Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

hello Lasencje:) ale ten czas leci, już wielkie przygotowania do spotkania z maluszki jejciu no :) na dzisiaj wpadław wir porządków....ostatrnie dni urlopu to trzeba wykorzystać, poem jak się zacznie rok szkolny to już czasu zabardzo nie będzie bo znów papiery, papiery papiery :) Desperatka baw się cudownie Kochana i wracajcie w powiększonym składzie:) miłego dzionka dziewczyneczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim! Wstajemy kochane i sie meldujemy:) Moj maly tez glownie kopie dolem a glowe wciska mi pod zebro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję listę :D ale bez humorku dzisiaj a przyczyny nie znam ---> czytaj hormonki ;-) Jade kochane na budowe więc do wieczorka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moje skurcze ustały. To dopiero ironia losu. 2 m-ce leżenia a teraz cisza. Coś weszło mi w tyłek. Chyba znowu rwa kulszowa daje o sobie znać. No i bolą mnie kości stóp. Ja mam same jakieś dziwne objawy. Wszystko mam poprane i poprasowane ale im blizej porodu tym wydaje mi sie ze to jakas abstrakcja że będę miała dziecko. Zastanawiam sie czy porobić jakies zapasy do zamrazarki na czas po porodzie. Wczoraj tesciowa chciala mnie ożenić ze sloikami. Już wcześniej jak leżałam to cały czas kazała jechac na dzialke narwać ogórków żeby sobie ukisić. A wczoraj ze jezyny trzeba zerwac. A mam jeszcze z zeszłego roku dzemy i w cukrze. No a najlepiej to po nią przyjechac to przy okazji narwie sobie ogorków i pomidorów bo dawno nie była a nie chce jej sie jechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula, jak tesciowa taka wspanialomyslna, to niech zerwie i zrobi Ci sloiki :P ;) http://www.allegro.pl/item420672516_komplet_ciuszkow_bluzka_spioch_body_kaftanik_r_62.html fajny zestawik, choc z cena przesadzili :D Ja dzis pozwolilam sie wyspac mezowi i wzielam malego na okolo 2-godzinny spacer! bylo super! tylko lobuziak uciekal mi na zjezdzalnie a wyobrazcie sobie kulke w 7 m-cu ciazy ktora musiala mu dorownac! a teraz bol plecow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Dziewczyneczki :) ciuszki rzeczywiście fajniutkie, ale cena lekko za wysoka :) ja dzisiaj bylam pierwszy dzionek w pracy - rozdałam tylko rolę dzieciom na akademię z okazji rozpoczęcia roku - do poniedziałku mają czas się nauczyć i ruszamy z próbami :) niespodziewanie dzisiaj przyszła @ :) zatem pod koniec miesiąca zaczynamy działać :) no i 13 dc (czyli 2 września) wizyta u ginki, żeby obadać jajeczko :D zmykam leżeć i umierać :) miłego dnia dziewuszki i maluszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi :) My tez juz mamy zamowiona owieczke u jednej z cioć, która się pytała, co nam kupić ;) wiecie, że mam taki duży brzuszek, że ludzie się pytają, czy poród na dniach????? heloooooooł! :D 8 tygodni to nie jest na dniach! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale super ta owieczka :-) też chyba tką kupimy jeśli sie przeprowadzimy bo jak nie to brak miejsca na przytulaczki :-( Tula witaj w klubie rodzących na dniach cytuje\" ojjjj Pani to juz ma tak nisko ten brzuszek pewnie lada dzień rozwiązanie ????\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo to ty mnie jeszcze wyprzedzisz. Ja coś czuje że urodzę we wrześniu. Zresztą okaże się podczas poniedziałkowej wizyty u lekarza. Ja wczoraj pospacerowała i odwiedziła z mezem supermarket, w nocy rozbolał mnie brzuch i nawet skurcze miałam ale tylko 5 i mi przeszło. Z tymi brzuchami to jest b.m różnie ja też miałam od początku duży. KOleżanka męża jest w 35 tyg i on mówi że ma pół z tego co ja. Czasami nawet trzeba się przyglądać czy ona jest w ciąży. Owieczka super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo-to juz pewnie pod koniec sierpnia..czyli juz niedlugo zostaniesz mamą! :) to musi byc dreszczyk emocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Dziewczyneczki:) mnie tak bolał brzusio okropnie, że spać nie mogłam :( zabiorę się za mycie okien w ostani dzien urlopu :) co Wy wszystkie te cc macie? pozdrawiam cieplutko i lecę śniadanko zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek :) no ja to mam mieć cc ze względu na duży rozmiar Małej... a JLO to nie pamiętam dlaczego... ja natomiast stawiam, że to Ula urodzi pierwsza :) kurczę, a mi dzisiaj pępek tak wywaliło, że chyba mi pęknie normalnie... co robić??? byłam wczoraj w banku zrobiłam awanturę stulecia u kierownika całego tego oddziału... no i zobaczymy, co to da ;) miłego dnia OWIECZKI 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️kobietki Ja jak narazie mam rodzić naturalnie i leppiej żeby tak zostało :-) ivoon ja mam nadzieje że mnie po porodzie przestanie brzuch przy @ boleć. Jak urodziłąm Gabi to nie bolał mnie z pół roku potem znowu :-( Tula nie wolno ci sie denerwować......no ale w takiej sytuacji to zrozumiałe.....pisałam że to samo miałam rok temu wrrrrrrr. Ale żeby rate kredytowa zapłacić to szybciutko sie upominają 😠 Szefowo no właśnie a Ty jakie masz wskazania do CC bo też nie pamiętam :-) Powiem Wam że zaczyna mnie trochę panika ogarniać i czuje niepokój :-( im bliżej porodu tym krócej śpię w nocy :-( Zaczynam już wszytsko szykować bo nigdy nic nie wiadomo . Właśnie nastawiłam praleczkę z koszulami nocnymi a od przyszłego tygodnia zaczynam prać ubranka i powoli prasować :-) Moja mama naszczęśie zdeklarowała chęć pomocy i poprasuje mi trochę. Wózek odbieram w najbliższym tygodniu i odbieram komodę z przewijakiem. Jesli nie przeprowadze się do domu na zimę to tu gdzie mieszkam bede mieć wiklinowe łóżeczko , które powinno wystarczyć mi na 3 miesiące :-) Bardzo szybko będzie mi teraz czas płynął bo Gabi idzie już do szkoły .....jejku tylko 8 tygodni i znowu bede mamą :-):-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo moj maly to nie\'\' nietoperz\'\':) i tez mam wsazanie do cc.A ze moj lekarz idzie na urlop to musimy cos ustalic-zwlaszcza ze on chce odebrac porod a my chcemy zeby byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać śpiochy :D Melduje sie i jade na budowę :-) ciąg dalszy prac budowlanych :-) Miłego dzionka laseczki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Termin ustalony,ale trzeba do niego dotrwac a to moze byc trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie- JLo - na kiedy?:) Ja sie dzis wzielam za przeglad ubranek po Filipku..powiem Wam..ze jest tego taka masa :O:O:O Same zobaczycie np po roku zycia z maluszkiem..normalnie szok. Wstawilam wlasnie wielkie pranie ..w wolnej chwili (czyli w nocy) bede przebierac i prasowac :) Swoja drogą.. odpada mi tym razem wiele wiele rzeczy do kupienia, mam juz wózek,lozeczko,posciel, kojec, krzeselko do karmienia..mase kocykow..nie mowiac o zabawkach :D Na pewno musze dokupic nowy becik, bo stary brzydki juz jest no i nosidelko do auta :) bede polowac na allegro! ale sie dzis przejelam rolą :D No i od dwoch dni, moja Tesciowa robi mi niespodzianki, wczoraj dostalam pyszne knedle ze sliwkami, na dzis golabki..mniam..i juz 2 dni obiadki z glowy! Poza tym moj starszy synuś od paru dni jest w Warszawie :) a dla niego ostatnio poluje na podreczniki... Naprawde...na nude nie moge narzekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termin ustalony mam na 12.09,ale czy maly nie zechce wczesniej wyjsc to sie przekonamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm..troszke pozno to cięcie..wręcz po terminie..czy lekarz swiadomie podjął taką decyzje bo ma taki wolny termin w kalendarzyku...? nawet jak zaczniesz rodzic, to ciecie zdążą zrobic..ale ryzyko jest takie, ze lekarza nie bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee nie, no chyba ten nowy na 12ego to jest przed terminem wczesniej ustalonym, co JLO?? Z tego, co mowila moja ginka, to cesarke sie robie miedzy 38 a 40 tygodniem! Ja będe miec miedzy 13 a 17 pazdziernika, czyli w 39 tc. A Gabrys wczesniej to sie pewnie nie urodzi, nie martw sie! pierwsze dzieci w wiekszosci przypadkow nie spiesza sie na swiat :P I w ogole to Wam powiem, ze sie zaczynam zastanawiac nad tym, jak to zrobic, zeby jednak urodzic sn. Tylko że przy takich wymiarach dziecka, jak przewiduje lekarka, to mam niestety marne szanse... :( i martwie sie, ze niepotrzebnie dzieciaka bede na stres narazać... a najgorzej, jak sie zaklinuje i sie skonczy na kleszczach.... brrrr... to moze juz lepiej od razu isc pod noz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie późno. Ja mam termin na 04-09 a JLO miała zaraz po mnie chyba na 08-09 Chyba jednak ja będę pierwsza o ile mój mały nie zastrajkuje, ale coraz częściej mam skurcze więc myślę że moja szyjka już jest w takim stanie że pewnie za tydzień będzie po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula mój mały też duży, ale nie ma co się martwić na zapas. Jak zaczniesz rodzić to pewnie wszytsko jeszcze raz sprawdzą. A waga to nie wszystko i nie zawsze się sprawdza. KOleżanki które urodziły miały oszacowaną wagę z błędem od 0,5 do 1 kg Wczoraj czytałam na jakimś forum wypowiedzi dziewczyn które urodziły duże dzieci i 4200 to było minim a wszttskie urodziły sn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lejdis! Babeczki ja mam 2terminy i tak pierwszy wg.@8.09 a drugi wg.USG na 22.09 z tym ze moja ciaza zawsze od samego poczatku byla mlodsza o te 2tyg wiec termin cc jest ustalony na podstawie terminu z USG no i do tego dochodzi urlop lekarza.A wg.USG to bedzie wlasnie 39tc.wiec wszystko sie zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i powiem Wam ze jak bym sie uparla to moglbym miec cc juz we srode,ale lekarz powiedzial zeby maly pobyl lepiej dluzej w brzuszku bo wiemy od poczatku ze jest mlodszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×