Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

🌻Desperate Wszystkiego Najlepszego wDniu Urodzin🌻 oraz spelnienia marzen-a zwlaszcza jednego BOBASKA ❤️ zyczy szefowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wcinam nalesniki-maz mi je zrobil pychotka:p A co u nas dzis taka cisza? Bysia co z Toba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperate wszystkiego naj naj naj lepszego,duzo zdrowia i radosci. chociaz nikt sie o mnie nie pyta to oznajmniam jestem obecna .bylam w pracy bylo super mialysmy ognisko od 12 do 15 bylo 30 osob i nasze dzieciaki z przedszkola.pieklismy kielbaski i banany:)tak sie narobilam ze brzuch okropnie mnie boli.mam nadzieje ze to nic powaznego.dzieci byly grzeczne chociaz jedna dziewczynka zesikala sie z premedytacja w majtki( zdenerwowala mnie na maxa. bylam tez u tescia na plackach udaly mu sie:) a bysia to slbo malutka kuruje albo na budowie siedzi co? pozdrawiam wszystkie panie.ivoon jak dzisiaj humorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DESPERATE - wszystkiego najlepszego, nasz Baranku ;) a ja jestem bardzo zadowolona z dzisiejszego dnia, chociaż miałam dużo atrakcji, prawie wypadek i 5 godzin latania ciurkiem po sklepach!!! ale było warto - fajny rodzinny dzionek w babskim gronie :) a teraz idę oglądać JAK ONI FAŁSZUJĄ, he he :P ps. kupiłam ciasteczka imbirowe w ikei - podobno pomagają na mdłości - zobaczymy, przetestujemy i damy znać :* paaaaa BYSIA - hop hop????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buu nikogo ni ma.ale moze to i dobrze bo jestescie zajete i napewno milusio spedzacie sobote. ja chcialam powiedziec ze jutro jedzemy po obraczki:) i po zaproszenia:) i jeszcze butki na teraz sobie kupie:)wiec ja milo spedze niedziele. jaki ja mam piekny brzusio:)on na wieczor robi sie wiekszy:) moze jutro powiem rodzica bo narazie balismy sie zapeszyc JAK NA BRZUSZEK CZEKA SIE 3 LATA TO STRACH KOMUKOLWIEK POWIEDZIEC,tacie powiem przez telefon bo jest w islandii. DOBRANOC LENIUSZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lejdis!!! Bysia co z Toba nie dajesz znaku zycia(postaw choc pare...........) Tula fajnie ze mialas super sobote (ciesze sie slonko) :) Przyszla mamusiu pamietam jak sama kiedys mialam przygotowania do slubu i wesela(i wszystko musialo byc na Tip TOP) IVOON co u Ciebie Kochana? Desperate dzis tez mialas swieto? Maryam juz po burzy wyjdz slonko swieci!:) Miumiumiu-przy takiej pogodzie Twoje rabatki dadza rade bez ciebie;) Zapamietasz padl ci net pewnie-biedactwo aaaaaaaaaaaaaa i do polski sie wybierasz a moze juz jestes?:) Kamcia,Ula,DeeDee a co z wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc - boli mnie gardło i nie cieszy mnie to... co radzicie poza płukaniem gardła solą, czego baaaardzo nie lubię? macie dziewczynki jeszcze jakieś domowe sposoby? - będę bardzo wdzięczna! BYSIA - co się z Tobą dzieje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jeste, musiałam pospać..niedziela w końcu :-) i w dodatku dość łądnie jest mimo, że chłodnawo więc może uda mi się wyciągnąc gdzieś mojego męża lenia niedzielnego :-) desperate - spóźnione ale szczere, wszytskiego najlepszego, spełnienia marzeń..... przyszła mamusiu, zazdroszczę przygotowań do ślubu...piękne dni tula, ja niestety nic domowego nie znam na ból gardła, jak mnie boli - w tym roku tylko raz na szczęście to biorę na gardło coś ziołowego np tymianek i podbiał, ale napewno inne dziewczyny będą znały domowe sposoby ja zmykam głowę myć itp i nakręcać męża na jakąś wycieczkę za miasto :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wszystkim za zyczenia j-lo-no u nas kwiecien ma pelno swiat ;) najpierw moja rocznica, potem moje urodziny, urodziny mezusia, i urodziny taty :) tulcia- odpoczywaj skarbie, nie lataj za duzo, ok? sluchaj, mnie jak tylko gardlo zaczyna smyrac i pobolewac, smaruje je na noc Vickiem, i tak jeszcze przez kilka dni i mi to przechodzi! nie bylam przeziebiona juz z 2 lata! przyszla maminka-no i zdecydowalas sie im powiedziec? przygotowania do slubu sa strasznie stresowe ;) bysia- gdzie jestes? odezwij sie!😠 kamcia- milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstalam .mam takie mdlosci ze nawet ustac na nogach nie moge bo mi swiat wiruje. ja niestety tez nie znam dompwych sposobow na bol gardla,a syrop z cebuli,domowej roboty to na bol gardla jest czy na kaszel? ja tez mykam myc glowe .a moj maz chrapie jeszcze,ten to moze spac i spac. BYSIA COS PRZESADZA,MOZE MA TAKA CHORA GABI? POZDRAWIAM WSZYSTKIE PANIE,LECE DO LAZIENKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperate choć spóźnione o dzień to bardzo szczere życzonka wszystkiego najlepszego Kochana:) a najbardziej życzę Ci Fasolinki:) Dziewczynki dbajcie o siebie....Tulka szcególnie Ty:) wypędź do choróbsko:) u mnie 30dc i dziwna sprawa nocna:( obudził mnie ból brzucha...taki wiadomo jaki...założyłam co trzeba, wzięłam tabletkę i zasnęłam ponownie:) rano wstaję spodziewając się @...już się poryczłam,wysłychałam pocieszeń męża idę do toalety a tam czysto.....co mam o tym wszystkim myśleć?? a jesio mnie m ój misio straszy, bo po wczorajszym spacerku wylądowalismy u teściów na pysznym bigosiku i wypiłąm lampkę martini...bo nic nie chceliśmy mówić na zapas...i teraz się wkręcam że jakby co to to zaszkodzi:( oszaleję normalnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem moje kochane ❤️ wczoraj cały dzień byłam u mamy i nie zabrałam komputerka a jak wróciła o 19 to zajełam sie domkiem i musiałam gabi do wyra zapędzić. Z gabi naszczeście już git ale lekarz dał jej antybiotyk bo miała zawalone całe gardło i bał sie żeby sie nie rozwineła anginka. Jak jestem u mamy to tak sie zawsze najadam pyszności ze hoho.:D SZefowo melduje sie i sorrki za brak sygnału ...to sie wiecej nie powtórzy :D a z czym te Twoje naleśniczki ??? Desperate wszytskiego najlepszego, duzo zdrówka i spełnienia tego najważniejszego marzenia ...każdy wie o co chodzi :D (^.^) * buziaczki 4 U. Tulcia hmm ciasteczka imbiorowe z Ikei uwielbiam i owsiane rany ale bym zjadła :-( Jeśli chodzi kochanie o gardziałko to ja stosuję profilaktycznie w tej chwili HOMEOGINE 9--> homeopatyczne + TANTUM VERDE W SPRAYU I TABLETKI DO SSANIA. Ale wiem ze najlepsza jest sól z wodą , zatrzyma kazdy stan zapalny ale trzeba sie liczyć z odruchem wymitnym :-( Maminak ten brzuszek to od wysiłku..musisz troszkę odpocząc i tyle...ale mam ochotke na takie ognisko i na kiełbaske pieczoną mniamniam :D ivonn moja kochana----> chyba można powiedzieć do Ciebie MaMo !!!! Coś mi moja intuicja mówi że zafasolkowałaś kochana....leć po test bo chce ci już gratulować :D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula ja ostatnio na gardlo to bralam lyzeczke miodu naturalnego i tak pare razy dziennie -przeszlo na drugi dzien. Ivoon -czyzby sie sprawdzilo:) Ufffffffffffff Bysia jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatestujemy jutro rano, jeśli do tego czasu nie przybędzie:) będzie najpewniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem szefowo :D Właśnie gabi zbiła słoik z majonezem wrrrr normalnie zeświruje z tym dzieckiem....małe diecko mały problem duze dziecko duzy problem .....to wszystko przed wami kochane :D ivoon testuj kochana .....trzymam kciuki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) desperate - spoznione zyczenia urodzinowe 👄 duzo duzo zdrowia i spelnienie marzen 🌼 ivoon- jak dla mnie to na bank ciaza :D czekamy jutro z samego rana na wiesci po testowaniu :D ale objawy wszystkie masz ;) ciesze sie ze wszystkie czujecie sie w miare dobrze :) przyszla mamusiu - wiemy tutaj doskonale co przezywasz z tymi mdlosciami :D Tula wez dawke witaminy C to przede wszystkim (najpierw 5 tabletek na raz i co osiem godzin po jednej albo 2), wypij herbate z miodem i zrob sobie kanapke z czosnkiem i do jutra powinno byc ok :) u mnie juz naprawde powoli sie konczy chociaz jeszcze sporadycznie wymiotuje od wczoraj ychhhh a juz bylo tak pieknie :D 14 tydzien trwa a wg ostatniego USG to juz 15 sie zaczyna.. tak w ogole to ja juz sama nie wiem w ktorym tygodniu jestem :D wg okresu tydzien 13, wg pierwszego USG - 14, wg tego tydzien temu- 15 .. i wez badz tu madry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam dla Was przepis na pyszny deserek:D SKŁADNIKI: 8 dojrzałych kiwi, 100 g gorzkiej czekolady, 2 serki mascarpone, 1 opakowanie kremówki po 200 ml do ubijania, 1 łyżka cukru, miód do dekoracji SPOSÓB WYKONANIA: Przekrój kiwi na pół. Łyżką wyjmij miąższ i wrzuć go do miksera i zmiksuj na puree. Wstaw całość na chwilę do zamrażalnika. W kąpieli wodnej rozpuść czekoladę. (Kąpiel wodną robi się następująco: Na garnek z gotującym się wrzątkiem połóż metalową miskę z czekoladą. Mieszaj rozpuszczającą się czekoladę. Jednocześnie sprawdzaj, czy miska nie staje się za gorąca. Jeśli cię parzy od spodu w rękę, odstaw ją na chwilę znad wrzątku, żeby się schłodziła.). Ubij na sztywno śmietankę, potem dodaj cukier. Przełóż serek mascarpone do miseczki i wymieszaj go z 2 łyżkami ubitej śmietanki. Większy kieliszek wypełnij warstwą serka mascarpone. Na to przełóż kiwi. Na samej górze powinna się znaleźć warstwa bitej śmietany. Całość udekoruj paseczkami miodu i rozpuszczonej czekolady. POLECAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVOON - skąd Ty bierzesz kochana te wszystkie przepisy??!!?? :) niezła jesteś! podziwiam Cię! i jak wszystkie dziewczynki czekam na test jutro rano!!!! kiedy Ty robilas ostatni test mała? robiłaś w ogóle jakiś test w tym cyklu? :D ale fajnie! ps. gardło boli nadal, szalikiem sie owinęłam i SIE WYGRZEWAM pod kołdrą i trzema kocami. Można się w ciąży wygrzewać, kochane???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulka....czasami ściągam od znajomych, zaczami coś fajnego na necie wynajdę a czasami sama wymyślę (jak np. ten z kiwi czy naleśniki ze szpinakiem:D) jeszcze nie testowałam wogóle, bo jakoś nigdy nie było potrzeby:D więc jutro będzie debiut :Dpod warunkiem że to tego czasu niespodziewanka nienadejdzie:D całuski dla Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to mnie boli brzuch, więc pewna byłam że to @ a tu nic :D a teraz to już nie umiem tego rodzaju bólu określić czy zidentyfikować :D cysie przestały mnie boleć jakieś 4 dni temu, ale sa tkie milusie w dotyku i suteczki bolą ale tylko jak je dotknę ( to kazała mi sprawdzić JLo:D) no i koniec objawów na te chwilkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNKI WY TAK SIE DOBRZE ZNACIE ZE DO KAZDEJ Z OSOBNA PISZECIE TAK KONKRETNIE,JAK DLA MNI JEST WAS DUZO I NIE MOGE WAS OGARNAC:) IVOON JEJUNIU JAK ZROBISZ JUTRO TESCIK TO PAMIETAJ ZE NAWET SLABA KRESECZKA OZNACZ CIAZE,JA TRZYMAM KCIUKI. POJECHALAM PO ZAPROSZENIA I NIE KUPILAM,OBRACZEK TEZ NIE,LIPA. ALE DOSTALAM SUPER DRESIK OD MISIA SBY BRZUSZEK MIAL LUZ,KUPILAM BUTU SUPER SLICZNE:)I KURTECZKE SUPER LADNA I APASZKI SUPER WIOSENNE.I ZOSTAWILAM W SKLEPIE KASIURY ZE GLOWA BOLI,ALE JAKA JESTEM SZCZESLIWA:) TO MI BYLO POTRZEBNE. POWIEDZIALAM RODZICA ZADZWONILAM DO ISLANDII ALE SIE ZRYCZELI ZE JA TEZ URONILAM WIADRO LEZ.ALE DZIADKOWIE SA SZCZESLIWI AZ CIEPLUTKO NAM NA SERCU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła Maminka - nie przejmuj się, że nie ogarniasz nas :P my tu w dużej mierze siedzimy juz kolejny miesiąc razem, więc i Ty z czasem ogarniesz ;) fajnie, ze sobie kupilas tyle rzeczy!!! :D nic babie tak humoru nie poprawia, jak dobry fryzjer i nowe ciuszki :) IVOON - no to czekamy! i faktycznie - przjrzyj sie swojej kreseczce dokladnie jakby co - moja pierwsza tez nie byla zyt wyrazna!!! ach, ale by bylo fajnie! trzymam kciuki, normalnie juz sie nie moge doczekac jutra rana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRANOC BO WIDZE ZE TYLKO TULCIA JEST OBECNA,BYNAJMNIEJ BYLA:) JA JUTRO NA 6 DO PRACY BUUU A TAK FAJNIE WSTAWALO MI SIE O 11, OKROPNIE SWEDZA MNIE LOKCIE CO TO MOZE BYC?JAKIES UCZULENIE CZY CO?AM TAKIE MALUTKIE KROPECZKI PO 2 NA KAZDYM. I JESZCZE PYTANIE,PO CO ROBI SIE PROBY WATROBOWE W CIAZY,CZYTALAM ZE KTOS MIAL UCZULENIE NA PLECACH I MIAL KONIECZNIE ZROBIC TE PROBY,ZNACIE ODP TO NAPISZCIE BO JESTEM CIEKAWA DOBRANOC KOLOROWYCH SNOW.PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki:) test wykonany...... jedna krecha gruba i różowa :( a druga dla mnie prawie niewidoczna, a dla męża bardziej:) wniosek: dla pewności trzeba test za 3-4 dni powtórzyć jeśli do tego czasu nie przyjdzie @ pożyjemy , zonaczymy :) lecę do pracy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivoon, tak się cieszę GRATULUJE!!!!!! Dla pewności test oczywiście wykonaj za parę dni, ale jeśli druga krecha jest, słaba czy mocna, to oznacza to jedno..będziesz mamusią :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! YES YES YES ......Ivoom idziesz w bardzo dobrym kierunku i najprawdopodobniej zobaczysz gruba druga kreche za4-5 dni:) Jupiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVOON - no to jest baaaardzo dobra wiadomość! :) mój pierwszy ( i drugi) test też miał bardzo niewyraźną drugą kreskę, i dopiero na trzecim była już bardziej widoczna :) SUPERCIO!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane !!!! ivonn mamusiu gratulacje.....wiedziałam :D moja tez tak jak Tuli jedna była widoczna dobrze a druga średnio na jeża.....ale to oznacza wcześniutką ciążę :D nananananaanananan Ivoon bedzie mamą ❤️ Tulcia ja Ty sie dziś czujesz ??? boli gardziołko ? Szefowo melduje sie i bede czuwać na swoim stanowisku :D Wiecie co generalnie mój lekarz nie pozwolił mi narazie bzykać sie alewczoraj tak miło zrobiło sie w naszym łóżeczku że wymiękłam i odpłunełam :D:D:D:D to chyba ta wiosna tak na mnie działa....a po wszystkim to leżałam i zastanawiałam sie czy wszystko bedzie oki i nazczescie nic mi nie jest a wrecz czuje sie odprężona i zadowolona :D Siedze dzisiaj z Gabi dalej w domku i bedziemy ćwiczyć ortografie na dyktandach bo mała kuleje z ni,ń, si,ś itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow ivoon- gratuluje! :D strasznie sie za ciebie ciesze :) teraz lez i odpoczywaj- nie sprzataj za duzo, ok? dziewczyny, spoznione zyczonka przyjete :) dziekuje, dziekuje! phi juz 23 latka na karku, jakos od 18 to ten czas pedzi! no teraz ide poprasowac, bo mi sie znowu gora rzeczy uzbierala(nie chce, nie lubie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×