Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Gość nowa80
dziewczyny powiedzcie mi czy mozliwe jest to ze nie moge zajsc bo za czeto się kochamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się nad tym zastanawiać zaczynam bo podobno powinno się co dwa dni ale odkąd postanowiliśmy że będziemy mieć dziecko i mozemy się kochac kiedy chcemy to trudno się opanować, wcześniej musieliśmy w dni płodne zachowac wstrzemięźliwość:/ no i teraz sobie odbijamy tylko co z tego skoro nie ma dziecka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to samo. Przez 2 lata uważaliśmy. Tylko 2 dni po okresie 3 dni przed pozwalaliśmy sobie \"poszalec\" A teraz? Od 6 m-cy nie uważamy wogóle i co.. i nic! Gdybym wiedziała, że tak będzie to dawno już zaczęłabym próby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika the
to wy nie uzywałyscie antykoncepcji.pigułek,plastrów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j.rdescik
Witam Was Wyobraźcie sobie że 4 dni temu zrobiłam test i co......... dwie piękne kreseczki:)))))))))))))))))))) Z mężem staraliśmy się pare miesięcy i cały czas nic ....... a tu po przeczytaniu paru tematów daliśmy sobie na luz oczywiście były święta i sylwester zapomnieliśmy o całej tej presji n adziecko , [choć powiem szczerze że nigdy nie sprawdzałam temperatury, owulacja była ale nie partzymałam że akurat w tym dniu musimy się kochać] i........ jestem w ciązy bardzo się cieszę jeszcze nie zdążyłam pujść do lekarza ale jestem prze szczęśliwa Trzymam za was kciuki i spokojnie wszystko się uda tylko trzeba o tym non stop nie myśleć Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali84
gratujuje. my dopiero co zaczelismy. ciekawe kiedy beda te 2kreseczki u nas:). pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali84
gratuluje:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j.rdescik
kali84 trzymam kciuki za was i bez stresu :)))))) Bardzo się cieszymy i chciałabym aby nas było więcej zaciążonych :)))) w tym nowym roku 2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek1977
witam wszystkie Panie w podobnej sytuacji. My też rozpoczniemy starania, ale dopiero po 20 (cykl...) Życzę nam wszystkim powodzenia i szybkich 2 kreseczek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! A ja nadal czuje sie jak przed okresem (czyli pobolewanie brzucha i takie jakby mdlości)i raczej nie wytrzymam do weekendu bo wtedy planowalam zrobic kolejny test. -moze zrobie go jutro?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też bolał brzuch i nadal boli. Myślałam że okres dostane a przez śluz co chwile mi się wydawało że juz dostałam. Zauważalne objawy to biały śluz, bolące piersi ale nie miałam i nie mam mdłości. I test zrobiłam 11 dni po owulacji w 33 dniu cyklu i wyszedł negatywny, II test 2 dni później bardzo, bardzo słaba kreska a następny 17 dni po owulacji w 39 dniu cyklu i już wyszła ciemna ale dopiero po około minucie. Zmęczenie jest teraz starszne. Rano wstaję i czuje się jakbym spędziła juz z 10 godzin w pracy i wracam skonana. Musze też zjeść na czas bo inaczej zaczyna mi się robić słabo. I im bardziej jestem zmęczona tym bardziej pobolewa mnie brzuch. Nie wiem co lepsze: nudności czy zmęczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do piersi to sie nie moge przyczepic-nie bola,ale śluz mam białawy i czasem wydaje mi sie ,że dostałam kolejny @ (no ale wtedy to juz całkiem bym się pogubiła ze wszystkim :0 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapamietasz
JLo74 ja tez mam sluz bialawy. owulacja mi sie zaczyna, wiec moze to normalne,nie wiem. Szczerze nie znam sie na tym i sie tym nigdy nie interesowalam. Tak jest podczas owulacji? Nigdy nie zwracalam na to uwagi. Pisalas kiedys ze mamy okres w podobnym czasie,wiec owulacje pewnie tez. Moze to jej normalny objaw. Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka 19777
witam, chcialam do Was dołączyć, mam 28 lat, jestem po laparoskopii ponakluwali jajniki, sprawdzili droznosc jajowodow.ok, poł roku staran i nic, maż wyniki ok poza leukocytami 8 mln, i lepkoscia wzmozoną +++, dostal antybiotyk i bierze salfazit minely 2 miesiace i nic, dodam ze mam bardzo krotkie cykle 22 dni i wlasnie dzis mam 21 dzien i juz czuje ze mnie brzuch boli :( chyba na okres :( pozdrawiam i gratuluje zaciążonym w Nowym Roku, a pozostalym napewno sie uda w koncu 2008r to jest rok szczesliwy pozrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie drugi dzień po terminie @ temperatura 36,7 ale okresu nie ma, śluz biały ale piersi zero objawów, tylko troszkę mnie mdli patrząc na temperaturę to wynika że trzeba czekać na @ tylko denerwuje mnie to że @ się spóźnia czyli do następnych starań trzeba czekać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek1977
Amelko, na pewno będzie szczęśliwy!! Trzeba wierzyć!! Tylko nie śmiejcie się ze mnie ale byłam wczoraj u tarocistki i przepowiedziała mi ciążę w tym roku, w podróży zagranicznej a my włańnie wykupiliśmy wyjazd do Maroko na czerwiec!! tylko jak ja wytrzymam do czerwca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j.rdescik
Ula122 JA cię doskonale rozumiem bo sama tak mam rano wstać nie mogę a po powrocie z pracy ledwo coś zjem i już chce mi się spać. Podobno to jest prawidłowe bo teraz organizm potrzebuje snu i spokoju, a więc odpoczywajmy i relaksujmy się ile tylko możemy :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali84
hej dziewczyny. stram sie o tym wszystkim nie myslec,bo wiem ze moze to wywołac blokadę.:( mój mężczyzna jest pełen nadzieji ze sie za pierwszym razem udało:). ja wiem ze to nie takie proste. chyba bardziej on bedzie rozczarowany niz ja jesli okaze sie ze jeszcze nie. według obliczeń do 12 jeszcze sa szanse:). ehhh... pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie denerwuję się ze nie mogę zajść a nie moge zajść bo się denerwuję:/ paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Czesc! Do Zapamietasz-no tak @mamy w podobnym terminie ale mój ostatni był bardzo dziwny bo zaledwie dwudniowy i w trzy dni pozniej zaczal pobolewać mnie brzuch pojawil się tez bialy sluz -wiec juz nie wiem co mam myslec(może tak ma byc w tym cyklu?) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapamietasz
Ja miałam okres tak jak 4 dni jak zawsze,tylko ze mi sie spoznil i zaczelo mnie bolec na kilka dni wczesniej niz zwykle.Czyli tez przebiegal inaczej niz zawsze. A teraz lipa,mam dni plodne ale tak sie pozarlam z moim TZ ze nie ma szans aby je wykorzystac... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Gratuluję zaciążonym!!! :) Ja natomiast wybrałam najlepszy sposób na dobicie się - zrobiłam sobie sikany test przed terminem (tydzień przed...). Oczywiście wyszedł negatywny. Nie wiem, co ja sobie myślałam, jak wpadałam na ten genialny pomysł :o Moje objawy sa takie, że boli mnie brzuch w jajnikach, mam cięższe piersi (ale nie bolą...) i od czasu do czasu mam ewidentne odruchy wymiotne. Ale jak już kiedyś napisałam - moim zdaniem wyobraźnia potrafi zdziałać cuda :) Po kilku dniach totalnego ospania dostałam takiego powera, że góry bym mogła przenosić. Wszystkie dziewczyny piszą, że są spiące itd. Więc albo ja nie jestem w ciązy, albo mam zupełnie inne objawy niż większość :P no nic, trzeba czekać jeszcze tydzień.... buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zrobiłam test i .... czeka mnie ponowne testowanie bo nie mogę z niego odczytać jednoznacznej odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali84
Tula_76 a ja sie wcale nie dziwie.. u nas to dopiero poczatek strań, a mnie juz korci zeby zrobić test... chociaz wiem, ze teraz nic nie wykaze,bo za szybko... mój męzczyzna jest świecie przekonany ze jestem w ciazy...eh...nawet nie chce słuchac ze moze sie nie udac w tym miesiacu... test zrobie dopiero za 2tygodnie:(... Tula_76 trzymaj sie,wiem ze ten tydzien bedzie sie dłuzył:). pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a test z krwi ile kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali84
JLo74 i znowu niepewność... :( a test z krwi kosztuje 25zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do J.Lo74
a czemu nie mozesz odczytac wyniku??? interesuje mnie to, bo ja dwa dni temu robilam test po poludniu i hmmmmmmmmmmm tez bede powtarzac bo nie moge dobrze zinterpretowac wyniku.....to moj 38dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo bardzo blado rozowo sie zrobilo ... no i mie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×