERATE przesilenie wiosenne cie lapie czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki co jak co, ale płodne literacko TEZ jesteście....to TEZ jest zdecydowanie napisane z premedytacją Widzę, że się dzieje i że cel, który jest w topiku niebawem moze byc w 100% osiagniety tzn w 100% frekwencji, bo mniej niż sto procent ciąży to chyba nie może byc hehe. Ja juz w domku, na kanapie, jak lubię.... L4 do konca tygodnia ;) Ehhhhh życie jest piekne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i macie rację i że to cisza przed burzą :-( jak sie rozkręcę to hoohohh i jeszcze dalej. ;-) DeeDee własnie u Ciebie to już chyba wiosna miumiu hehheeh ja sądze że na dniach informacją o fasolce podzieli sie z nami TULCIAAAAAAAAA :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki :) jak zwykle napłodziłyście tyle , że szok ;) bardziej twórcze od Was są tylko moje dzieciaczki ;) dzisiaj pisalismy swobodną wypowiedź kilkuzdaniową \"wyprawa do Śniegolandii\" i napisały taie super opowiadanka , że pierwszy taz w życiu miałam problem z wystawieniem ocen:) potem zaskoczył mnie mężulek...miał dzisiajj wolne....i zrobił taki wystrzałowy obad, że aż go zapytała czy mu się data z Walentynkami nie pomyliła ;D (były kuleczki frytkowe, roladki w sosie serowym i pychotka sałateczka SZOK, SZOK, SZOK ;) ) Bysiu cieszę się, że czujesz się coraz lepiej, a do wtorku wytrzymasz....szybciutko zleci:) ja idę dopiero 21 lutego ( w wziazku z tą akcją z pogotowiem), będzie to mnie więcej okolica płodniaczków więc nawet dobrze się złożyło, że nie ma wcześniej terminu :0 Tuleńko.......jak i Ciebie dopadnie fasolinka (a chyba..........;) ) to normalnie dostanę doła hihihihih;)JA TEŻ JUŻ CHCĘ !!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ivoon.....idz kohana koniecznie do lekarza..niech cie przebada od góry do dołu ;-) Ja obstawiam że Tulcia ma fasolke :-) CZekam w oknie i wypatruje moich dwóch skarbów bo juz dzis wracają d mnie :-) Bede póxniej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja obstawiam tak samo :D jestem w pobliżu, ale prasuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie i ja tak mysle ba nawet jestem pewna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVOON przyjdzie i czas na ciebie-badz cierpliwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Jest to niezmiernie miłe, ale nie obstawiajcie tak kochane, bo ja to jestem zdolna do różnych posunieć :P w zeszłym miesiącu dostałam @ na fotelu u pani gin :D a tak poważnie, to Bysia Ty pewnie wiesz kobitko, gdzie w naszym pieknym miescie można zrobić test beta rano a po południu odebrać wyniki? Tak tylko pytam, czysto teoretycznie na zaś :D mój śluz bawi się ze mną w chowanego - \"pojawiam się i znikam, i znikam\" la la la. Więc jak ma fazę \"pojawiam się\", to ja biegnę to łazienki a tam czysto. tak mi się tego seksiku chce, a tu Misio chory i mówi, że BRZUCH GO BOLI - normalnie na niego przeszło jak nic :P IVOONecka, Ty nie lamentuj, bo zaraz się okaże, że to Ty bedziesz miała pierwsza fasolinke a nie ja - Pan Bóg kulki nosi ;) MIUMIU noooo ale Ci fajnie! Jak ja bym tak chciała wziąć L4... raz wzięłam, rok temu, to dostałam 100 zł zasiłku z ZUS - dzięki. tak nasze państwo wspiera tych, którzy pracują na swoje konto :( ale nic, nie ma się co dołować - jak pójdę kiedys na macierzyński, to mniej wiecej tyle miesięcznie dostanę... i dlatego wezmę tylko 1/2 macierzyńskiego, a resztę... Misiolinek :D sam się zgłosił na ochotnika - myśli chyba, że w pracy więcej roboty niż przy dzieciaczku.... taaa :P :D no nic, ja tu tak w przyszłość wyskoczyłam, a tu na razie jedna wielka niewiadoma ;) i na koniec UCAŁOWANIA DLA SZEFOWEJ 👄 łubu dubu łubu dubu, niech nam zyje prezeska naszego klubuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja też coś się przeziębiłam ale jak się nie przeziębić jak w pracy wszystkie chore, męża też łapie, klienci zasmarkani. Teraz kolej na mnie. Samopoczucie coraz lepsze mam, objawy ciążowe zanikają- poza sikaniem . Nawet senność jakoś mniej mnie męczy. Coś czuję że nasza tabelka niedługo się zmieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ULA ja to moge zrobic grafik moich odwiedzin łazienki noca -średnio co 2godziny biegam 10-12-02-04 -06 SZOK!!! Tez mam mniejsze mdlosci i yylko czasem czuje jak mi brzuszek ''ciagnie ''w dół. A jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pewnie juz zapomnialyscie o mnie bo jak to pamietac skoro za bardzo aktywna nie bylam ;) no ale przyszlam podzielic sie nowina ze 6 tydzien sie zaczyna :D czuje sie okropnie ;) mdlosci, wymioty, sennosc a te wszystkie dolegliwosci poglebia jeszcze dodatkowo duphaston ktory musze brac 2 razy dziennie :o ale jestem szczesliwa :D i mam nadzieje ze teraz wszystko skonczy sie szczesliwie w 9 miesiacu i dzieciatko bedzie sie rozwijalo ze hoho :D Buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARYAM, oj tam zaraz nie pamiętamy! Pamietamy, tylko jak przez mgłę, bo rzadko wpadałaś :P koneic wymówek! teraz to tylko GRATULACJE dla kolejnej zafasolkowanej kobitki 🌻 !!!!!!! A jaki termin sobie wyliczyłaś? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo tylko jak ja mam byc cierpliwa no.....jak ja no.....najstarsza z nas jeste no.... i w dodatku w gorącej wodzie kąpana....żeby nie powiedzieć, że we wrzącej ;D ehhhhhhhhhhhhhh idę po lody.....do lodówki oczywiście...tam zawsze jest zapasik;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 termin mam na 11 pazdziernika :) Wiecie ogromnie sie ciesze widzac jak moje male piersi zaczynaja rosnac hihi ;) W ogole to mialam nikomu nie mowic zeby nie zapeszyc.. strasznie sie boje ze znowu moze sie cos stac z dzieckiem ale mysle sobie co tam.. co ma byc to bedzie a jak komus powiem to przynajmniej wiecej kciukow za moje dziecko bedzie trzymanych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesoooooooooooooo :D działamy jak zaraza hihihihi :0 mamy naprawdę skuteczny topik :) gratulacje dla wszystkich \"nowych\" u nas mamusiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie z tego co zdazylam sie zorientowac po zaleglych wpisach ktorych nie czytalam to rzeczywiscie jakas plaga :D gratulacje wszystkim mamom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARYAM - słuszne podejście! ja też uważam, że co ma być to będzie, i przyjmę wszystko, co mi los da :D To co , MARYAM? może wpiszesz się do naszej tabeleczki? 🌻 Na pewno cała nasza paczka będzie trzymać kciuki za Ciebie i fasolinkę!!! :D 11 października - ładna data ;) może wyjdzie z tego 10.10 :D znakiem tego będzie Waga - to kolejna Waga u nas :D A Ty spod jakiego znaku? (takie tam standardowe odpytywanko jak u Tuli...) :D MOJE KOBITKI KOCHANE: a więc podaję hasło tygodnia - PRZODEM DO PRZODU (nasza JLo zapomniała, że miała nam tu hasła wymyslać, wręcz sypać z nimi jak z rękawa... ech \"te szefostfo\"....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie jest tabelka? to sie chetnie wpisze ;) ja jestem skorpion a moj maz koziorozec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVOONecka, a Tobie się coś nie pomyliło z tymi datami urodzin? Najstarsza to ja jestem :P rocznik 76 w nicku to mój rocznik!!!! :D :D :D Innymi słowy 32 na liczniku (i od lipca 2008 mąż w bagażniku hi hi hi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tego hasla to nawiazuje jak mniemam do rosnacych brzuchow? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARYAM, zdecydowanie nawiązuje do brzuchów rosnących od dzidziunia lub... czekolady hi hi :D a tabelkę to muszę poszukać... gdzieś tu była niedawno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulcia noooooooooo powiedzmy wyprzedziłaś mnie o niecały miesiąc;p za 3 dni możesz mi znieć latka na 32 :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko te rosnace od czekolady bedzie ciezko pozniej zrzucic :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×