Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Witajcie kobitki !!! dziś mam lenia i leże w wyrku i oglądam sobie tv. Pojede tylko babci zakupy zawioze i gabi ze szkoły odbiore. Ja mam ochotkę na schabowego z ziemniaczkami i do tego sałatka grecka....i to bedzie mój dzisiejszy obiadek. Już sie chyba nie martwie tymi wodami...zobaczymy z 4 tygodnie a w pi atek porozmawiam ze swoim lekarzem. Mąż mi mówi ze jest ok i ze lekarz sam nie jest pewien a ja już nie śpie nie jem i sie denerwuje ..postawił mnie do pinou i już git. ivoon dobrze że sie juz zapisałaś 🌼 desperate ja ci wcale nie zazdroszcze tego słonka , nic a nic ;-) maryam co z Tobą ...?????????????????????? zapamiętasz a Ty chyba juz w Polsce jesteś i nie masz czasu dla nas :-( Dziewczynki wkleje jakieś zdjęcia tylko nie wiem kiedy ale postram sie jak najszybciej ..obiecuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Kochane... Pozdrawiam Was ciepło od :) Cały czas czytam sobie co porabiacie jak się czujecie. Bysia, Tulcia Wasze maleństwa..jak dzielnie rosną, aż miło poczytać :) Gratuluje 🌻 U mnie ...BZ.... Ale w sobote mam wesele kolegi z pokoju, zamierzam iść i się dobrze bawić. :) Całusy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Lasencje:) doczołgałam się z pracy..... zmokłam jak kura(miałam parasol) i zmarzłam strasznie (chyba zima znów nadchodzi) :( zaparzyłam szybko cieplutką herbatkę z soczkiem malinkowym i idę na chwilkę pod kołderkę się zagrzać:) Miumiumiu wreszczie zaczynasz trzeźwo myśleć :D całuski dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miumiumiu1
Dzieńdoberek Kochanieńkie :):):) Jak tam brzusie i ich mamusie się miewają? ❤️ A pozostale Staraczki? 👄 Nie widze smutasków...znaczy się, że wszystko oki :P Wczoraj przymierzyłam weselna kreacje, którą mialam w planie zalozyć i...maskara, ABSOLUTNIE nie mogę w tym iść! Boszzzzz :P Było to w fajnym różowym kolorze spodnie szerokie i gorset, ale...ja tego nigdy nie miałam jeszcze na sobie i okazłą się, że spodnie są o jakieś 5 cm conajmniej za długie, no i już nie dam rady oddac do krawcowej. Mam piekną szaro-srebrną spódnicę do ziemi :) i do tego czarny aksamitny topik...wyglądam ładnie, ale to czarne....qrde na slub nie lubię, tak myslałam, że może to tego topu dokupię sobie jakis łądny kwiat w jasnym kolorze... żeby ożywić :):) Ale mam dylematy...hehe, no niestety jak narzi tylko takie :( Mój M wczoraj napisał mi maila...no qrcze za sece chwyta..pięęęknie napisał, tak po prostu jak w powieści romantycznej, ale.... zero jakichkolwiek deklaracji na cokolwiek...no to siedzę cicho, bo co mam odpisać.... Oki ..pogoda fatalna, ale jak wychodziłam z domku na mojej wioseczce ptaki pięknie śpiewały :) Miło dzień zaczęłam czego i Wam kochane życzę.... Duzy buziak :) 🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki...wczoraj padłam jak dziecko. Mój mąż nocował z moja babcia wiec Gabi wskoczyła do mnie do wyrka i razem zasnełysmy po kolacji. Czuje sie w miarę , rano pare ruchów robaczkowych ale jeszcze śniadanka nie jadłam wiec luzikkk :D Jade na zakupki spożywcze bo muszę obiadek ugotować :D A co sie dzieje z reszta dziewczynek???? Ja sie już sie zameldowałam i usprawiedliwiłam ...szfowo dostene rozgrzeszenie ???:D Lece Gabi do szkoły zawieść...buziaczki kochane 🌼 Miumiu widze że humorek Ci sie poprawił i zaczynasz troszke inaczej myślecć...bardzo dobrze ,tak trzymaj kochana❤️ Mam nadzieje że wszytsko Ci się i tak ułozy z Twoim M. A co do stroju na wesele to idz i kup sobie coś nowego...tak na poprawienie humorku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kochane, melduję się :) pogoda do d..y, moje samopoczucie też raczej do d...y, myślałam, że do końca ciąży będę się super czuć (ja do tej pory), ale się skończyło :( Do poniedziałku było świetnie wszystko i nagle..znowu dostałam dużego plamienia i troszeczkę mnie zaczął boleć brzuch. Wystraszyłam się, ale miałam zaraz wizytę u mojego ginekologa . Na szczęście z dzidzią wszystko OK, łożysko się nie odkleja, a to plamienie prawdopodobnie wynikło z otarcia się tkanek wewnątrz. Normalnie dostałabym progesteron, ale w `14 tygodniu łożysko już samo wytwarza i nie trzeba. Dostałam inne leki, nie ma na szczęscie zagrożenia, ale mam leżeć i jak najmniej się ruszać ;) dostałam zwolnienie z pracy na 3 tygodnie, więc będę miała dla was kochaniutkie więcej czasu, bo ostatnio prawie wcale nie wchodziłam na net :( CHmurzyska za oknem, muszę sobie zrobić coś pysznego na śniadanie, wchodzę pod kocyk i leżę leżę leżę ;) Pozdrawiam Was 🌻 i jestem w pobliżu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeDee🖐️..kurcze to nie dobrze, że znowu dostalaś plamienia :-( Może sie za bardzo nachodziłaś i przemęczyłaś ??? Słuchaj czasem ma sie gdzieś ukrytego krwiaczka i on pęka i może to to???? Najważniejsze że z dzieckiem wszytsko ok i że sie łożysko nie odkleja ❤️ Zmartwiłas mnie ....uważaj na siebie beardzo ❤️ U nas też pogoda do bani...pada i zimno ok 7 stopni :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysiu, USG nie wykryło żadnego mięśniaka ani krwiaka, prawdopodobnie to już się stało i teraz wypływa ze mnie. :/ Ale powoli się poprawia, największy kryzys psychiczny mam już za sobą, najgorzej było we wtorek i rano w środę (ryczałam prawie non stop), ale już jest OK :) Muszę rzeczywiście uważać na siebie i dduuuuuużo odpoczywać! ;) CO akurat bardzo lubię :D Dzięki kochana za pocieszenie ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeDee biedaku, też bym się wystraszyła i napewno podłamała, grunt, że jest wszytsko dobrze i dzidzi nic nie jest. U mnie pogoda tez nie zaciekawa, chmurki przeplatają się ze słońcem. Ja dziś użyłam testu owulacyjneg pierwszy raz. Pisało, że przy nieregularn @ robić już 4-5 dni po @, mi wczoraj skończyła się @ i dziś 6 dzien wiec zrobiłam i jest słaba krecha więc powtórze jutro i pojutrze, jeśli będzie ciemnieć tzn cze owu tuż tuż...a mi się dopiero @ skończyłam, masakra jak to dziwnie porobiło mi się. Ide klecić obiadek, narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lejdis! Szefostwo dzis na samym koncu sie zwleklo na statek. DeeDee -dobrze ze wszystko jest OK- wiecej odpoczywaj Bysia wybaczam a niech tam:D Kamcia -powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny melduje sie i ja :) dzisiaj rano poszlam na badanie krwi, zeby zobaczyc jak jest z moimi hormonkami! uwampirzyli mnie niezle siniak mi sie zrobil w tym miejscu :P dedee- lez kochana i nie przemeczaj sie, niech teraz twoj ci troche pomoze :) miumiumiu- wow widze, ze humorek wrocil! tak trzymac :)popieram bysie- kup sobie cos nowego, to tez poprawi ci sie samopoczucie ;) mi ostatnio mama wyslala szalowa kiecke tylko kurde nie mam jej gdzie zalozyc, narazie zadnego wesela nie ma :( no ale kto wie moj ma jeszcze 2 siostry na wydaniu :P wczoraj potop nadszedl cala pare! leci jak z kranu! bleee & fuj! pobrudzilam posciel :( kamcia- no ja tez chyba w tym miesiacu kupie sobie te testy owulacyjne! nigdy ich wczesniej nie uzywalam! zaczelam lykac kwas foliowy, to moze tez cusik pomoze :O reszta dziewczynek- caluski 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja mam 10 testow owul i 3 ciazowych za duzo-nigdy sie nie przydaly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Kobietki:) właśnie wróciłam o księgowej i się załamałam:( posiadanie pracy i własnej firmy to jakiś koszmar :( mój mąż musi dopłacić do podatku masakryczne pieniądze:( Miumiumiu popierał dziewczyny - kup sobie coś wystrzałowego, a co tam :D DeeDee uważaj na siebie i dzidzię kochana :) nic tylko leż jasne?? Kamcia życzę Ci z całego serduszka powodzonka i szybciutkiego owocu - fasolinki:) Desperate Tobie oczywiście też Kochana:) Bysia, JLo,Aniaj, Tulka a jak Wy się czujecie?? idę na króciutką drzemkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Dziewczynki a myslicie że bym kiecki nie kupiła ???? Mielismy z M 4 auta pod domem, teraz mam jedno popsute...jeżdzę do pracki 3 autobusami w jedną stronę...no ale mieszkam na wsi...:( Wczoraj wywaliłam 2 tys na silnik, a w poniedzialek dopiero zaczną robić...o i to jest moja kreacja weselna :(((( Kwiatek chciałam sobie do przypięcia kupić :)...chociaz tyle, hihi... Ale przynajmniej mam dobry humor jestem niezalezna od niczego ani nikogo i już.... jakoś to będzie Kochane.... A zdjatka z wesela Wam na mailika wyslę, a co.... :):) żeby nie było, że jakaś poszłam źle przyodziana, co to to NIE! Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miumiu no tak to rozumiem .....są rzeczy ważne i ważniejsze ....kwiatek do kreacji to tez dobry pomysł i do tego fajna fryzurka i git.❤️ Tula co sie z Tobą dzieje ???? daj znać ❤️ Ivoon jak sie czujesz ????❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysiu czuję się wspaniale :) żadnych dolegliwości ciążwych w sumie...chyba ze dwa raz mi się niedobrze zrobiło :D więc oby tak dalej :D w ostanich dniach boli mnie głowa dość mocno, ale staram się to przesypiać, bo ma to związek z ciśnieniem :( idę wstawiać obiadek, bo męża zaraz wróci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_______$$______________ _____________$$_$_____________ _____$$$$$_______$____$$______ ___$$$$$$$$$_____$__$__$$_____ __$$$$$$$$$$$$___$_$__________ __$$$______$$$$__$_____$$$$$__ _$$$_________$$_$__$$$$$$$$$$_ _$$$_________$$__$$$$$$$$$$$$_ _$$$_________$$$$$$______$$$$_ __$$_________$$$_________$$$__ __$$________$$$__________$$$__ ___$$______$$$__________$$$___ ____$$$___$$$________$$$$$____ __$$$$$$_$__$$_$$$$$$$$_______ _$$$____$___$___$$____________ $$$$$_$$____$____$$___________ __$$$$$____$$$_$$$____________ ____________$$$$$_____________ ______________$$_____________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry śpioszki !!!!!!! Szykujemy sie z gGabi do szkoły :D...dziewczyny wreszcie zaczynam normalnie spać :D wczoraj znowu zasnełam przed 22 i jak rano wstaje czuje sie super :D Mam wrażenie że moje mdłości odchodzą sobie w siną dal ...rany żebym nie zapeszyła :-o i czuje sie coraz lepiej:D Wybiremy sie dziś na Mazury do teściów chociaż mi sie jakoś za bardzo nie chce ale obiecałam ze jak lekarz mnie po dzisiejszej wizycie puści to pojade :-) Szefowo piekny ten motylek ❤️ A tak wogołe to Ty bedziesz miała teraz USG na którym poznasz płeć swojego skarba....bo zbliżasz sie do 20 tygodnia:D ale masz super. Dziewczynki wstajemy i życiem sie cieszymy ❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Wszystkim! Bysia pierwsza prosz prosze:) Tulka co u Ciebie nic nie piszesz? A no sie zblizam do 20tygodnia❤️ a co bedzie zobaczymy,zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek Wszystkim...:) Bysia to superancko... mam nadzieję, że juz tak Ci będzie dobrze do rpzwiązani a❤️ Miłego dzionka 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziękuję Wam wszystkim za słowa otuchy ❤️ ❤️ ❤️ Tak mi się spodobało to leżenie, że korzystam i korzystam ;) tylko niestety musiałam wczoraj jeszcze iść do urzędu załatwić kilka ważnych spraw :O koszmarrrrr ogólnie, ale udało mi się wszystko załatwić ;) w końcu! Teraz jem (jemy z dzidzią) śniadanko, w tv leci ddtvn, zaczyna się w końcu robić ciepło, więc będę się werandować na balkonie ;) Przesyłam Wam kochaniutkie trochę włoskiej temperaturki (ok. 22 stopnie), ze słońcem troszkę gorzej, bo są jeszcze chmurzyska, ale ogólnie jest OK 🌻 Szefowo, Ty już 20 tydzień? Jejjjjjjjjj ale ci fajnie ;) a swoją drogą to ten czas zapiernicza jak szalony! Przecież niedawno był Nowy Rok ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej DeeDee ciesze sie że u Ciebie juz lepiej ❤️ ale już nie plamisz mam nadzieje ???? U nas z temperaturą troszke gorzej bo tylko koło 10 stopni i słoneczka tez brak. My już jemy drugie śniadanko...pierożki z kapustą i grzybkami mojej babci roboty :p Leż kochana koniecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeDee jeszcze nie 20tc, ale juz od poniedzialku zaczynamy 19tydzien razem❤️Faktycznie czas leci dosyc szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie weekendzik sie zaczal- lunch u tesciow jak zwykle w piatek :) takze posiedze dzisiaj ze szwagierkami :) deedee- kochana lez pierdzel urzedy! niech twoja dzidzia ma spokoj, a nie slucha uzerania sie z ludziami :p bysia- no brawo- mdlosci nie ma to teraz uwazaj na apetycik- pamietaj jedz nie za dwoch a dla dwojga :) j-lo- wow ciekawe co ci siedzi w brzuszku? czy corunia czy chlopczyk? hhmmm...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️ kochane jesteście 👄 👄 rzeczywiście, już mi lepiej, plamienie ustąpiło, mam nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej. A do urzędów niestety muszę chodzić i stawiać się osobiście :( ale na szczęście wszystko poszło szybko i sprawnie ! W następpnym tygodniu znowu badania krwi i moczu, a do tego test na przeciwciała (bo mam grupę krwi Rh-). Może nie jest to najprzyjemniejszy etap w ciąży ale jakoś niespecjalnie mi przeszkadza. Jak trzeba to trzeba!:) 🌻 co do zakładów o płeć naszych dzieciaczków... ja też obstawiam synka u szefowej! A może pozgadujemy u nas wszystkich?? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski Dziewczyneczki:) DeeDee cieszę się bardzo, że już wszystko ok u Ciebie i dzidzi:) Bysia jedź i wypoczywaj dziewczyno ile można:) Byłam dzisiaj na wycieczce z dzieciakami u kumpeli z pracy (można powiedzieć, że na wsi) było super a dzieci w ciężkim szoku, bo widziały lisy, sarenki i bażanty no i oczywiście znalazły wiosnę:) czuję się padnięta i wogóle nie mam apetytu :( zjadłam dzisiaj tylko bułkę z szyneczką i serkiem i jogurt:( a u szefowej też stawiam na syna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×