Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Tulka z medycznego punktu widzenia cisnienie masz super tylko prosze Ciebie kochane nie pisz tego 65/120 lecz 120 /65 prawda ze ladniej a i poprawnie:) Wiem ze pouczam juz nie bede :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he - doooobrze, Szefowo, poprawię się na przyszłość :) a Basia mnie zainspirowała! ide otworzyć brzoskiwnie w puszce!!!!!!!!!!!!!!!! MNIAAAAAAAAAAAAM :D I nie martw się Basiu, z tym spaniem to normalne! mi juz na szczescie spiaczka powoli mija, ale z ostatnich 2 miesięcy to jeden cały przespałam, jak nie więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia 1984
tula,ja to juz z tych nudow tylko spac powinnam.moj maz w pracy do 14 30 po pracusi jedzie zalatwiac cos z architektem wiec bedzie na 16.zje obiadek i jedzie na dzialke bo zaczynamy budowe i roboty jest tam od cholerki. wiec ja znowu sama caly bozy dzien:( lipa. mam zakaz wychodzenia a lozka .mam czas na rozmyslania niestety bo glupoty mi w glowie siedza,boje sie o malenstwo,mysle o slubie jaka bede wielka przed oltarzem:)czy znajde suknie?sto pytan do...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ranyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ale sie wnerwiłam na to kafeznowu mi zżarłooooooooo to co napisałam 😠😠😠 Jak mi przejdzie to napisze jeszcze raz 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia 1984
bysia bysia jak tam juz lepiej.napisz cos bo ja baz was umieram z nudow. ja bucze i rycze i wyje baz powodu tak mi smutno i nudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane! 👄 nareszcie znalazlam troche czasu zeby z Wami popisac.. bardzo sie ciesze ze topik coraz bardziej tetni zyciem :) Ula masz piekny brzusio ale ja mam chyba wiekszy :P u mnie sie 14 tydzien niedlugo zacznie a wywalilo mnie na maksa :D ale juz nie mam boli podbrzusza tylko nadal laskotki i babelki ,a raczej cos co przypomina taki tik nerwowy :D Bysiu ja wiem ze jestes zajeta i wybaczam CI wszystko :D :P Basiu co do spania to ja sie podpisuje pod Tula ze z 2 miesiecy przespalam chyba wiecej niz jeden :D no i spac moglabym nadal.. rano to w ogole jest mi ciezko wstac przed 12 :o obojetnie czy sie klade o polnocy czy o 9 :o no ale takie to juz zycie przyszlej matki ;) ivoon nie placz ok? trzymam za CIebie z calej sily kciuki zeby ta wstretna @ nie przyszla w tym miesiacu 👄 a tutaj zdjecie mojego bobasa z sobotniego USG ❤️ http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/933466155d426261.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYSIA, mi też kilka razy wcięło tekst na kafe, i się nauczyłam, że jak napiszę, to przed wyslaniem kopiuję sobie cały tekst (ctrl+C) i jak mi zje, to mogę go wkleić (ctrl+V)! polecam Ci na nerwy, które nam brzuchatkom nie sprzyjają ;) BASIA - dlaczego martwisz się o maleństwo? masz jakieś konkretne powody, czy tak jak ja - martwisz się o wszystko i na zapas? :) Ja dziewczynki znowu pospałam, i znowu jak wstałam to zaliczyłam bliskie spotkanie z umywalką.... matko! moja bratowa mnie pocieszyła, ze jej sie juz koncza te przyjemnosci - a ona ma ciaze strasza o 3 tygodnie... no i ja tak liczę, że na majówkę powinno zacząć mijać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny I nastepny piękny dzień u mnie, niestety spacerku nie zaliczyłma, mimo, że od 6,30 jestem na nogach. Byłam odebrać koleżankę ze szpitala, bo dziś wychodziła, obiadek, zakupy, trochę przygotowań do pracy i już 14,00 :( Oby Wam te mdłości szybko przechodziły, bo to nic przyjemnego :( maryam - zdjęcie usg śliczne, tak dłodko wygląda, ładnie się ułożył do zdjęcia :) basia - odpoczytaj, odpoczywaj, to pomaga dzidziusiowi i Tobie. Ja też częśto jestem sama całe dnie. Np wczoraj mąż wyszedł do pracy o 6,50 i wrócił 22,15, zwykle wraca około 18-19, to i tak długo, niestety ma nienormowany czas pracy, jak musi to musi zostać i nie ma że boli. Już się przyzwyczaiłam, ale nie do końca, czasami mnie z tego powodu złośc ogarnia niestety :) No to mnie już nie ma, czas zbierać się do pracy, buziaki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia 1984
maryjam buuuu jakie ono piekne az sie kurcze znowu wzruszylam,cos dzisiaj zachowuje sie jak beksa. tula ja chyba tak bez pwodu sie martwie,chociaz boli mnie brzuch caly czas non stop.i zastanawiam sie czy wy tez lykacie duphaston na wszelki wypadek bo mi lekarz przepisal jak jeszcze nawet w ciazy nie bylam,moze dlatego mam je brac bo wszystko w moim ciele dziala nie tak jak powinno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiu nie martw sie :) brzuch na tym etapie ciazy nawet musi bolec bo dziecko sobie mieszkano szykuje ;) mnie dopiero bole podbrzusza na stale przeszly jakies 4 dni temu choc od jakies 3 tygodni pobolewalo zwlaszcza jak za dlugo siedzialam lub chodzilam. Ztego co mowila JLo u niej bylo tak samo.. Tak wiec widzisz to wszystko jest normalne :) Duphaston ja biore od 4go tygodnia ciazy i jeszcze mi nie kazala odstawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) wracając z pracy zaszalałam i prócz standardowych zakupów kupiłam sobie dwa śliczne biustonosze :D przechodząc obok apteki chciałam wstąpić po test, ale swierdziłam, że pewnie i tak się nie przyda więc po co? ja normalnie sfiksuję :D idę się drzemnąc, bo mi się oczka zamykają :( caluski dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpij IVOON, spik :) jesli nasze przypuszczenia sie sprawdza, to teraz bedziesz glównie spała :) BASIA - mnie tez bolał brzuch od samego poczatku!!! przeszło calkiem niedawno (jestem w 11 tyg.), ale jak za długo siedze przy kompie to boli całkiem mocno. Nie martw sie zatem, to wszystko jest calkowicie normalne! Ja chyba jako jedna z nielicznych dziewczynek tutaj duphastonu nie biorę, bo mi lekarz go nie przepisal. Kazał brac witaminki i ewentualnie nospe, jak brzuszek bedzie bolał tak porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryam zatkało mnie!!!!!!!!!!!!!!!! brak słów :) Te Wasze fasolinki są przecudnie urocze :) JA TEŻ TAK CCCCCCCCCCCCCCHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ (krzyk rozpaczy :D ) idę spać i ryczeć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivoon spij spij :D mam nadzieje ze teraz Ty przespisz wiecej niz miesiac :D wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazuja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wlasnie a co do zamartwiania sie o dziecko to ja juz tak mam permanetnie :o schizy, schizy i jeszcze raz schizy .. wiec tez mozna powiedziec ze to normalne zwlaszcza po naszych rozmowach z Tulka :D co jedna to lepsza haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia 1984
pomoglyscie mi naprawde.jakos lepiej sie czuje.troche pewniej sie czuje,wiedzac ze brzuszek ma bolec bo faktycznie niunia musi miec miejsce:) ale dziewczynki chumor poprawilo mi to ze ivoon chce sie spac:)tzymam kciuki za nia.:)znajome objawy:):):) maz jest wkoncu mam do kogo gebe otworzyc:)ide nakarmic misia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki :) a ja dzisiaj mialam dzien- relax! zamowilam sobie do domciu-fryzjerko- kosmetyczke! wyrwala mi wloski(a raczej siersc :P) na rekach i nogach, henne na noge- od kostki po udo :P +nowa fryzura- a to wszystko przez to, ze jutro swietuje z moim mezusiem II rocznice slubu :) maryam- sliczny dzidzius! wpadne pozniej :) teraz lece odwiedzic tesciowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia 1984
ogladam rozmowy w toku.jest super niania i dzieciaczki malo przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez podobnie jak Tula nic nie biore od poczatku ciazy tylko witaminy nawet nospy jeszcze nie bralam choc lekarz mi ze jakbym potrzebowala to moge brac. Katar mam przeokropny nadal po kuracji kropelkami przechodzi po czym wraca wrrrrrrrrr.Ide teraz iesc pizze.aaaaaaaapsik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo trzymaj się dzielnie, kropelki napewno zaniedługo pomogą :) Tulka tez lubię chirurgóe, ale najbardziej mnie kręci Preason Break :D Desperate tylko żeby mąz zawału nie dostał jak Ciem taką piękną ujrzy :) ja się troszkę przespałam, ale teraz mnie głooofffffffaaaaaaaaaaaa boli:) taki ze mnie niedźwiadek, że nie słyszałam jak mąż do domu wszedł :D a grzeczniutki był jak myszka, bo żonka spała:) idę coś przekąsić:) całuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczeta dawno mnie nie bylo i niestety nic sie u mnie nie zmienilo nadal nie jestem w ciazy juz nawet zastanawiam sie co ze mna jest nie tak bo przeciez wyniki mam wzorowe i staramy sie wtedy kiedy trzeba a tu efektow brak :( Gratulauje nowym ciezaroweczkom i poprosze o jakies dobre fluidy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia 1984
ivoon ale ty masz super meza moj to od progu by darl mordke tylko po to abym wstala.a co to za kropelki na katar bo ja juz przez nos to kilka dni nie oddychalam:)i taka slabo dotleniona chodze. mowie do meza posciel wyrko ide sie kapac titaj klade tobie przescieradlo slyszysz?odpowiada tak dobrze.wiec poszlam ,mija 5min wali do drzwi nie ma przescieradla mowi. boze kiedy on zacznie mnie sluchac. DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kochane :-( Ja mam dzisiaj ciżki dzień...jakoś tak bleee w sumie nic szczególnego typowe dla ciąży ..mam nadzieje ze do jutra przejdzie :-) Ja czasem kopiuje sobie ale nie zawsze niestety :-) Miałam siedzieć dziś w domu ale ta pogoda nie pozwoliła mi na to i pojechałam na budowe do siebie :-) i sobie myślałam o róznych rzeczach. ivonn taka bidulka kochana jestes ❤️ odpoczywaj i śpij jak potrzebujesz tego :-) maryam cudne usg , dawno takpieknego nie widziłam i takie wyrażnie ...hmm chyba fasolka podobna do mamy ❤️ Tulcia a jak Twoje sztormy bo u mnie dzis raz ale konkretnie wrrrrrr ??? Dziewczynki leczcie te swoje katarki... moja gabi też coś zaczyna pokichiwać mam nadzieje ze nic z tego sie nie wykluje :-) Mnie też brzuszek czasem pobolewa ale nie tak jak wceśniej i nie codzinnie ..czuje róznice i faktycznie jak za długo posiedze albo pochodze to wtedy go czuje. |||Desperate gratulacje z okazji rocznicy ślubu 🌼[kwiatek🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj cie Kochane...ale tutaj się dzieje :) poczytałam sobie wszyściutko co u Was :) Desperate...wiem jak to jest z ta depilancją hihi U mojego też...włosy moga byc tylko w obrębie głowy, od szyi w dół... zero kudełka :P Ivoon :) ❤️ trzymam z całych sił kciuki...baaaaaaaaaaaaaardzo bym się z Tobą cieszyła, bardzo, bardzo :) 🌻 Może się udało :):):) Maryam... dzidize zobaczę w domu, bo tutaj mam blokadkę, ale już się nie mogę doczekać, dziewczynki tak łądnie o Twojej dzidziuni pisały :):) 👄 U mnie nadchodzi czas staranek... dzisiaj 8 dc, postanowiłam się nie foszyć, bo zawsze wtedy są nici ze staranek, ale nie wiem co jest mój M mnie ostatnio strasznie denerwuje i bardzo trudno mi jest się z nim dogadać... także potrzebuje duuuuuużo cierpliwości :(:( Bysia ❤️🌻 Tulcia :) 👄 JLo 🌻 :) Basia 👄[serce}..cieżaróweczki Kochane...spokoju, zdrówka i pieknego słonka...i dla pozostałych Dziewczynek oczywiście też :) Pozdrowionka i całusy, miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki Ja dzis leniuchuje w wyrku ...zero powera....:-( Coś mi nie pasuje w moim życiu i nie wiem co ...z gabi wszystko ok z mezem też ....i sama nie wiem o co biega...:-( moze jak bym do pracy chodziła to bym nie miała tyle czasu na myslenie a tak to za uzo do głowy mi przychodzi mysli i zaczynam sie akrecać bez potrzeby....nie mam siły sie śmiać :-( Koniec marudzenia bedzie dobrze ...przejdzie mi niedługo ...mam nadzieje :-) miumiu badż grzeczna dziewczynką i nie pyskuj meżowi bo go potrzebujesz...:D i jego plemniczków. Uśmiechaj sie na siłe :D Coś bym zjadła tylko ze nie wiem co 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysiunia ...regularny dołek Cie Kochanie dopadł...ale to przechodzi :):) Nie mart się, nie zamartwiaj, nie mysl o smutasach...:):) Jutro będzie lpeiej 🌻 Może pogoda dzisiaj taka...nijaka... No tak mamy my Kobialki :) że czasami musimy popłakusiać, że ..kolory ścian za białe, że M za mało poprzytulał, że słonko nie świeci...mam nadzieję, że u Ciebie to tak włąsnie jest :):) Całusiam Cię mocnoa i główka do góry :):) 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!!! Mam prpblem z netem wiec bede pisac jak tylko bedzie lacze :) Basia na katar najlepsze sa kropelki zoladkowe ale ich sie nie pije tylko wdycha.Oto sposob uzycia:na lyzke stolowa wkrapiasz tak ze 40 kropli ok pol lyzki. Nastepnie podpalasz kropelki i pozwalasz sie im palic ok 15sekund gasisz i wdychasz opary z lyzki (mocno sie zaciagajac-jesli wykreca oczy to jest OK :) )czynnosc powtarzasz az do wypalenia sie kropli z lyzeczki. 3-4 razy dziennie.Metoda bardzo dziwna ale jakze skuteczna.Polecam.dzis mam 2 dzien kataru a juz oddycham przez nos( w nocy tez) Jesli cos jest nie jasne to pytaj OK lece cos zjesc bo czuje gloda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×