Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

🌻 Cześc Dziewczyny!!! 🌻 Już jestem i ................................................................................ :) Nie wiem ,czy to dobra wiedomość ,ale dziś jakoś mnie mniej mdli w ciagu dnia i moze troszke mniej przy jedzeniu.To jeśli wszystkie mamy konta na nasza klasa moglybysmy sie pododawac do znajomych-co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BABKI gdzie jestescie?Jak ja jestem to nikogo nie ma! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLoja sprzątam i sprzątam:) ale jestem za:) pomysł mi się bardzo podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie skończyłam:D teraz czekam na męża, szybki obiadek i na zakupy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYSIA ,TULA ,ULA , EMSY, DESPERATE ,ZAPAMIETASZ ,DEE DEE i inne laski gdzie sie podziewacie?! IVOON-jset na zakupach a reszta spala paczki czy co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lejdis obecna, przez to ze ma samochód to jeżdze i jeżdze sobie po świecie. Dzisaj zabrałam swojego małża po mojego brata i cholera to był ostatni raz...tylko było no szybciej uważaj, no skręcaj fuuuu mnie wkurzał :-( szybko mi lecą jakoś te dni a to gai do szkoły a to ze szkoły a to na zakupy a tooooooo gdzieć tam. Jeśli chodzi o naszą klasę jestem za, ja juz dawno chciałam to zaproponować tylko tak sobie pomyslałam że może któraś z Was nie bedzie chciała i będzie głupio odmówić. Zresztą poczekajmy na resztę, jeśli wszytskie sie zgodzimy to wtedy sie pododajemy :-) desperate jak Ty sie wogóle znalazłaś w tym Kuwejcie, Włochy, Anglia itd ale aż tak daleko Cie wywialo ;-) Napisz kochana jak tam jest i jak tam życie wygląda i czy jesteśtam szcześliwa:-) JLO grzeczna z Ciebie dziewczynka z tymi kropeczkami, bardzo sie cieszę że już sie lepiej czujesz.....teraz juz z górki. A pączków w samochodzie to sie raczej nie spali 😠 ivoon fajne są dzieci w tym wieku i te ich WIELKIE problemy...;-) A Ty jak z cyklem? który dzień? Tula chyba sie wystraszyła tematu o naszej klasie i sie nie odzywa :-( Tula a co z tym księdzem w końcu ? był, czy nie? DeeDee a Ty kochana gdzie sie podziewasz, pewnie leżysz całymi dniami na słońcu i nie masz siły nic potem napisać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc...wiem, że nie zaczyna się zdania od tych słów, ale co tam, mam weekend :D Bysia dzieci są wogóle urocze, przecudowne, prawdziwe i szczere do bólu, gdyby było inaczej to pewnie nie traktowałsbym swojej pracy jak powołania ;D na zakupach troszkę marnie było :( chciaam sobie kozaczki kupić jakieś fajne, ale już koniec sezonu i wogóle nie ma szans z moim numerem (przy wzroście 165 cm mój rozmiar to 35,36 :)) a co do cklu to dzisiaj 23 dzień i czuję jak wilkimi krokami nadciąga @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może jednak nie dostaniesz @ ? :D J aprzezjakiś czas pracowałam w przedszkolu :-) mile wspominam ten okres ale teraz przepisy sie zmieniły i musiała bym sie trochę poduczyć a ja już nie mam siły na nauke i czasu:-( Ja mam dostać @ około za ok 10 dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia Kochana ja już nic nie wiem :) objawy mam @ a samopoczucie takie troszkę fasolkowe ;) na dniach się wszystko wyjaśni ;) zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś ma ochotę na pyszne hot dogi? moja męża własnoręcznie zrobił i są rewelacyjne ;D mmmmmmnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiiaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapakowałam do paczki 10 sztuk ;) mam nadzieję, że wystarczy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj chyba napewno, zresztą muszę uważać bo tych prochch co biore to sie tyje :-( Lece do wyrka bo powieki mi już opadają, dobrej nocki lejdis;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mykam lulusiać, bo trzeba odespać tydzień;) dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻CZESC BABUSZKI!!! 🌻 Na dobry poczatek ........................................................ ;) TULA -chyba sie nie obraziłaś?(Wybacz przepraszam) ;) Hod doga zjadłabym też ale najwiecej to pewnie oczami :) 3gryzy i odpadam a tak kiedys lubiłam pojeść sobie :( BYSIA-powróciła NAREŚCIE!!! TULKA WRÓĆ DO NAS!!!!!!-SŁYSZYSZ?! p.s . i wstawać leniuszki zostawić poduszki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane!!! 🌻 Nie wyrabiam ostatnio na zakrętach!!! Głównie tyczy się to pracy - taki wyzwaniowy rok mam... pracuję jako wolny strzelec i chcę to strzelcowanie rozkręcić bardziej i nadać temu formę jakiejś małej firemki :) Wiadomo, jak będę już w tej upragnionej ciąży, to może być różnie ze zdrowiem (tfu tfu ;)) i czasem, więc muszę sobie to jakoś zorganizować, żeby mieć za co smoczki kupować. No, ale się rozpisałam o nuuuuudnyyych sprawach zawodowych :D JLo - wróciłam!!!! :) co do naszej klasy - wczoraj miałam spotkanie klasowe mojej podstawówki! fajnie było - przyszło nas 13 osób, więc całkiem nieźle! oczywiście spotkaliśmy się w pubie, i jak wróciłam, to myślałam, że zwariuję od tego smrodu fajków... że ja sama kiedyś popalałam.... bleee, dobrze, że mam ten okres w swoim życiu za sobą :P Co do przyłączania się - nie gniewajcie się, ale trochę się waham 🌻 :) ale jak Wy się rozkręcicie, to na pewno i ja się ośmielę :) JLo, czy Ty nie idziesz jakoś w ten weekend do lekarza, co? Czas Cię przepisać do innej części tabelki! ;) Bysia, ksiądz był, ale przyszedł o takiej godzinie, że ja już prawie zasypiałam... szybko odmówiliśmy ojcze nasz, DOSTALAM OBRAZEK ŚW. (w końcu mam dopiero 32 lata, co nie? :P) i ksiądz poleciał :( a ja z tego wszystkiego zapomniałam zapytać o te zapowiedzi i inne nauki w poradni... Ivoon, co do rozmiarów butków - ja mam 38/39 i to dooooopiero jest wyzwanie kupić coś w tym najpopularniejszym chyba rozmiarze jak są przeceny i koniec sezonu ;) Z nesów \"cyklowych\" u mnie dziś 17 dc (podobnie jak Bysia :)) Melduję, że nic mnie nie boli, żadnego śluzu nie mam, cysie może trochę się nadmuchały, ale wiadomo, jak jest przed okresem - to u mnie tak \"przedokresowo\" już zaraz po owulacji się robi..... :( Dzisiaj mamy z Misiem \"miesięcznicę\", bo dzisiaj 2-gi dzień miesiąca - więc lecę zaraz na zakupki, a potem robię się na bóstwo, zanim Moje Kochanie wróci z piłki ;) Całuski Dziewczynki, miłego dnia! :* Postaram się wpadać częściej!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TULKA nie poznaje cie ! :) Ja tez wybieram sie dziś na zakupy ,ale takie bardziej zaopatrzeniowe nie wiem czy sie skusze aby sobie coś kupic. :) Tak piszecie o rozmiarach to ja mam 178cm wzrostu i 38-39 buta (zalezy od firmy) i ogólnie sie mieszcze w M czasem w L :D TULA rozumiem cie jesli chodzi o nasza klase -potrzebujesz wiecej czasu i to jest OK! To kto wystawia jako pierwszy swoja kandydature? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski Laseczki ;) a ja tzn my dopiero wstaliśmy ;D trzebabyło odespać tydzień ;) a teraz sprzątana Ciąd dalszy...postanowiłam umyć okna (do tego potrzebuję specjalnego natchnienia) zajrzę jak skończę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Tula do lekarza ide we wtorek o 18.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry- dziewczyny! dzisiaj znowu piekny dzien! slonko grzeje coraz mocniej! chyba na jakis spacerek warto sie wybrac! no wywialo mnie baaardzo daleko, ale nie zaluje! znajomi zalatwili mi prace tu w golfie, cieple kraje zawsze mnie pociagaly! no i poznalam mojego mezusia i teraz tu mieszkam :) a zyje sie tu bardzo fajnie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperate a Twój mąż to Polak czy obcokrajowiec?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochnane mam dla Was masage............TEŚĆ POJECHAŁ DO DOMU :D rany ale dobrze odpoczne trochę, za tydzień w góry i tam powinnam dostać @ wrrr trudno Ja dziś latałam na miotle i też myłam Gabi okno bo jeszcze sztuczny śnieg na nim widniał ;-) no i choinkę rozebrałyśmy ;-) także także też pracowity dzień miłam...a na obiadek wprosiłam sie do mamy na spagetthi mniam mniam... Mnie jakoś dzisja mniej bolą piersi, ale trzy ostanie dni bolały mocno. Przezte prochy co zaczełam brać coś mi sie chyba powaliło z cykle i czuje że wcześniej dostane@ :-( dziś zaczął mnie lekko brzuszek boleć wrrr wstrętne hormony :-( desperate, nie wiem jak tam sie u Ciebie żyje pod względem materkilanym ale ze względuu na tą piękna pogodę mogłabym tam nawet odwalać jakąś brudną robotę :-) Już od jakiegoś czasu myslimy żęby zwiać z tej Polski, nam sie marzy Australia :-) JLo z tego co czytam to TY nawet kochana nieźle musisz sie czuć :-) i bardzo mnie to cieszy :-) Tula działaj działj w tej swojej pracy, póki nie masz dzieci spełniaj sie koniecznie zawodowo, bo jak urodziisz to umarł w butach, bądż twarda a nie mientka ;-) Co do naszejklasy jak tak wyczułam zreszta pisałam że raczej nie jesteś chętna :-) ROZUMIEMY,SMUTNO NAM ,WYBACZAMY ;-) Każdy przecież lubi mieć swoją prywatność i jest to zrozumiałe, i uważam żę wszytskie powinnyśmy wyrazić zgodę i wtedy sie poznamy wirtualnie co Wy na to ? ivoon umyłąs te okna ?????? czy tym razem Ty robisz hot dogii :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski jesooooooooooo ja umyłam wszystko....nie tylko okna;) nie wiedziałam, że w moim mieszkaniu tyle zakamarków jest ;D teraz będę jeść obiadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 .......................Cześć Dziewczynki!!!!................................. Wczorajsze moje zakupy były koszmarne i już pisze dlaczego?! Tysiace zapachów w hipermarkecie zrobiły swoje, tak mnie tam mdliło, ze nie mnialam zadnej radości z wyjścia na nie i nie polatałam sobie po galeri !A miało być tak pięknie !!! Żegnajcie WYPRZEDAŻE!!! :( Dziś jade na egzamin z etyki i nie wiem jak to bedzie. :o Coś ostatnio malo piszecie! BYSIA -jak ci dobrze odpoczynek w górach ci sie szykuje też bym tak chciala :p IVOON-mycie okien zakończone? Jeśli masz ochote to wpadaj do mnie na mycie tak gdzieś koło świat ;) DESPERATE -w końcu piach opadł po burzy i mamy w polsce piekne slońce-WREŚCIE!!! ULA-a twój koszmar łazienkowy jak sie ma? I WISIENKA NA KONIEC TUULKKAAA-postukaj troche w klawiature bo nie poznaje cię babuszko!!!! :p OK,lece wciskać DANIO i do szkoly papapappapapapa........................................................ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×