Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Czesc Dziewczyny. Ja dzis nadal maraton po sklepach. Zawzielam sie i stwierdzilam, ze bez nowych spodni nie wracam do domu :-D No i wreszcie kupilam cos, w czym sie sobie podobam i nie wygladam jak hipopotam :-D Mam nadzieje, ze to juz wystarczy do konca ciazy, bo kupilam od razu 3 pary spodni regulowanych. Ula, nic sie nie martw - dasz rade! 🌻 Kazda przyszla mama sie martwi, jak to bedzie opiekowac sie maluszkiem, czy da rade itd. itp. ale wszystkie jakos sobie radza, to i my podolamy :-) Bedzie dobrze - grunt to pozytywne myslenie :-) Ja juz teraz czytam duzo o pielegnacji i potrzebach maluszka. Teraz jeszcze mam czas, ale potem pewnie nie bedzie kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, a co do powiekszajacych sie stopek, to mnie tez juz wszystkie buty zaczely uwierac i musialam kupic nowe. Podobno w ciazy stopa moze sie powiekszyc o jeden numer i..... to nawet na stale! Szok, bo ja juz teraz mam 41 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry kafeteryjki! Dziś u nas na Podlasiu Jarmark Dominikański. Zawsze byłam, ale w tym roku odpuszcze. Wyśle tylko męża po miodek i swojskei wedliny. Ula ja tez mam już stracha. Ale mi stopy nie urosły. Stawiam ................................................ :) i uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochaniątka! Powróciłam z działki od Mamy i babci, chyba na dobre... ale mi było z nimi dobrze... dbały o mnie, wszystko podstawiały pod nos, chuchały i dmuchały :) JLO pytałaś o termin cesarki - jutro idę do pani gin i się dowiem, co i jak. Co do szkoły rodzenia - szok!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie ma miejsc!!!!!!!!!!!!!!! :( W tygodniu byłyśmy z Mamcią w kilku sklepach z używaną odzieżą i nakupowałyśmy siatę ciuchów dla Małej a dla mnie koszulę i szlafrok do szpitala. Mam 12 koszulek, 8 body, skarpetki, sweterki, sukieneczkę, butki, czapeczki, śliniaczki i do tego dwa misie, na które się Mama uparła, więc wziełam. I za wszystko zapłaciłyśmy... 100 zł!!!! dostałam też siatkę ciuszków od koleżanki z pracy po jej córeczce. nie wiem, jak Wy, ale ja nic nie mam przeciwko używanym ciuszkom, no może poza tymi na sam początek. A ile kasy zostaje w kieszeni! wczoraj siedziałam trochę w necie i zrobiłam sobie na allegro listę aukcji z rzeczami do szpitala: podkłady, nowy komplecik na 56 i kilka na 62 (nie wiem, czy mi się ten na 56 przyda... ale chyba jeden na wszelki wypadek warto mieć...). No i oczywiście wszystkie te kosmetyki, pieluszki, waciki, laktator, termometr, niania, pościel do wózka itd. Koleżanka zrobiła mi spis, co muszę mieć i lecę według listy. Dopiero teraz widzę, jaka ogrągła sumka się z tego robi... Maniunia codziennie szaleje. Ja mam wrażenie, że ona nigdy nie śpi :D ale cieszę się jak szalona, bo mam z nią przez to kontakt całty czas :) Jak u Was???? Czujecie, że powoli wakacje się kończą? :( buziaki i ........ kropeczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Tula te rzeczy na 56 to nawet nie kupuj bo jesli Twoja mala bedzie duza to tego nie wlozysz:) Stawiam i uciekam lezec.................................................:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąz wczoraj pojechał po łóżeczko do znajomych i przywiózł fotelik samochodowy + mate edukacyjną + kołderkę+ posciel +3 torby ciuchów. Robiłam dzisiaj inwentaryzację i się okazało że mam 11 body na krótki rękaw w rozm 62. Większe ciuchy na razie schowałam na dół komody i będę wyciągać na bieżąco. Właściwie to chyba kupię tylko po 1 kompl 56 i 62 i coś na wyjście bo reszte mam juz w takich ilościach że chyba nie zdążę wszystkiego użyć. No i mam 3 kombinezony na zimę. Szok Torba do szpitala już spakowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Dziewczyneczki :) widzę, że za mną nie tęskniłyście:) wypoczęliśmy, pogoda w kratkę, ale było fajnie:) szkoda tylko, że urlop tak szybko się kończy :D jeszcze 2 tygodnie i do pracy :D czeka nas mały rwmocik, ale myślę, że zajmie on tylko kilka dni :) co do staranek to chyba w tym cyklu nici, bo raczej odpuściliśmy:) jutro idę na USG tarczycy i będą moje wyniki, więc wyzulowaliśmy:0 doszłam do wniosku, że jak coś byłoby nie tak, a byłąby fasolka to mogło by się skończyć jak ostatnio, więc lepiej jeden cykl poczekać i wykluczyć kolejną \"chorobę\", która mogłaby ewentualnie nieco skomplikować:) pozdrawiam Was cieplutko wszystkie i ślę gorące całuski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja sie witam po urlopiku :D Wypoczełam, przeżyłam sztorm i był jeden dzień pięknej pogody :D hihi .....ale najważniejsze że mój mąż był tylko dla mnie :D Gabi bawi sie super na koloniach i jest w pięknym miejscu i chyba w przyszłym roku wybierzemy się tam czyli na prawie sam koniec Helu. Widze że dziewczyny zaczynamy wkraczać na tematy coraz bardziej zmierzające ku porodom :D Mi zostało jeszcze 10 tygodni :D i tez zaczynam wić gniazdko i kompletuje akcesoria :-) Kurcze powiem wam żę myślałam że moja waga stanie już ale niestety kolejne dwa kilo w ciągu miesiąca czyli na liczniku mam już 65 kg . Niestety czuję się też coraz bardziej zmęczona i ociężała i jazda samochodem nie jest taka komfortowa :-( a jeszcze potrzebuję jakis czas pojeżdzić :-( Szefowo czy miałaś juz jakis odzew ze strony ZUSu ? ja czekam i zastanawiam czy wezwą mnie przed komisję . Napiszcie dziewczynki ile wasze maluszki już ważą :D Tulcia Twoja Jagódka to widze że będzie niezła Jagodzinka :D Kończe kochane bo muszę obiadek podać mężowi :D i zająć sie nim bo dawno go nie widziałam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy wczasowiczki:) Odzewu z ZUS-u nie mam. Tydzien temu❤️ Gabrys wazyl 2.6 kg❤️Tez juz mam wiekszosc rzeczy:)Zakupilam w Stanach kolderke ,kocyk ,reczniczek oraz lezaczek.Mam juz te cudenka w domu a wydalam tylko150$ :) Ula jak tam skurcze BH ?Ja czasem mam ich juz spro :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Urlopowiczki ;) Ja chyba tez zaczne juz wszystko szykowac, bo jestem ociezala jak w 10 m-cu ciazy! a gdzie tu do listopada :( Na weselu na ktorym bylam , byla dziewczyna ktora ma za 2 tygodnie termin...biegala, skakala i pelna energii!!! A ja tylko grubieje i grubieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia, kochanie - nie martw się swoją wagą!!!! Ja mam na liczniku 83 kg!!! (przy wzroscie 173) i dzisiaj oficjalnie stwierdziłam, ze WALĘ TO :D Innymi slowy od poczatku ciazy przytylam prawie 18 kg. I co? I nico :D a samochodem też mi jest coraz ciężej jeździć, tym bardziej, że jeźdzę w pasach no i prowadzę... ale jakos to bedzie ;) buziaczki na dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! stawiam..............................................................:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) Ale z Ciebie ranny ptaszek szefowo:) mnie się też dzisiaj wcześniej wstało :D najpierw spałaszuję śniadanko, potem dyżur z dzieckiem, no i wizyta u lekarza :) miłęgo dnia Lasencje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Lejdis :D I ja się melduję :D........................... Szefowo ja też jeszcze nie mam żadnych informacji z ZUS-u . Bede cierpliwie czekać:-) Tulcia masz rację z tą wagą najważniejsze żeby synuś był dobrze odżywiony :D Dziewczyny pobolewa was czasem tak dziwnie brzuch ...nie umiem określić rodzaju tego bółu i zlokalizować go dokładnie ale to przypomina mi może trochę ból przed okressem ale nie tak do końca :-( Mam tak od 3 dni i zaczeło mnie to zastanawiać :-( Może to są te przepowiadające skurcze ...z Gabi nie miałam ich i ciężko jest mi je zdefiniować :-( Może jutro jak pójde do doktorka to mnie uświadomi :-) A zmieniając temat to wstała o 5 rano i oglądałam TVN 24 i jestem przerażona tym co się dzieje w Gruzji :-o tragedia :-o Lece kochane na drugie śniadanko i muszę babci pozałatwiać recepty 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj miałam wizyte i leki mam brać do końca tygodnia a potem mogę juz rodzić. Mam 1 cm rozwarcia ale długość szyjki się nie zmieniła. Nie wiem jaki mały jest duży bo wczoraj robił takie akrobacje i uciekał przez tą głowicą że nie dało się zrobić pomiarów. Nawet tętna nie można było złapać bo co już utrafiła to się obracał. Jakby co za 2 tyg mam się zgłosić do kontroli. Ja przytyłam od ostatniej wizyty przez miesiąc 4 kg - to dopiero szok. Patrzyłam na wagę i myślałam że wyświetla 75 a nie 79 i to trwało kilka dobrych sekund bo jakoś światło mi się odbijało aż lekarka podeszła sama sprawdzić. Ale nie czuję żebym przytyła za bardzo. Mam nadzieję że to dziecko i płyny tak podniosły mi wagę. A dla pocieszenia powiem że moja koleżanka przytyła 36 kg. Jadę dziś z mężem do takiej dużej hurtowni. Kupujemy resztę wyprawki. Pampersy, chusteczki itd. kupię chyba w tesco. Ceny mają w tej hurtowni jak na allegro i taniej. J.Lo skurcze przez cały tydzień odpuściły ale jak odstawię leki to mogę się spodziewać ostrej jazdy. Lekarka powiedziala że nie panikować że to poród bo po odstawieniu tak czasami jest i po 2-3 godz. mi przejdzie. I teraz mogęmieć skurcze a jak przyjdzie termin to się wszystko uciszy. Bysia- ja w zeszły piatek też miałam taki ból brzucha cos jak na okres ale czułam przy tym wyraźne skurcze w trakcie których bolało jeszcze bardziej. Może to są skurcze a może dziecko gdzieś uciska. Jak idziesz do lekarza to mu powiedz. Bo miesiączkowe bóle mogą świadczyć o skurczach. Chociaż ja miałam tyle różnych bóli przez te 8,5 miesiąca i na większość lekarz nie miał wytłumaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj co tak pusto Mam już wszystko oprócz kosmetyków. ALe zastanawia mnie co mam włożyć do wózka. Przykryć można kocykiem albo rożkiem a pod spód. Widziałam takie pościele do wózka ale to mi się nie podoba. W sklepie nie pomyślałam żeby zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc Dziewczynki! Wlasnie pusto:) Ula moze kocyk i pieluszke flanelowa-teraz sa ladne w roznych kolorach i wzorach. Babeczki liste podpisac raz,dwa!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ❤️ Byłam dziś u lekarza i powiedziłam że mam miękawą szyjkę ..nie jest bardzo miękka ale nie jest też twarda. Rozwarcia naszczęście nie ma i być nie może :-( Mam brać przez tydzień nospę 3 razy dziennie a potem dorażnie. Czaruś jest w dalszym ciągu główką do dołu i tak już raczej zostanie :-) za 4 tygodnie mam mieć usg i wtedy bede wiedzieć ile waży . Trochę sie zmartwiłam ale musze myśleć pozytywnie i wiecej odpoczywać....koniec z moimi podróżami :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia glowa do gory bedzie dobrz :) Kobietki wejdzcie na strone www.pajacyk.pl i kliknijcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja podpisuję listę :) Ja mam brzuszek baaardzo często napięty - gdzieś wyczytałam, że to macica się stawia, ale o co chodzi??? nie wiem. Jagódka tak się w brzuchu przeciąga, że można bez problemu pogłaskać ją po główce, po pleckach, stópkach... w pracy już nie idzie wytrzymać siedzenia przy biurku, więc chyba lada chwilę zawieszę moją karierę zawodową na kołku... co ja będę robić przez te 2 miesiące?! chyba ponadrabiam zaległości towarzyskie... Jakbyście chciały wiedzieć, to nadal nie dostałam kredytu :( już nie chce mi się tego nawet komentować.... aaaa, i siara mi leci na potęgę - wszystkie staniki mam ubrudzone. wrrrr! no i zapomniałam sie pochwalic, ze mi sie udalo dostac do szkoly rodzenia. co prawda do innej niz chcialam, ale i tak super! byłam juz na pierwszych zajęciach. kiepskie jest to, że chodzą same pary, a ja się czuję jak piąte koło u wozu i trochę mi smutno, nie powiem... no ale cóż - widać tak musi być. całuski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kliknełam na Pajacyka :D Tak jest Szefowo ❤️ nie ma mowy o załamce :D urodze w terminie i już :D Tulcia mi też własnie czasem tak sie napina i zastanawiam sie czy to mój synuś tak się wypycha czy to macica :-o Jeśli chodzi o siarę to u mnie nrazie cisza naszczęście :-) Ja niestety też długo czekałam na decyzję kredytową bo podobnie jak ty brałam go o tej samej porze co ty czyli w momencie kiedy większość patałachów prezesów była na urlopach :-o Tulcia ja mimo że byłam juz mężatką jak byłam w ciąży z Gabi to tż chodziłam sama do szkoły rodzenia bo mój mąż dużo pracował .....czasem moja koleżanka ze mną poszła ....to dopiero musiało fajnie wyglądać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nawet się dziś wyspałam i nie wstawałam w nocy :D Dziś wraca mój skarb wiec jestem cała w skowronkach :D gotuje obiadek i szykuję niespodzianki dla niuni :D Wrcam do kuchni [kwiatek} Dawno DeeDee i Maryam nie dawały znaku :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula i Bysia oszczędzajcie się. Mi też napinał się brzuch ale durna myślałam że to mały tak wystawia tyłek główkę itd. Dopiero lekarz uświadomił mi że to nie dziecko tylko macica i przez to szyjka się skracała. Zwłaszcza jeżeli się nadmiernie śmiga. Nie ma co się przepracowywać. lepiej iść na zwolnienie i troche przystopować niż potem jak ja leżeć przez 1,5 m-ca. Gdybym wtedy wiedziała że coś się dzieje to poszłabym na zwolnienie i pewnie do końca bym sobie mogła chodzić a tak płacz, nerwy i leżenie. Dziecko jak się wypnie to zaraz się chowa a jak napnie się macica to dłuższą chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ula ja sie wystraszyłam i leze plackiem :-o Mi osobiście est trudno odróżnić czy to mały czy to macica bo z gabi nic takiego nie miałam :-o musze sie poobserwowac i wyciągne wnioski :D Zostały mi dwa miesiące wiec bede grzecznie siedzieć na tyłeczku :D A Szefowa i Ty Ulcia ❤️ juz lada chwila bedziecie mamami 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Kochaniutkie.... Ja tylko w kwesti formalnej :classic_cool: że jestem i cały czas Was czytam, ale jakoś tak mało się udzielam, bo znowu...a szkoda gadać....:O W każdym razie pozdrawiam Was ciepło i całuję. Super, że już jesteście tak blisko spotkań z Waszymi dzieciaczkami...:) 🌻❤️ Tulcia... wiem, że Cię to nie pocieszy, ale mój M też ciagle jeszcze tego kredytu nie dostał, a wszytsko jest niby w porządku.... :O W każdym razie...❤️ jestem z Wami Ula ❤️ Bysia ❤️ JLO ❤️ Tulcia ❤️ Ivoon ❤️ esperate ❤️ aniaj ❤️ Natalie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny :) Cos ostatnio brak mi weny tworczej, ale tak pisze Miumiumiu, czytam Was stale ;) Wczoraj bylam u lekarza..jak zwykle zdawkowe odpowiedzi i nie za duzo zainteresowania :( odechcialo mi sie wczoraj na caly dzien... no ale duzy plus, bo nie mam wyjatkowo w tej ciazy diety cukrzycowej i reszta wynikow tez ok Bysiu, ja tez czesto mam taki napiety brzuszek, biore magnez ale tez mnie to martwi..siedze w domu, ale na odpoczynek raczej nie mam co liczyc...No chyba,ze mąż wraca z pracy to bierze malucha na spacer. No i ja mam jeszcze cale 3 m-ce przed sobą...a juz jestem pulchna i ciezko mi ;( Takze z jednej strony to JLo i Uli zazdroszcze juz tych wrzesniowych terminow :) Tula-trzymaj sie cieplo! do szkoly rodzenia-faktycznie..wez kolezanke i juz! Miumiumiu- Ty to sie lepiej bierz do dziela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Dziewczyneczki:) ja też Was oczywiście poczytuję, ale wykorzystuję z mężem ostatnie dni jego urlopiku (ja mam jeszcze następny tydzień) i siem bujamy to tu, to tam :D Dziewczyneczki uważajcie na siebie i nie szalejcie za bardzo :) Miumiumiu a co się dzieje? we wtorek poszłam to innej ginki (w klinice, w któtrej mam abonamenrt) polukala na te moje papierkowe czary mary z kwioetnia i zleciła kilka badań (morlofilgię ma idelaną, tarczyca w idelanym porządku to walnęła mi jesio tokso, prpgresteren i jakieś p. ciała przeciw kardiolipinie (ign i igg)- za te ostatnie musiałam zapłacić, bo nie ma go w abonamecie i wydałam mała fortunę) aaaaa i kazała mi przyjśc w 12 dniu nowego cyklu na monitoring no i oczywście kazała działać :D wracam to kuchni....tworzę oboadek i galaretkowy torncik na jutrzejszy rodzinny oboadek u teściów z okazji odpustu :) całuję Was wszystkie mocno :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ivoon 🖐️ miumiu 🖐️ aniaj ivoon dobrze że robisz sobie te wszystkie badanka, lepiej wiedzieć teraz co jest nie tak niż....❤️ ale mi kochana narobiłaś smaka tym ciachem galaretkowym 😠 miumiu ❤️ co tam ten Twój M znowu nawyrabiał że lepiej nie gadać 😠 pisz może bedzie Ci lżej albo jeszcze lepiej dawaj go do mnie na małe torturki .....ja juz sie nim zajmę :D aniaj własnie jak można odpoczywać przy dzieciach NIE MOŻNA . Ja mam ostatnie swoje kilka godzin odpoczynku bo bysia już wraca i znowu się zacznie ale dobrze że ma 8 lat a nie dużo mniej bo bym chyba nie dała rade także kochana chyle czoła przed Tobą i jestes dzielna Babeczka i dasz rade ❤️ Jak bedzie chłopdniej to bedzie Ci lżej. A co nasz Szefowa porabia [mysli}?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A szefowa ma LB czyli lezy bykiem bo na nic innego nie ma sily;) Ja takie stawianie brzucha mam od okolo miesiaca.Lekarz powiedzial ,ze jest OK jesli nie masz tego wiecej niz 5 na godzine,przepisal mi No-spe i wolniejsze tempo zycia,ale faktycznie niewiele mi i dla Uli zostalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×