Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

JLo przeczytaj co napisałam Uli, i nie zadręczaj sie tym co się z Toba dzieje ....wiem łatwo powiedzieć. Mi łatwo bo wien jak sie czujecie...ale to mija i za kilka tygodni bedziecie się znowu cieszyć swoim stanen :-) To żadna depresja i tak masz sobie to powtarzać, po prostu chwilowy spadek formy :-) A ja mam dziś wolne od życia. Gabi u babci (właśnie ją zabrała) i nocuje u niej więc muszę to wykorzystać i pare fikołków zrobić z małżem. Cholera zapomniałam ze teść jest hmm a może by mu tak z agenturki jakąś laske podesłać żeby chłoak zobaczył co to jest pożądny sex (teściowa nigdy nie ma czasu, bo zalicza każą mszę w kościele). Kurde niech wie mój teśc jaką jestem dobrą synową :p a co tammm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYSIA wiem że to nie depresja lecz burza hormonow ale mi nic sie niechce przez moj stan i to mnie bardzo dziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie przez Twója stan nic Ci się nie chce i to normalne. Ja pamiętam że chciałam polatać sobie po sklepach, spotkac sie ze znajomymi a tu ani ręką ani nogą. Po I trymestrze już jet super i wtedy zzaczynać sie cieszyć . Kochana pilocik do tv, kołderka i odpoczywaj, śpij :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za slowa otuchy dziewczyny 👄 ;)slyszalam o ziolach, co pomagaja w zajsciu w ciaze i chyba sie na nie zdecyduje :) no troche pomocy potrzebuje przy mojej produkcji jaj :D 14lutego mam termin u mojej kochanej dr ginekolog! strasznie fajna i madra lekarka mi sie trafila- przerabialam z 10 az trafilam na nia :) ciekawe kiedy mi da ok na moje tabletki na owulacje ;) no ostatnim razem sie po nich udalo! tylko chciala, zebym poczekala, az wypoczne po operacji! wczoraj mialam dola, ale juz mi lepiej- moj kochany jak sie dowiedzial, ze dostalam @ zrobil smutna mine i przytulil mnie tak mooocno! :) skarb z niego wielki! zawsze mnie podtrzymuje na duchu! teraz sie smiejemy, ze trza przy zapalonym swietle, zeby plemniki nie zabladzily tym razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam- kiepsko- j-lo z ciebie silna baba jest! ;) mi lepiej, bo dzisiaj poszlam na zakupy i dokupilam 2 pary butow do moich 22par w szafie- moj sie zalamal ;) ale co mama zrobic mam fiola na punkcie kupowania butow :) kupilam sliczne pizamki i komplecik bluzka, spodnica w kolorze zloto-miodowym :) u nas juz zima zniknela- w dzien 16stopni i sloneczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ci dobrze. Ja wczesniej też uwielbialam zakupy a teraz wyjsc z domu mi sie nie chce-co do mnie niepodobne!Ale BYSIA mówi że to minie i pewnie ma racje-w co wierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przynajmniej nosisz je ?Ja czesto kupuje a wogle ich nie nosze!-tylko jedne katuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starsza szeregowa Bysia melduje sie na pokładzie.... JLo naprawde niedługo wróisz do starej formy :-) ja Ci to obiecuje :-) desperate tak sie własnie zastanawiałm nad Tobą i tak myślałam że złapałaś doła przez @, ale ciesz e sie że wróciłaś do formy i tak trzymać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYSIA -uwaga wersja bardzo lagodna(kobieca) TWARZYCZKO TY MOJA tak sie ciesze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TULA ,IVOON i inne laski gdzie schowałyście sięęęę?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapamietasz
Hej dziewczyny! Zadko pisze ale staram sie byc na biezaco. Gratuluje wszystkim zaciazonym! Ja niestety nie moge sie pochwalic. Dzisiaj rano dostalam okres. Juz wczoraj czulam ze dostane i ryczalam w poduszke... :-( Maz mnie pociesza,on jest spokojniejszy.Mowi ze jak sie bardzo cos chce to sie nie ma i zebym wyluzowala. Kiedy ja nie moge :-( Tak to to luz,jest w miare ale przed okresem to po prostu nerwy mnie biora i caly czas o tym mysle. Tak bardzo bym chciala dzidziusia :-( Mecze sie sama ze soba,mam koszmarne sny i jestem nie do zycia.Nic mi sie nie chce i wszyscy wkolo dzialaja mi na nerwy. Macie jakies sposoby zeby sie wyluzowac? Bo nie chce zeby bylo jeszcze gorzej...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapamietasz
desperate hausewife - ja tez mysle o ziolach. Musze poczytac na ten temat ten topik starankowo-ziolkowy.Kiedy masz zamiar zaczac brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo kochana widze że musze ja tu z Tobą terapie przeprowadzać to jakoś przetrwasz ten I trymestr i służe Bossie pomocą jak najabardzie. Własnie dziewczyny gdzie Wy si epodziewacie !!!!!!!!!!!!!!!! Zapamiętasz ile masz lat jeśli mogę zapytać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no planuje najpierw poczytac sa rozne mieszanki ziolowe, ale jak najszybciej :) wczoraj tez ryczalam, ze sie nie udalo ;) ja sobie samopoczucie zakupkami poprawilam :) no i w sumie jeszcze jest czas ,zeby dzidzie zmachac! tylko mnie to troche :( ze moge tylko co drugi miesiac bo to taaak dluuugo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAPAMIETASZ nie panikuj napewno ci sie uda!Ale nie myśl o tym tak obsesyjnie a wtedy zobaczysz efekty-trudne ale możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperate, kochana zostaw te ziólka w spokoju...jak byś starała sie zajśc od przynajmniej pół roku to wtedy można tam sobie te świ ństwa popijać a tak to idz lepiej na masaż albo do kosmetyczki mówie Ci...wiem bo mi tez trudno czasem zwłaszcza przed okresem wyluzować itd ale wiem po sobie że nasz psychika potrafi cuda a naszym ciałem robić...zacznij brać sobie wyciąg z wiesiołka , to lek który poprawia śluz....polecam ;-) Kurcze co do kupowania to ja jestem też maniaczką ale nie butów ale kosmetyków zwłaszcza perfummmm, uwielbiammmm. Ubrania też lubie kupwać ale mam juz zakaz bo wprowadziłam sie na pólkę męża i dopóki nie przeprowadzimy sie do naszego domu to nie wolno mi kupować nawet majtekkkkkkkkk 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapamietasz
Bysia wa-wa - pare dni temu mialam urodziny,wiec teraz to juz 27latek mi stuklo.Najwyzsza pora na dzidzi. Jlo74- Panikara ze mnie,wiem.To dopiero trzeci miesiac a ja juz takie nerwy. I wiem,wiem, WIEM ze musze sie wyluzowac ale cińżkoooo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo skarbie robisz wszytsko dobrze i zachowujesz sie tak jak powinna zachowywać sie kobieta w ciazy :-) jak byś o tych swoich dolegliwościach nie pisała to wtedy zaczeła bymsie zastanawaić czy z Toba ok. Taj naprawdę to robiłam zaqkłady która z was wspomni o tym jak sie czuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapamiętasz tak jak napisałam desperte...musisz sobie znaleźć coś w swoim życiu co odwróci uwagę od myśli o dziecku bo jeszcze chwile a wylądujesz w wariatkowie.....a tam juz dziecka napewno nie bedziesz miała szans na zajscie. Przepraszamże tak ostro ale wiem że czasem trzeba tupnąć i krzyknąc żeby dotarło. W poniedziałek idziesz soebie do kosmetyczki na masaz twarzy albo na coś podobnie relaksującego i meldujesz isię i piszesz jak było 😠 Jasneeeeee......? noo, normalnie prawie jak Gestapowiec;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bysiu- dzieki za rade, ale ja potrzebuje cos co pomoze mi z owulacja :) rok nie moglam zajsc i potem po tabletkach sie udalo, ale bez mikre szanse ;) dlatego wole ziolka sprobowac, zanim lykne tamte tabsy znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co babeczki, że mi jest łatwiej tzn przynajmniej mi sie tak wydaje bo po pierwsze mam juz Gabi a po drugie to brak czasu przez obowiązki domowe nie pozwala mi na myślenie i zastanawianie sie uda sie czy nie ,......juz dałam sobie spokój, a nasze fasolki jeszcze mi w tym pomogły, bo jak pisza o tym jak sie czują to sobie pzypominam i przezywam razem nimi to jeszcze raz. Kochane wyluzujmy...na wszytsko jest pora i czas ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desoerate kochana a co ty wtedy brałaś ? ja teraz tez biore bromergon na prolaktynę bo przez nia tez nie miałam owulacji :-( ale juz mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wzielam clomid! i po 2 miesiacach sie udalo, takie mialam jajeczkowanie, ze hej! az mnie tak zabolalo jak jajeczko wyskoczylo myslalam, ze z bolu zwariuje, az do mojej lekarki poszlam, a ta sie tylko smiala, ze nie do niej mam isc a do meza dzidzie robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×