Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Ivoon, bardzo bardzo mi przykro, inne słowa nie przychodzą mi do głowy :(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero wstałam... i pobiegłam do łazienki! myślałam, że to się już skonczyło!!! :( a tymczasem dawno tak nei rzygałam, przepraszam za dosadność, aż mi tchu brakowało... i to wszystko na pusty żołądek.... SYNKU, daj żyć matce swej, no! :D ❤️ Jak Wasze humorki? Ja nie chciałam już się odzywać w weekend, ale byłam w sobotę na zakupkach ciuchowych i jestem baaaardzo zadowolona!!! a wieczorem... byłam w kinie z kolegą z pracy!!! ;)jestem z siebie taka dumna, że się odważyłam! no i humor mi się poprawił, wiadomo :P Bysia, a jak Twoje mdlosci? IVOON - jesteś? skrobnij chociaż słóweczko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:) jak się domyślacie u mnie nie za ciekawie:( wypuścili mnie ze szpitala, bo krwawienie się kończy:( zabiegu nie robili, bo swierdzili, że na ingerencję chirurgiczną zawsze jest czas, a może macica się sama oczyści:( pani dr stwierdziła, że badani B HCG jasno pokaże co i jak, ale nie ma sensu go robić wcześniej niż za około 2 tygodnie:( mam L4, jadę dzisiaj do mojej pani dr, przepisali antybiotyki przeciwzapalne i kazali być dobrej myśli:( ale szczerze mówiąc to kondycja psychiczna nienajlepsza:( ciągle płaczę i śpię:( dobrze, że mąż jest ze mną w domu, bo bym sfiksowała:( usłyszałam, że co 7 ciąża ulega całkowitego naturalnemu poronieniu....mam tylko pytanie DLACZEGO MOJA BYŁA TĄ CO SIÓDMĄ??????????????????????????????? Dziękuję za słowa pocieszenia:) to wiele dla mnie znaczy:) ktoś mądry kiedyś powiedział, że co nas nie zabije to wzmocni, a czas leczy rany....więc za jakiś czas znów zaczniemy staranka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon, nie ma dobrych słów pocieszenia :( ale musisz byc silna!! nie ma co dusic w sobie prawdziwych emocji. Nie wiem czy to dobrze zabrzmi, ale jesli miałoby sie stac pozniej, to chyba bardziej by bolalo...ja jestem dobrej mysli co do Ciebie :) Co do poronien, to ostatnio zdarzają sie czesciej wokół mnie..dlatego ja choc jestem juz w 10tym tygodniu nie zapeszam i nawet najblizsi nie wiedza...az chyba zobacza :) Miłego dnia dziewczyny, buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVOON ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️.... bardzo Cie mocno przytulam do serducha... i nic nie mówię, bo po co, po prostu jestem z Tobą :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVOON trzymaj sie dzielnie Kochana - zobaczysz niedlugo zaswieci slonce po tej okropnej burzy.Jeszcze bedzie cudownie zobaczysz zaslugujesz na szczescie jak malo kto. I przeczytaj sobie stopke Kamki mowi bardzo wiele....................................bedzie dobrze❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon bedzie dobrze...napewno :-) Twoja lekarka zajmie się tobą i porobisz badanka i bedzie dobrze. aniaj ma rację to nie brzmi przyjemnie ale może lepiej teraz niż póxnie...tak jak u mnie tak u Ciebie natura podejeła decyzję ...widocznie tak miało być i teraz bedzie dobrze.❤️ Szefowo witam spowrotem na pokładzie po wypadzie weekendowym :D Tulcia hmm moje mdłości .....nie wygrają ze mną jestem silniejsza od nich . Ja ostatnio wisiałam za burtą w sobotę ale tylko odruch robaczkowy:D Dziś w miare ...teraz mnie brało ale kiszony mi pomógł i już dobrze. Nie daj sie ;-) Dla WAs wszystkich kochane gorące 👄 i ciesze sie że już jestem :D Dziś generalnie mam mało zorganizowany dzień jakoś nie radze sobie z ogarnięciem życia domowego. Zupkę dopiero wstawiam, miesko jeszcze nierozmrożone i tak jakoś czuje ze moje miejsce jest dzis w wyrku :-o Ale niestety obowiązki mi nie pozwalają....z tego leństwa zamówiłam nawet zakupy przez internet :-o J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam od lekarza jezdzilam po L4 (widzialam perzez pare chwil malenstwo i slyszalam serduszko ❤️- lekarz przylozyl mi sonde USG na moment. Ja juz zdecydowanie pozegnalam mdlosci bo jem juz normalnie i wszystko i przytylam w tydzien 3kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiazadla mnie ciagna i bola ze SZOK zwlaszcza w prawej nodze ciagnie od krocza do polowy uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ładny wynik 3 kg. Uważam że teraz najlepszy czas dla nas. Mdlości się konczą i szybko się o nich zapomina:) Moja dzidzia czasami kopie jak oszalała w srode do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj dziewczyny, u mnie bez zmian, jadę na testach owu i nic nie wykazuja...jasna kreska od 4 dni wiec nie wiem, czy to dobrze czy źle. zostały mi dwa tylko juz, coś w nie przestaje wierzyc.. Dziś moja naj koleżanka urodziła przez cesarskie cięcie, chłopczyk 2500kg...taki tyci kartofelek mały :) Była juz ponad tydzien po terminie i poszła dzis juz do szpitala, podłączyli ją od kroplówkę o 12, ale o 13.30 juz była po cesarce. więc dzien pełen wrażen.. buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dochodze do siebie. zjadlam rybke na obiadek loda po obiadku i ciagle bym cos jadla. w pracy beznadzieja naprawde okropna atmosfera a dzisiaj rozmowa z szefowa,stwierdzam ze ona jest psychiczna moja kolezanke doprowadzila do lez:( jeszcze popracuje do konca mies i przedstawiam zwol lekarskie,lekarz nie pozwala mi przcowac w takich nerwowych warunkach. a umowe dostane wlasnie 1maja. czuje sie gruba i fuuj. chcialabym wygladac kwitnaco w ciazy a wygladam spiaco i brzydko. tulcia ale z ciebie odwazna babeczka:)i bardzo kurde dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szefowo nic się nie stało :-) maminka uciekaj z tej swojej pracy jak najszybciej...faktycznie masz tam niezły meksyk :-o Zjadłam kolacyjke ...chyba już 3 i ide spać bo ten dzień to nie nalży do moich udanych :-( zero powera ivoon kochana napisz jak sie czujesz :-( nie milcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla maminka- oszczedzaj sie!!! 12 godzin zadna ciezarna nie moze pracowac, a jak juz masz jakas umowe to wiadomo, ze do konca ciazy automatycznie zostaje przedluzana. J-Lo- jak ja Ci zazdroszcze tego apetytu i braku mdlosci!!! mnie wykancza dodatkowo zgaga- o ktorej pojecia nie mialam w poprzedniej ciazy :( alez mi sie przytrafilo..i tak od samego rana do ciemnej nocy chodze jak cień...wieczorem nasila sie :( to smutne Nie wiecie czy rennie mozna brac w 1 trymestrze? :/ bo naprawde mi zle i zle bez przerwy Miłego wieczorku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! u mnie mial byc dzien relaxu, ale obudzilam sie o 5 jak moj wstawal do pracy i ni huk usnac nie moglam, wiec wstalam i wzielam sie za porzadki! dziewczyny-sukces! uprasowalam doslownie wszystko! nie mam ani 1 pogniecionego ciucha!-wow! i tak sobie sprzatalam i ukladalam do godz 11- wtedy przyszla moja kosmetyczka i zaczelo sie wyrywanie wloskow no i tatuazyk z henny :) a to wszystko bo....potop sie skonczyl wiec zaczynam dzialanko no i musze wygladac sexy :p tulcia- baw sie, a co! bysia&j-lo ciesze sie, ze apetycik wam wrocil! jedzcie kochane, zeby wasze dzieciaczki rosly :) ivoon- skarbuniu, pisz do nas! reszta kobitek- caluski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ponoc przedluzaja umowe do rozwiazania ale ja prace dopiero rozpoczelam i ponoc musze przepracowac ta umowe i poczekac na nowa od maja a wtedy nawet sie nie zastanawiam bo 12godz z dziecmi w tym ala przedszkolu,bo mam tez dziecko 8mies roczne 15roczne i dwuletnie:)to jest ponad sily ciagle przewijanie gadanie chodzenie bieganie po schodach uzeranie sie z innymi pracownikami,napewno mojej niuni nie pomaga:( a teraz przez 6godz jestem sama bo kolezanki na zwolnieniach i jutro wstaje o 4 30 bo mam znowu na 6 rano ale tylko 10godz.:) moja niunia ma dzisiaj 8tyg,duza nio nie:) pozdrawiam wszystkie panie kolorowych snow i udanego dniA jutrzejszego:) DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały dzień biegaliśmy po lekarzach...cyrk na kółkach:( jak wiecie w piątek zaczęło się krwawienie i zrobili mi USG:) pani dr widziała jak to stwierdziła malutkiego boroczka, ale moja ginekolożka jak pojechałam dzisiaj po L4 stwierdziła, że na tym zdjęciu z piątku nie ma pęcherzyka ciążowego!!!ja szok, ona szok - stwierdziła, że to może świadczyć o ciąży pozamacicznej lub o niekompetencji lekarza, ktróry to USG robił:( kazała natychmiast zrobić beta HCG więc pojechaliśmy do szpitala (tym razem do szpitala ŚAM, gdzie pracuje moja teściowa, która wszystko załatwiła) :) poziom Beta HCG wynosi 19,26 mIU/ml czyli wskazuje na 4 tydzień ciąży :( zrobili kolejne dzisiaj USG i stwierdzili, że macica się oczyszcza, ale jutro muszę się stawić ponownie w szpitalu (nie wyraziłam zgody na hospitalizację) więc może być tak, że mnie zostawią na obserwacji na kilka dni, a może każą codziennie przyjeżdżać-nie wiem:( w każdym razie są dwie opcje( beta HCG będzie spadać i wtedy będzie wiadomo, że było ewidentne poronienie, lub jeśli się będzie utrzymywać na tym poziomie czy wzrastać bo ciąża jest, ale nie w macicy:( wiadomo co to oznacza:(komplikacje, komplikacje, komplikacje... szczerze mówiąc mam posiusiane gacie i z dwojga złego wolę zdecydowanie tę pierwszą opcję:) psychicznie to powoli do mnie dociera, że mamą będę kiedyś tam...i macie rację mówiąc, że lepiej teraz niż później:) jak to powiedziała moja pani dr natura wiedziała co robi i widocznie coś było nie tak, skoro ogranizm ciążę odrzucił... wypompowana jestem z tych emocji, idę wziąć gorący prysznic, spakować rzeczy do szpitala i spać:)jeśli nie będę pisała przez kilka dni tzn że mnie obserwują:) a jeśli nie będą chcieli mnie podziwiać to jutro Wam napiszę co i jak:) dzięki za każde cieplutkie słowo:) jesteście kochane❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lejdis! IVOON jestes dzielna kobieta i napewno dasz rade wszystkim przeciwnosciom losu.Bedzie dobrze slonko ❤️ zobaczysz. Ja dzis jade na pobranie krwi-rutynowe badania.Wiec do pozniej dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVOON - wszystko będzie dobrze, zobaczysz! Widać tak właśnie miało być, bo jest na górze jakiś lepszy plan od naszych ziemskich - ja w to wierze!!! muszę się Wam nawet przyznać, że jak coś się dzieje z moim brzuszkiem, jak coś mnie boli, to zawsze sobie powtarzam: Pan Bóg dał, Pan Bóg zabierze, Ty nic się nie martw. I pomaga najlepiej na świecie!!! Wtedy się wyluzowuję i przestaje boleć :) U mnie sluchajcie znowu mdłości... a już myślałam, że mineły... no i powiem Wam szczerze, że jak na początku ciąży miałam wilczy apetyt i mimo rzyganka przytyłam 4 kg do konca 2-iego miesiąca, to teraz już się tak nie rzucam na jedzenie, no i waga od ponad 3 tygodni praktycznie stoi w miejscu.... Dzisiaj idziemy z synciem na kontrolne ważenie i mierzenie :) Ciekawe, ile urósł? :) Aaaa... i sąsiadka mnie wczoraj spotkała, i mówi: Kobieto! Ty wyglądasz kwitnąco! Ty to będziesz miała syneczka na 200%. :D nooooo miłego dnia, laseczki, specjalne ucałowania dla Ivoonecki - super extra strong :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon.... jaki mądry, konstruktywny mailik :) Super, że masz takie podejście...mądra Kobietko :) Bardzo Cię mocno całuję i ściskam...WIesz jak to jest...co nas nie zabije to nas wzmocni. Tula też pięknie napisała, że ktoś czuwa i ma dla nas plan...lepszy plan :) Trzymaj się Kochaniutka i proszę o świeże newsy co i jak...🌻❤️ Dzisiaj piękniusie słońce na mojej wsi...No i jakas jaskółka w kontaktach z moim M.... ale wiecie, ze jedna jaskółka wiosny nie czyni :P DeeDee Bysia, Desperate Tulciaiii Wszystkie Sliczne Laseczki..... ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄 ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki 🌼 ivoon kochana Tulcia ma racje i też wierze że to tam na górze o wszytskim decydują i co ma być to będzie ...a bedzie dobrze. Znajdą lekarze przyczynę i bedzie wiadomo jak postepować przy drugim. Tulcia ja wczoraj wieczorem wisiałąm z aburtą i z tym apetytem to faktycznie ja tez już tak sie nie napalam na wszytsko. Wczoraj troszke mnie brzszekpobolewał i wziełam sobie nospe i lepiej mi było. Chyb acoś sie tam w środku rozciąga, naciąga i podciąga. Tulcia ja tez obstawiam u Ciebie synusia tak jak i u Szefowej. Ja czuje że jednak będzie córeczka u mnie :D Dajcie dziewczyny znać jak badania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny 🌻 Moge sie przylaczyc??? Podczytuje sobie od niedawna Wasz topik i tak fajnie tu u Was. Widac, ze jestescie bardzo zzyte ze soba. Mam nadzieje, ze i dla mnie znajdzie sie tutaj troszke miejsca. Pozdrawiam serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! hej natalie! witam na statku :P napisz no nam jak dlugo trwaja staranka itd. zastepca szefowej czyli tulcia, wkleji tabelke, to sie dopiszesz :) dziewczyny- zdradzilam was i napisalam na topiku ziolowym, bo chcialam sie wywiedziec jakie tam dziewczyny ziolka pija- przyznaje sie bez bicia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Desperate :-) To moj pierwszy cykl staran. Wkleilam info w stopke, ale cos mi sie nie pokazuje :-( Pewnie ja taka zdolna jestem, ze cos nie tak zrobilam :-D Narazie czekam, czy przyjdzie okres, ale dluzy mi sie straszliwie. A do konca miesiaca daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Natalie! Witaj w naszych skromnych progach :) Oto tabeleczka, dopisuj się! IVOONecka, Miumiu - wstawiłam Wam iksiki Kochaniątka, jak będziecie gotowe, to zmienimy wedle Waszego życzenia, ok? buźki 👄 Staranki nick latka miasto il cykli desperate........23.................q8............................3 zapamietasz.....27................slaskie........................4 miumiumiu.......18+vat.........mazowieckie.................x emsy..............27................wielkopl......................x anna6889.........39................dolnosl.......................2 ivoon.............32................katowice.....................x fasolinki nick latka miasto ilcykli termin porodu ula122..........28................dolnosl........1....... .......04.09 jlo74............31................podlasie......2...... ........22.09 aga..............24................gdansk........3....... .......24.09 maryam.........24.................zea..........3........ ......03.10 deedee22.......26.................rzym.........2......... ....17.10 tula..............32.................wawa........2...... ........23.10 bysia.............30.................wawa........3....... .......25.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×