Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Witam cieplutko, Gorąco !!! dzis z samego rańca tak mnie nogi bolały że wstać nie mogłam, stwierdzilam że to oczywiście ból na deszcz (meteopatka jestem - tak to się chyba nazywa) ale nie padało .... a jak juz się zwleklam z łóżka to umyłam okna, poprałam firanki, umyłam podłogi - a teraz cierpię. Wszystko mnie boli .... jutro biegne na zakupki, bo dzis już nie mialam sily, tyle rzeczy jeszcze do kupienia, ale damy radę. Poza tym u nas bez zmian .... co do palenia, to wcale nie tak latwo zmusic kogos do niepalenia ... u mnie w domku (czyli u rodzicow) nie pali sie w mieszkaniu, chybaze przyjedzie dziadek to on pali bo uwaza ze mu wszystko wolno - jak ja jestem to sie nie odwazy bo krzyczę na niego. Ale z kiedy jestem u niego to zaden krzyk nie pomoże - musze wychodzić, bo pali jak smok i nie iwdzi w tym nic złego. A co do innych palacych - to często zwracam uwagę ,ale czasami nie wypada - dziwne ze ludziska nie zdają sobie sprawy z tego jak szkodza paleniem, tylko bez żenady wyciagają papierochy przy mnie. Moja bratowa ma 7 misięczne dziecko i ona nie widzi problemu w tym że od urodzenia (i w ciąży też) paliła przy dziecku. Ale jej się nie dziwię, ma dość ograniczony światopogląd. Pozdrawiam dziewczynki ... trzymajcie się w te upały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Mamani i mala Ci do wieczora w domu wytrzymuje? moj wstaje po 7-mej i po 10-tej idziemy albo na plac zabaw albo jak ostatnio nad wode, siedzimy tam do prawie 13-tej pozniej spanie do 16-tej, obiad i znowu albo plac, albo jeziorko, dzis 2x bylam nad woda :) wysiedzialam sie za wsze czasy :-P dzis bylam tez u gina, mam 1,5 cm rozwarcia, szyjke b skrocona , ogolnie gin wrozy mi porod na dniach :) dzis zaczelam 38 tydz, wiec siedze jak na szpilkach i czekam tylko na skurcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi jak ja Ci zazdroszcze ja mam juz strasznie dosc tego stanu i chcialabym juz urodzic.ostatnio strasznie ciagnie mi sie czas i wogole lapie jakies doly(siedze i rycze) a to ze wygladam jak slon a to ze tyje ciagle ostatnio zaczelam puchnac i wogole jest mi ciezko. nie rozumiem dziewczyn ktore mowia ze ciaza to taki cudowny stan.ja w tym nic cudownego nie widze. u nas sa straszne upaly teraz tak wiec jezdzimy z kolezanka na basen (ja oczywiscie siedze w cieniu pod parasolem) i ogladam tylko mlode mamuski z dzieciaczkami ;) no i pochwale sie jeszcze ze wczoraj kupilam sobie na poprawienie humoru fajna torbe doczepiana do wozka z przewijakiem itp dla dzidzi na rozne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karro, Mamani dzięki :) 👄 Mam nadzieję, że dam radę na tym egzaminie :) Tylko nie wiem jakie ja buty założę, bo nogi mam jak balony :( i nawet z japonek się wylewają na boki bleeeee Wydaje mi się, że woda mi się zatrzymuje w organizmie, bo piję dużo a sikam mało, w nocy nie mam potrzeby wstawania na siku, a w dzień to mogłabym wogóle nie chodzić do WC a jak już idę to kropelka dosłownie wyleci :( Są jakieś sposoby na częstsze sikanie i nie puchnięcie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) eryka ja to znam :(:( tez mi tak nogi puchną... evi cos mi sie zdaje ze ktoregos dnia tu wejdziesz i napiszesz "ja juz po" :D:D:D i pokazesz nam swoja córcie :D:D mam do was pytanie. macie taki dziwny sluz? taki bialy i jakby wypadal w kawalkach w takich strzepach czy jak to nazwac? i strasznie gesty jak kawalki plasteliny? Ja ytak mam od kilku dni po trochu wypada i wczoraj przekopalam net i wyczytalam ze to mzoe byc czop śluzowy... Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babolki ;) Majka nie tylko ty masz doly - ja sie w koncu wczoraj przemoglam i zajrzalam w karte ciazy - jak zobaczylam ile na plusie to ryczalam pol godziny :( +20 kg !!! Boziu ja nie wiem jak to potem zrzuce, a to jeszcze nie koniec ciazy :( :( Tragedia .. czuje sié jak wieloryb, naprawde .. A przeciez nie spedzilam calej ciazy lezac na kanapie i wtryniajac chipsy czy paczki - ja juz sama nie wiem. No nic, staram sie nie zawracac tym glowy bo przeciez nie zaczne sie teraz odchudzac. Najwazniejsze zeby synus urodzil sie zdrowy, waga zajme sie po porodzie. Eryka jesli chodzi o puchniecie to mi najbardziej puchna nogi a pomaga po prostu trzymanie ich w gorze .. jesli chodzi o sikanie to ja biegam jak kot z pecherzem ha ha co chwila na kibelku - zazdroszcze ci ze tak rzadko chodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany Mamani moze to faktycznie ten czop ?? Zeby nie bylo ze ty sie rozpakujesz przed Evi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Karro ja chętnie bym potrzymała nogi w górze ale właśnie odebrałam robótkę i teraz do poniedziałku siedzę całymi dniami przed kompem i jak tu cieszyć się urokami ciąży ;) Postawiłam sobie pufę pod nogi, chłodzę je co jakiś czas chłodną wodą i może dam jakoś radę. A i mam od tyg. takie skurcze mocne i długie, bolące jak cholera, oby jeszcze 3 tyg. wytrzymać :) A Mamani to pewnie ten czop. No to teraz chyba szybko poleci ;) A był zabarwiony krwią czy czysty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani i Ev i no to super ze tak blisko ja tez jeszcze z miesiąc opadł wam brzuszek juz bo mi jeszcze nie ale w poprzedniej ciąży mi wcale nie opadł i jeszcze mi pecherz przebijali bo miałam tozwarcie spore a wody nie odchodziły,najgorsze co pamiętam z porodu to był masaż szyjki macicy dlatego teraz bede piła tą herbatke z liści malin:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra brzuch mi nie opadl i w poniedzialek gin mówil ze wszystko pozamykane i wysoko... czop 2 tyg przed porodem moze odejsc a mój nie byl podbarwiony krwia a to znaczy ze jeszcze ze 2 tyg napewno sobie poczekam... o ile to ten czop :D:D:D a lisci malin nie tkne :D:D:D to jest obrzydliwe i smierdzące :D:D:D eryka jak ty masz takie skurcze to ciebie tez pewnie weźmi :d ja mam delikatne skurcze tzn czuje je ale są krotkie i delikatbne... tylko te bóle krzyzowe są straszne tak sie mecze przez to ze jej... karro na odchudzanko przyjkdzie czas za niecaly miesiąc to juz niedlugo :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karro witaj w klubie ja mam 19 na plusie :( a tez staram sie ruszac spacer ,basen lub cwiczenia w domu.teraz ostatnio duzo przytylam moze to ta woda w organizmie.... dziewczyny ktore juz rodzily mam pytanko: czyw tym ostatnim miesiacu jeszcze sie tyje ??? bo slyszalam rozne opinie... no i jeszcze moze napiszcie cos o diecie dla karmiacych bo ja chce karmic piersia a nie wiem co mozna jesc a czego nie. ja ide we wtorek do lekarza to zapytam o te szyjke bo mi moja gin nic a nic na ten temat nie mowila.a jak ja sie bada poprzez badanie dopochwowe? bo mnie bada tak co miesiac ,moze wlasnie tak sprawdza ta szyjke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani nawet mnie nie strasz - ja jeszcze muszę ten cholerny egzamin zdać i zakupy zrobić, bo w sumie to dużo mi jeszcze brakuje dla małej, no i czekam na łóżeczko i wózek ehhh chyba się nie doczekam. Karro Ty to teraz nie myśl o wadze, tylko wcinaj co się da, bo po porodzie to woda i biszkopty hihi ;) jeśli oczywiście zamierzasz karmić piersią,a waga sama będzie spadać :) Ja właśnie wcinam hamburgera z frytkami i popijam colą :) Potem tylko się będę oblizywać na samą myśl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!1 eryka żeby nie puchnąc trzeba ograniczyć ,albo wyeliminować z diety sól!! aha i powodzenia na egzaminie!!!!!!!!! to dziwne że mało sikasz, a dużo pijesz. ja latam jak kot z pęcherzem, ale Oliwia siedzi mi na pęcherzu, więc też odczuwam jak dziewczyny aż takie kłucie. większość z was puchnie, a ja jestem ta szczęściarą i cały czas posiadam obie kostki na stopach :) majka współczuje złego nastroju, mi juz jakos dołki mineły i staram się myslec pozytywnie. mamani nie chce cię straszyc , ale ta wydzielina to może byc zapalenie grzybicze, częste u kobiet w ciazy, jak dojda inne objawy to pędź do lekarza. czop sluzowy jest raczej gesty coś jak białko kurze i często podbarwiony krwią. ja tez mam w ciazy obfitszą wydzielinę, ale jest lekko biała i nie ma zadnych grudek. nie wiem jak u was ale mój lekarz proponuje między 35-37 tc zrobić posiew bakteriologiczny z pochwy, koszt 30 zł, jesli sa bakterie w czasie porodu moż się maluszek zarazić i wtedy od razu zapobiegawczo dostaje dawkę antybiotyku, a że wynik z posiewu nalezy mieć przy sobie dobieraja lekarstwo od razu pod bakterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka własnie poprzez badanie ręczne lekarz sprawdza szyjkę, a jej długośc mierzy dokładnie poprze dopochwowe usg, ale ręcznie spokojnie jest w stanie okreslić czy jest skrócona, otwarta, zamknieta itp, także na pewno u ciebie wszystko ok:) z tyciem to róznie, w pierwszej ciazy faktycznie przytyłam najwięcej w ostatnich 3 miesiącach, a teraz jakos równomiernie tyje. ostatnio nawet spodziewałam się większego skoku, a tu przez ostatni miesiąc tylko 1 kg, więc to zalezy od organizmu i tak jak pisałam wyżej nie puchnę więc to pewnie tez swoje robi. u mnie obie ciąże bardzo do siebie podobne w 1 10 kg na plusie, dobre samopoczucie, teraz póki co na plusie 9 kg i żadnych dolegliwości, jedyna wspólna rzecz ZGAGA, ale nie chcę zapeszać, oby tak jeszcze 4 tygodnie i szybki i łatwy poród....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eryka a ty bidoku jeszcze pracujesz .. odpoczelabys troche przed porodem kobito ;) Mamani u ciebie jeszcze niecaly miesiac a u mnie 6 tyg .. a jak maly zechce byc przenoszony to moga byc i 2 miechy - ale mam nadzieje ze nie !! A wiecie co ja to w ogole nie mam skurczy czy to nie dziwne - od poczatku mi przepowiadali ze moge miec je i za wczesnie z powodu tej podwojnej macicy a tu juz prawie 34 tydz a ja nic. Czasami zlapie mnie taki bol podobny do miesiaczkowego - czy to to ?? Jak wy te skurcze odczuwacie ? Majka to idziemy prawie leb w leb z tym tyciem ;) Dzieki za pocieszenie Eryka, mam nadzieje ze masz racje z tym spadaniem wagi przy karmieniu piersia .. Mamahuberta zazdroszcze ci ze tak malo przytylas, na pewno szybko wrocisz do figury sprzed ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karro z tym spadaniem z wagi pewnie będziemy sie mobilizować wzajemnie :) a co do tych skórczy to własnie dużo dziewczyn okresla je tak jak te miesiączkowe, może też twradniec brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karro ja pracuję 4-7 dni w miesiącu tylko, że całymi dniami :( Akurat teraz chcę zrobić do poniedziałku, bo mam jazdy jeszcze i trochę testów trza jeszcze poćwiczyć no a przede wszystkim chce mieć spokojną głowę przed wtorkiem brrr No i zawsze na waciki jest ;) A jak karmisz piersią, to wszystko się szybciej kurczy, mam na myśli macicę i szybciej wracasz do swojej figury :) Ja w pierwszej ciąży przytyłam 11,5 kg i wszystko zleciało przy porodzie :) a potem to Filip tak ciągnął ze mnie, że aż chudłam w oczach - wszystkie soki ze mnie wysysał :D Jak patrzę na zdjęcia, to wyglądałam jak anorektyczka :) Teraz przytyłam na razie 8 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamahuberta dzieki 👄 W sumie to bedzie duzo czasu do nastepnego lata :) Kurcze moja tesciowa przylatuje pojutrze ze Stanow.. fajna z niej babka, naprawde bezproblemowa ale troche mnie przeraza ze bedzie u nas az 2 miesiace .. Jak byla moja mama to odetchnelam z ulga jak po 2 tyg pojechala a gdzie tu 2 miechy .. Ja to bym chetnie jeszcze pobyla sama szczegolnie po tych wszystkich gosciach. Musze isc do sklepu ale jakos nie moge sie zebrac .. jak patrze na ten upal za oknem to na sam widok mi slabo :( no nic, pojde i bede miala z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja narazie nam 8 kg do przodu ale tak jak wczesniej slabo tylam tak teraz w zastraszajacym tepie wiec tez nie wiem ile jeszcze przez te teoretyczne 5 tyg przytyje. Byla u mnie dzisiaj polozna i wlasnie mowila troche na temat odzywiania jak sie karmi piersia. Ze jesc wszystko po trochu i czesto w malych ilosciach, ale zero rzeczy wzdymajacych typu groch, kapusta, cebula, fasolka itp. i zero sokow kwasnych np. pomaranczowego bo dziecku pupka sie czerwona robi a co do chudniecia to stwierdzila ze na to bedzie czas po 5 miesiacach. Wogole bylam w szoku bo mowila ze w szpitalu w ktorym bede rodzic to jak w restauracji mam podac co i w jakich ilosciach bede jesc typu czy obiad wegetarianski czy zwykly czy bulki na sniadanie czy chleb i czy np. dwie bulki czy jedna i z czym. Bylam w wielkim szoku. Do tego po porodzie przysluguja mi 23 wizyty poloznej z kasy chorych wiec kobietka troche mi pomoze. Co do puchniecia to ja jakos na szczescie nie puchne ale tez juz mi coraz ciezej bo mala coraz ciezsza i ma mniej miejsca wiec jak sie rusza to boli juz nie mowiac jak kopie... i czasami na pecherz tez uciska bo czuje az takie klucie. W nocy ide tez z raz sie zalatwic ale to w sumie tez nie zawsze nieraz dopiero nad ranem albo wcale dopiero jak wstane. Staram sie jak najwiecej pic ale u mnie juz litr dziennie to jest duzo ale zalatwic staram sie isc czy mi sie chce czy nie bo podobno nie mozna moczu trzymac w pecherzu. Wydaje mi sie juz chyba wszystkie mamy pomalu dosyc. Szkoda ze ciaza nie trwa z 6 miesiecy bo jednak ta koncowka najgorsza. Pozdrawiam w ten upalny dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dotarlam ze sklepu :) :) Mam juz obczajone ktoredy isc w zaleznosci od godziny zeby bylo jak najwiecej cienia :) Powiem wam ze spacerek dobrze mi zrobil i humor mi sie poprawil, wczorajsze doly przeszly. Przytachalam kapuste i bede robic golabki i sosik pomidorowy bo chodza juz za mna pare dni :) Eryka to mam nadzieje ze moj maly tez bedzie porzadnie cyca ciagnal ;) smiesznie tak patrzyc na swoje zdjecia z okresu chudosci - ja najchudsza bylam latem 2 lata temu, az moj N na wystajace kosci narzekal (ha ha chcial to ma teraz miekko jak przybylo 20 kilosow !!) Wazylam wtedy 57 - 58 kg (niby nie tak malo ale chyba mam jakies ciezkie kosci czy cos bo naprawde bylam chuderlak z wygladu wtedy). Potem mi sie przytylo do 62 i tez bylo ok, niestety przed sama ciaza przytylam 4 (!) kilo w swieta u rodzicow (mialam sie zaraz po swietach odchudzac ale dupa z tego wyszla bo okazalo sie ze zaciazylam ha ha) no wiec na starcie wazylam 66 a teraz juz 86 :( moja idealna waga to ok 60 wiec bedzie spoooooro do zrzucenia. Ciekawe ile zejdzie zaraz po porodzie .. El ty to masz wypas, polozna przychodzi do domu i do tego taki wybor w jedzeniu fiu fiu :) Masz racje, koncowka najgorsza ale przynajmniej z tego zmeczenia sie czlowiek mniej porodu boi (przynajmniej ja) bo juz mam tak dosc ze chce juz tylko miec to za soba! Dobra, starczy tego tworzenia, biore sie za golabki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
el to ty bedziesz dosłownie w MARIOCIE rodzić:) hehe nam daleko do tych standardów, pamietam jak mi na porodówke przyniesli sałatke z groszkiem- dla matek karmiacych!!!! mnie rodzina dokarmiała, bo to co na talerzu dostałyśmy to szkoda gadac. karro narobiłaś mi smaka z tymi gołabkami mniam mniam. a co do gości to faktycznie sie opędzić nie możesz. a dwa miesiace z kimkolwiek, chociazby był najmilszy to bym chyba nie wytrzymała...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam wam powiedziec że na moim cyberdzidziusiu dziś jest 30 DNI DO KOńCA!!!! zczynam się pomału bać....a wcześniej taka bohaterka byłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela do jakiej kasy przynalezysz?? Bo 23 wizyty to naprawde duzo, musze powiedziec...Ja wiem, ze jest do 10 dnia po porodzie pokrywane przez kase chorych. Ja jestem w AOK a ty?? Majka mamy podobnie-ja tez nikomu nie bede mowila, ze ciaza to najpiekniejszy czas w zyciu kobiety. Juz same te kilogramy doluja a dodatkowo zgagi, puchniecia i inne takie...brrrr..ale miejmy nadzieje, ze czeka nas za to wielka nagroda :) Mamani ja sie na czopach niestety nie znam, ale slyszalam ze moga byc roznego koloru-od przezroczystej galaretki, przez mleczna az do zabrwionej krwia. Ale nie wiem czy to co ty masz to faktycznie ten czop czy moze mama huberta ma racje.Z tego co kojarze to idziesz w poniedzialek do gina to sie go spytaj :) U mnie tez lekarka zaleca badania na bakterie w ostatnim miesiacu, tyle ze u mnie to kosztuje troche wiecej niz 30 zl :P Podejrzewam, ze zalezy od lekarza, bo to nieobowiazkowe, wiec nalicza sam ceny jako usluge dodatkowa. Ja dzis ide do poloznej na ctg :) Nie wiem jak sie doczolgam w ten upal...Trzymajcie kciuki kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nawet nie mysle co to bedzie i jak juz sie tak dzisiaj o porodzie nasluchalam ze mam dosc a z drugiej strony pomimo ze 42 dni mi zostaly do terminu to staram sie o tym nie myslec Z jednej strony juz tez bym chciala miec to za soba bo mam pomalu dosc a z drugiej tak patrze jak te dni uciekaja i ze to praktycznie w kazdej chwili moze sie stac to mnie przeraza Ja dzisiaj mam placki ziemniaczane bo juz nie wiedzialam co wymyslec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewunienka24 - zupelnie nie mam pojecia do jakies Krankasse naleze a na karcie o ile dobrze patrze to nie pisze. Tez sie zdziwilam ze tyle razy do mnie kobietka przyjdzie bo caly czas slyszalam o 10 razach wiec bylam lekko zdziwiona i sie dzisiaj dopytalam czy te 23 razy to razem z tym co teraz i sie okazalo ze tyle razy po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany 23 razy to strasznie duzo ! Tu w Szwecji jest tylko jedna domowa wizyta poloznej a potem juz samemu sie pomyka z dzieckiem do przychodni . U mnie jeszcze na suwaczku 50 dni a przez to ze ciagle sprawdzam ile jeszcze to w ogole wydaje sie ze czas w miejscu stoi :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Czytam Was ale nie zawsze mam siłę i ochotę żeby napisać :( Eryka - trzymam kciuki za egzamin na prawko- mam nadzieję, że zostaniesz dopuszczona do egzaminu :) Karro - trzymaj się dzielnie. Może w przyszłym tygodniu będą mebelki to wrzucę fotki :) Też mam już dosyć tego brzucha - mam już 16 kg do przodu.... Nie mogę nic za bardzo robić, bo od razu czuję ciągnięcie brzucha w dół. Byłam w Sulechowie - tam gdzie chcę rodzić i lekarz zmierzył mi długość szyjki - na razie jest 3,2 cm ale Dawid jest już główką w dół i ta główka jest już dosyć ciasno. Lekarz kazał mi leżeć , leżeć, NUDA Rozmawiałam też z położną - poradziła pić napary z liści malin, więc muszę je gdzieś znaleźć i pić. Młody prawie ciągle się wierci i daje o sobie znać. Pewnie też mu gorąco, bo upały u nas straszne. Wszędzie targam za sobą wentylator :) W poniedziałek byłam u mojej lekarki i bardzo się rozczarowałam. Nie robiła mi żadnego badania (bo skoro 4 dni wcześniej byłam w Sulechowie to uznała że nie trzeba) a najgorsze jest to, że nie umówiła mnie na następną wizytę!!!! Stwierdziła że skoro nie chcę rodzić na miejscu to powinnam sobie jechać do tamtego lekarza..... Tak mnie zdenerwowała, że mnie zatkało. Muszę sobie umówić wizytę u innego miejscowego lekarza bo przecież nie pojadę 320 km na wizytę z takim brzuchem! Mnie po pierwsze odstrasza nasz szpital, warunki nie są rewelacyjne........Więc unikam tego miejsca jak tylko mogę :) Po drugie, moja lekarka ma w tym szpitalu dyżur tylko w czwartki! Nie będzie jej przy moim porodzie jeśli rodziłabym w inny dzień tygodnia, więc to chyba zrozumiałe, że nie chcę rodzić bez swojego lekarza prowadzącego w szpitalu, który mnie odstrasza!!!! A ona ma do mnie pretensje, że nie rodzę na miejscu i mnie nie umawia na dalsze wizyty kontrolne! Co do puchnięcia, to czasem puchną mi lekko palce u rąk i lekko stopy - czuję to dopiero jak założę klapki..... W nocy biegam 3-5 razy do WC bo Mały mnie naciska na pęcherz a poza tym dużo piję w ciągu dnia więc mam co oddawać :):) Ostatnio mam ciężkie noce - budzę się bardzo często i nie mogę sobie znaleźć wygodnej pozycji.Już bym chciała, żeby ta ciąża się skończyła i żeby Dawid w końcu wyskoczył :) Następne dziecko zaplanujemy rozsądniej - poród w okolicy marca/kwietnia :):) Pozdrawiam Mamusie i brzuszki i życzę łagodniejszej pogody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja bylam w poniedzialek u gina i to nie zadne zapalenie :D:D no chyba ze tak nagle od poniedzialku mi sie zrobilo ale raczej watpie pozatym nic mnie nie boli nie piecze brzydko nie pachnie... mam przeczucie ze to wlasnie ten czop sluzowy ale glowy za to nie dam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawdzam link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EL 23 wizyty to rzeczywiscie bardzo duzo.mi polozna mowila 0 10 a jesli to bedzie malo to moge pare wizyt miec dodatkowych.ja tez naleze do AOK.a jesli chodzi o szpital to u mnie tez jest tak ze kazdego dnia wybieram sobie z posrod dwoch dan co bede jadla jutro na obiad. piszecie tu o skurchach ja mam cos takiego ze co jakis czas twardnieje mi brzuch na krotki czas i jest takie dziwne uczucie nawet nie potrafie tego opisac.ale to nie boli.kolezanka mi mowila ze to wlasnie chyba te skurcze ze przygotowuje sie do porodu. no i mam nadzieje ze jak bede karmila to predko zleca ze mnie te okropne kg.mamohuberta eryka Wam to tylko pozazdroscic ze tak malo przytylyscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×