Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

ojooojoo to sie zamotałam Tulciu :D idziesz i mówisz ze chcesz pobrac krew na poziom HCG czyli na poziom gonadotropiny kosmówkkowej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super tutaj dzisiaj :):) Posmiałam sie troszku.... Ja sobie choruje w związku z tym jutro oswicie mnie Pan od zaluzji pewnie Zerwie, bo o 11 ma byc :) No chyba ze M przerd praca umysli jakies poranne staranko hihi :) Cmoka na dobra nockę, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakończyłam prace przygotowawczo-ogranizacyjne do jutrzejszych lekcji ;D a Wy w tym czasie wyprodukowałyście tyle, ze ssssssszzzzzzzzzzzooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkk ;D macie słowopotokociąg czy jak??;D Bysieńko fajniutko że jesteś NASZ WIELKI CYSIU :) idę pod prysznic i też myknę do łózia bo moja męża coś zalotnie na mnie patrzy (zamyślona) ciekawe dlaczego hihihihih ;0 dobrej nocki kochane babeczki ;) do juterka ;) bbbbuuuuuuuuuuuzzzzzzzzzzziiiiiiiiiiiiiiiaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperate ale masz tam cudnie,,,,ja chciaz tydzień bym chciała tam posiedzieć :-) jaka jeste teraz u was temperatura ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivoon kładz sie spać ❤️ Twój mąż tak na Ciebie patrzy bo w końcu jesteś CIAŁO PEDAGOGICZNE ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojo kiedy u nas tyle będzie 😭 dziewczynki lece do Gabi przytulic ja bo az dwa dni sie nie widziałysmy a jutro melduje sie raniutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNKI!!! Lece robic badania ........................................................... bede po15 papapapapapapa...........................🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, aż mi słabo... może coś źle zrobiłam albo źle widzę, albo mam zwidy...słuchajcie, zrobiłam test i jest druga kreseczka taka bladziutka malutka, ale... no kurcze jest.... nie moge w to uwierzyc. Ide sobie zrobic sniadanie. Jakos dojde do siebie. Jestem w takim szoku. Jestem w ogromnym szoku. Moze ja zle widze....? O rany....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byaia Wa-wa
Tuleńko moja kochana a nie mówiłam..u nie tez była taka bladziutka a potem będą coraz ciemniejsze....masz swoja upragniona fasolkę huraaaaaaaaaaaaaaaa ja wiedziałam :D:D:D:D Jutro powtórzysz test i bedzie cimniejsza kreseczka [Tulcia to dla Ciebie ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ LUdzie Tula ma fasolkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byaia Wa-wa
Tuleńko to idziemy razem do lekarza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia ❤️ nie mogę w to uwierzyć NADAL :) powiedziałam Miśkowi, jak ta głupia, przez telefon - taki totalny brak klasy z mojej strony, no ale co?! nie moglam wytrzymac :D też wysłał mnie do lekarza od razu, ale po co tak szybko? może lepiej sie upewnic, że @ nie przyjdzie, co....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Tulciu spkojnie...najlepiej czytałam bo z Gabi to nie pamietam kiedy poszłam iść mniej więcej ok 2 tyg po terminie spodziewanej @. Kochana moja ja zrobilam to samo też jak tylko zobaczyłam ten cień kreseczki zadzwoniłam do niunia :D wiec zostaw jakieś zachowania na boku i cisz sie kobietkooooooooooooo ❤️ bedziemy razem rodzićććććććććććććććććććććć jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulciu jutro rano powtórz test, możesz iść zrobić to badanie krwi :D Ale najpierw może powtórz test jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYSIA!!!! nie będę w sumie hamować mojego szczęścia - j a już wczoraj byłam taka szczęśliwa i radosna, a nic nie wiedziałam :D co będzie to będzie! Nawet nie wiesz, jak sie ciesze, ze Was mam tutaj, a zwłaszcza Ciebie, bo mieszkamy w tym samym mieście no i może rzeczywiście będziemy razem rodzić ;) poszłam o krok dalej i sprawdzilam sobie na kalkulatorze ciazowym wczoraj i wyszło mi, że dzidziunio by się urodził 23.10 - to urodziny mojego Taty ❤️ a 25.10 mamy z Miskiem rocznice :D full romantic, co? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulcia mi też wychodzi podobnie :D w jednym kalkulatorze że na 21 w i nnym na 23 :D Ja tez sie ciesze że Cie mam blisko siebie i że razem bedziemy przechodzic przez ten cudowny czas z fasolką w brzuszku ... chyba sie posikam ze szczęścia.......🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś 27 dc i mam nadzieje że @ nie przyjdzie :-(--------->Bysia nie przyjdzie zrobiłaś 4 testy i 4 pozytywne, uspokuj sie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia nie przyjdzie zrobiłaś 4 testy i 4 pozytywne, uspokuj sie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia, ja to wpładłam w jakis stan eurofryczny!!!! czy to normalne tak się cieszyc, gdy sie jeszcze nie wie na 100%???? rany julek! bede Mamusią! będę miec dzidziunia!!! czy można chcieć więcej? chyba nie. 🌻 ps. brzuch mnie nie boli!!!!! jupi! :D już dwa razy leciałam do łazienki, a to tylko śluzu się więcej zrobiło! Boniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulcia normalnie nie moge sie za robotę wziąść z tego podniecenia :D chyba potańczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulcia mnie też nie boli brzuszek tzn czasem np wczoraj wieczorem jak już zasypiałam ale tak to naprwde nie moge narzekać...i faktycznie pojawił mi sie sluz ale ale nie tak dużo ale tez chodze i sprawdzam czy to nie@ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia, Ty też tak biegasz do łazienki na sprawdzanie, czy @ nie przyszla???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi - gdzieś się w przestrzeni minęły nasze maile i nasze mysli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulcia po prostu spełniło sie Twoje marzenie ❤️---->stan euforyczny w tej sytuacji wskazany wręcz zalecany :D Zobacz ty wiedziałaś że ja a ja wiedzialam że tyyyyy....coś nas jednak łączy bo to jest cos niesamowitego że my sie tak wyczuwamy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooo - jakaś magia jak nic!!!! i trzeba przyznać, że szefowa też dobrze przewidywała!!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest mi się strasznie trudno skupić i Misio będzie musiał zaszpachlować trochę sufit, jak przyjdzie, bo dziury wybiłam od skakania z radości :D ale cholercia muszę się wziąć do pracy :( a tak bym chciała mieć dzisiaj wolne i celebrować ten moment :) Ty Bysia masz już Gabinkę, ale ja to miałam do tej pory tylko Kota he he no i MISIA OCZYWISCIE, ale to jak wiadomo inna kategoria :P a teraz zaczynam się czuć jak 100% kobieta!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×