Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Tak Bysiu zmieniam przychodnię - już nigdy tam nie pójdę. Właśnie koleżanka dała mi namiary na swojego lekarza - podobno niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeDee kochana ty lepiej nam tu nie pisz nic o wiośnie My dalej mieszkamy w Polsce;-) kathreen i bardzo dobrze im mniej stresu tym lepeij :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się na pokładzie:* ufffffffff.....ciężki weekend za mną:) dobrze że się milutko z powodu mężą zakończył-nastąpiła \"dynastria- pojednanie\" :D pierwszy dzień w pracy też był do zniesienia (tylko 4 lekcje miałam) co do sesji to prawie skończona- za 3 tygodnie tylko 2 egzaminy:D ja uwielbiam Calvin Kleina ESCAPE......... booooooooooskie:) teraz muszę się podzielić z Wami smutną wiadomością:( moja koleżanka ze studiów (27 lat dziewczyna) miała wypadek samochodowy :( jechała do pracy zawożąc dziec...starsze do przedszkola, młodsze do mamy...wpadła w poślizg...bilans wypadku...ona ma złamamy i poskręcany na śruby kregosłup i cudem będzie jak zacznie chodzić, młodszy synek (niecałe 2 lata) leży na intensywnej terapii w śpiączce, po kilku operacjach glowy, stan krytyczny, a 4,5 letnia córeczka zginęła na miejscu :( i ta sobie ciągle o tym myślę.......ryczę.....i dochodzę do wniosku może banalnego....ale moje prpblemu to nic w porównaniu z takimi tragediami :(tylko jak tu po takich doświadczeniach dalej żyć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Cześć Dziewuszki!!! 🌻 Brak kropeczek bo brak internetu ale nadrabiam ............................................................... ;) Jeśli chodzi o perfumy to mam prawie cała serie od Jennifer Lopez nawet limitowane :) Versace\'s Blonde ,Ralph Lauren Romance,Jessica McClintock,Dupont,YR Evidence a i egipska Viagrrra. ;) A moje samopoczucie jest kiepskie no i dziś mam ternin okresu i sie boje zeby go nie dostac znow na dwa dni a u mnie to możliwe-tak jak ostatnio bylo :o ehhhhhhhhhhh...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon-to przyjmij wyrazy współczucia. Tak mi przykro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Ale wy swintuszycie! Nie grzeczne wy :P Ivoon- przykro mi bardzo z powodu kolezanki! jak to trzeba uwazac jak sie jezdzi ja zawsze mojego gonie, zeby pasy zakladal! bo to jedna sekunda wystarczy do tragedii! kathr- ale te prywatne przychodnie pieniadze wyludzaja! przykro mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie padne z głodu nie dam rady jesc!!!Jem tylko oczyma-no prawie bo czy to normalne żeby jeśc kanapke20min gdy wcześniej w minute? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo, a co do okresu, to u mnie było podobnie ostatnim razem- 2 dni i koniec, ani widu ani słychu o okresie ani ciąży. Ja zawsze miałam nieregularne cykle, brałam przez ok. 5 lat tabletki i mi się trochę unormował ale ogólnie zawsze było jakieś takie zachwianie u mnie.... więc nawet dokładnie nie bardzo mogę sobie wyliczyć dni płodnych. Więc molestuje mojego męża- chociaż jemu to akurat odpowiada ;) działamy działamy, bo jak już pisałam wcześniej instynkt macierzyński u mnie wariuje.. :DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon.... tak strasznie mi się smutno zrobiło, jak to przeczytałam... jak kruche jest nasze życie... [ \' ] dla Malutkiej.... \"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą zostaną po nich buty i telefon głuchy tylko to co nieważne jak krowa się wlecze najważniejsze tak prędkie że nagle się staje potem cisza normalna więc całkiem nieznośna jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy kiedy myślimy o kimś zostając bez niego Nie bądź pewny że czas masz bo pewność niepewna zabiera nam wrażliwość tak jak każde szczęście przychodzi jednocześnie jak patos i humor jak dwie namiętności wciąż słabsze od jednej tak szybko stąd odchodzą jak drozd milkną w lipcu jak dźwięk trochę niezgrabny lub jak suchy ukłon żeby widzieć naprawdę zamykają oczy chociaż większym ryzykiem rodzić się niż umrzeć kochamy wciąż za mało i stale za późno Nie pisz o tym zbyt często lecz pisz raz na zawsze a będziesz jak delfin łagodny i mocny Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą i ci co nie odchodzą nie zawsze powrócą i nigdy nie wiadomo mówiąc o miłości czy pierwsza jest ostatnią czy ostatnia pierwszą\" ks. Jan Twardowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeDee-tylkoże ja jestem prawdopodobnie w ciazy 5tydzien wiec mialam i normalny okres w ciazy tyle ze 2dniowy :( a za tydzien mam wizyte u lekarza i kolejne usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boże to straszne co napisłąś ivoon, az mi dech w piersiach zaparło i opowiedziałam to swojemu mężowi....rany ja od jutra mam swój samochód i chyba nie wsiądę...:-o Boże jaka tam musi być tragedia ...życie jest takie niesparwiedliwe :-( JLo spokojnie, pisalam Ci że si ejeszce nie raz zdziwisz jesli chodzi o twój stan ciażowy, ja w ciąży skusiałm sie nawet na ślimaki z grilla a dziś nawet nie spojże więc...kanapkę możesz jeść godzine bo masz fasolke i to ona teraz Tobą rządzi :-) ivoon gratuluje postępu na uczelni i mało męczącego dnia w parcy. Nie ma nic gorszego jak powrót po weekendzie albo urlopie i odrazu nawał papierów itd. No i bardzo dobrze że sie pogodziałś z mężem :-) DeeDee czy ty nie wymagasz za dużo od swojego męża :p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może moge jesc i godzine ale to bledne kolo gdyż ciagle jestem bardzo głodna a to co jem podchodzi mi do gardła :( Ja tesknie za normalnym jedzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo, moja szwagierka też tak miała- w pierwszych tygodniach ciąży schudła chyba z 6 kilo ale po 3 miesiącu jej przeszło. Przykro mi, że się tak źle czujesz :( Bysia, mój mąż jakoś nie narzeka więc tym lepiej dla mnie! :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreście choć jedna się pojawila -już sobie myślalam ,że daje jeszcze dla was 5minut i zmykam z topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, JLo... może to głupie, ale kontempluję życie... zawiesiłam się trochę po tej informacji... bo ta dziewczyna miała wszystko (bo czego chcieć więcej) a chwilę później... same łzy... i czujesz, jak lecisz w dół... ech... * * * A z dobrych wiadomości... byłam dzisiaj u fryzjerki, i powiem Wam, że Misiek oczu ode mnie oderwać nie mógł :D mam teraz takie włosy do ramion i dzisiaj zostały one lekko zakręcone, co Moje Kochanie skwitowało zdaniem: Chcę, żebyś tak się uczesała na nasz ślub ❤️ Fajnie, że mu się podobam... :D JLo, kochanie, Ty w 5 tygodniu to już byłaś jakiś czas temu, he he :P co Ty beze mnie byś zrobiła :) znowu muszę Ci policzyć, który to tydzień, co? :D Bysia, jak Ci dzień minął??? :D DeeDee - męcz męża!!! męcz i dręcz :D Desparate - czeeeeść :D jak już wiesz, my z Bysią owulacyjne aktualnie jesteśmy, to nam tylko jedno w głowie :P ZAPRASZAMY SERDECZNIE - przyłącz się do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeDee -przestań 3 miesiace gez jedzenia(normalnego)??????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo - dasz radę! Zresztą jesteś tu Bosską, a szef - wiadomo - musi świecić przykładem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm no praktycznie od rana do południa była w łązience, potem jeszcze wieczorem. ALe nie chciałam Cię przestraszyć- co kobietka to inna ciąża. U Ciebie na pewno tak nie będzie!! :D:D:D:D JLo, główka do góry 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babeczki przepraszm za lietrówki ;-) Kurcze mam dzis jaiś dziwny dzień, jestem tak strasznie zmęczona i śpiąca a podobno jest wysokie cisnienie. Nie mam dziś na nic siły nawet UWAGAAAAA na sex :-o chyba będę chora :-( Jeszcze dziś tak mnie wnerwili mój teść i mąż i tak na nich krzyknełam że teśc siedzi cicho do tej pory :-( Wiozłam ich do domu i jak wjeżdzam do garażu to najpierw jade taką wąską uliczką i stały samochody i jeden ruszał i chciałm poczekać zeby pojechał a oni obaj krzycza no jedzżżżżż....... ale warknełam na nich ze to ja prowadzę wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr cholera może przesadziłam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TuLA -5tc wyszedł wedłóg usg a twoje wyliczenia sa pewnie aktualne tzn dzis jest 5t4d ❤️ za tydzien pewnie potwierdze wiadomosc i może czeka mnie tabelka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo, nie mogę się doczekać już na ten moment!!! :D Trzymam kciuki 🌻 Bysia - ja Ci powiem, że jak dla mnie to dobrze zrobiłaś! :D Trzeba czasami to towarzystwo ustawić do pionu, a co! Kto kurde prowadzi?! oni czy Ty? :P a ta \"choroba\"... :) może to coś innego..? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to teraz wszystko jasne !!!!!!!!!!! Dziewczyny słuchajcie BYSIA bedzie sie dzis pocila w łóżku z panem ANGINA!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula własnie gdzie nasz tabeleczka , wklejaj kchana bo juz apomniałam co i jak ...:-o P.s włansie zadzwoniła do męż brat cioteczny spytac sie czy moga przyjechac do nas na weekend....chyba jednak trafie do wariatkowa dzisiaj....kiedy ja odpoczne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia- ja też nie znoszę, jak prowadzę samochód, a ktoś obok siedzi i doradza... ale ja nigdy sie nie słucham. Jeśli uważam, że mam się zatrzymać, to chociażby mi wchodzili na głowię to i tak się zatrzymam- to Ty masz "w rękach" swoje życie i pasażerów. Wystarczy moment......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×