Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Gość ewwa33
widze dziewczyny ,że niektóre z Was stosują pieluchy tetrowe,mam pytanie nie przemakają Wam te pieluszki bo ja próbowałam tetrówek wkladając podwójnie i obydwie przelał, w końcu przeszłam całkowicie na pampersy. Mnie przy czerwonej pupie pomógł bephantem,chociaż czytałam ,że ktoś posypywał zwykłą maka ziemniaczaną i ,ze działa rewelacyjnie,sama nie stosowałam to nie potwierdze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ale miałam wczoraj wieczór :/ Wiki dostała takiej kolki, że nic nie dało rady zrobić :( od 18 do 20 ryk jakby ją ze skóry obdzierali :( i tak na mnie patrzyła z wyrzutem, ze jej pomóc nie potrafię :( i te usta w podkówkę :( tak mi jej było szkoda :( Ale w końcu wzięłam się za siebie i na zmianę nosiłam, kładłam na kolanach na brzuszek, robiłam wałeczki, masowałam brzuszek, bąki leciały co nie miara i w końcu przeszło :) usnęlyśmy razem w łózku zmęczone i mała obudziła sie dopiero koło 1, a ostatni raz jadła o 17 więc jak się dorwała do cyca to puścić nie chciała :) nawet jak szybko leciało :) uff wygadałam sie :) No w dodatku jak Wiki sadzi kupkę to n ie dość, że jest charakterystyczny dźwięk to ona jeszcze dodaje swoje eeeeee :) więc jest wtedy przekomicznie :) Oleniga powim Ci, ze ja czasem pozawlałam Wiki strzelić sobe kupsko tak bez pieluchy :) przynajmniej nic się ze skórą nie stykało :) Przyznam się, ze 2 razy posmarowalam dupkę tormentiolem, to co miala takie mocno czerwone i z krostkami, wiem, ze się nie powinno, ale pomogło :) Mamohuberta, wierz mi, nawet jak mi mój P. pomaga, to padam wieczorem na twarz :/ ostatnio próbowaliśmy film obejrzeć i pod koniec starałam się nie zamykać oczu, ale i tak w efekcie zobaczyłam napisy końcowe (tylko ;)) Mamoniny a pomyśl co będzie jak wylądujesz w szpitalu?? Nie lekceważ swojego zdrowia, bo tam się dzieci ze sobą nie zabiera, a chyba byś się zapłakała, jakbyś miała małej nie widywać przez tydzeń czy 2??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie wiem czy mnie ejszcze pamietacie. chcialam sie przywitać :) Ua nas wszystko ok. Kornelek je i rośnie. nawet grzeczny z niego maluszek. Nie wiem doklądnie ile waży- w grudniu wybierzemy się na ważenie. Myśklę ze okolo 6 kg aktualne fotki malego sa na naszej klasie wiec jakbyscie chcialy to mozna tam je zobaczyc :) Mamo huberta dziekuje Ci za pamieć o mnie :* Pozdrawiam was dziewczynki i buziaki dla maluszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamani ja pamietam o Tobie:) i wiem że masz sliczne dzieci.....dawaj namiary na nasza-klase , ja tez tam jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oczywiście buuuuuziaaaaki dla wszystkich Mam pozostałych, nie mieliśmy okazji żeby sie poznać ale bardzo Was wszystkich lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamani fajnie że dałaś znak życia:) karro mój mąż też jest dopiero po 18 a czasami później, a jak rano wstaje to my jeszce śpimy, pomaga nam wieczorem dużżżo i weekendy ale tak to prowadzenie domu i moja dwójeczka na moich barkach. mamaoniny marsz do lekaza!!!! ja dziś rano jak wstałam to tez miałam zawroty głowy i dziwnie skołowana się czuje, muszę sobie zrobić wyniki, może to anemia, schudłam sporo, nie wiem sama, może to tylko przemęczenie. Oliwia poszła wczoraj spać przed 22 i pierwsza pobudka była o 5 także super, nie dawno wstałyśmy, musiałam odespać poprzednie noce, kiedy to córcia chodziła spać ok 1 w nocy:( kurcze w domu urosła mi taka sterta prasowania że hej:( nie lubię prasować!!! biorę się za robotę w domu, bo zarośniemy;) i zaraz na spacerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
backspace mia taka malusia a mój to kloc przy niej. on juz nieiwele mniejszy od mani jest :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani a mi za pamiec nie podziekujesz :P a ja to cie nawet ganialam po innych topikach i kazalam zagladac na wrzesniowki ;) fajnie ze sie odezwalas i u was wsio ok 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne to zdjecie Maniuli przy lustrze :) A Nelus wykapany tata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karo tobie tez dziekuje 🌼 a wiecie co? ogladalam fotki jakiejs kobitki z dzieckiem- przepieknym chlopcem na nk i sie zastanawiam kto to kurna jest ze ja mam go w znajomych :D:D a to brutta buhahaha dopiero po imieniu syneczka skojarzylam :D:D ja to jestem zakrecona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani---Twój synuś jest śliczny mogę godzinami go oglądać, a córa moja od urodzenia przytyła jakieś 3 kg...bebiko robi swoje ale nadal jest malutkim krzykaczem. Dziewczyny dawajcie namiary na NK---wpisujac swoje niki z Kafeterii.....!!!!!!!!!!!!! Uwielbiam oglądać dzieciaczki wkońcu jestesmy razem od poczatku, od tych dwóch kresek na tescie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kochane :) No wiec Nina zdrowa jak ryyba wazy 4970 kg zaraz dopisze do tabelki :) Dostała szczepionke i tu były szopki jak cholera :) Najpierw chciałam dla niej szczepionke te za która nie płace jak mi powiedzieli ze to jest 3 razy po 3 ukłucia to stwierdziłam ze chce płatna :) Byłam tak przejeta tym szczepieniem ze trzesłam sie jak galaretka jak zobaczyłam igłe zbladłam i..... zrobiło mi sie słabo ..Nina to wyczuła i zrobiła sie nerwowa p.doktor chciała mi ja potrzymac nawet bo ponoc zle wygladałam ale stwierdziłam ze dam rade kazały mi usiasc :) Mała płakała strasznie ale szybko sie uspokoiła ona tak ja nie :) Kazały mi siasc w poczekalni i ochłonac :) tam chciałam nakarmic mała ale mleko było zbyt gorace wiec taka pani mówi ze mam isc do pomieszczenia obok tam jest kran to ochłodze to mleko a ja jej na to uwaga : wiem ale tam jest woda nieprzegotowana wiec lepiej nie :)....potem wyszłam ... .... no mhm zapomniałam swojej kurtki :)wrócilam po nia 30 min pozniej :) ale miały kobiety ubaw :) cała poczekalnia ludzi znajmi z osiedla a ja ze po kurtke wróciłam bo zapomniałam :) Ehh ma sie głowe na karku :) podaje linka do NK miałam kiedys w stopce ale niejaka jessy27 mi właziłam na NK i dodawała chore komentarze ... http://nasza-klasa.pl/profile/3733949 dobra lece obiad robic ..miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karro ale sie usmiałam z tej Twojej historyjki o kupce małego :) genialny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/> asiek24........Mateusz......31.08.08(9tyg).....5500. ...........59cm karro...............Maks..............01/09(9tyg)...5215 (2790).....56cm onyx1....maksymilian mikolaj....02/09 (9tyg)....5500(2980)......55cm Słonko_26 ......Lenka ...........02/09(9 tyg)......5500(3440).....59cm kasinska28.......Mateusz............05/09........4600(27 50).......53cm mamahuberta.....Oliwia.........09/09(8 tyg)....4460(3050).......(53) ? ewwa33...... Piotr Paweł ......10.09.............. 6100.............. 63cm ewunienka24.....Amira.........11.09(7,5 tyg)...4500(3340).......56cm myszka5.........Dawid..........14/09..............5200( 4 100).....54cm Brudzia......Paweł..............16/09..........6400..... ........(?) MamaNiny.....Nina Anna........19/09(7 tyg)...4970..(3760).......59cm birka87......Wiktoria Anna.....23/09(6tyg).....43003090)......57cm brutta.....Francesco Jan.....06/10(4tyg)....4300(3500).........49cm oleniga.....Mikołaj,Marcin.....08/10.....(4tyg).....5040 (4360).....?cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoNiny napisz proszę jak mała zniosła szczepienie, bo też się zastanawiam nad tą skojarzoną i dalej nie wiem co robić :/ nie dziwię Ci się, że taka skołowana byłaś :) ja pewnie lepsza nie będę i bardziej przerażona od Wiki :) ale z tym mlekiem i wodą to pewnie ubaw miały :) mamani miło Cię \"poznać\", nowa jestem to sie przywitam :) a ja dzisiaj z babcią ciasto robiłam, tzn jabłka obierałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
birka dam znac poki co spi jak zabita :) razem z tata w łozku wygladaja jak dwa klony :) on sie przeciaga brode unosi tak do góry ona tez w tym samym momencie robia te same rzeczy mam tu polewke na maksa :) Ogólnie mocno płakała nie widziałam jej jeszcze tak głosno płaczacej nigdy .... az mi sie płakac chciało:( ehh teraz ide zjesc to co zrobiłam ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi dziewczyny macie jakieś nosidełka albo chusty?? Jakie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/> asiek24........Mateusz......31.08.08(9tyg).....5500. ...........59cm karro...............Maks..............01/09(9tyg)...5215 (2790).....56cm onyx1....maksymilian mikolaj....02/09 (9tyg)....5500(2980)......55cm Słonko_26 ......Lenka ...........02/09(9 tyg)......5500(3440).....59cm kasinska28.......Mateusz............05/09........4600(27 50).......53cm mamahuberta.....Oliwia.........09/09(8 tyg)....4460(3050).......(53) ? ewwa33...... Piotr Paweł ......10.09.............. 6100.............. 63cm ewunienka24.....Amira.........11.09(7,5 tyg)...4500(3340).......56cm myszka5.........Dawid..........14/09..............5200( 4 100).....54cm Brudzia......Paweł..............16/09..........6400..... ........(?) MamaNiny.....Nina Anna........19/09(7 tyg)...4970..(3760).......59cm birka87......Wiktoria Anna.....23/09(6tyg).....43003090)......57cm brutta.....Francesco Jan.....06/10(4tyg)....4300(3500).........49cm oleniga.....Mikołaj,Marcin.....08/10.....(4tyg).....5040 (4360).....?cm majka28.....Amelia........10.09 (8 tyg)..........4115(2920).......58cm witam wszystkie mamy bardzo dawno nie pisalam nic (jakos tak wyszlo) mam nadzieje ze niektore z Was mnie jeszcze pamietaja.u mnie wszystko ok mala rosnie jak na drozdzach jest mala terrorystka ale i tak jest kochana pieknie sie juz do nas usmiecha i gawozy.w koncu zaczela interesowac sie np zabawkami lub swoja karuzela tak wiec i polezy troche sama wpatrujac sie w nie.ogolnie nie sprawia zadnych problemow na szczescie nie ma zadnych kolek czy problemow z kupa.jedynie w domu w ciagu dnia spi bardzo malo i krotko najlepiej spi na spacerach wtedy odsypia.w nocy tez nie mam problemow bo spi pieknie i tylko budzi sie na jedzonko.pozdrawiam wszystkie mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brika87 🌼 ja jestem własnie po tych skojarzonych szczepieniach i jestem za....zastanawiam sie co z ta szczepionka na pneumokoki????? Czy któras sie zdecydowałą? Co do nosidełka to mam ale nie używam , bo nosze ją na rękach. majka28----Witam , ja tez dawno tu nie zagladałam bo jakos nie mam czasu, teraz mała jest z babcia to korzystam moment :) mamahuberta-----🌼 postaram sie nadrobic zaległości chociaz trochy, mi spóznia sie mój ukochany okres , mam nadzieje ze nie zaliczyłam wpadki:) oooo.....tego by było za wiele, planowałam po 4 latach 2 dziecko, ale cóz jutro kupie test i zobacze , ups .....oby był jedn o kreskowy wynik, nie jestem jeszcze gotowa.Ide cos uszykowac na kolacje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
backspace-ja też szczepiłam na pneumokoki Mały dostał szczepionke 6 w 1 hexa plus pneumokoki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasinka:) witaj. dziekuje za odpowiedz oraz brudzia🌼 , ja dużo czytałam na temat tego, tylko że znalazłam równiez opienje kobiet które zaszczepiły swoje dzieciontka , a mimo to zachorowały ponieważ sie wirusy tę mutują . , oraz słyszałam że jest to dobre jak dziecko pójdzie do żłobka. Już sama nie wiem ...ale zaraz jeszcze poczytam tę linki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka dni temu w któryś wiadomościach był materiał o szczepieniach przeciw pneumokokom. Z wypowiedzi wynikało, że te wszystkie wirusu i bakerie są m.in. teraz takie groźne dlatego, że właśnie tyle jest szczepionek. Czyli kij ma dwa końce: - z jednej strony prawie zlikwidowana zachorowalność na polio, na krztusiec, - z drugiej strony jednak te szczepy się różnorako mutują i robią tym samym bardziej zjadliwe . Któryś z profesorów wypowiadających się w tym materiale mówił nawet procentowo, że szczepionka przeciwko pneumokokm obniża ryzyko zachorowalności o 30-40% - czyli że zmniejsza trochę, ale wcale nie jest tak, że eliminuje zupełnie .Polsce zanotowano może 3 zachorowania wywołane tymi bakteriami, nie wiem czy zauważyłaś że zmieniona została reklama telewizyjna - marketing ponad wszystko!!! Radzę mocniej spojrzeć na neumokoki, występowanie jest częstsze (większe zagrożenia - sepsa, zapalenie opon mózgowych....) a cena szczepionki dużo niższa. A tu wypowiedz innej forumowiczki: \"Zaszczepiłam Synka 2 tygodniei temu (dziecko żłobkowe, skierowane do szczepienia) - był zdrowy. Teraz ma już drugi antybiotyk. Chorował często, bo średnio raz na miesiąc, ale teraz miał przerwy pomiędzy antybiotykami aż 4 dni!! Zastanawiam się, czy to aby nie wina szczepionki. Poza tym był bardzo osłabiony po niej - stan niby-normalny. Z jednej strony cieszę się, że jest zaszczepiony, a drugiej - negatywne efekty. Zobaczymy, co będzie. A z rad różnych pediatrów - jedni szczepią, inni nie. Sepsa była zawsze, tylko od kilku lat jest to nagłaśniane (można się pokusić o marketing firm farmaceutycznych).\" Nie wiem przymyśle to bardzo poważnie., jeszcz raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×