Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

No napewno to będzie Tulcia tak mi sie wydaje :-) ja juz jak pisałam mam do tego taki owaki stosunek..... Mi sie nic nie chce po prostu jakby mnie dopadł jakiś bandyta na ulicy to bym sie nawet nie broniła ;-) Tuleńko z hormonkami to musze sie przyjaźnić długo bo: 1 to jest progesteron, który pomoże mi w zagnieżdziniu sie Ignasia lub Różyczki 2 a musze je już brać tak na wrazie czego gdyby okazało sie że trafiliśmy w 10 :D Ja sie czuje niestety @ , no i już :-) desperate miło że wróciłaś kochana do nas, myślałam że już o nas zapomniałaś :-) Ivoon bidulko odpoczywaj sobie jutro już bedzie drugi dzień @ i coraz bliżej do płodniaczków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuleńko prześlij mi trochę tej swojej energii, bo ja to chyba jade na bateriach z ikeii :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ho, laseczki :) Oto i zmieniniona tabeleczka! STARANKI NICK............LATKA...............MIASTO...................IL CYKLI BYSIA.............30..................WAW..............................3 IVOON............31..................KATOWICE.......................2 TULA..............32..................WAW..............................2 DEEDEE22........26..................RZYM.............................2 KALI84............24..................GORZOW.........................1 KATHREEN28......31.................WROCLAW.......................6 DESPERATE........22.................Q8................................1 ZAPAMIETASZ.....27..................ŚLĄSKIE.........................3 FASOLINKI NICK......... LATKA.........MIASTO........IL CYKLI......TERMIN PORODU ULA122........28............DOLNOSLASK......1.................08.09 EMSY...........27...........WIELKOPL..........2.................07.09 AGA.............24...........GDANSK.............3.................24.09 JLO74..........30...........PODLASIE...........2.................22.09 Wymazałam z tabelki dwie dziewczny, które widziałam tu u nas tylko raz. Ale oczywiście, jeśli wrócą, to dopiszę z radością 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuleńko uwielbiam ATB dziękuję ❤️ wziełąm właśnie ibuprom bo juz nie wyrabiam trudno musz esie wyspac dzisiaj. Jutro jeszcze czeka mnie pakowanie bo w sobotę o 6 wyjeżdżamy i wcal emi sie nie chce ;-) Dziewczynki uwierzcie ja jestem z natury bardzo energiczną osobą ja sama siebie nie poznaje jak rany julek ....i wszyscy sie mnie pytają co mi jest a ja sama niewiem :-( DObra jakos przeżyje byle do przodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się chciałam upomnieć o aktualizację :)wypije herbatkę z cytrynką wezmę piguły i Was pożegnam bo ledwo żyję :( a jutrorzejszy dzień będzie jeszcze gorszy :(a potem to ak jak Bysia napisała, będzie z górki:) Bysia wypadacie w polskie górki?? J.Lo chyba nie ma słów,które opiszą jakie to przeżycie usłyszeć serduszko maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia, no właśnie... właśnie... :) drażliwość, senność, brak energii..... :) JLo, Bysia będzie przede mną na 101% :D Ja się czuję, jak chodzący dynamit, a nie jak kobitka w ciąży ;) no to jeszcze jedna pioseneczka dla fanki (i fanek) ATB :D uwielbiam jej słuchać w samochodzie NA FULL! http://atbworld.wrzuta.pl/audio/bKbCg55zHT/ Bysiunia, mam nadzieję, że BIERZESZ TEST W TE GÓRY :D Koniecznie daj znać!!! Trzymam kciuki!!! 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivoon bedziemy w Ustzykach hmm dolnych hmm górnych ??? nie pamietam eee tam bede w górach. Nie sądze ze to ciąza :-( i nie bede testowała daje sobie sianka. Miałam wam napisać o teściowej...Gabi drugi tydzień ferii miała być u teściów..dzwoni teściowa i tak sobie rozmawiamy ze ja gabi zawioze do nich 16 lutego i zostanie cały tydzień a ona ze ona właśnie wybiera sie do nas 20 i czy może no normalnie moja prolaktyna to chyba nie wiem ile miała al enapewno skoczyła.Kurde ja sie z nia umawiam jeszcze grudniu a ona mi przyjeżdza do wawy tyłek zawrac akurat jka ja bede mieć płodne...jeszcze chyba miesiąc bede to przeżywać 😠😠zly]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co sie dzisiaj ze mna dzieje. ale chodze nabuzowana jak nie wiem! mam ochote cos-kogos pobic, albo sie poplakac! :D nie wiem co mi dzisiaj! ratujcie! i jeszcze mam 2 lewe rece wszystko mi spada, potykam sie no cos strasznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem poprawie Wam humor i sobie też jeszcz raz jak to wczoraj poczytałam to az sie popłakałam tylko musz eto znalęźć, minuta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, wiem, że już późno dzisiaj trochę, ale... może coś serotonino-twórczego? 1. najlepszy byłby żwawy spacerek albo chociaż kilka ćwiczeń 2. seksik :D 3. CZEKOLADA???? ja się żegnam powoli, całuski Moje Kochane Nerwuski (w ogóle nie czuję, jak rymuję :D) :*** ja dzisiaj wstałam o 6.30, bo od 6 nie mogłam spać :D 💤 pyknę sobie jeszcze TVN Style na dobicie i ooooodjaaaazd! :D pa pa, do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja to chyba tableteczki na spanie i do wyrka! do niczego sie dzis nie nadaje. moj poszedl na zakupy i zapomnial kupic parowki i wiecie ze o malo co sie nie poplakalam! no cholercia :P przezjakies lupie parowki 😠 wwwwwwwwwrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia wyślij teściową w kosmos:) dobrze, że moja blisko mieszka (całe 5 minut) ale nie wpada na pomysły odwiedzania mnie bez potrzeby hihihih.....porządna kobieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki tulcia za rady, ale tak cwiczenia- odpadaja i spacer tez bo jeszcze kogos napadne i pobije! seksik odpada bo mnie jakos moj dzis wnerwia- nic biedak nie zrobil a ja chodze i wrrrr czekoladke juz dzisiaj jadlam nawet czekoladowe muffiny upieklam i dalej wrrrrrrrrrrrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bysia- ja to tez mam pozadna tesciowa mieszka dom obok ale nie wtraca sie wogole! czasami tylko wpadnie zajrzec czy jestem ok! a tak to wlasciwie ja ja nachodze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie żegnam kochane moje, ide jeszcze zobaczyć czy jakiś jaszczomb nie porywa mi ochroniarz pod blokiem [ide wywalić śmieci bo walą jak 150 ;-)] Zdefiniuję moją teściową jak mojego teścia .....to już jutro bo to bedzie długa definicjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ❤️🌼 dobrej nocki dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki ja też zmykam do łóżeczka, bo też mam odlot i oczka mi się zamykają :) dobranoc moje Kochane :)do juterka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 CZESC BABUSZKI!!! 🌻 Na dobry poczatek...................................................... ;) Jak już tak o tesciowej piszecie to ja chyba mam najlepiej ;)Dlatego ze moja aby do mnie przyjechać musialaby spokojnie przesiedzieć 9godzin w samolocie ;) no i sporo zapłacic za przyjemność 9godzinnego spokoju :p Ale nie mam tak do końca dobrze gdyż dzwoni do nas bardzo czesto!Ostatnio się dowiedziała ,że rodzina się powiekszy i już jest chetna na kupno wózka :p A i powiedziała ,że może w lato przyleci :o Ja dzis jeszcze mam wolne do pracy ide dopiero w poniedziałek :D także sobie sie wybycze na wolnym. TULKA ja na poczatku tez byłam w skowronkach no a potem 😠 a teraz hustawka nastrojów BYSIA jak ci dobrze ze wyjezdzasz tez bym chciala IVOON mysle ze dzis juz ci lepiej OK, lece ale bede zagladac do was w ciagu dnia :)..................................................... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki :) Chciałabym się dołączyć....już jestem na jednym podobnym topiku :) ale chyba jak tutaj tez dołączę to nie będzie zdrada....:) Pozdrawiam ciepło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia, dzięki za jaszczomba - popłakałam się ze śmiechu!!!! :D :D :D jaszczom rulez! JLo - fajnie Ci, więc bycz cię, maleńka, bycz :D A mnie dzisiaj zaczął bolec brzuszek i biały śluz mi zniknął. I mam taki apetyt, że konia z kopytami bym zjadła! mniam mniam Cześć miumiu D: WITAMY! napisz kilka słów o sobie! ile masz lat, gdzie mieszkasz, od jak dawna sie staracie erc. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula...latek Ci u mnie dostatek...ale mam już dużego jednego synka, a drugiego mniejszego, przysposobionego ;);) Starać się dopiero zaczynam, tzn jest to mój pierwszy miesiąc....mieszkam w okolicach Wawki. Biorę od miesiąca kwas foliowy, badanka dobre, hormony dobre :) sataranka czas zacząć :) Raźniej to tak w grupie...jeszcze TAKIEJ grupie, gdzie łączy nas wspólny cel....:):):) pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie Miumiu - trzymam kciuki i zapraszam do wpisania się do tebaleczki :) STARANKI NICK............LATKA...............MIASTO....................IL CYKLI BYSIA.............30..................WAW............... ...............3 IVOON............31..................KATOWICE........... ............2 TULA..............32..................WAW............... ...............2 DEEDEE22........26..................RZYM................ .............2 KALI84............24..................GORZOW............ .............1 KATHREEN28......31.................WROCLAW.............. .........6 DESPERATE........22.................Q8.................. ..............1 ZAPAMIETASZ.....27..................ŚLĄSKIE............. ............3 FASOLINKI NICK......... LATKA.........MIASTO........IL CYKLI......TERMIN PORODU ULA122........28............DOLNOSLASK......1........... ......08.09 EMSY...........27...........WIELKOPL..........2......... ........07.09 AGA.............24...........GDANSK.............3....... ..........24.09 JLO74..........30...........PODLASIE...........2........ .........22.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARANKI NICK............LATKA...............MIASTO.............. ......IL CYKLI BYSIA.............30..................WAW............... ...............3 IVOON............31..................KATOWICE........... ............2 TULA..............32..................WAW............... ...............2 DEEDEE22........26..................RZYM................ .............2 KALI84............24..................GORZOW............ .............1 KATHREEN28......31.................WROCLAW.............. .........6 DESPERATE........22.................Q8.................. ..............1 ZAPAMIETASZ.....27..................ŚLĄSKIE............. ............3 MIUMIUMIU....... ;) .................MAZOWIECKIE...................1 FASOLINKI NICK......... LATKA.........MIASTO........IL CYKLI......TERMIN PORODU ULA122........28............DOLNOSLASK......1........... ......08.09 EMSY...........27...........WIELKOPL..........2......... ........07.09 AGA.............24...........GDANSK.............3....... ..........24.09 JLO74..........30...........PODLASIE...........2........ .........22.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×