Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

maz w pracy a mamy tylko jedno auto... nie mam jak sie ruszyc z domu :( ale za godzinke juz beda :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia bardzo współczuje..... z całego serca. Ale mi sie dziś chce spać, koszmar...... Na stojąco, i jakaś dziś głodna jestem, nic tylko bym jadła i jadła, staram się to opanowac ale mi cięzko idzie. To pewnie wszystko przez pogode. buzka dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny w czwartek wlasnie dowiedzialam sie ze jestem w 5 tygodniu ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje MaMani :) ale to byla niespodzianka dla nas test zrobilam tak zeby zrobic bo okres mi sie spoznial bylam pewna ze bedzie jedna kreska a tu ....DWIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje majeczko, mi z moich obliczeń wynika ze jestem gdzies w 5 tyg, podobnie jak Ty, dopiero we wtorek ide do ginka który dokłądnie powie co i jak. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje dziewczyny! mnie znowu bierze przeziebienie, juz 3x :-/ zaraz mykam na imieninki, pozniej zajrze buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu!!! Trzymaj się cieplutko 🌼 Witaj Majka! Ja też jestem w 5 tyg.(chyba) :) Tak jak Olenka idę we wtorek do gina potwierdzić :) Dziś do południa byłam okropna dla męża i synka - krzyczałam na nich z byle powodu - tak mi było źle (mdłości, bóle głowy i ten cholerny ból gardła) :( Teraz siadłam na chwilę pocztę sprawdzić i uciekam dokończyć ciacho :) mjami :D Muszę jakoś udobruchać mężusia :) A napady głodu mam cały czas - jadłabym i jadła (mimo mdłości) jakieś to takie dziwne hehe Trzymajcie się dziewczynki - zajrzę jutro 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane dziewuszki i witam rownie cieplo swieze wrzesnioweczki:):):) Ja dzis w miare, nawet jem, bo tak codziennie nie mam ochoty nic jesc..ciagle mnie mdli jak cholera, 24 na dobe i rwie mnie na dole brzuszek. Ale jak sie dowiedzialam jak pamietacie od mojego gina, to norma i wszytsko jest ok:)macica sie rozciaga:)a teraz jem kanapeczki z szynka i chrzanikiem:):):)mniammm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani Twoja córeczka jest prześliczna. Życzę Ci, aby drugie maleństwo było równie piękne. Dziewczyny powodzenia, zdrowych ciąż i łatwych porodów Wam życzę :) Wrześniówka 2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisterone dziekuje ci bardzo 🌼 Dla mnie napewno bedzie najpiekniejsze:) twoja malutka tez jest przecudna i tak sie pieknie usmiecha :D:D:D i ile ma wlosków!! Moja okruszka juz wrocila :) wykąpana i spi sobie juz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, fatalny dzień wczoraj miałam, potworny ból głowy :( Prawie cały dzień przespałam, bo nawet nie mogłam wziąć tabletki. Ale dziś już jest ok, też prawie ciąle jestem głodna, zjem kanapkę i ledwo ją skończę i już mnie ssie w żołądku. Jak nie zjem to mdli mnie jeszcze bardziej, a jak mnie mdli to na nic nie mam ochoty i tak w kółko. Pozdrawiam cieplutko 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
Czy zanim dowiedziałyście się że jesteście w ciązy bolał was tylko brzuch jak na miesiaczke czy też jajniki albo ich okolice. Pozdrawiam Z góry dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko mnie nic nie bolalo ale czulam sie tak jakbym zaraz miała dostac okres. Ja juz wszystko popakowałam i czekam na tel od mamy ze mamy sie zbierac :D:D ma po nas przyjechac i zabrac nas do babci. Maniulka śpi :) Czuje sie dzis swietnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko Ja sie czułam tak jakbym miała okres dostać, bolał mnie brzuch i jajniki, typowe objawy okresowe, nawet podpaski do prawy wzięłam .... a tu niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko mnie w dniu spodziewanego okresu od samego rana bolal brzuch mocno, ciagle myslalam ze zaraz okres dostane, wieczorem kiedy go nie bylo a brzuch ciagle bolal poszlam zrobic test a tam II kreski MaMani to dobrze ze sie swietnie czujesz ja znowu chora :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam nadzieje ze mozna sie dolaczyc... dzisiaj zrobilam test 2 kreski dalej nie wierze staralam sie juz 3 mc i zaczynalam sie juz martwic ze cos nie tak a tu prosze... a do tego przez caly tydzien mialam takie objawy jak na okres na dodatek dobiero sie przeprowadzilam do gdanska oliwa moze ktos rowniez jest z gdanska? bo szukam jakiejs dobrej ginekolog oprocz tego to rowniez mam duzy apetyt caly czas bym cos jadla a co do was dziewczyny ktore byly u lekarza czy macie brac jakies witaminy jakies wskazania jak tak to prosze podzielcie sie radami jak obliczylam to termin mam na 24 wrzesnia pozdrawiam 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj aga :) ja w Gdansku bylam u super gina Doeringa - super gosc jak dla mnie :) niestety w zwiazku ze daleko mieszkam - 200 km od Gdanska bylam u niego tylko raz - ale duzo czytalam o nim w necie samych pozytywow ponos specjalizuje sie w wadach plodu i nie omylnie stwierdza plec :) no u nas w 16 tyg sie nie pomylil ;) teraz tez mam zamiar do niego sie wybrac :) ale dopiero w polowie ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki :) no moj facet niezle mnie zaskoczyl przyniosl mi duzyy bukiet roz z tej okazji ze bedziemy mieli dzidziusia.ja np nie mam wogole apetytu czuje sie bardzo dobrze zadnych mdlosci itp troszke boli mnie tylko dol brzucha no i to co jest najwazniejsze juz nie pale i nie mam na to wcale ochoty :) .zauwazylam tylko ze mam hustawki nastrojow tzn moge plakac na zawolanie hihih pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja sie czuje tragicznie... W poludnie troche lepiej ale z rana i wieczorem to umieram... Nie dosc ze mam mdlosci to mam jeszcze zgage :(:(:( W 1 ciazy tez mialam ale dopiero jakos w 7-8 miesiacu a nie tak od poczatku... Okropność... wczoraj wyslalam tescia do sklepu po migdaly ale mi nie nie pomogly... chyba najlepiej dziala mleko... Mam nadzieje ze mi szybko przejdzie bo mam naprawde okrojony dzień, kiedy moge normlanie funkcjonować. Mania dziś też jakoś nie mogła w nocy spać. co chwilke się budziła i plakala. Myśle ze to przez zabki bo wpycha do buzi wszystko a jak trafi na cos twardego to płacze. Smaruje jej dziaselka zelem i chyba jej przynosi na troche ulge... echh zeby juz minely te pierwsze 3 miesiące :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! MaMani, zgadzam się z Tobą, niech już miną te 3 miesiące :) Ja mam mdłości od rana do wieczora, zgagę na szczęście miałam tylko raz. Na mnie też najlepiej działa mleko, chociaż pamiętam, że w ciąży z Patrykiem miałam taka zgagę, że nic nie skutkowało. Ale to było dopiero pod koniec ciąży. Póki co odliczam dni do kolejnej wizyty u gina - 4 lutego. Już się nie mogę doczekać żeby zobaczyć maleństwo na usg 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj no to Wam wspolczuje ja ide do lekarza w czwartek raz juz bylam no i kazala mi przyjsc za tydzien nie moge nic robic nawet sprzatac zadnych zakupow itp bo mialam plamienia i mowila ze moze byc ciaza zagrozona no ale na szczescie od wczoraj nie mam juz plamien :) i jak pojde w czwartek to mysle ze powie ze jest wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie mdli od rana, i zgage mam bardzo czesto, masakra..... w zasadzie to dzis dopiero pierwszy raz mam mdłości... myslałam ze bedzie znośniej a tu masakra w dodaku w firmie siedze. Mąz własnie wrócił od lekarza - grypa i L4 do piatku. chyba tez mnie bieze. gardełko czuje i kaszlec zaczynam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie zjadlam galaratke owocowa i mi po niej dobrze :D:D tak wiec polecam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, też noszę małą fasolkę, według moich obliczeń to termin wypada na 13 września. Strasznie się cieszę. Byłam już u gina 1,5 tyg temu i widziałam na monitorze mały pęcherzyk. Strasznie jestem ciekawa jak teraz wygląda. Do tej pory o ciąży wie tylko mój mąż. Może z okazji dnia babcie i dzidka powiemy dziś rodzicom. To moja pierwsza ciąża i tak mało wiem. Nie wiem co mogę, a co nie mogę robić, a przede waszystkim czego nie powinnam jeść. Jeśli znalazłyście jakąś ciekawą stronę na temat żywienia w ciąży to poproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sedecznie. Przed chwilą założyłam nowy taki sam temat, nie zauważyłam tego! wczoraj zrobiłam test! 2 wymarzone kreseczki! Do lekarza wybieram się koło czwartku! Wiemy tylko z Mężem, no i teraz jeszce Wy. Wyliczyłam sobie termin na wrzesień. A Dzidziuś Wigilijny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamcia1985
Witam Ja wyliczyłam sobie termin na 24 września :D Sylwestrowe maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe wrześniówki! nytka na pocieszenie ja tez ciągla bym spała, ale to typowe dla ciężarnych. co do tego jadlospisu,w ciąży to nie wolno jeść surowego miesa (tatara, metek itp), z uwagi na mozliwośc zarażenia się chorobami odzwierzęcymi, nalezy myć dokładnie surowe owoce i warzywa, nie nalezy chyba przesadzać z cytrusami, ale tak po za tym to wszystko dozwolone :) fajne artykuły sa na stronie www.babyboom.pl powodzenia i dobrego samopoczucia. ja tez się czuje ciągle przemęczona,mdli mnie, ciężko mi na żołądku, ale mimo tego apetyt dopisuje, ciągle coś wymyslam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×