Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

🖐️ mamo huberta (i oliwki, hehe) z maksiem juz lepiej, nie kaszle wiec nie pobudza odruchu wymiotnego. dzieki ze pytacie :D przepraszam ze nabalaganilam ostatnio z tymi postami. kafeteria sie wieszala (emo czy co...?) wszystkie inne stronki dzialaly jak nalezy. a ja sie nie moge wybrac do szpitala na badanie krwi :( ktoras sie skusi na kawke? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny mamohuberta - dzieki , zdjec mam duzo i nie sposob bylo wybrac ktore umiescic na naszej klasie :) U nas pogoda tez nie najlepsza. Widze ze duzo dzieci choruje wiec zycze zdrowka. Moja Arunia odpukac od urodzenia miala tylko 3-dniowke iu nic pozatym wiec mam nadzieje ze bedzie tak nadal. kasinska- gratuluje zareczyn i nowego dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D Hej dziewczyny:D Troszkę mnie tutaj nie było.... Ale najpierw w pol teraz powrót i urodzinki... Doba zdecydowanie powinnamieć 48h:P:) Na początku bardzo dziękujemy za życzonka :D Mieliśmy w sumie trzy imprezki urodzinowe:D Jedną w pol, drugą w dzień urodzinek w towarzystwie Naszej Trójeczki a trzecią w niedziele dla gości w irl ;) ....... i mam już dość....:P:) Tak czy inaczej wszystkie imprezki się udały:D Francesco szczęśliwy.... Nie wszystkie dzieciaki dopisały bo też choróbska je dopadły... My jak do tej pory to nawet katarku nie mieliśmy... I też nich tak zostanie Dzisiaj byliśmy na szczepieniu rocznym...:( Teraz śpi bidulek... Mam nadzieję że obejdzie się bez różnych nie przyjemnych objawów acha... a z news-ów to na 99% za miesiąc zjeżdżamy do pol. mam nadzieję że dobra decyzja... no ale to się okarze w pol... Kaśniska- GRATULUJE!!!! :D El- co ja bym dała żeby być tam gdzie Ty byłaś !!!!!!!!!!!!!!!;) Uwielbiam takie klimaty...;)mmmmmmmmmmmm Zdjęcia super:) Onyx- super że Maksio już lepiej.... Śliczny chłopczyk:D Karro-zleci miesiąc... Zaraz znowu mężulka będziesz miała przy sobie:D ... co nie zmienia faktu że i tak Cię podziwiam;) mamohuberta-no właśńie słyszałam że nie ciekawa pogoda w pol się robi... no ale cóż zima się zbliża wielkimi krokami... A ja sobie tak wymyśliłamze jak zjedziemy do pol to końcem listopada zamierzam zrobić wypad do Londynu na tydz na jakieś zakupki :D Mam tam przyjaiółke więc jak któraś z Was tam się znajduje to dajcie znać może będzie okazja żeby sie spotkać :D Poluję tylko na jaąś WIELKĄ WYPŻ biletową:P:) aaaaaaaa.... i 100LAT dla Mikołaja Olenigi:D:D:D To My ostatnie się toczyłyśmy :D haha... idę kawkę zapodać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u u u
o ludziusiu! ale pięknie! ja tez tak chcę!!! jaka wy prace macie że Was na to staC? powaznie pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelcia78.....Sophia.....23.08.08 (9 mies.)....8700 (2700).......71cm Koug.........Emilka.........23.08.08 (9 mies.)....9300 (3245) .......??cm asiek24........Mateusz....31.08.08(12tyg)....6200(3000 ).........59cm karro...............Max..............01/09..(6m).....806 0 (2790)..67cm MaMani......Kornelek........02.09..............7700(3770 ) ........68cm onyx1....Maksymilian Mikołaj....02/09 (9,5mies)...9300(2980)....74cm Słonko_26 ......Lenka ...02/09(1 rok).........9500(3440)...........77cm magia_......Nicole-Julia.......04/09........9420(3880).. ...........75cm kasinska28......Mateusz......05/09 (1 rok)........9400(2750)....76cm el79.............Arianna........06/09(31 tyg).....7090(3230).......,65 cm mamahuberta.....Oliwia.........09/09(6m)...6720(3050)... ........66cm majka28.....Amelia........10.09 ........5200 (2920)...................62cm ewwa33...... Piotr Paweł ......10.09.............. 6100...............63cm ewunienka24.....Amira........11.09(1rok)...10500(3340 ).......80cm Dafodilek........Karolek........12.09(9,5 mies)...8750(3400)........80cm kate562..........Marta.........13.09(16tyg).......7100(3 720)......66cm myszka5.........Dawid........14/09 (1 rok).....11440(4100 ).......78cm eMKa31..........Hania.........14/09 (18 tyg)....5470(3450).....ok.63cm ewelinkas.......Jakub...........14/09..(18tyg)....8380(3 160). .....69cm Brudzia..........Paweł.......16/09(24 tydz).....10050(4750 ).......71cm aga klee.........Jakub..........16/09 ..............6700 (3170)......69 cm eryka......Blanka Roksana......18/09..............6990 (3920)......68cm sandra27.....Damian Daniel.....18/09..............5625(3900)......56cm MamaNiny.....Nina Anna......19/09(7 mies)......8500..3760).......76cm birka87......Wiktoria Anna.....23/09(9 mies).....7960(3090)......74cm renika..........Bartłomiej.........29/9....7m........815 (3500)......74cm Born2Love..........Tim.........30/09......4m5d....8460( 4160).....66cm magdae.....CYRYL ANTONI.....30.09(7TYG)......5240(3500).......? brutta.......Francesco Jan.....06/10(1rok)....11100(3500)........71cm oleniga.....Mikołaj,Marcin.....08/10....(37tyg)...10.12( 4360)......?cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
el79 dzieki za linka... 👄 to teraz mam o co pilowac meza :D uwielbiam takie klimaty i tez chcialabym pojechac! dzis u nas bylo pieknie, polazilismy sobie caly czas majac wrazenie, ze to ostatni pogodny dzien w tym deszczowym kraju. maksio dziekuje za komplementy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziękujemy za wszystkie gratulacje i miłe słowa :)! Swoją drogą jak bym była bardziej zdecydowana w wyborze pierścionka, to dostałabym go już jakieś... pół roku temu he he. Dlatego tym razem jak się pojawił temat bardzo szybko dokonałam wyboru ;). Pierwsza wizyta i mam nadzieję USG już pojutrze - trzymajcie kciuki! Karro - super, że u Twojej dzidzi wszystko ok, ale że jeszcze nie było widać płci... to chyba znaczy, że większe prawdopodobieństwo dziewczynki, co ;)? Ja dostałam strasznego apetytu i obawiam się, czy aby ta ciąża nie skończy się tragicznie dla mojej figury ;). A z dwójką dzieci już nie będzie tak łatwo latać na fitness... Poza tym stałam się bardziej wrażliwa na wszelkie zapachy, od niektórych niestety robi mi się niedobrze. Chociaż ponieważ u lekarza jeszcze nie byłam czasem się zastanawiam, czy sobie czegoś nie wymyślam... A teraz zaczęłam się zastanawiać nad 1001 rzeczy jak to będzie z dwójeczką - kwestie techniczne typu kąpiel, kładzenie spać, spacery, itd. i z wrażenia nie mogę spać he he. A - Mateusz ma właśnie trzydniówkę, tj. kończy mu się, bo dzisiaj wyskoczyła wysypka i odetchnęłam z ulgą, że to to. Bo od 3 dni była b. wysoka gorączka (ponad 39 st), marudzenie, a w nocy to w ogóle masakra, już nie wiedziałam jak mu pomóc, co chwila budził się z płaczem. Dziś na razie śpi spokojnie i oby tak dalej tfu tfu. Dodatkowo przebiła mu się kolejna czwórka. A, przy okazji - nie wiem, czy u Was to też tak działa, ale myślę, że tak - my wezwaliśmy lekarza w niedzielę, żeby przyjechał do domu. NFZ ma podpisaną umowę z Falckiem na takie wizyty. Więc są bezpłatne. Zapytali nas do której przychodni należymy i nie było problemu. To informacja m.in. dla Myszki - ostatnio Dawidek też gorączkował. Przyjeżdżają niby w c. 3 h, u nas to trwało troszkę dłużej. Tak w ogóle to chcieliśmy wezwać z LIMu wizytę domową płatną, ale już nie mieli miejsc!!! Ok, kończę, Dobrej nocy dziewczynki, pozdrawiam K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy u Was też dzisiaj taka śnieżyca? Ja coś łapię doła - to chyba hormony ciążowe w połączeniu z pogodą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, Kasinska, u nas tylko zaczelo padac :( No ale w Londynie trudno o snieg :) W zeszlym roku cala zime przechodzilam w klapkach, tylko na tydzien ubralam kozaki (za duzo ubierania) :) Wczoraj bylo pieeekinie, wrzucilam jeszcze na fotosik zdjecia z wczorajszego spaceru. Dobre mielismy to przeczucie o zmianie pogody. Na dola dobry magnez, ja pije rozpuszczalny, musujacy. Albo wieeelkie zakupy :D Albo kapiel z pianka. Albo... dobra ksiazka. Albo meza wykorzystac :D Albo wyspac sie porzadnie. Albo zmienic kolor wlosow... Maksowi ida te zeby i ida i wyjsc nie moga - juz je widac ale sie jeszcze nie przebily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U Nas też pogoda do bani... chociaż ani śńiegu ani zimna strasznego nie ma, ale za to deszczyk taka kaszka pada:P A do tego mnie jakieś zatoki łapią:P ehhhhhhh.... też ogólnie jakaś nie moc mnie ogarnia.... To chyba związane z tą przeprowadzką... Nadal nie jestem pewna czy dobrze robimy :( Kasińska-to pewnie pogoda tak na Ciebie działa... Niestety szrobura jesień nie nastraja pozytywnie...:P Onyx-ladniutką pogode wczoraj mieliście:) ....a gdzie reszta dziewczyn???? idę się ubrać bo już 11sta a ja nadal w piżamie:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie u nas taka pogoda dzis że szok, wczoraj cały dzień lało, a dzis wichura starszna, gałęzie łamie, do tego deszcz. ja od soboty nie wychodze i dostaje kota!! najgorsze że synka ze szkoły odbieram, w ładna pogode zawsze spacerkiem z Oliwka, a teraz autem i najgorsze że na 10 min drogi musze ja ubierac i pakowac do samochodu. dzis ma wolne z okazji Dnia Edukacji. brutta do odwaznych świat nalezy, a jesli się okaże że Polska to nie jest wasze miejsce na ziemi to wyruszycie dalej:) kasińska przy dwójeczce nie bój o figure po ciazy z doświadczenia Ci powiem, że jest co robić, ja nigdy nie wygladałam lepiej, chodzi mi o figurke:) przez ta pogode tez nie moge się rano rozruszac, dopiero niedawno sie ubrałam, a co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasinska tez mam taka cicha nadzieje ze skoro nie widac to moze dziewczynka, ale nie nakrecam sie, dwa chlopaki tez mile widziane :) A mamahuberta ma racje, mysle ze te dwa dzieciaczki to bedzie dla nas niezly fitness! Brutta ruszaj smialo to normalne miec watpliwosci przed taka wazna decyzja, ale trzeba sprobowac bo inaczej czlowiek zaluje i mysli "co by bylo" .. My juz z Maksiem sami, Nels pojechal raniutko. Maks szukal go rano po calym domu, nawet pod koldra. W sumie to pierwszy raz zauwazyl ze tata zniknal, wczesniej mama byla calym swiatem. Dzis jestem troche padnieta, Maks zle spal wczoraj, chyba zabki. Maks ostatnio zaczal mi sie na wszystko wspinac! Gdzie tylko widzi mozliwosc to noga w gore i heja, wspial mi sie po poludniu na taki jakby stolik , przewazyl i lecial razem z nim na podloge. W ostatniej chwili go zlapalam, inaczej polecialby na plecy a stolik na niego .. Ciagle zaskakuje mnie nowymi mozliwosciami zrobienia sobie krzywdy krotko mowiac. Ide cos zjesc bo mi w brzuchu burczy, jeszcze dziecko obudze :) a potem chyba ksiazeczke i do lozka. Czytam wlasnie taka o rodzenstwie i coraz bardziej sie boje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam dane mojej malej 'kruszynki' :) W domu cos interent wolno dziala, dlatego za duzo nie pisze. za tydzien i pare dni Zoska bedzie miala juz 14 miesiecy! wooow Karro...masz racje,ze nasze skarby zawsze ida w rozwoju podobnie...wiec jak Maks zacznie np chodzic o 9 rano ktoregos dnia (u nas jeszcze noc) to daj miz znac, wlaczymy kamere dla Zoski przez caly dzien :) Izabelcia78.....Sophia.....23.08.08 (14mies.)....10200 (2700)....76cm Koug.........Emilka.........23.08.08 (9 mies.)....9300 (3245) .......??cm asiek24........Mateusz....31.08.08(12tyg)....6200(3000 ).........59cm karro...............Max..............01/09..(6m).....806 0 (2790)..67cm MaMani......Kornelek........02.09..............7700(3770 ) ........68cm onyx1....Maksymilian Mikołaj....02/09 (9,5mies)...9300(2980)....74cm Słonko_26 ......Lenka ...02/09(1 rok).........9500(3440)...........77cm magia_......Nicole-Julia.......04/09........9420(3880).. ...........75cm kasinska28......Mateusz......05/09 (1 rok)........9400(2750)....76cm el79.............Arianna........06/09(31 tyg).....7090(3230).......,65 cm mamahuberta.....Oliwia.........09/09(6m)...6720(3050)... ........66cm majka28.....Amelia........10.09 ........5200 (2920)...................62cm ewwa33...... Piotr Paweł ......10.09.............. 6100...............63cm ewunienka24.....Amira........11.09(1rok)...10500(3340 ).......80cm Dafodilek........Karolek........12.09(9,5 mies)...8750(3400)........80cm kate562..........Marta.........13.09(16tyg).......7100(3 720)......66cm myszka5.........Dawid........14/09 (1 rok).....11440(4100 ).......78cm eMKa31..........Hania.........14/09 (18 tyg)....5470(3450).....ok.63cm ewelinkas.......Jakub...........14/09..(18tyg)....8380(3 160). .....69cm Brudzia..........Paweł.......16/09(24 tydz).....10050(4750 ).......71cm aga klee.........Jakub..........16/09 ..............6700 (3170)......69 cm eryka......Blanka Roksana......18/09..............6990 (3920)......68cm sandra27.....Damian Daniel.....18/09..............5625(3900)......56cm MamaNiny.....Nina Anna......19/09(7 mies)......8500..3760).......76cm birka87......Wiktoria Anna.....23/09(9 mies).....7960(3090)......74cm renika..........Bartłomiej.........29/9....7m........815 (3500)......74cm Born2Love..........Tim.........30/09......4m5d....8460( 4160).....66cm magdae.....CYRYL ANTONI.....30.09(7TYG)......5240(3500).......? brutta.......Francesco Jan.....06/10(1rok)....11100(3500)........71cm oleniga.....Mikołaj,Marcin.....08/10....(37tyg)...10.12( 4360)......?cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Byłam dziś na USG - ciąża potwierdzona, moje drugie maleństwo to naprawdę maleństwo - ma 3,5 mm. Serduszko bije :). Termin na 10.06. Pozdr K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasinska super 🌻 to tym razem miedzy naszymi bobasami bedzie 3 miesiace roznicy :) he he jakbysmy mieszkaly w jednym miescie to obydwoje naszych dzieci chodziloby do tej samej klasy :) Moja kolezanka wlasnie wyslala mi zdjecia corci, widzialam ja ostatnio latem, alez te dzieciaki rosna! Ja wlasnie dzis znalazlam przedszkole dla Maksa. We wtorek ide tam na spotkanie. To przedszkole prywatne, wiec ma male grupy dzieci, Maks bedzie w grupie najmlodszych i bedzie ich tam chyba z piecioro jak sie nie myle. Oczywiscie nie bedzie chodzil na cale dnie, tylko na ok 3-4 godziny, co da mi szanse na drzemke z niemowlakiem :) Powiem wam ze dlugo sie zastanawialam czy go poslac do przedszkola ale zdecydowalismy ze to bedzie najlepsze rozwiazanie z mysla o tym ze polowe czasu bede z dziecmi sama bez zadnej pomocy. Tu w Szwecji nie ma zlobkow, po ukonczeniu roku mozna dziecko oddac do przedszkola, kazde ma taki oddzial maluszkow. W panstwowych przedszkolach przysluguje 3 godz dziennie jesli mama jest w domu na macierzynskim a placi sie tyle samo co rodzice ktorzy maja tam dzieci po 8-9 godzin .. a w tym "naszym" wybiera sie samemu na ile chce sie dziecko zostawic. Kurcze Maks cos mi znowu kaszle w nocy, chyba czas na syrop z cebuli! Onyx a jak tam u was z kaszelkiem? My dzis bylismy w bibliotece, maja tam taki kacik dla maluchow wylozony poduchami gdzie mozna klapnac z dzieckiem i mu poczytac,Maksowi sie bardzo podobalo. A ja sobie wypozyczylam dwie ksziazki w polskim dziale i chyba sie zaraz z nimi udam pod kolderke :) Dobranoc babeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasinska, jeszcze raz gratulacje :D karro - u nas z kaszelkiem na razie spoko, minal i nie ma tez juz wymiotow. Zobaczymy, jak bedzie dalej - zima jeszcze sie nie zaczela... Zastanawiam sie, czy naszym maluszkom mozna podawac syrop z cebuli? Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dawalam jak Maks mial ten okropny kaszel i u nas pomoglo. Nie wydaje mi sie by bylo w nim cos co mogloby mu zaszkodzic? Ani cebula ani cukier nie wydaja mi sie szkodliwe (no cukier wiadomo nie jest najzdrowszy ale wiecie o co mi chodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje,ze wszyscy mieli udany weekend?!!!! u mnie jak zwykle pracowity i na wolne musze poczekac do czwartku u piatku, bo jedziemy do Duluth na zakupy, do fotografa, Nicka lekarza itd najgorsze zawsze z tego wszystkiego jest rozpakowywanie samochodu a potem zakupow, bo normalnie czasami to drzewi ledwo domknac mozna. Zoska ostatnimi czasy byla bardzij marudna, tak kwekala jak ja to nazywam. dzis spedzilam z nia caly wieczor i dziewczyna znowu jak moja dawna Zoska...usmiech od ucha do ucha. jak wiecie wszyscy wokol niej mowia po angielsku, wiec jak dzisial jej powiedzialam...Zosia przyniesc mamie ksiazke i specjalnie w ogole nie patrzylam sie w kierunku ksiazki...ta spowarzniala i ruszyla po ksiazke i mi ja przyniosla. takie to bylo mile,ze choc troche kuma po polsku :) w srode jak jak bede na spotkaniach, Nick ma Zoske zaprowadzic po raz pierwszy do przedszkola. niby na 8 lub 8.30 ale jak dojda, a dokladnie dojada na 9 to bed sie na maxa cieszyc :) spacerkiem z wozkiem, to moze by bylo 4-5 minut,ale ja i tak wiem,ze Nick ja wsadzi w samochod i pojada. niby blisko,ale mysle ze u nas o 8 rano to 0C jest juz codziennie. wlasnie to mi przypomina,ze musze opony na zimowe zmienic. Kasienka...trzymamy kciuke za dziewczke :) Ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izabelcia, nie strasz, u nas z 8 stopni a ja marzne jak glupia. Normalnie odmowilam dzis spaceru po parku, bo wialo. Ten wiatr mnie wykonczy, normalnie wystarczy lekka bryza, a chocby czlowiek byl ubrany w cala swoja garderobe, ma wrazenie, ze goly lata. Maks robi normalnie postepy z dnia na dzien. Dzis uczyl sie chodzic... do tylu. Poprzednio mu sie to zdarzalo, ale dzis caly dzien tak ganial. Numerant z niego nieprzecietny, pomaga mi wkladac pranie do pralki i zawsze cos dodatkowego wcisnie, chociaz sprawdzam pare razy. Dzis to byla kaczuszka do kapieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny jestem już po remoncie, przeprowadzce i mamy już podłączony internet :) Jutro się odezwę na dłużej bo muszę troszkę nadrobić zaległości w czytaniu. Ogólnie cierpię na ciągły brak czasu.... Aha, Kasinska - GRATULACJE!!! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dziewczyny - znacie może jakiś fajny hotel w Krakowie? Nie musi być super tani, ale żeby był sympatyczny, czysty, dobrze położony i w miarę cichy. Mój M wybiera się służbowo (jakaś konferencja), a my na doczepkę ;), potem jedziemy do Piwnicznej na kilka dni. P.S. Czy ulubionym słowem Waszych dzieci też ostatnio stało się 'NIE'? Jak na razie nie jestem do końca przekonana, czy Mateusz je rozumie (tj. jak ja mu zabraniam to chyba tak ,ale sam używa raczej przypadkowo), ale mówi 'nie' nader często...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny my po szczepieniu :) Wiki ok, popłakała się a po chwili zrobiła pani papa :) poza tym mamy z nią wojnę o spanie :/ albo nie chce iść spać albo budzi się w środku nocy i płacze, dostaje histerii :/ masakra normalnie jesteśmy z P wykończeni :/ też próbuje chodzić wstecz :) nie tęskni za mną tak bardzo jak jestem w szkole, chyba że przejawem tego są nocne pobudki :) je wszystko, choć woli kwaśne rzeczy (jak widzi ogórki to kociokwiku chce dostać :P a jej ulubionym słowej jest dzidzia :) nie nadużywa "nie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birka wspolczuje niewyspania .. nasz Maks co prawda budzi sie w nocy pare razy ale wystarczy dac smoka i spi dalej. Mam nadzieje ze niedlugo malej przejdzie. Ja dzis zapisalam Maksa do przedszkola i zaczynamy za trzy tygodnie.. najpierw tydzien bedziemy tam chodzic razem zeby poznal miejsce,panie i dzieci a potem bedzie zostawal sam. Troche sie denerwuje jak to bedzie ale jestem dobrej mysli. Poza tym wyglada na to ze jednak pojade do Polski na swieta z Maksiem (Nels bedzie na morzu niestety) wiec ciesze sie bardzo a rodzice to juz prawie ze szczescia choinke ubieraja :D Kasinska z hotelem niestety nie pomoge, w Krakowie ostatnio bylam jak chodzilam do liceum chyba ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) ja niedawno wróciłam do pracy ostatecznie na 26 godz. w tygodniu i cieszę się, że to zrobiłam. MOj R. znowu na statku, a Hania z nianią jak mnie nie ma. Jak narazie się docieramy, bo niania dopiero kilka dni, a wcześniej tatuś niańczył. Ja nie pracowałam 14 miesięcy i przez pierwszy tydzień czułam się jak z innej planety... teraz jest już lepiej. Moja Hania coraz odważniej chodzi i najważniejsze jej słowa to "daj to" i "nie". Używa ich bardzo świadomie i jest z tym swoim "daajtoo" po prostu komiczna. Nie mogę przestać się zachwycać jakie fajne są dziewczynki :) mała uwielbia się przytulać, całuje misie, nawet obrazki zwierzaków w książeczkach. Niedawno dopiero opanowała obroty i wstawanie w łóżeczku, kilka dni było ciężkich z samodzielnym zasypianiem, ale teraz już jest ok. pozdrawiam całą ekipę, buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Karro - jak się sprawdza kosz na pieluchy? Ja od wczoraj mam problem ze zmianą pieluchy z 'grubszą' zawartością - strasznie rwie mnie na wymioty... Dzisiaj zmieniałam w takiej maseczce na twarzy... masakra, a do niedawna śmiałam się z mojego M, że on taki wrażliwy, mnie ten zapach w ogóle nie ruszał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×