Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Tula musi sie przydać jak nie to wymienie na nowszy model :D Ide kochane spać bo czuje jak powieki mi opadają ....jutro znowu czeka mnie pobudka o 6 ranooo czyli w nocy :-( KOchane dobranoc i stosunkowo udanej nocki :p Tula zajżyj do nas w ciągu dnia jak Ci sie uda bo smutno bez Ciebie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali84
witam dziewczynki. pora napić sie kawki:) chyba nawet nikt nie zauwazył ze mnie nie było:) wróciłam od tesciów a dzisiaj od razu do pracy.ale sie rozpisałyście.musze nadrobić zaległosći. poprawiłam tabelkę,niestety dostałam @ :(, wiec czeka mnie drugi cykl strań. wybieram sie do lekarza i chyba skorzystam z monitorowania. jak sie dzisiaj macie???? STARANKI NICK............LATKA...............MIASTO.............. ....IL CYKLI BYSIA.............30..................WAW............... ..............3 IVOON............31..................KATOWICE........... ...........1 TULA..............32..................WAW............... ..............2 DEEDEE22........26..................RZYM................ .............2 KALI84............24..................GORZOW............ ............2 JLO74.............30..................PODLASIE.......... .............2 KATHREEN28......31.................WROCLAW.............. ........6 AGLA...............???...................?????.......... ..................4 DESPERATE........22...................Q8................ ..............1 ZAPAMIETASZ.....27..................ŚLĄSKIE............. ............3 FASOLINKI NICK......... LATKA.........MIASTO........IL CYKLI......TERMIN PORODU ULA122........28............DOLNOSLASK......1........... .....08.09 EMSY...........27...........WIELKOPL..........2......... .......07.09 AGA.............24...........GDANSK.............3....... .........24.09 MIKA...........????...........?????????.............??.. .................???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też muszę uaktualnić tabelkę, bo coś czuję że zbliża mi się @ a nie fasolka, więc następny cykl starań również przede mną. No nic. kali84- ja się czuje jako tako, po wczorajszych bojach w urzędach jakoś i tak nie najgorzej :D:D:D chociaż ten tzw. burdello bum bum jest nie do ominięcia! O matko, gdzie ja żyję! Ale przynajmniej pogoda ładna ;) Poproszę małą kawkę z mlekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie zamieściłam tabelki ! wrrrrrrrrr już już: STARANKI NICK............LATKA...............MIASTO.............. ....IL CYKLI BYSIA.............30..................WAW............... ..............3 IVOON............31..................KATOWICE........... ...........1 TULA..............32..................WAW............... ..............2 DEEDEE22........26..................RZYM................ ............3 KALI84............24..................GORZOW............ ............2 JLO74.............30..................PODLASIE.......... .............2 KATHREEN28......31.................WROCLAW.............. ........6 AGLA...............???...................?????.......... ..................4 DESPERATE........22...................Q8................ ..............1 ZAPAMIETASZ.....27..................ŚLĄSKIE............. ............3 FASOLINKI NICK......... LATKA.........MIASTO........IL CYKLI......TERMIN PORODU ULA122........28............DOLNOSLASK......1........... .....08.09 EMSY...........27...........WIELKOPL..........2......... .......07.09 AGA.............24...........GDANSK.............3....... .........24.09 MIKA...........????...........?????????.............??.. .................??? Zapamiętasz- pytałaś o Włochy- siedzę już tu 2 lata (bez kilku tygodni), pracuję i jestem tu na stałe. Mam kochanego męża i jest nam tu dobrze, więc nie wracamy do Polski. Ehhh, cóż za "patriotka" ze mnie.. ;) A Ty?? Gdzie mieszkałaś? Pracowałaś też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KALI, my o Tobie pamiętamy!!! :D pytanie raczej brzmiało: czy Ty pamiętasz o nas :D dobrze, że już wróciłaś! Śliczna pogoda jest dzisiaj u mnie, aż chce się żyć!!!! Słońce dodaje mi sił, sprawia, że niemożliwe staje się możliwe i krew szybciej pulsuje w żyłach! :D ech.... życie jest piękne! Kończę moją \"poranną\" jeszcze kawkę i wracam do pracy ;) miłego dnia, Kobietki! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapamietasz
DeeDee22- bylam w Rzymie 3-tygodnie,bo dluzej nie moglam wytrzymac,tak mi sie dluzylo. Ale jak ma sie co robic to jest to super miasto i mam fajne wspomnienia z okresu jak bylam tam na tydzien w ciemno na wakacjach.Po tych trzech tyg.wyrwalam na Calabrie i tam juz bylo zajebiscie- plaza, morze i mnostwo ludzi :-) Dziewczyny poradzcie bo nie wiem co mi sie dzieje. Jestem po okresie ale mam takie dziwne plamienie ze az sie wystraszylam. Leci mi czarna krew. Kumpela mowi ze to moze byc jakies zapalenie bakteryjne. Ja chce miec dziecko a nie bakterie!!! Help! Co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapamietasz
DeeDee22 - a teraz przenioslam sie do Anglii ale nie chce tu zostac na stale. Do wloch mnie czesto ciagnie ale w przyszlosci jak juz cos odloze to chce mieszkac w Polsce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAPAMIĘTASZ/NIE ZAPOMNIJ :D po pierwsze to cześć! po drugie - nie mam niestety pojęcia, o co chodzi z tą Twoją krwią, ale wiem że: 1. jak leci z kobiety ciemna krew, to jest o niebo lepiej niż jak leci nowa jasna!!!! 2. u mnie CZASAMI kończy się miesiączka, a potem jeszcze wraca na dzień-dwa (szczególnie jeśli pomylilłam się w ocenie, czy się skończyła czy nie, i zaszalałam w łóżku z Miśkiem, he he). Może tak jest teraz u Ciebie. Jak nie minie dzisiaj/jutro, to musisz pójść do lekarza, kochana, koniecznie! trzymaj się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia okazuje się, że miałyśmy prawie w tym samym czasie owulację. Ja co prawda nie sprawdziłam tego na moinitoingu przez tą okropną przychodnię, ale wypadła mi wg obliczeń wtorek-sroda. Mierzyłam nawet temp. i w poniedziałek miałam 36,6 a we wtorek już 37,2. Założyłam sobie,ze teraz będziemy się kochac co 2 dzień aby plemniczki miały czas się wzmocnić.I myślicie , że się udało? A gdzie tam... Taka pazerna jestem na nie ( na plemniczki) w tych dniach i boję się, że jak opuszczę 1 dzień to stracę szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! No mam nadzieje, ze wam sie uda! Ja to jedynie w tym miesiacu moge szalec z mezusiem, nie martwiac sie o nic! Nie moge sie doczekac nastepnego miesiaca, zeby znowu miec schizy ;) Tula- no u mnie tez wspanialy dzien temperatura dochodzi 20 stopni, sloneczko swieci, pootwieralam okna w calym domu! Ach od razu mi inaczej jak slonce wyjdzie, bo jak jest zimno to mam tylko ochote w domciu siedziec! kali- :( przykro mi, ze sie nie udalo! :) Ale glowa do gory! Moze w nastepnym miesiacu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Cześć Dziewczynki!!! 🌻 Ja już po pracy i myśle ,że mój mąż pozwoli mi na dłużej posiedzieć na necie ;) TULA -nie masz czego mi zazdrościć niedługo sama się przekonasz jak to jest-mówie ci ;) I małe sprostowanie nie obejmuje jeszcze muszli -choc kto wie co mnie czeka :o ZAPAMIETASZ-a w którym dniu cyklu jesteś? BYSIA -zapomniałam o kropkach choc rano wpadłam zobaczyć ile naklikałyście :) Nadrabiam teraz..................................................................... ;) WŁOSKIE POLKI -zazdroszcze wam tego słońca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie nie było. U mnie ok. Dzisiaj powiedziałam w pracy o ciąży i reakcja bardzo miła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapamietasz
JLo74 - jestem w piatym dniu cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez zmian, wszystko dobrze:) Oby tak do końca!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczątka:) wreszcie zawitałam do domku po pracy:) troszky padnięta jestem i jakoś dziwnie się czuję fizycznie....jak jakby mi niedobrze....trudno to określić :) a na dodatek wydaje mi się, że okres dostanę :( ehhhhhhhhhh pędzę do kuchni robic obiadek mężulkowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale strajności...J.Lo ma nową przyjaciółkę muszlę klozetową... a Emsy nic nie rusza....hihihihihi...ciekawe jakie będą nasze dalsze statystyki, co do tego faktu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY JA NIE WYMIOTUJE!!!!tylko mnie mdli a to roznica!i powiem ze moze troszke mniej-ale czy to normalne ze mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAPAMIETASZ o to nie wiem moze ci sie tak jakos okres przedłuzył nie wiam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TuLa a po czym tego chłopaka wróżysz. Bo teściowa będzie załamana sama miała 4 chłopaków i marzy się jej wnuczka. hi hih ih a sama to nie wiem co bym chciała J.L074 czuje sie juz lepiej, nadal mam mdłości ale takie lekkie przez cały dzień że nie latam przynajmniej do kibelka. Ni wymiotowała ale musiałam biec bo mi się wydawała że zwymiotuje. Co jest okropne bo to tak jakby wymiotowac i miec pusty żołądek i dlatego nie można. Głodna też jestem non stop i nie mogę jeść nic słodkiego nawet soczek do herbatki odpada. Wszystko musi być konkretne i ostre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapamietasz
Moze i mi sie przedluzyl,nie wiem. Nigdy tak nie mialam. Pewnie panikuje i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ULA, po tym, że zwykłe sucharki są dla Ciebie za słodkie ;) a wiesz, jak mówią, że jak pochłaniasz w ciąży słodkie, to będzie córcia, a jak preferujesz kwaśne i słodkie Ci przeszkadza, to będzie synuś :) tak sobie zatem pozwoliłam na żarcik mały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLO, ------ przyjęłyśmy do wiadomości -------- NIE WYMIOTUJESZ NIE WYMIOTUJESZ NIE WYMIOTUJESZ hi hi :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle, w ogóle, w ogóle, to... gdzie jest BYSIA??? hop hop? Bysia, no gdzie jesteś? :( stawiam na kilka rozwiązań: albo jesteś chora, albo pierwsze chwile ciąży dają Ci w kość (oby!), albo... zamordowałaś teścia i siedzisz teraz na komisariacie w kajdankach! no chodź tutaj już, bo my czekamy na Ciebie! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula....dzisiaj jest 22 dzień cyklu...a tak dziwnie to czuję sie od wczoraj....jak upiłam łyczek wina na kolacji z okazji upływu pierwszego miesiąca naszego małżeństwa:), ale pewnie sobi jakieś schizy montuje i włącza się \"zazdrość\" naszym dziewczynkom :)a i tak nic z tego nie będzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babeczki...u mnie dzis nerwowy dzień chyba po tym duphastonie i mdli mnie po nim. Kurcze juz mam dość tych prochów, niedługo bede od nich świecić... JLo Bosieee....melduje sie i nie WYMIOTUJESZZZZZZ ;-) kathreen28 i jeszcze Tula miała chyba mniej wiecej w tym samym czasie....:-) desperate mi to już lotto, prze ten mój humor to z wszstkim mi wszystko jedno :-( Emsy to prwda długo Cie nie było ale pamietamy o Tobie :-)i super ze sie dobrze czujesz :-) ivoon mam pytanie , bo pisałlas że uczysz od I do III , czy przeraiasz juz z dziećmi jakieś lektury ? Kochane fasolinki...naprawde pięknie przechodzicie ta ciąże i oby tak dalejjj, ja miałam koszmarny I trymestr juz nawet nie bede pisać ;-)takze cieszcie sie i radujcie kazdym takim dniem ,tygodniem i miesiącami :-) a co do płci to mi jest wszystko jedno czy boy czy girl byle zdrowe bo róznie to bywa ................... Tuleńko to prawda u Nas dziś piękna pogoda tylko mi coś bateryjki wysiadają ;-( Tula a ciebie kiedy ma nawiedzić@ ? aaaaaa za 9 miesiecy ;-) DeeDee nie zameczyłaś meża ? Taka pogoda u Ciebie....mmm mi tylko jedno by chodziło po głowie ;-) [czytaj-biegać po łące...] Ojojoj musze sie jakoś naładowaćcccc bo padne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia tej uczę klasę II i aktualnie przerabiamy \"zaczarowaną zagrodę\" :)ale do każdej klasy jest zestaw lektur :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuleńko Ty mnie wołałaś a ja pisałam jak zwykle opowiadanie ...:-) Przepraszam kali Ciebie kochana nie przywitała :-) kali ty tak dobrze z tymi teściami masz..? tzn ja w sumie tez ale jak ja u nich jestem .....i nic nie robie ;-) Teść - ojciec żony lub męża w stosunku do zięcia lub synowej (słow. wyra.obcych) Teść- zatruwacz życia, nie wie co to woda, nie wie że istnnieje w gospodarstwie domowym pralka, dusigrosz, jest stary a żyje marzeniami, leń, brudzi wanne i jej nie myje, nie myje naczyń, zapatrzony w swoje dzieci jak w obrazek święty, zamiast spowiadać sie księdzu spowiada się żonie...........itd Jeszcze go nie zamordowałam ......ale ciskam tą brzydszą polszczyzną w jego stronę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×