Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Tula masz racje może to byc ten sam ''wirus'' co u mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahhahahahahha JLo w sumie to masz rację. Hmm pan Angina pojechał na chilke na miacho ale powiedział żęby sie szykowała bo sie mna zajmie i zaatakuje każdy kawałek mojego ciałeczka :p Musi sie dziś postarać bo ja nie mam weny twórczej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie co wy z tyn WARIATOWEM?!Teraz ty BYSIA?!Za pacjentki was nie biore-o nieeeee!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeDee niestety, i jestem tym juz trochę zmęczona. Brakuje mi prywatności :-( i łóżkowego luzu :-( mój teśc zabija powoli mój temperament 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa mam dobrą wiadomość, JLO, dla Ciebie - ja aktualnie nie potrzebuję do wariatkowa HA HA HA :D :D :D zawsze to o jedno miejsce wolne więcej... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Gabi nawet spyatła sie mnie przed chwilą czy ta zupa w kuchni to ma sie do rana tak gotować.....jestem dziś ociężala umysłowo ....i połowa isie wygotowała aaa mam to gdzieś... Tula a gdzie Ty chodzisz do lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula ale odwiedzisz mnie przynajmniej w tym wariatkowie ??? a nóż widelec spodoba Ci sie i zostaniesz ze mną :p Ja wiem o co mi chodzi.....powinnam sie po prostu upić, tak po prostu upodlic i zasnąć a tuuuuuuuuu dupa blada bo przez ten bromergon to sobie moge sobie jedynie palca w kieliszku z winem pomoczyć 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA!!! Znalazłam NASZĄ TABELKĘ - bidulka na 26 stronie siedziala ;) STARANKI NICK............LATKA...............MIASTO..................IL CYKLI BYSIA.............30..................WAW.............................3 IVOON............31..................KATOWICE......................1 TULA..............32..................WAW.............................2 DEEDEE22........26..................RZYM.............................2 KALI84............24..................GORZOW........................1 JLO74.............30..................PODLASIE.......................2 KATHREEN28......31.................WROCLAW......................6 AGLA...............???...................?????............................4 DESPERATE........22...................Q8..............................1 FASOLINKI NICK......... LATKA.........MIASTO........IL CYKLI......TERMIN PORODU ULA122........28............DOLNOSLASK......1................08.09 EMSY...........27...........WIELKOPL..........2................07.09 AGA.............24...........GDANSK.............3................24.09 MIKA...........????...........?????????.............??...................??? czy coś trzeba u którejś z Was uaktualnić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia... noooo dobra, wpadnę ;) w warcaby partyjkę sobie pykniemy ;) ale sądzę, że jak się goście przewalą, to wrócisz do siebie migusiem :P a swoją drogą - co oni tak przyjeżdżają??? taka włoska familia z Was czy jak? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula to typowa polska rodzina taka jak była 100 lat temu. Jak jade do moich teściów i jestem tam pare dni to non stop kolor siedzą tam jakies ciotki, sąsiedzi itd dobrze ze mają piętrowy dom boo ja to zawsze ewakułuje sie na górę i udaje ze śpie ehhe. W lato bo oni mieszkaja na Mazurach na samym jeziorem to urywam sie na pół dnia nad jezioro z Gabi i mam świety spokój.... Moja rodzina ceni sobie spokój, cisze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeDee za mądrą , jak ona czasem się kłóci i jakich używa argumentów to sie w pale nie mieści. W niedziele tak się ze mną kłóciła że w końcu powiedziała że sie w sądzie spotkamy aaaaaaaaaaahahahahahahahhah niezła co ...a ja u Anny Marii wesołowskiej ???;-) Tula w warcaby na psychotropach w życiu nie dam :-( będziesz mnie ogrywać :-) proponuję w szchy żebym miała wiecej czasu na zastanowienie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e, Byśka - w szachy to z kolei ja nie dam rady, nawet bez psychotropów :P musze mieć bowiem taką kartkę - co jak się porusza (czyli jaka figurka jak fika), to wtedy jakoś ogarniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest dobre ahahahChemical Mnie zaskoczyło: -gdy po 14 godzinach porodu położna powiedziała, że mam dopiero 5 cm rozwarcia, -gdy w ciągu kolejnych 2 godzin rozwarcie osiągnęło 10cm, -gdy okazało się, że w najpodlejszym szpitalu w mieście, bez znajomości i opłat, będę rodzić w pozycji kucznej, -gdy okazało się, że podczas porodu nie pękłam ani nie byłam nacinana, -to, że rodziłam przy studentkach i nie dość że mi nie przeszkadzały, to wręcz zabroniłam im iść do domu nim nie urodzę - zostały. -intensywność bólu i to, że mimo wszystko dałam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, Bysia, chyba znowu my dwie zostałyśmy :P Ja dzisiaj wcześnie wstałam, więc zaraz uciekam w objęcia Morfeusza :D A Pan Angina już wrócił? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moja kochan koleżanko, ale dzwonił że niebawem podjedzie :p Kurcze haha fajnie sobie poczytac o tych porodach... ja tez chciałam uciekać z porodówki, mówiłam że poźniej. Ja tez rano wstałam bo musiałam sniadanie robić :-( To jest głupie co napisze ale marzę żeby mi się juz skończył urlop i do roboty tam przynajmniej mam spokój i ciszę :-) To co Tuleńko idziemy myć kuciapki i do wyrek... ja wskoczę w jakoś satynkę na niunia, niech ma chłopakkkk Całuje Was dziewczynki i do jutra.... 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapamietasz
Tula_76 - ja bym bardzo prosila o wpisanie mnie do tabelki!!!! 27 Slaskie 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........................... Czesc !!!!!!!!!!!Lece do pracy wracam po 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo kochana trzym sie mocno, i do napisania :-) Ja juz Gabi odstawiłam do szkoły i pojechałam już swoim nowym samochodzikiem :-) wrrr musze sie przestawic bo do tej pory jeżdziłąm automatem a teraz manual :-( Jade na 10.40 do lekarza na monitoring jak wróce dam znać. Kurcze chyba przechodzę jakiś dziwny rota wirus brzuch mnie boli ale nic poza tym hmmmm chyba od mojej cioci sie zaraziłam :-) Lece kochane na miotle polatać i jade .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też dzisiaj duuużo załatwiania (czyt. urzędy), a niestety włoska biurokracja przebija wszystko! JLo- życzę CI dzisiaj dnia bez 'sensacji' żołądkowych, żebyś się dziewczyno w końcu porządmie najadła ;) Bysia- udanego monitoringu (nie wiem czego się życzy w tej sytuacji;) ), ostrożnie jedź !! Przesyłam Wam promyki włoskiego słoneczka, które już od rana świeci za oknem ;)) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapamietasz
Ciao DeeDee22 - Co tam w Rzymie slychac? Tez tam kiedys mieszkalam i teskni mi sie za wlochami. Ile juz tam siedzisz? Ja mam jakis dziwny okres w tym miesiacu, pierwszy dzien krwawilam raczej normalnie,w drugi ledwo ledwo,dzien przerwy i teraz znowu plamie. Tesciowa tez wczoraj dostala okres a dwa lata nie miala i skreca sie teraz z bolu bidula. Przerabane sa te bole przy okresie,lekarze rozkladaja rece i mowia ze po dziecku powinno minac. Od czego to cholerstwo tak boli? Ja w pierwszy dzien okresu jestem nie do zycia,z pracy sie musze zwalniac i zadne tabletki nie pomagaja.Na przemian jest mi zimno i goraca a slaba jestem strasznie,nie mowiac jaka blada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam! :D W pracy jakoś mi zleciało myslalam nawet że mdłości mi przeszły ale przy obiedzie stwierdziłam -POMYŁKE!Mdli mnie ale jakby slabiej. BYSIA-jak tam Wielki Brat patrzy? DeeDee-dzieki za dobre słowo :) TULA-tabeleczka robi wrazenie! ZAPAMIETASZ-byc może jest to to samo co u mnie z okresem?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczątka:) znów musiałam Was 10 minut czytać :P wróciłam z pracy i od razu do Was:) wczoraj padłam do 20.00 i obudziałam się rano :D ale mimo fatalnej pogody w miarę dobrze się czuję, przede wszystkim wyspana i wypoczęta :) po złej wiadomości mam dwie dobre:) wczoraj przed 24.00 moja kumpela urodziła córeczkę Zuzię, a dzisiaj o 4.00 rano przyjaciółka syna Wojtusia:) fajnie co?? musimy do nich dołączyc laseczki :) lecę do kuchni ugotować jakiś obiadek...tylko co by tu zapodać mężowi?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×