Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

bysia ale wtbrnelas z tej dody :D niezle, ciekawe kiedy moj maluch bedziemiec takie pomysly, naraxie jest na etapie sprawdzenia mojej i meza cierpliwosci. ja jestem twarda ale mlody mojego meza tak sobie owinał wokól palca ze ten nawet zmywa garnki z nim na rekach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na etapie robienia obiadku i tylko na chwilkę wpadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helllooo my sweet girls !!!! ooo ranyyy ale dzis się zmęczyłam :-( dopiero o 17 wróciłam do domu. Cały dzień poza domem i jeszcze ten bal u Gabi > Ale moje dziewczynki fryzjerki tak super ja uczesały, że normalnie byłam w szoku i jeszcze jej pałeczki do jedzenia wlożyły w koka, mówie wam super. Jak będe miał zdjęcia z balu to wam wyśle na maile :-) A tak poza tym spotkałam się z koleżanką która namawiałam żeby też zaszła w ciąże bo mówie że w kuoie zawsze raźniej hhhii no i ona zaszła za pierwszym razem a ja .............:-o kali i jak dostałaś @? ivoon jak pisanie pracy, pewnie nie odpiszesz bo się nie odkopiesz z pod tych książek :-) desperate, zacieram mocno rączki żebyś nie dostała @ ;-) oliwka. no niestety może i kierunnek fajny ale niestety....... Ojjj dzieci potrafia zaskakiwać a pyskoooowaććććććć....biedna moja mama była ze mną ;-( oliwka za Ciebie również trzymam kciuki żebyś nie dostałą @ Tula śliczna jest ta piosenka, słyszłam ja dzisaj w radiu :-) i bardzo mi się podoba. A jak Tulinko Twoje przmyslenia co do przesunięcia decyzji o dziecku ? Ja dzsiaj myślałam o Tobie i o tych Twoich obawach i pwiem ći szczerze że ja bym jednak odłożyła te staranka i nie ze względów wypada czy nie wypada iśc z brzuchem do ołtarza i co powie rodzina tylko ze względów zdrowotnych. Nie daj Panie Boże, twu twu zajdziesz i okaże sie że ciąża jest zagrożona i że musisz leżeć i nie możęsz się przemęczać i naprawdę te pierwsze trzy miesiące często są bardzo ciężkie ale nie zawsze. Może być Ci po prostu ciężko i tyle .....Kochana ty masz zapamiętać swój slub i wesele jakbyś była w bajce.....no juz nie truję :-) ? JLo gdzie są kropeczki....😠 ? Ula, Emsy co z Wami, obstawiacie kibelki :-p?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali84
Bysia @ nie ma i sama nie wiem co myślec. zobaczymy. tak sobie wymyśliłam ze poczekam do poniedziałku i jak nie dostane to zrobie test ale juz ten z krwi. Gabi musiała swietnie wyglądac, jak prawdziwa Chinka:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izybell
witam.... 3 testy i wynik,ze jestem w ciazy. planowalismy na 2008 i sie udalo pod sam koniec 2007 :) wizyta u lekarza pewnie za pare tygodniu i teraz zaczyna sie czytanie i doksztalcanie moze ktos wie czy mozna stosowac amol w ciazy??? mysle raczej,ze tylko zewnetrznie,ale moze ktos ma na ten temat wiecej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ........................................................................................................................ kropeczki dla was. Niestety samopoczucie marne i zastanawiam się czy tylko ja mam te mdłości. Żadna koleżanka nie miała. A ja do 12 jestem co 20 min w ubikacji potem ok 14 znów się zaczyna i tak do wieczora, czasem nawet w nocy mnie mdli. jedyny plus to to że nie wymiotuję ale mam odruchy wymiotne i strasznie mnie męczy a do łazienki latam bo mi się wydaje że już zwymiotuje. Pizze bym jadla na śniadanie obiad i kolacje i to taką z kurczakiem pieczarkami i kukurydzą pychotka:) a jak postępy u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izybell Ja byłam u lekarza i Pani doktor powiedziala że przez pierwsze trzy miesiące nie stosować nic. Nawet apapu nie łykać. Jeśli boli nas głowa to przeleżeć, odpoczywać a 1 apap to ostateczność. A przez 8 tygodni to na mur beton się starać nic nie brać A co do amolu to trudno powiedziec. Kremów na trądzik stosować nie można, więc i z amolem może być róznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuuuuuufffffffffffffffffff............odkopałam siem :P mózg mi siem lansuje :(szare komórki na wymarciu...a jeszcze obrażony męża w domu.....zwariować można :D ale co tam...jak chce to niech się focha...przynajmniej mu kolacji robić nie muszę :D Bysia gratuluję udanego balu :) tzn Gabi gratuluję:) chłopaka jakiegoś wyrwała?? hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kali podgrzewasz nam tu atmosferke, oby juz sie pokazał @ przez kolejny rok ;-)Nie rób testu z krwi, bez sensu... jeśli bedziesz w ciąży to zwykły test ci pokaże. Te testy beta HCG robi sie w takich sytuacjach zazwyczaj jeśli kobieta która podejżewaa ze jest w ciąży jest chora i ma zacząć brać jakieś leki które mogłyby uszkodzic płód lub bierze jakieś leki. Ojj tak napraawdę fajnie zresztą umalowałam ja trochę i wyglądała tak poważnie jak nie moja Gabi :-( rany ona juz taka duza :-( izybell- ja stosowałam amol w pierwszym trymestrze. To jest lek ziołowy na bazie alkoholu i zewnetzrnie może4sz go stosować. Na gardło możesz brać tantum verde bo też jest ziołowy a na kszel piłam syrop z wyciągu z babki lancetowatej i nazywa się Plantaginis ewentualnie syrop cebulowy herbapolu Alcep. Co do Apapu .. głownym składnikiem jest paracetamol i to jest jedyny lek przeciwbólowy, który można stosować w osteczności w ciązy. Ja strałam sie wytrzymywać ja mnie bolała głowa ale w ostateczności napewno dziecku nic sie nie stanie :-) alee zawsze pytaj lekarza :-) Ula, kochana dobrze że tylko młdłości to raczej szybko ci przejdzie i nie będziesz wymiotować......znam to kochana, jestem z Tobą....trzymaj sie mocno..... wielkiego ucha ;-) ivoon, nareszcie idz na spacer sie przewietrzyć, i nie dąsaj sie na męża bo PRZYPOMINAM ma cenny materiał genetyczny więc.....no właśnie :-) Hmm jakby tu powiedziec moja Gabi jest od 4 lat wierna jednemu ;-) a mianowicie synowi mojej koleżanki. jest starszy o chyba 5 lat i jeste najlepszym uczniem w szkole ;-p i oby takiego sobie wybrała a nie jekiegoś grzmota.... 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia.... ma dziewczyna cela....wysoko mierzy hihihi...tylko Ty się matka do związku córci nie wtrącaj :P przewietrzyć to ja mogę ewentualnie mieszkanie :P a co do dąsów to nie ja się na Niego dasam tylko on na mnie Kochana :D a materiał genetyczny w tej chwili mi już niepotrzebny po najważniejsze sni się skończyły...teraz tylko niewiadoma i czekanko :D idę zabić stresa i jeść lody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ratunku, mój teść mnie wkończy. Dziś znowu obudził mnie o 6 rano bo nie umie sobie herbaty zrobić, ranyyyyyy ale mnie to.............normalnie na maxa. I na dodatek obudził nas wszystkich bo czas ucieka a trzeba pracować i poszedł do kibla i godz nie wychodził 😡 Dobra ja juz wstałam to robie kawe :-) ivoon znając siebie i swjój charakter to pewnie będe się wtrącać :-( ivoon ty łakomczuchu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!! Wczoroj wzielam 2 dni urlopu szkolnego i cały dzień przespałam.Dziś też mnie kładzie ale musze w końcu przepisać ta prace :p Mnie też mdli caly dzien podobnie jak ULE w objeecia jeszcze nie chodziłam ,ale kto wie? :o Moi teście to inny kontynent także nagła wizyta mi nie grozi-choć wczoraj dzwoniła i mówiła coś o przyjeżdzie :o Ide do kuchni i może coś wcisne w siebie -ostatnio niejadek sie zrobiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie ok:) Wreszcie ferieeee!!! ( pracuję w szkole ). Odnośnie apapu, to jest on bezpieczny, wiadomo, żeby nie brać jak nie potrzeba, ale np. ja jak byłam przeziębiona to miałam przepisany panadol, bo nie mogłam dopuścić do podniesienia się temperatury, która jest niebezpieczna dla dziecka. Pozdrawiam! Na mdłości podobno kiwi jest dobre i orzechy. Ja odpukać na razie super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć JLo, troszkę sobie odpoczniesz :-) biedna jestes z ta pracą :-( Kurcze tak sobie właśnie wygrzebałam swoja książęczkę ciążową i ja w I trymestrze schudłam 4 kg, ale potem nadrobiłam sowicie :-( Jak u Was pogoda dziewczynki ? u mnie słoneczko i troszke chmurek ale tak to ok :-) Tula a u Ciebie to napewno śnieg sypie i nie możesz się wydostać spod zwał śniegu ;-) odezwij sie , smutno tu bezz Ciebie....zresztą gdzie wy wszytskie jeśteście kali, desperate,kathreen, kawusia, ula---> pilnuje wielkiego ucha, emsy podobnie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda u mnie tak jak i ja czyli wiecej szarości niż słońca -no ale idzie do lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TULA-jak już się wybrzebiesz z pod zwałów śniegu to chce widzieć raport na biurku ;) Dyscyplina musi być-a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :) no kochane, Wy to piszecie i piszecie :D u mnie snieg nie pada, wręcz przeciwnie - słonko śliczne mi w okna zagląda i przypomnia, że już wiosna za pasem!!!! oh yes! :D BYSIA, super opowieści o Twojej Gabi - fajnie, że masz córcię, niedługo dorośnie i będziesz miała w niej najlepsza przyjaciolke! Teścia współczuje, widać, że absorbujacy jest Tatuś :P JLo, dobrze, że sie odezwałas, kochana! buziaczki Ci przesyłam! :* Co do bejbika, to chyba jednak będzie, jak będzie. Powiem Wam z ręką na sercu: gdybym miala 22 lata, to bym czekała do ślubu spokojnie, bo wiadomo - kiepsko się stoi przed ołtarzem, gdy w głowie jedna myśl; gdzie jest najbliższa łazienka :P he he ale że mam 32 lata i to będzie dopiero nasz pierwszy dzidziuś, a chcemy mieć min parkę, to wiecie.... czas leci, tik tak tik tak :D no i stad te moje dylematy i wahania.... a teraz przyjemny temat - zastanawiam się ostatnio, jak będzie wyglądało nasze dzidzi :) mam bratanicę, ma niecały roczek, i mogłabym mieć dokładnie taką samą :D inna sprawa, że jest na maksa do mnie podobna :D Ja mam kasztanowe włosy i zielono-piwne oczy, a Misiek włosy średni blond i szare duże oczy.... co wyjdzie z takiego połącznia, co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula zacznijmy od początku, albo będzie kuciapka albo siurasek....:p jak patrze na Gabi to jest kompletnie podobna do mojego małża, zreszta zawyczaj córeczki do Tatusiów są podobne a chłopcy do mamuś. Gabi nawet ma budowę ciała podobna do mojego męża matki. więcccc o Ojjjjj Tulaaaaaaaa będzie najpiękniejsze dziecko na Świecie, bo Twoje i nie ważne jak będzie wyglądać byle było zdrowe jak rydz :-) Cholera z tym teściem nie dość że mnie budzi to jeszcze mi światło zapala w pokoju o tej cholernej 6 rano dgsdgdgfdgvdveurtf3yfdbjhscdjgfvdgfvluertgfljhvjhluvertaqy;foer7uftdhggdfdshkgfl ;-) a najlepsze jest to,że ja nie wiem kiedy on wyjeżdża 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TULA -Bysia ma racje najważniesze aby było zdrowe reszte mozna naprawic ogladajac TVN STYLE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaahahahahaahahhahhahahahaha JLo ale mnie rozbawiłaś tym testem o ranyyyy normalnie nie moge aaaaaaaaaahahahhaahh i jak ja mam się z Wami nie kolegować :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali84
zgłaszam się:) J.LO trzymaj sie bidulko:(... a moze teścowa coś wyczuła:) dlatego chce przyjechać. Emsy zazdroszcze ferii, a ja mam wolne trzy dni w nastepnym tygodniu wiec mam dłuuuugi weekend:). wkońcu sie wyśpie, fakt ze jade do teściów wiec jako takiego spokoju nie bede miała:(. Bysia u nas ładna pogoda...słoneczko:) wiecie co? dzisiaj maiałam sen----> że mój Misiek mnie zdradził!!!! normalnie SZOK!!!! wrócił z nocki rano i sie kładzie koło mnie a ja do niego ze idz do drugiego pokoju bo nie bede z Toba spac a on zaskoczony pyta "co znowu zrobiłem??" a ja to "ZDRADZIŁEŚ MNIE!!!!!!":). a on : "co????????????" , no i mówie ze mi sie tak śniło. powiedział ze głupoty mi sie snia, ale kto go tam wie!!!!!!!!!!:) :). a ja juz myslałam, że Tule w Rosji zasypało:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kali kurde to wytraszyłas tego swojego chłopa ;-) biedny juz pewnie nie móg zasnąć .....tylko zabrał sie do konsumpcji ;-) a Tobie to niech nie łaża głupoty po głowie jak bedzie Cie zdradzał to apewno będziesz czuła wiec szybko sioooo te mysli z głowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo - nominuję Twój tekst do konkursu TEKST ROKU 2008 :D Kali - mamy kolejną wspólną cechę ;) ja dawno dawno temu z moim ex tak się pożarłam właśnie o sen!!! Bo też mi sie śniło, że mnie zdradził. A że sny mam baaaardzo realistyczne, szczegółowe i plastyczne, to myślałam, że gościa zaciukam!!! Chodziłam jak chmura gradowa przez 2 czy nawet 3 dni :P Bysia - to może wstań o tej 6 i... zgaś mu to światło :P a potem mu kit wciskaj, że nic nie pamiętasz, bo lunatykujesz, he he :P LASKI, NO, KURDE, NO - ciasto zjarałam właśnie :( :( :( i to najprostsze ciasto na świecie - jogurtowe z torebki - no szooooook ;( a tak chciałam Miśkowi prezent zrobić.... no nic, śmigam do cukierni, a zapach spalnizny może jeszcze zdążę wywietrzyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TULA a pomyślał by kto ze ty blondi jestes? a może sztuczna inteligencja? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozia mi dała kasztanki na głowie tak dla niepoznaki ;) żebym większe szanse w życiu miała :D a może jednak nie jest ze mną az tak źle?! piekarnik się zjarał to prawda, w całym domu wali spalenizną (nawet kot wylazł sprawdzić, czy chałupa się pali i czas się ewakuować :P), ALE ALE... odkroiłam górę czyli to czarne i powiem Wam, że reszta jest całkiem całkiem :D Napsikam śmietany, dołożę jakieś brzoskwinie z puszki i będzie GITES :D Byle by się mieszkanie wywietrzylo :D ale wiem! odświeżaczem napsikam na maksa! to w ogóle nie będzie podejrzane, prawda? :P JLooooooo, fajnie, że założyłaś ten wątek i wszystkie się tu znalazłyśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×