Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

A no wlasnie, ja tez tak spie - tyle ze z koldra miedzy nogami i pod brzuchem :-D I tez jakos samo tak wyszlo. Tylko maz sie smieje, co ja wyprawiam, bo dla niego kolderki nie starcza :-D Moze pozniej skusze sie na ta poduche, narazie jeszcze brzucholek niewielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloo Lejdis:) Natalie fajniutko, że się odezwałaś :) Desperatka nie martw się Kochana, Ty czekasz na mnie i na Miumiumiu :) kiedyś nam się uda zobaczysz:) U mnie fajniutko minął dzionek:) Byłam u teściowej na kawie:) A jutro wizyta na basenik z teściami :) Trzeba doszlifować opaleniznę:) miłego wieczorku Dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! :) .................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też stawiam kropeczki i zmykam nad wodę :).........................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ laseczki :D Wiecie co ........gorąco :-( nawet mój wiatrak zaczyna protestować w ten upał. Ziewczynki lekarz wczoraj nie zbadał mojego podwozia ...wypisaliśmy tylko wnioski do zusu bo już wykorzystałam swoje 183 dni zwolnienia i jeżdziłam i załatwiałam sparwy :-) minuta mąż wróicł ....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak gorąco, ze tez kropki zostawiam ............................................. i spadam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia ja tez te papiery zalatwialam w zeszlym tygodniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdechnac mozna, uff... moj wiatrak juz tez ledwo zipie. Wyczytalam gdzies przepis na ,,klimatyzacje wlasnej roboty,, - przed wiatrakiem nalezy postawic butelke zamrozonej wody :-D Zobaczymy czy cos to da - woda juz sie mrozi :-D Lece leniuchowac - tylko przy tym czlowiek sie nie poci :-D Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam juz jestem ....mąż mnie porwał na ostatnie zakupki i dopiero wróciłam :-) Szefowo niezły bałagan z tymi papierami :-o a tak na marginesie myślisz że będą nas wzywać przed komisję ???? zastanawia mnie to trochę :-( Natalie gratuluje dwóch kólek i armatki :D następna będzie dziewuszka :D ivoon ale ci zazdroszcze możliwości opalania .....ja jakiś czas temu wystawiłam ryjek na słońce i mam jedną wielką plamę na czole i mam nadzieje że mi zejdzie po porodzie :-) Kochana moje jeśli się juz dzis nie odezwę to zostawiam wam cieplutkie uściski bo jutro rano stratujemy już nad morzee :D bede śledzić Gabrysię ❤️ Wrcam za tydzień 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperate, uszy do góry, ja też ciągle czekam, jeszcze troszkę cierpliwości mi zostało :) nie wiem na jak długo. Natalie, cieszę się że u Ciebie i synusia wporządku, muszę spróbować ten sposób na \"domową klimę\" - brzmi nieźle :) Ja zmykam, tak jak Bysia, jutro nad morze. Bye bye kopalniany, śląski dymie, hello czyste, pełne jodu powietrze!! jade na tydzien na mazury i na tydzień nad morze. ściskam i trzymajcie sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bawcie się dobrze....Bysiu uważaj na Was, Kamcia a Wy w trójeczkę wróćcie:D Natialie ciekawy sposób.....trzeba wypróbować :D powoli czuje atmosferę sobotniego wesela przyjaciół i od razu mi się nasze przypomina...to już 7 miesięcy :) no a potem urlopik i wypadzik nad morze:D a teraz mykma wymoczyc pupę do AquaParku :) miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysiu, baw sie dobrze, wypoczywaj, wdychaj jodek :-) Przyjemnego pobytu zycze! Kamcia, a Tobie nie za dobrze? ;-) I mazury, i morze... no super! A pewnie, jak szalec to szalec :-D Korzystaj ile wlezie! Rozszalaly sie dziewczyny – no prosze, Ivoon nastepna do nadmorskich wojazy :-D Tylko ciekawe kto nam tu na topiku bedzie pisal, co? :-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja na pewno zostanę :) fajnie, ze dzis piatek, caly weekend z mezusiem, mmmmmmmmmm :) Milego wypoczynku dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieczyny gorąco że szok mąż ma urlop wiec siedzi na budowie a ja u mamy. Tam troche chłodniej niż w bloku. Ja śpię z 2 jaśkami z czego jeden mam pod brzuchem a drugi z tyłu podpiera mi krzyż no i kołdra wzdłuż ciała do tego. skurczy mam troche wiecej ale to pewnie wynik tego że termin coraz bliżej. MAZ nakazał mi poczekac do końca 36 tyg. a super jakbym wytrzymała do 37. Ja też mam taki zamiar że przed 37 nie rodze. Za tydz. badanko i mam nadzieje że po ostatnich rewelacjach szyjka mi się nie skróciła. Mój mały teraz inaczej kopie tzn. bardziej wystawia różne części ciała niż torpeduje mamusię seria kopniaków ( chociaż to się też zdarza) bo ma pewnie mniej miejsca i dzięki temu troche lepiej śpie. W pon ma przyjechać siostra z czarnoskorym chłopakiem i moja mama cała w nerwach chodzi co to będzie. Aż sama jestem ciekawa :) Ja też wyglądam jak córka młynarza ale te plamy ciążowe to nie żarty. Trochę w maju na działce w leżaku poleżałam i już widze że koło skroni mam takie duże jakby 2 piegi tylko że wielkości 0,5 cm każdy. Ściskam :) ..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc Dziewczynki! Ula pierwsza o prosze:) Wlasnie wszystkie wyjada i kto bedzie klikal?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Protest:D To ja byłam pierwsza ;) Co do plam..to ja nad morzem przypadkiem opalilam twarz , raczki i ladnie to wyglada..na razie nie mam zadnych przebarwien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Dziewczyneczki:) jakie tłumy od rana :) sluchajcie opalenizna rzecz nabyta, nadrobicie sobie w przyszłym roku :) u nas wypadzik nad morze to zuepłny spontan, ale mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie i może w trójeczkę przyjedziemy:) narazie przygotowania do jutrzejszego weselicha....zaraz spaddam do fryzjera robic bylejaż bo mam takie odrosty, że szok, potem lecę do optyka po nowe okularki, potem pedicure trzeba zrobić, poprasowac ubranka na jutro...ech ile roboty hihihihi :D Kamciu baw się dobrze odpoczywaj pełną gębą :D a ja i tam będę zaglądała ana nasz topik, bo lapki jada z nami-innego wyjścia w przypadku mojego męża nie ma :) ściskam Was mocno z jeszcze słonecznego Śląska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniaj -protest uzasadniony:) Ivoon milej zabawy do samego rana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo zabawa dopiero jutro przecież :) kolorki na mojej głowie są bliżej niezidentyfikowane, ale ładnie wyglądają :D nawet szybciutko posprzątałam a teraz zabiorę się za moje paznokietki u nóg i pakowanie prezentu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze jutro ,ale nie wiem czy jutro znajdziesz czas zeby wpasc na kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że wpadnę.. między fryzjerem a resztą zabiegów upiększających :) właśnie się dowiedziałam, że panna młoda jest w 8 tygodniu ciąży (ślub planowany od 2 lat) i strasznie się cieszę :) teraz trzeba się postarać, żeby razem na spacerki z wózeczkami chodzić :) dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lejdis! Stawiam pare........................................................i uciekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też stawiam kropeczki ..................................... i uciekam na weselisko:) miłego dnia Dziewczyneczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) ja dzis mam ciezki dzien, od rana mdlosci..a okolo poludnia ledwo zdążyłam nad tron....1 raz w tej ciąży...co za koszmar :( Ivoon, baw sie dobrze :) Dla Reszty- udanego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja tez .................................... :D meza nie ma od czwartku- wyjechal na pare dni i szaleje z jego siostrami :) knajpki zakupki... teraz tez tylko lece sie ubrac i jedziemy na kolacje do restauracji...! pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się po powrocie z działeczki!!!!!!!!!!!!!!!! :) upały mnie wykończyły, ale z tego, co przeczytalam, Wy też ciężko znosicie 30 stopni w cieniu! :P Jagódka rusza się aż miło - wystawia stópki, kolanka i inne bliżej niezidentyfikowane części ciała :) już za dwa dni brykamy na USG, pomierzymy się, zważymy, a za kolejny tydzień idziemy do Pani Doktór i pewnie ustalimy już termin cesarki. Mieszkanie nadal nie jest moje, bo kredyt się robi - nie pytajcie nawet ILE MOZNA, bo ja juz sie nawet nie denerwuje.... a jak u Was z wagą? ja na chwilę stanęłam, a teraz nawet straciłam i to prawie 2 kg. Ale pewnie to wynik diety - nie mam ochoty na jedzenie, interesują mnie tylko owoce i woda... buziaczki dla wszystkich :* ja jutro brykam do pracy!!!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek! Ivoon, jak bylo ? Pobawilas sie porzadnie? Aniaj – biedactwo! 🤗 Jak sie czujesz? Mam nadzieje, ze juz lepiej!!! Tula_76 – ja to nawet o wadze nie mowie, hehe. Niby nie najgorzej, ale strach myslec, co bedzie potem :-D Wczoraj kupilam pare ciuchow ciazowych. W sklepie byly super, ale jak ubralam w domu, to sie poplakalam, hahaha :-D No jak w worku po ziemniakach. Nie wiem, w tych sklepach sa chyba lustra wyszczuplajace :-O Obiecalam sobie, ze wiecej zadnych ciuchow typowo ciazowych nie kupie! Bo zamiast sobie poprawic humor, to sie tylko zdolowalam – juz nie mowiac, ile kasy mi poszlo :-P Za to kupilam cala torbe ciuszkow dla mojego synusia :-D I tu sie milo zaskoczylam, bo myslalam, ze tylko dla dziewuszek sa fajne rzeczy, a dla chlopcow beeee. A te ciuszki sa po prostu sliczniusie – az juz bym chciala ubierac w nie moje malenstwo :-) Milego wieczorku zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! mezus zrobil mi niespodzianke i wrocil dzien wczesniej :) wczoraj przyszla moja kosmetyczka i pol dnia mnie upiekszala :) kocham tatuaze z henney :D tym razem mam od kostki po udo, na rekach i na plecach :) wow! wyglada super! no lece powoli obiadek szykowac :) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×