Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Oj dziewczynki dziewczynki zaklady przyjmuje do 30 kwietnia bo wtedy mam USG prenatalne to powinno byc wiadomo co to bedzie:) Ivoon kochana co u Ciebie sie dzieje? Bysiu odpoczywaj to takie wazne i dla Ciebie i dla dla malenstwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki kochane, weźcie ode mnie mdłości, zgage, sennosc i depresje - bo dłuzej nie wytrzymam!!!! Moja ostatnia ciąża byla o niebo \"lepsza\" :(:(:( od rana do nocy w ruchu, praca, kursy, loty samolotem a teraz jestem na skraju wyczerpania :) Ivoon, mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze, na pewno strasznie sie przestraszylas :( trzymam kciuki... Szefowo- ja obstawiam , ze to bedzie sliczne i zdrowe dziecko obojetnie jakiej plci ;) Buziaki mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam panie. mam do nadrobienia bo 3 dni bylam w szpitalu dopadla mnie jakas okropna przypadlosc zarazilam sie grypa rzoladkowa mialam wymioty i biegunke az sie prawie odwodnilam oslabiona bylam do tego stopnia ze bylam noszona do toalety na rekach. z dzidzia oki najgorsze ponoc byly te skurcze przy wymiotach,ale dostalam dobra opieke i jest juz dobrze dochodze do siebie, nadrobie zaleglosci w waszych sprawach gdy bede miala sile czytac narazie serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest z ivoon? ja chyba umieram ciagle wymioty juz nie mam sily jesc moj zoladek nic nie toleruje:( wszystko laduje w sedesie jestem okropnie glodna i okropnie slaba moja dzidzia ma dzisiaj 7tyg i 5 dni:) termin mam na 1 grudnia,a to sa ur mojego brata ja mam ur 4 grudnia:) zdalam egzamin na prawko za 1 razem :)dwie godz dalej bylam w szpitalu udanego dnia wam zycze papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyki:) wczoraj wróciłam ze szpitala zbyt póżno, więc już nadrabiam i Wam piszę co i jak:) dostałam plamienia więc zadzwoniłam do mojej pani dokrot wycząc jej do słuchawki i myśląc o najgorszym:( powiedziała mi, że mam się uspookoić vbo to mniej więcej czas spodziewanej miesiączki i to plamienie jest pewnie ze śluzówki macicy i że mam pojechać do najbliższego szpitala, tam mi od razu dają leki, bo ona jest na konferencji w Poznaniu i nie mozę podjechać do gabinetu (kochana pani dr) więc uruchomiłąm moje kontakty (mama mojego ucznia jest położną u nas w szpitalu) zadzwoniłam do niej i zapytałam kto ma dyżur i do kogo mam uderzać:) jak przyjechałam do pani dr już na mnie czekała, zrobiła badanie, USG (jutro nasza kropeczka zaczyna 5 tydzień) badająca mnie pani dorkor potwierdziłą to co powiedziała moja więc się w miarę uspokoiłam:) podali mi 3 zastrzyki domięśniowe (myślałam, że mi pupę rozwali), przepisała mi czysty kwas foliowy, nospę forte (doraśnie na wypadek gdyby mnie bolało), Duphaston i cyclonaminę obiecałam, że będę leżeć w domu, mąż potwierdził więc mnie wypuścili:0 według zaleceń - L4 , leżeć i wstawać tylko za potrzebą (nie wolno mi nic robić, masakra:( ) w poniedziałek muszę się udac do mojej opani dokrot po zwolnienie :( ale dla dzidzi wszystko:) podsumowując leci ze mnie jak normalny @ :( ale ja dziwna konstrukcja jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za troskę:) kochane jesteście:) Basiu wracaj szybko do zdrowia i uważaj n a siebie i dzidzię:) ania dasz sobię radę - w końcu doświadczona ciężarówka jesteś :D co się dzieje z Tulcią naszą kochaną?? Miumiumiu czekamy na wieści z weseliska:) wracaj do łózia póki mąż nie wrócił z zakupami:) będę w kontakcie łóżkowym:) miłego dnia mamuśki i staraczki nasze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVOON!!! Boniu, ale sie przestraszyłam! kochana, cieszę się, że sytuacja pod kontrolą i wierzę, że wszystko będzie dobrze :) rzeczywiście, każda ciąża inna - widać Twojej jest taki urok leż, odpoczywaj, skrobnij do nas tylko jakieś słówko od czasu do czasu, albo mężowi przedyktuj, co ma nam napisać :) z tym obstawianiem, które z nas będą miały córcie a które synciów, to trudna sprawa.... bo najlepiej to popatrzeć na kogoś i wtedy wiadomo z grubsza, a przynajmniej ja kiedyś tę umiejętność posiadałam :P a tak przez net....? ciężko. ale powiem Wam, że możemy się jeszcze nieźle zdziwić, szczególnie JLO, Bysia no i ja, i zamiast synciów zobaczymy po porodzie sliczne niunie ;) Moja Mamcia z Babcią mi to przepowiadają od początku, choć mówią, że ślicznie wyglądam w ciąży czyli jak na chłopczyka, ale może one nie są obiektywne od tej miłości ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVOON ja tez mialam taki 2dniowy okres myslalam ze to @i juz odpuscilam ciaze a jednak sie pomylilam i od poniedzialku zaczynamy 19tydzien❤️Ale dobrze ze jest OK to majwazniejsze-lez i odpoczywaj🌻 Tulcia masz racje ze do porodu to nigdy nic nie wiadomo czesto na usg widza dziewczynke a rodzi sie chlopak:)i odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane :))) Ivoon, tak czytałam wczorajsze zaległości po kolei...adrenalinka mi się podniosła....i zaraz był Twój uspakajający mailik... :) ufff No to dobrze ❤️... To teraz będziesz jak prawdziwa kobieta renesansu...będziesz leżała i pachniała hihi :):):) Tulcia...podobno tak jest, że jak się ładnie wygląda to chłopaczek, a jak ma być dziewczynka to ona mamusi zabiera urodę :P i tak sobie się wygląda. Ja rodziłam..wiecie za Króla Ćwieczka, to wtedy USG ..zapomnijcie :P i ja wygladałam naprawdę bardzo ładnie... i bez USG wiedziałam, czułam, że chłopczyk :) nawet jak urodziłam to pierwsza krzyknęłam...Mam synka :):):) a był cudeńko, taki od razu bobasek 4,5 kg :) Maminka :( na tą przypadłośc to chyba jedyny sposób..przeczekać, przetrwać, przeleżeć...samo przyszło, samo pójdzie. ja wiem, że stres bo fasolka itd... ale maleństwo tam w brzusiu jest dobrze chronione, Nie mart sie tylko kuruj ...🌻 DeeDee 👄 Bysiunia ❤️ Maska rzucona na twarz..manicure, pedicure wczoraj wykonane... nastarjam się do wesela hihi wszytsko zgodne z planem. Moj M mnie tylko emocjonalnie szantazuje i pisze, że on tez był zaproszony i dlaczego ja nie idę z nim (wesele jest moich przyjaciół z pracy), a przecież juz 3 tygodnie jak się wyprowadził ! I mówi, że jak idę na wesele nie z nim, to już koniec na amen i takie tam....No qrka i zrozumcie facetów..oni sa naprawdę z Marsa chyba...:( DeeDee 👄 Bysiunia ❤️ Anja 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo....dzięki Kochanie..taki mam plan właśnie :P I oczywiście zastosuję się do Twoich wytycznych :):) ❤️👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko będzie z nami dobrze Dziewczynki:) poprostu muszę trochę odpocząć i niestety posiedzieć na L4 :( oczywiście jestem z Wami w łoziu hihihihi:) Miumiumiu baw się cudownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivoon- zabko kochana lez i odpoczywaj! no czasami sie zdaza, ze okres przyjdzie w ciazy! ach my kobitki strasznie skomplikowane jestesmy ;) kto zbudowal kobiete? stolarz, hydraulik i architekt! stolarz schrzanil robote bo nogi sie ciagle rozkladaja, hydraulik, bo ciagle gdzies cieknie, no i architekt bo zbudowal szambo kolo placu zabaw :D miumiumiu baw sie dobrze- i nie zwracaj uwagi na zaczepki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperate...hahahahahaha nie znałam :) ale to fakt, a poza tym jest jeszcze wnętrze całe utkane z wrażliwości, uczuciowości, miłości, mądrości, ciekawości, wyrozumiałości, cierpliwości, życzliwości...... i jeszcze tak można bez końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivoon🌼bardzo mi przykro i mocno Ci wpółczuję.Trzymaj się dzielnie i miej wiarę,że kiedyś dla Ciebie nadejdzie ten cud❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivoon kochana trzymaj sie! ❤️ wiem co przechodzisz i wiem jak to bardzo boli ale nie trac nadziei! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVOOONNNN serce mi pęka ❤️ jest mi cholernie przykro...tak bardzo bardzo ...nie umiem Cie nawet pocieszyc bo na taki ból nie ma pocieszenia. Bardzo bym chciała Cie przytulic i powiedziec że bedzie dobrze bo wiem że będzie...Przytulam Cie wirtualnie i nie zostawiaj nas :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszę jeszcze tylko że to jest niesprawiedliwe i nie powinno sie przytrafiać osobom , które pragną być rodzicami :-( Jest mi bardzo smutno i kładę się spać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×