Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Kurcze, a z tymi bólami to tak trudno powiedzieć, które są 'normalne', a które niebezpieczne... Chociaż teraz teoretycznie macica intensywnie się rozciąga, więc czasem trochę może boleć. Mam nadzieję, Myszka, że te bóle nie są bardzo intensywne... A jak są to Ty też może rozważ wizytę u lekarza? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na bóle brzucha u ciężarnych, kiedyś na jakimś forum ciążowym czytałam, takim z ekspertem-ginekologiem, który odpowiada na pytania i on kazał tym dziewczynom brać magnez i nospę - rozkurczowo. Ja zresztą też dzisiaj przed chwilą połknęłam magnez, tak na wszelki wypadek, zapobiegawczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamiętam że pry pierwszej ciąży bardzo bolał mnie brzuch, to właśnie to rozciąganie się macicy, bolało trochę jak na miesiączkę... i brałam po 2-3 nospy dziennie teraz nic mnie nie boli, ale moja macica jest już chyba rozciągnięta na maxa :) miłego dnia! w stolicy wietrznie i bardzi niefajnie... czekam z utęsknieniem na wiosnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mnie tez pobolewa brzuch ale tak lekko. nawet lzej niz w pierszej ciazy bo wtedy to mialam wrazenie ze mam kamienie w kroczu tak mnie ciagnelo a teraz nic takiego nie czuje :) To wedlug waszych obliczen juz tydzien temu zaczelam 2 trymestr :) 4 miesiąc :D:D w zeszlym roku w 4 miesiacy bralam slub :D:D Nie powtórzyłabym juz tego napewno :D U nas ladniutka pogoda i co z tego ja mala jest chora. chyba ma jakies grypsko zolądkowe... buuu... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Zasnęłam dopiero po północy :( Dzisiaj jest mi niedobrze i nadal czuję jakieś dziwne uciskanie i kłucie. Głowa zaczyna mnie boleć więc uciekam jeszcze do łóżka. Jak mi nie minie to zadzwonię do mojej lekarki Dzięki Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy tylko ja mam uczucie takiego "przepełnienia" ? Jest mi okropnie ciężko :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...:D Chcialam do Was dolaczyc... Ja tez wrzesniowa... :D:D:D Termin 22.IX.2008...:) Jutro wizyta u lekarza, druga:) az sie nie moge doczekac....:D pozdrawiam Was i wasze brzuszki bardzo serdecznie...🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za to miałam dzisiaj jakąś taką ciężką noc - śniły mi się różne dziwne rzeczy, budziłam się... to chyba stres. Na szczęście do badania już tylko 5 godzin. Lecę na muesli :). Miłego dnia, dziewczęta, pa! P.S. A mój Mężczyzna twierdzi, że będziemy mieli dziecko uzależnione od internetu, i to niby przeze mnie ;). W związku z tym ostatnio staram się nieco ograniczać, ale różnie to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy wy wstajecie do toalety po 5 razy? bo ja to jak zbliża się wieczór to non-stop chodzę. i czy wam też brzuszki wydają się wiekszę wieczorem??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ja dzisiaj mam troche lepszy humor niz wczoraj moze dlatego ze sloneczko za oknem i tyle rzeczy co wczoraj mnie nie boli, przynajmniej odszedl bol kregoslupa i mocny bol podbrzusza, pewnie to wiazadla tak bola albo co.. bo jak kicham to tez zaboli ale nie znam sie na tym. Co do chodzenia do toalety to ja czesto nie chodze bo malo pije. Z tego co wiem powinno sie pic 2-3 litry dziennie w ciazy a ja pewnie do litra dochodze. Zawsze malo pilam i staram sie teraz zmusic ze wzgledu na dziecko ale bardzo jest to dla mnie trudne takze z czestym sikaniem nie mam problemow a brzuch tak samo duzy mam caly czas tylko czasami strasznie twardy i czuje sie jakas taka wypelniona w srodku ale caly czas tak raczej nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Ja tez wrześnióweczka jestem. Wczoraj byłam na badaniu USG i widziałam swoje śliczne słoneczko - to już 11 tydz. ciąży widoczna jest główka zawiązały się już rączki i n€żki lekarz powiedział że wszystko jest w normie z czego się bardzo cieszę. Nie uczestniczyłam intensywnie w waszych dyskusjach bo jak narazie nie chciałam zapeszać ale strasznie mnie już korci żeby kupić coś dla naszego bobasa.Też troche mnie niepokoją te bóle brzucha ale moja lekarka powiedziała że przy pierwszej ciąży to normalka więc się juz uspokoiłam.pozdrawiam was wszystkie dziewczęta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, El79! Właśnie podejrzałam Twój suwaczek i cyber dzieciątko - na kiedy masz wyznaczoną datę porodu? Bo z suwaczka wynika, że Twoje dzieciątko jest młodsze od mojego, a z cyber dzieciątka, że starsze... Magia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no suwaczek zle pokazuje i nie wiem dlaczego musze chyba nowy zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam brutte i gosiaczka i inne wrzesnioweczki ja wczorja była na usg i widizałm cudna dzidize i mezuz tez sie jarał synkiem(bo gdzie w kosciach jestem pewna ze to synuś) akle na badania genetyczne musimy poczkeac jezcze dwa tygodnie bo najlepiej jak bedziei miała 8 cm a teraz ma niecałe 6cm Z ta moja nadczynnościa tarzycy jest tylko problem,bo nie reaguje na leki i boje sie ze dzdizia nie wytworzy własnje tarczycy bo po co jej bedzie skoro ma tyle formonów od emnieBiore wieceje lekow ale cholera jasna czemu nigdy nie moe byc idealnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoamatko le narobiła literowek a to dlatego ze pierwsza wersja nie chciała sie wysłac i sie skasowała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka....tak w ogóle to jak czytam co piszesz to jakby widizałą siebie no i brzusio mam identyczny kasinska daj znac czy wsyzystko w porzadeczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aina, dobrze wiedzieć że nie jestem w tym osamotniona :):) Jestem głodna i sama nie wiem co bym zjadła. Idę sobie usmażyć pierś z kurczaka w panierce :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra27
czesc dziewczyny a ja własnie wcinam kebaba-to moje sniadanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry ten kurczak ale nadal jestem głodna. Dzisiaj zaczął się u mnie 4 miesiąc. Od kilku dni jestem wciąż głodna - wkurza mnie to. A jak u Was z apetytem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka ja zjadłam dzis przeterminowany jogurt truskawkowy i maly sloik pieczarek marynowanych :D:D:D i w sumie nie ejstem glodna za to napisałabym się cocacoli... a tu tylko soki i soki i woda i soki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie jem pomarańczę i przegryzam ją rurkami z nadzieniem. Śmieszne jest to że moja waga stoi w miejscu...... O 18:00 Tatuś zabiera nas na kolacyjke na mieście....:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja we wtorek kupiłam sobie 8 sztuk Actimela - zawsze patrze na datę przydatności ale tym razem było inaczej. Był ważny jeden dzień - więc odbyło się przymusowe picie Actimela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jogobele z tymi probiotykami i juz jest po terminie wiec musze ja wypic... zostało mi jeszcze 5 buteleczek :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ciągle chodze głodna . Wczoraj kupiłam sobie pomidorki wiem że teraz w tym jest cholernie dużo chemii ale nie potrafiłam się opanować i dzisiaj wcinam cały dzień :-) eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaczek podaj swoje imie i date porodu albo date ostatniej miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×