Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Witajcie Laseczki i ja sie podpisuję na liście i dziekuje za pocieszenie .....dalej walcze z męże o swoje mijsce na ziemi i jest lepiej :D 👄 dla was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski :) Bysiu cieszę się, że u Ciebie coraz lepiej :) U mnie porządków część dalsza........mąż zaprzęgnięty do pracy :) Troszkę pawiki ustąpiły......zdarza się tylko jeden dziennie:D ale mdli mnie cały czas i ten metalicznt posmak w ustach :( Lecę obiadek pichcić :) miłego dnia Lejdiski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
ja tez sie melduje zyje choc ledwo dycham moja malutka nadal z tym zatkanym noskiem doprowadza mnie do lez jedzenie sprawia jej ogromna trudnosc.a pediatra kazala dzwonic dopiero po swietach masakra usciski dla kazdej z was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie kochane Dziewczynki :) Rzadko sie odzywam, ale wiadomo..jak cala reszta ;) dzieci i sprzatanie itp itd..Wczoraj bylismy badac stawy biodrowe...no i musze maluszka pieluszkowac...niby ok, ale jeszcze nie ok..nie wolno mi dziecka klasc na boczku, tylko brzuszek i plecki..no jeszcze tego nie przerabialam..ale mysle, bedzie ok :) musi byc! Poza tym wszystko super i juz zyjemy swietami ;) Buziaki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lejdis! Ja tez caly dzien sprzatam a maz siedzi z malym-jak zwykle gdy ma wolne.A teraz kiedy bedzie na urlopie to mam wiecej czasu dla siebie -zagwarantowane:D Przyszla mamo kladz mala tak aby glowka byla wyzej to powinno troche pomoc a i mozesz sprobowac jesli to jest katar smarowac nosek mascia majerankowa-dla Gabryska pomagala.Chlodne pomieszczenie(ok.21stopni) i wilgotne powietrze(wystarcza mokre reczniki na kaloryferach) wskazane sa tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
Jlo nosze wyzej,i kupilam masc teraz czekam na poprawe i znowu czekam na rzde moja niunia zrobila dzisiaj kupe pienista i dziwna taka mialy wasze niunie pieniste kupki czekam na odpowiedzi zalamana mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
i znowu czekam na wasze rady,mialo tak byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
kochane ale wy zajete:) moja mala chrapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maly nie mial takich kupek. Ale kladz ja spac z glowka wyzej tj.podloz pod nozki lozeczka (tam gdzie jest glowka)ksiazki lub zwin recznik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) ja nie mam doświadczenia w katarkach, kupkach ect. więc nie pomogę :( myślałam juz ze pawiki odeszły w siną dal, ale dzisiaj nastapił come back :( a poza tym wielkie porządki, przygotowania do świąt...jednym słowem świąteczne zamieszanie:D pozdrawiam wszystkie cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ja mam doła :( chyba zakończę karmienie piersią, bo się wykończę z tymi kupkami Małej... my mamy raz takie grudki, a raz wodę. Kolor żółty lub zielony. Lekarka stwierdziła ze to wirus, pewnie rota. Tak jest niestety już od tygodnia i co jest poprawa, to zaraz się pogorszy :( Już sama nie wiem, czy to moje mleko jej czasem nie szkodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc Dziewczynki! Tulka hmmmm u mnie lekarka stwierdzila na podstawie takich kupek wywiadu ze mna i skorze malego ze to alergia.Ale jak widac co lekarz to diagnoza.A i obserwacja zmian u dziecka tak malego powinna byc dluzsza bo uczulac moze wszystko nawet smoczek silikonowy itp. OK,lece sprzatac i ubierac choine dla Gabrysia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż ma wolne więc wybrałam się do pracy bo ostatnio nie było szefowej, wypisac wniosek urlopowy bo macierzyński do 01-01-2009. Wiecie coś dziewczyny na temat tego macierzyńskiego. Bo ja w sumie nigdzie się nie doczytałam że nam się należy 2 tyg. dłużej, ale koleżanka z pracy twierdzi ze słyszała że się należy. Znowu mamy wysypaną buźkę więc przechodzę na dietę bezmleczną i znów zobaczymy. Już mnie po woli wkurza ta alergia. Lekarka twierdzi ze na pewno to nie jest alergia. To od czego go wysypuje? I na pewno odwiedzimy jeszcze innego lekarza. Wojtek przespał całą drogę w samochodzie i cały pobyt w pracy. Potem jeszcze odwiedziłam koleżankę z biura obok z którą dojeżdżałam do pracy. Tez nawet oka nie otwarł. Potem do mamy po paczkę świąteczną ze słodyczami z pracy, dostałam też paczkę z Hippa. Potem do Rossmana po pieluchy i wykupić parę rzeczy, do marketu na zakupy, a potem do domu i pospał jeszcze godzinkę. Dziewczyny w pracy już odliczają dni do mojego powrotu, a ja dostałam propozycję pracy od koleżanki w innej firmie i mam dać znać po świętach czy się decyduję. I tu mi zabila klina Przyszła mamo - Ja tez nie pomogę z taką kupą. WOjtek robiła czasmi rzadką, a czasmi trochę zieloną ale nie pienistą. taka kupa oznacza chyba że dziecko ma biegunkę i jak trwa dłużej to trzeba do lekarza a jak jednorazowo to moim zdaniem niema się co przejmować. Nosek też mielismy zapchany prawie 2 miesiące. Źle popodobno odśluzowali w szpitalu i przez to sapka tak dlugo była. W dzień ok., ale w nocy koszmar. WOjtek spał z książkami pod materacem, karmilam go w nocy na siedząco bo na leżąco po karmieniu było gorzej, a jak nic nie pomagało to spał na zgiętych nogach u taty. Psikanie Sterimarem chyba niewiele pomagało. Ja nawet w nocy w ostateczności psikałam i wyciągałam fridą. BYły okresy że robiłam wszytsko częściej a był tez okres że sobie darowałam i szczerzę mówiąc nie duża była różnica. Lekarka powiedziała ze dzieci mają takie malutkie otworki w tych noskach, że byle co i im się zatyka. Położna natomiast stwierdziła ze jak sie za często psika i wyciąga to jest gorzej, kazała góra 3 razy na dzień, a lekarka conajmniej 4-5. Tula - moim zdaniem to tez szybciej alergia. Jakby załapał wirusa to miałby taka biegunkę że już byłby pewnie w szpitale, czego nie życzę. Ja jak zjadłam coś słodkiego albo coś tłustegop. kiełbaskę na gorąco, albo ostrego (sos słodko-kwaśny wlasnej roboty pycha) to Wojtek robił tez brzydką kupę. WOjtek dostał od babci kase na krzesełko do karmienia. http://www.allegro.pl/item508981512_krzeselko_do_karmienia_100_bukowe_nowe.html Mam nadzieję ze będzie fajne. Ceny w sklepach w porównaniu z Allegro są straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula z tego co wiem o urlopie macierzynskim to wydluza sie tym kobietom o 2tyg jesli ich obecny urlop bedzie trwal w nowym roku.Ja sie zalapuje na taki urlop dluzszy o 2tyg.potem jeszcze biore miesiac urlopu wypoczynkowego i siedze z malym do konca lutego. OK,lece choinke ubierac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejoł:) podam na twarz bo cały dzień latałam na miotle:D co prawda nie miałam już sił umyć i wypastować podłóg, ale jutro też jest dzień :D później postroję choinki i zabiorę się za świąteczne gotowanie:D Wczoraj mi pękły moje żelkowe okularki więc dzsiaj zaszalałam...naprawiłam te i za logiką mojego męża zamówiłam sobie nowe opraweczki na wszelki wypadek:D Tulcia i Ulcia głowy do góry:) będzie dobrze, bo musi byc dobrze:D Dla reszty mamusinek i bobasków gorące buziaki:) dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc Dziewczynki! Nie wiem jak jutro bede stala z czasem wiec juz dzis zycze wam wszystkim Wesolych ,zdrowych i spokojnych Swiat! _______________/\\______________ ____________< ♥♥♥ >____________ _____________¯¯\\/¯¯____________ _______________█________________ ______________XXX_______________ ______________XXX_______________ __________O__X(█)X__O___________ __________█_XXXXXXX_█___________ __________XXXXX(▒)XXXX__________ ______O__XXXXXXXXXXXXX__O_______ ______█_XX(▒)XXXXXXXXXX_█_______ ______XXXXXXXXXX(█)XXXXXXX_______ __O__XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX__O___ __█_XXX(█)XXXX(▒)XXXXXXXXXX_█___ __XXXXXXXXXXXXXXXXXXX(█)XXXXX___ __XX(▒)XXXXXX(█)XXXXXXXXX(▒)XX___ _____________XXXXX______________ _____________XXXXX______________ _____________XXXXX______________ _________XXXXXXXXXXXXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________________$$ ______________$$__$$ ____________$$______$$ __________$$____$$____$$ _________$$_____$$_____$$ ________$$____$$$$$$____$$ ________$$____$$$$$$____$$ ________$$___$$::(:$$___$$ _________$$__$$:)):$$__$$ __________$$___:II:___$$ ___________ $$$$$$$$$$ ___________ $$$$$$$$$$ ___________ $$$$$$$$$$ ___________ $$$$$$$$$$ ___________ $$$$$$$$$$ _________§§ $$$$$$$$$$ §§ §§§§§§§§§§§ $$$$$$$$$$ §§§§§§§§§§§ _§§§§§§§§§§ $$$$$$$$$$ §§§§§§§§§§ ___§§§§§§§§ $$$$$$$$$$ §§§§§§§§ _____§§§§§§ $$$$$$$$$$ §§§§§§ ___§§§§§§§§§§ $$$$$$ §§§§§§§§§ _§§§§§§§§§§§ §§§§§§ §§§§§§§§§§§ §§§§§§§§§§§§§ §§§§ §§§§§§§§§§§§§§ _________§§§§§§§§§§§§§§ ___________§§§§§§§§§§ _____________§§§§§§ _______________§§§ ________________§ Serdeczne życzonka uśmiechu i słonka. Śniegu białego po pas... Pierwszej gwiazdki - jasnej jak ta nad Betlejem. Pokoju życzliwego w opłatka łamaniu... Życzeń, co się spełniać będą, Ciepłej miłości, wiary i nadziei, co nie będą odstępować na krok przez cały nowy nadchodzący rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renifer Rudolf już grzeje kopyta, Mikołaj w pośpiechu prezenty chwyta, niech wszystkie smutki wnet pójdą w kąt - ja dziś Wam życzę Wesołych Świąt! :) __________________ Wszystkima mamusiom, tatusiom i ich dzieciaczkom Uciekamy do rodziców na WIgilię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez Wam Wszystkim zycze udanych Świąt oraz cieplej i rodzinnej atmosfery:) no i calej masy prezentow ;) moje dziecko zrobilo mi prezent, bo pieknie przespalo noc :):):) coz wiec potrzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
witam kochane,ja troche pozno ale zycze wam zdrowych spokojnych i rodzinnych Swiat. MOJ MAZ WLASNIE POJECHAL DO SZPITALA PONIEWAZ ZOSTAL UKARANY,przez mlotek:)ikawalek wlasnie tego mloteczka zostal mu w rece:(wszyscy mowia ze to za kare bo w swieta nie mozna pracowac maja racje. i on bidny taki teraz cierpi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Jak tam po swietach?Ja wracam do szarej codziennosci:( Gabrysiek przez ostatni tydzien przesypia juz cala noc ale chodzi spac dopiero ok.24 :)Raz zasnal o22 i do 7rano spal.No ale jak sie wam pochwale to pewnie dzis bedzie juz wstawanie w nocy:D OK,lece bo juz sie budzi z drzemki. Meldujcie sie kochane podsumowanie roku trzeba zrobic a tu cisza az strasssssssssssssssssssssssszyyyyyyy.............:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła mamusiu - współczuję mężowi. DOstać młotkiem w ręke.:( my też skończylismy świętowanie. Cały czas w rozjazdach. Jeszcze dzis mielismy zaproszenie do wujka męża ale spasowaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla mamusia
Swieta i po Swietach nikt juz o nich nie pamieta:( u nas swieta byly bez sniegu nawet przez momencik nie popadalo.:( wiktoria swieta i gosci oczywiscie przespala:)wikus jest bardzo spokojnym dzieckiem,problemow z nia nie mam w nocy wstaje o 1,5,i po 7 karmie ja z 15min i zasypia przy cycusiu wtedy ja czekam na kupke i przewijam ja na spiocha:) DZISIAJ WSTALA O 9EJ I URZEDOWALA DO 13EJ,ale spi do teraz wstala tylko na cycusia czy jak dziecko jest takie grzeczne to dobrze? jak placze zle, nie placze jeszcze gorzej jak spi dlugo zle jak nie spi to tez mam problem ciagle dopatruje sie problemu ogladam jek kupki i tez wydaja mi sie nieprawidlowe ja sie wykoncze :) ale kazdy nam mowi ze jest wszystko oki wyrosla juz z ciuszkow 56cm,dzisiaj ubralam ja w spioszki 62cm,i wyglada elegancko:) duza babeczka z niej jutro konczy 3tyg:) a kolezanka urodzila 3mc temu co fakt,ze przed terminem bo w 30tyg i jej mala wazyla 2kg,ale one sie nic a nic wielkoscia nie roznia,toz to szok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Kochaniątka:) i Wam witam cieplutko po świętach:) Dzisiaj nadrabiam i leniuchuję na całego, bo święta spędziliśmy w gościach:D U mnie bez zmian...mdłości, pawiki i tak w kółko:) leci nam 11 tc więc może niedługo minie:D w poniedziałek idziemy na USG i jak zwykle zaczynam się schizować..... pozdrawiam cieplutko wszystkie Dziewczyneczki i Maluszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WoW!!! Wow!!!!!!!!!!!!!! Ooooh yeah! Dzisiaj wielki dzień!!! :) SAMA KĄPAŁAM JAGODKĘ po raz pierwszy i po raz pierwszy NIE PŁAKAŁA!!!!!!!!!!!!! Jestem bardzo szczęśliwa, że mi się udało :D całusy dla wszystkich! ps. JLo tytuł naszego topiku za chwilę przejdzie do historii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lejdis! Tulka- tak ,ale tylko czesciowo bo ponownie mamy Nowy Rok i nowe mozliwosci:D Gratuluje kapieli-juz masz z gorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×