Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Gość aga_ja
Witam Was wszystkie bardzo ciepło. Długo się nie odzywałam, ale nie chciałam nic zapeszać :) Byłam wczoraj u lekarza i oglądałam moją dzidzię na usg - podobno jest dosyć duża jak na swój wiek :)) To już 12 tydzień i 5 dzień a moja kochana "fasolka" ma 7,7 :))) Pozostałe wyniki (przezierność karkowa i kość nosowa) w normie więc się bardzo cieszę, bo bardzo się martwiłam. Mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku :) Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Myszka5 tez bym chciała już zacząć drugi trymestr bo wtedy idę na usg i zobaczę swojego szkraba :) Byłam dziś na pobieraniu krwi i musiałam wstać o 7 zeby mój Mężuś wyrobił sie do pracki, i teraz jestem taka śpiąca. W przyszłym tygodniu do gina nareszcie muszę mu powiedzieć ze czasami mnie kuje jajnik :/ tez już powoli w panikę wpadam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny U mnie to jest dzisiaj chyba najgorszy dzien w ciazy :( oprocz mdlosci doszedl bol glowy, bol kregoslupa, podbrzusza i na dodatek piecze mnie od cholernej grzybicy... myslalam ze 12 tydzien to juz bedzie z gorki :( ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj aga_ja Dobrze że do nas dołączyłaś :) Ja na badanie krwi i moczu idę w przyszłym tygodni żeby mieć jak najświeższe wyniki na wizytę 10 marca. El, głowa do góry - tez miałam okropne bóle głowy ale to chyba było około 3 tygodni temu - cały tydzień się męczyłam - ale już wszystko ok. Tylko przeziębienie jakoś mnie nie chce opuścić :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
El, porównaj sobie nasze cyberdzidzie :) Jeden dzień różnicy a jak to ładnie wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha moja dzidzia jakas wychudzona dzisiaj jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy tylko ja mam taki kiepski, żeby nie powiedzieć BEZNADZIEJNY dzień??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka nie tylko Ty ja tez mam taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też tak średnio. W nocy, po wieczornym prysznicu, miałam takie trochę większe krwawienie i ciut się tym denerwuję. USG w piątek. Oby tylko maluszek był zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga bardzo sie ciesze :) kasinska czemu z krwawieniem nie pojechalas do szpitala? ja mam dzis dzien w stresie, czekam na wazny telefon wieczorem, nie spie od 5-tej :-o tez odliczam dni do nst wizyty, mam 5 marca, ale bez usg jak juz pisalam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jak na razie większość z nas ma nie najlepszy dzień. Ciekawe jak pozostałe Mamusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie od rana zdążyły zdenerwować ze 3 osoby, ale nie daje sie złemu nastrojowi, o nieeeee!!!! po za tym nie lubie osób wiecznie marudzacych i narzekajacych, a jak mawia moja mama jak kobieta zachowuje sie w ciąży takie będzie miała maleństwo- czyli marudzaca baba- marudzące dziecko...?????? dziewczyny głowa do góry i spójrzcie optymistycznie na świat, sztuka jest czerpać szczeście z rzeczy małych i codziennych 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasinska, ja tam z krwawieniem też leciał bym go gina jak najszybciej, a jak nie ma w przychodni to do szpitala... A ja dziś tryskam energią! poza tym jak mamahuberta, podobno ciągle susze ząbki :) lubięludzi pogodnych i sama staram sie też taka być :) pomimo deszczu i braju słoeczka! Wczoraj np jak wracałam z pracy na cały regulator śpiewałam sobie KOCHAM CIĘ ŻYCIE majewskiej bodajże :) bo akurat leciał w radio... ale inni kierowc w korku mieli ze mnie ubaw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra27
Kasinska dziewczyny maja racje zasuwaj do lekarza to nie przelewki ,nie chce cie straszyc ale ja bym fruneła do gina.Dziewczyny a tak wogóle to jak by nie było lekarza w przychodni to mozna bez skierowania jechac do szpitala gdyby było cos nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra27
to jest film usg z 10 tyg super obejrzyjcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do szpitala na izbę przyjęć normalnie bez skierowania, to jest nagły wypadek... jak np złamiesz nogę to też skierowania nie masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra27
kasinska daj nam znac czy byłas u lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bylam na badaniu przezorność karkowa mniejsza niz 1mm wiec wszystko ok dzidzia ruszal sie strasznie, doktor pomierzyl go ma 6cm -od glowki do pupy ) jestem szczesliwa ze sie udalo a co najwaziejsze cena za to badanie to 50zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_ja
Witam Was wszystkie Ja czuję się dzisiaj dobrze i w końcu kupiłam sobie pierwsze spodnie z elastycznym pasem:) . Dżinsy całkiem fajne ale cena 119 zł. Kamcia 1895 - powiem Ci, że mnie też trochę pobolewał lewy jajnik, ale tylko czasem wieczorem i nie na tyle mocno żebym musiała brać nospę. W ogóle przez cały czas mojej ciąży wzięłam nospę tylko raz. Także nie martw się na zapas :) Myszka 5 - przeziębienie pewnie samo Ci przejdzie :), u mnie tak się stało, ale piłam namiętnie herbatę z cytryną i sokiem malinowym a nocą najlepiej "działa" przytulenie się do ciepłego męża :) Kasińska28 - napisz jak tam u Ciebie i maluszka i czy byłaś u lekarza?? wiesz, ja nie miałam żadnych plamień, miałam za to obsesję sprawdzania papieru toaletowego po każdym sikaniu - tak się bałam. Napisz koniecznie co i jak. Co do filmu, to powiem Wam, że dostałam wczoraj płytę dvd z badania USG i jak mi się uda to wrzucę Wam linka :)) Pozdrawiam i trzymam za kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, z moich dotychczasowych doświadczeń wynika, że jak mnie lekarz zbada i stwierdzi, że serduszko maleństwa bije etc, to da mi przedłużenie zwolnienia, każe odpoczywać i brać te hormony, które mi przepisał, nic więcej. Bo on tak naprawdę nie jest w stanie zrobić wiele więcej niestety. A to robię. Ja jestem u lekarza con. raz na 2 tygodnie, czasami raz w tygodniu. Raz przyszłam może ze 3 dni po wizycie (a tuż przed tamtą poprzednią wizytą było wszystko ok), bo miałam plamienia, to nawet nie zrobił mi USG, nie zbadał, stwierdził, że to za wcześnie, bo przecież dopiero co mnie badał, kazał przyjść za 4 dni, tak żeby chociaż tydzień minął od poprzedniego badania. Pocieszam się tym, że nie miałam bóli, a to krwawienie, przepraszam za szczegóły, było takie raczej brązowawe, nie czerwone, a podobno takie są niebezpieczne. Tj przestraszyłam się i tak, bo sporo tego było, ale wytłumaczyłam sobie, że najlepsza rzecz, jaką mogę zrobić, to leżeć i brać lekarstwa. Dziś na szczęście mam tylko takie bardzo delikatne plamienie i też nie czerwone, bóli nadal nie ma, piersi wciąż takie napięte jak przedtem, więc tłumaczę sobie, że może nie będzie tak źle, choć oczywiście nadal troszkę się denerwuję. Wizytę przełożyli mi na jutro 16:15. Trzymajcie kciuki żeby było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_ja -> męża nie mam wiec może być problem....:) Przed chwilą zauważyłam jakąś dziwną plamkę i już mam ogromnego stresa i co chwilę biegam do łazienki. Na dodatek jakieś dziwne odczucia w dole brzucha mam... przewrażliwiona jestem chyba Jestem głodna jak nie wiem co ale nic mi nie smakuje i nie mam nic w domu na co miałabym ochotę. Chyba, że spróbuję brzoskwiń z puszki. Jeśli się nie uda to chyba będę musiała wyjść z domu i iść sobie coś kupić albo zamówić z dowozem..... Np spagetti albo sałatkę z kurczakiem na słodko.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast do męża będę się przytulać do Tatusia Maleństwa :):) Nie zamówiłam nic do jedzenia, a że moje nerwy zaczynały pomału przerastać mój głód - ugotowałam sobie ziemniaczki i zjadłam z buraczkami i surówką z kapusty pekińskiej. Teraz wsuwam rurki z nadzieniem a potem może otworzę puszkę brzoskwiń......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra27
dziewczyny a ja mam straszne wzdęcia nie wiem co mam zrobic brzuch mi chyba pęknie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra! Może miętki się napij? A tak w ogóle na wzdęcia to jest espumisan, w aptece bez recepty, z tego, co wyczytałam w internecie mogą go przyjmować kobiety w ciąży. Ja dzisiaj wcinam zupkę pieczarkową, której już całe wieki nie jadłam, oraz kanapeczki z masłem i porem mniam mniam :). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra27
kasinska własnie mieta mi nie pomaga lepiej kupie ten espumisan.dzieki za rade pozdrawiam was dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie z tego badania ze jest dobre a lekarz widzial cos miedzy nogami naszej dzidzi ale nie jest pewien czy to byly klejnoty :) czy nie pepowina powiedzial ze to troche wczenie ze za 5tyg moze bedzie widac kto tam sobie plywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj mialam dzien wolny od pracy i caly dzien spedzilam w lozku z migrena :( w zyciu nie doswiadczylam uczucia,ze jest np 15 a ja nie mam sily wstac z lozka i zjesc sniadanie. nigdy nie pilam za duzo plynow,wiem,ze to nie dobrze. teraz to doslownie licze ile butelek (malych) wody mineralnej wypilam.czasami idzie mi calkiem dobrze,ale np wczoraj ...tylko 4 szklanki napojow,przy maksymalnym mysleniu...ze musze pic!pewnie jakbym nie myslala,ze to dla dobra dziecka to moze 2 szklanki :( kurcze u lekarza mi pokazywalo,ze nic nie przytylam,ale ze nic mi nie ubylo.a w domu....mam ta sama wage od roku,waze sie w tym samym miejscu,bez ciuchow i pokazuje mi ze schudlam...wazylam 113funtow,a teraz 110. to chyba ok 50 kilogramow :( dziwne,bo jak wczesniej wspominalam nie mam duzego brzusia,ale chodze juz tylko w nowych ciazowych spodniach,dresach i nawet pizamka nowa. musze bardziej zadbac o jedzonko,choc musze sie przyznac,ze dbam o to od samego poczatku. ok..czas na zdrowe zakupy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę się położyć bo coś mnie dzisiaj prawie cały czas dziwnie boli po bokach. Nie wiem co to jest ale nigdy aż tak nie miałam. Dzisiaj jest to z dużym nasileniem........ Dobranoc Dziewczyny Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc, Myszka :)! Ja łykam grzecznie moje hormony i chyba też do łóżeczka, ale jeszcze nie spać, tylko może raczej poczytać :). Mam nadzieję, że jutrzejszy dzień będzie lepszy dla nas wszystkich. I oby wszystkie dzidziusie były zdrowe i rosły jak na drożdżach :). PApatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×