Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwww

WRZESIEŃ 2008

Polecane posty

Dzien dobry wszystkim...:) Widze ze weszlyscie na moj temat Tabu nr.2!!!:P tak sobie Was poczytalam i wnioskuje ze Cellulit to dodatkowy urok ciazy bo widze ze kazda ciezarna sie z nim boryka:P:) Ja to nie wiedzialam jak tu zapozowac na wakacjach zeby ladna i napieta skora na nozkach wyszla...he he he Smiechu warte jak sie wyginalam:D:D:D Top Model hi hi hi:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jaki dzisiaj ruch od rana :) :) a my troche dluzej pospalismy bo moj N pracowal caly weekend i dzis mial wolne przedpoludnie wiec pierwszy raz od 10 dni zjedlismy razem sniadanko :) Moj synus cos dzis cicho siedzi, hmm nie lubie jak za dlugo sie nie odzywa :( leniuch maly :) Widze ze cellulit na tapecie ;) ja tez mam, a jakze :P oj bedziemy walczyc zeby wrocic do siebie do przyszlego lata! Ale damy rade ! U mnie super pogoda - leje i zimno :) wszyscy narzekaja a ja sie ciesze bo czuje sie sto razy lepiej niz w te upaly co byly w zeszlym tygodniu Wczoraj Nels pracowal a ja mialam polskich znajomych na obiedzie, bardzo przyjemnie zlecial dzien Ide zaraz na spacer po okolicy, mieszkamy tu juz prawie miesiac a ja jakos jeszcze nie mialam okazji pozwiedzac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, jak Wy, ale ja chcę, żeby już był wrzesień i żebym mogła wreszcie urodzić! Czuję się duża, ciężka i niezgrabna, no i plecy mnie dzisiaj okropnie bolą, stąd pewnie moje rozgoryczenie... No i do tego jestem zmęczona - a dzisiaj przecież dopiero poniedziałek!!! Oczywiście chcę żeby dzidziuś sobie posiedział u mnie w brzuszku aż wszystkie organy dobrze mu sięrozwiną etc., ale 9 miesięcy to zdecydowanie za długo. Jak na mój gust ciąża powinna trwać tak 6-7 miesięcy. Przed chwilą taka okropna baba mówiła mi, jaki to piękny okres - ciąża. Rzeczywiście piękny, tylko dlaczego to musi trwać tak długo, ja już mam trochę dość tego wiecznego czekania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasinska, widzę, że strasznie niecierpliwa jesteś :) m jakoś tak szybko wszystko leci, że jak sobie uświadomiłam że do porodu jeszcze u mnie 2,5 miesiąca, to sie przeraziłam! Ale może dlatego że to moje 3 dziecko, mam mnóstwo roboty w pracy, w domu... czas leci jak szalony ogólnie czuję się bardzo dobrz, nic mi nie dolega, poza zgagą ;) no i wieczorami jestem padnięta, że nie wiem kiedy zasypiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiec widze ze cellulit to nie tylko moja zmora.mam nadzieje ze po porodzie predko sie tego paskuctwa pozbede tak jak i tych okrutnych zbednych kg ;) Mamani a co Ci jest??od czego masz te strupy?wspolczuje Ci... backspace82 jaki masz sliczny brzusio :) dla mnie moj juz zauwazylam ze czasami przeszkadza i ciezko sie siedzi (wole lezec hihih) no i nachodza mnie takie chwile ze czuje sie jak ogromny slon i nie moge patrzec w lustro a czasami np dzis podobam sie sobie z tym brzusiem :) mam kolezanke ktora w ciazy bardzo duzo przytyla jak szla rodzic wazyla jakies 105kg i mowila mi ze miala taki czas ze bardzo sie sobie podobala i widziala siebie w lustrze jako laseczke a byla malym sloniatkiem ;) ( to sa jej slowa) i moj T smieje sie ze mnie bo jak wraca z pracy to ja sobie leze z brzusiem na wierzchu i patrze jak Ksawery sobie fika az brzusio chodzi :) no i dzis mam troche pracy bo moj T ma dzis urodziny i paru znajomych wpadnie wieczorem na kolacje i mecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamani juz sie robi, albo przesle na poczte link albo na naszej klasie zostawie, w zaleznosci od tego jaka strona mi wejdzie :-P bo ostatnio krucho z moim netem dzieki dziewczyny , mysle ze tylko na zdj moj brzuch wyszedl tak okazjonalnie dobrze i maly :-D normalnie jest co dziwgac, w dzien faktycznie czuje sie swietnie czasami, za to wieczoram lapie sie za dol brzucha i ledwo co chodze majka ja tez mam celulit, a ze mam tendencje do tycia wylacznie na tylko i udach czasami tez patrzec w lustro nie moge :-/ u mnie duzo zalezy tez od tego ze na plusie juz mam sporo to po pierwsze, a po drugie jak jestem opalona to celulit nie rzuca sie tak w oczy ,a teraz nogi i tylek mam biale jak papier i wszystko widac :-/ ale po porodzie poradzimy sobie :) ewunienka a gdzie jedziesz? bo jakos nie doczytalam :( karro zazdroszcze tego leniuchowania, ja dzis wyjatkowo niewyspana chodze backspace82 ale masz super brzuszek :) taka typowa pileczka :) i kolczyk w pepku? nie wiem czy dobrze widzialam, no i zero rozstepow ach zazdroszcze :) majka to wszystkiego najlepszego dla meza :) lece laski, obiad dalej robic, dzis fasolowa, a mi sie nic nie chce :-/ buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech! dziewczyny jeszcze trochy i zamiast brzuchów będziemy się chwalić bobasami:D co do celullitu, tez mam super wielki, ale nie martwi mnie to, bo jak tylko będe w stanie wracam na siłownie. Naj bardziej sie martwie że ginekolog mi ostatnio powiedział że podejrzewa cukrzyce ciążową u mnie:( to miałam obciążenie krzywa glukozą i mam nadzieje że zmieśćiłam się w normach:( Eva---co do rozstępów, słyszałam że mogą się pojawic nawet tydzień przed porodem, tego to juz cieżko się bedzie pozbyc, wrrrr!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi---co do kolczyka , to mam :D zdjęłąm sobie z ucha, i założyłam w brzuch, bo jest cieniutki ten kolczyk, ale to tylko dla tego żeby nie zarosła mi dziureczka:D nie chce potem na nowo przekłuwać, poza tym jest to pamiątka z młodzienczych czasów ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniłek
witajcie wrzesnioweczki! mam termin na poczatek wrzesnia wiec chyba sie tu miedzy was ulokuje. ;-) backspace, u mnie tez lekarz podejrzewa cukrzyce ciezarnych. po obciazeniu glukoza 50 mialam wynik 183! wiec kiepsciutki... maj mi robic krzywa cukrowa ale w tym celu przyjmuja mnie na odzial. ciebie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny:) ja mam 25 lat i termin porodu na 24 wrzesnia to bedzie moje pierwsze Malenstwo. Ostatnio jadlabym non stop ryby a wyczytalam ze nalezy byc ostroznym jezeli chodzi o ten \"smakolyk;)\" i mam dylemat :] a malo jest potraw, które naprawde mi smakuja. Pozdrawiam wszystkie mamY=*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
backspace82.....niesamowite,ale mamy chyba takie same brzuszki, moj moze tycko mniejszy,ale juz sama nie wiem.ja tez nie mam rozstepow i aby tylko nie zapeszyc :) weselicho znajomego....kiepskie, o 21.30 sie skonczylo! nie ma jak polskie wesela. bylo \'plastikowo\' i ja chyba bylam osoba,ktora najwiecej tanczyla, bo w sumie to nikt nie tanczyl :) dzis zadzonili do mnie z kliniki i powiedzieli,ze moj poziom zelaza troche niski i mam zaczac lykac 2 tabletki dziennie. 5-6 tygodni jak robili mi badanie to bylo dosc wysokie. musze znowu zaczac zwracac uwage na to co jem, bo ostatnio tak jakos to zaniedbalam. i frytki mi zaczely smakowac,a ja i fast food to tak 2 razy do roku,ale ostatnio..no juz bylo wiecej niz 2 razy. ach....kupilismy lozeczko,szafki i do przewijania. taki caly komplecik,ledwo wszedl do mojego samochodu.zdecydowalam sie na brazowy odcien,ale bardzo mi sie tez podobal taki ciemny, jakby bordowo-brazowy. ciuszkow jeszcze brak,ale najgorsze,ze u mnie to wszystko w sklepach na lato, nie ma nawet sweterkow, nie wspomne o jakis zimowych ciuszkach. jutro wolne i spatanie naszej sypialni aby zrobic miejsce na sprzeciki dla dzidziusia. dzisiaj u mnie 28tyg i 2 dni=29tygodni....jak dla mnie to czas leci bardzo szybko,az sie boje,ze tak malo czasu do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddam ciuszki
Czesc dziewczyny. Czy któraś z Was potrzebuje ubranek niemowlęcych. Mam tego trochę, a nie planuje juz bobaska. Śpioszki i kaftaniki mogą być tez dla chłopca ale ja miałam dziewczynkę. Jestem z Dolnego ŚLąska. Piszcie na meila. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! kasińska widzę że dopadł cię dół i zniecierpliwienie. mi za to szybko czas leci, zostało mi 2,5 miesiąca i przez ten remont zaczęłam się bać czy ze wszystkim zdążymy na czas. bo wiecie jak to z remontami bywa miał byc tylko odnowiny pokój synka i wycyklinowane podłogi, a tymczasem nasz apetyt wzrósł i zmieniamy meble w naszym pokoju, juz go odmalowaliśmy i mam piekne kwitay na ścianie za kanapa. ogólnie mam bajzel, żyjemy na kartonach, na meble na zamówienie czekamy do 3 tygodni, więc ogólnie wariackie papiery u mnie :) chorubsko mnie dopadło straszne, katar, kaszel, ból gardła bleee. .moja doktor rodzinna na urlopie jeszcze 2 tygodnie, więc pojechałąm na pogotowie wczoraj i wiecie jak mnie potraktowali.... pani zadzwoniła po ginekologa bo niby internista nie bedzie wiedział co mi przepisać- nawet się ucieszyłam że fachową pomoc dostanę, a ten mądry gin zajżał mi w gardło nawet nie osłuchał i kazał mi sobie strepsils kupić, mówie mu że jak kaszle to czuje jakbym miała płuca wypluć a ten nic. wyszłam z tamtąd to się we mnie gotowało, bo naprawdę fatalnie się czułam i nie poszłam tam z katarkiem...ech szkoda gadać polska słuzba zdrowia. pozdrawiam was laseczki ciepełko!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki :) Mnie też się pojawił celulit na pupie :( ehh ale po porodzie wskakuję na orbitrek żeby się pozbyć tego dziadostwa. Dobrze, że rozstępów nie ma :) MaMani co to za strupy masz ? Jakaś alergia? Mam nadzieję, że nic poważnego. MamaHuberta współczuje przeziębienia, a jeśli chodzi o służbę zdrowia to szkoda gadać naprawdę :( Rozumiem Cie z tym remontem, my też zaczynamy od dzisiaj, własnie jestem w trakcie pakowania rzeczy z pokoju Filipa i chyba połowę rzeczy to się pozbędę :) luźniej się zrobi. My robimy gipsówki, sufit podwieszamy a podłóg jednak nie wycyklinujemy bo nas fachowcy olali a na dwa razy nie będę robić bałaganu. I aż się boję tego ruszyć bo wiem, że tysiąc innych rzeczy wyjdzie ehhh aha no i elektrykę robimy nową, parapet i grzejnik wymieniamy. A w naszym pokoju to tylko odmalujemy, żeby było czyściutko jak mała się pojawi :) Dostałam właśnie skierowanie do sanatorium w Szczawnicy dla Filipa ale termin jest masakryczny - od 22 listopada do 12 grudnia czyli mała będzie miała 2 mies., jeśli się urodzi w terminie i nie wiem co robić. Czy mnie przyjmą z niemowlakiem jeszcze, czy dam radę itp. bo to 3 tyg. Dali mi teraz do myślenia cholercia :/ Idę obiadek zrobić-dziś kasza z sosikiem i suróweczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eryka tez nam sie remontów zachciało co???? ja z synka pokoju dużo juz zabawek z nim przebrałam i oddalismy dzieciom na wsi, kolezanka zabrała, bo koło jej mamy sa dzieciczaki co się ze wszystkiego cieszą, a nasz synek tylko chomikowal a i tak sie mało czym bawił. ciuchy jego tez przebieram na bieząco i zamierzam do komisu jakiegos oddac te lepsze. jedyne co mnie cieszy przy remoncie to to że człowiek robi porządny przegląd i pozbywa się rzeczy zbednych i nie potrezbnych. cellulit nawet nie wypowiadam tego słowa...........mimio że duzo nie przytyłam i własciwie wszystko idzie mi w brzuszek, to mam to cholerstwo na udach i pupie, lekarz mi powiedział że w duzym stopniu odpowiadają za to hormony i zatrzymujaca się woda. jutro ide do szkoły rodzenia, ale wybrałam zajęcia z ćwiczeniami przygotowujacymi do porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alescie napisaly :D te moje strupy to alergia ale nie wiadomo na co a ze w ciazy testów sobie nie zrobie i nic odczulającego ponad calcium lykac nie moge to chodze i sie drapie... skonczylby sie juz ten czerwiec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani, a ja byłam u alergologa, mam juz wcześniej stwierdzoną alergię na trawy Ciąża chyba wzmogła objawy bo prawie doszło u mnie do zapalenia oskrzeli I pani dr przepisała mi zyrtec, ponoć to jedyny lek, który mogą łykać kobity w ciąży, pomógł rewelacyjnie, czasem tylko kichnę lub za przeproszeniem smarknę :D Tobie zyrtec też pewnie by pomógł, ale skoro lekarz zalecił tylko wapno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Mamusie :-) Chcialam sie pochwalic ze w moim brzuszku mieszka Dziewczynka :-) Od samego poczatku ciazy tak czulam, ze siedzi tam laleczka. Widze ze kazda z Was malenko przytyla, ja niestety bardzo duzo. Mysle ze ma to zwiazek z tym ze przed samym zajsciem w ciaze zrzucilam ok 17 kilogramow i jak zaczelam normalnie jesc to mialam to zaraz spowrotem wiec wygladam jak slonik teraz :-( Bylam tez na D3 i faktycznie wrazenia niezapomniane :-) Moja Laleczka wazy 1200 i ma ok 27 cm. Buzinke ma taka sliczna. Przeszlam tez badanie na obciazenie Glukoza i tak jak juz tutaj ktoras mamusia pisala, to tutaj w niemczech jest to slodki sok porzeczkowy (bardzo smaczny) Niestety nie znam jeszcze wynikow. Co do zakopow to mam juz wozek w kolorze truskawkowym z fotelikiem wszystkimi oslonami i cieplym spiworkiem zarowno do wozka jak i do fotelika samochodowego. Kupilam wozek firmy Quinny Bazz-4 . Wyprobowalismy w sklepach tak wiele ze mialam dosc, ale te na szczescie spodobal sie Nam jak i Babci. Koszt tego wszystkiego to 750 Euro. Uwazam ze ceny przynajmniej w niemczech sa zabojcze :-( a gdzie reszta... ehhh Pokoj tez juz wytapetowany teraz szukam mebelkow. Co do ubranek , recznikow i kocykow to mam juz troche i postanowilam juz nic nie kupowac, tutaj sklepow jest pelno i uwazam ze dopiero w \"praniu\" wyjdzie czego nam jeszcze brakuje.Zawsze mozna tatusia poslac z kartka na zakupy ;-) Byla u mnie mama na odwiedzinach , niestety tylko tydzien ale dobre i to. Bardzo mi smutno bo nie mamy tutaj zadnej rodziny czy blizszych przyjaciol... takie zycie na obczyznie :-( Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko i mam nadzieje, ze nie zapomnialyscie o mnie... Buziaczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski :) Magia gratuluje coreczki :) tyle tu juz mamy chlopakow ze przyda sie pare malych ksiezniczek :) A co do zycia na obczyznie to wiem co czujesz, my tez tu nikogo nie mamy :( rodzice owszem przyjada zobaczyc malego, ale tylko na jakis tydzien. I moja i Nelsa rodzina niestety daleko. Jutro ide do lekarza - dobrze sie sklada bo ostatnie 2 dni sie denerwuje tym ze maly b malo sie rusza :( nie wiem czemu .. ale staram sie nie martwic na zapas, jutro do niego zajrzymy :) Aha - ni z tego ni z owego kupilam dzis wozek !! Co prawda uzywany ale z dobrego zrodla, od znajomych. Bardzo chcialam taki, ale one nowe kosztuja ok 800 - 900 Euro , masakra :( Wiec jak uslyszalam ze oni chca swoj sprzedac to nie wahalam sie ani chwili, no i kupilam za 1/3 ceny! Jest marki Urban Jungle, gondola jest niebieska a ta czesc do siedzenia jest czerwona. Leciutki i super sie prowadzi, jestem b zadowolona A poza tym to naszlo mnie na pieczenie, dis upieklam juz ciasto i chleb mm pachnie w calym domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oddam ciuszki
Parę postów wcześniej pisałam, że oddam ciuszki. Naprawdę bardzo duzo meili otrzymałam. Ubranka pojadą do dwóch osób, z którymi ustaliłam juz szczegóły odbioru. Bardzo proszę o nieprzysylanie już meili. Ciesze sie, ze przydadza sie komus kto bardzo potrzebuje. Pozdrawiam wszystkie mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor!!!!!!!!widze ze zakupy na calego -ja nadal nic nie mam ale to kazdego sprawa kiedy kupuje!!w koncu do wrzesnia jeszcze troche!!!cale wakacje jeszcze i poczatek roku szkolego wiec podchodze do tego spokojnie!u mnie po staremu, nic ciekawego, praca dom i dziecko no i spanie w dzien a w nocy siusianie-masakra z tym siusianiem tez tak caly czas macie ja jestem taka niedospana przez to!dwa dni temu mialam straszne skurcze w nocy-nawet porodowych tak zle nie pamietam, niestety to juz bylo 3 raz tak okropny bol i nie wiem czy to braxtona bo takie skurcze mialam w 15 t.c wiec ciezko stwierdzic moze to zagazowanie jelit ale ciezko odroznic, jedyne co to nie byly regularne raczej!boje sie ze moze szyjkla sie otwiera albo skraca juz sama nie wiem chociaz wtedy po tamtych skurczach jak mialam usg to szyjka byla zamknieta wiec ciezko stwierdzic!dobra wiecej nie narzekam!!kazdy ma swoje uroki tylko ja moich za bardzo nie mam z kim skonsultowac bo jak powiem poloznej to i tak mnie zlekcewazy!widze ze macie ladne brzuszki!!ino tak dalej!!!moj po ostatnim mierzeniu mial 26 cm, w 26 t.c ani jakis duzy ale nie za maly!a rozstepy na brzuchu mam okropne po ostatniej ciazy i ten cellulit tez wiec nic mnie gorszego nie spotka!!!pozdrawiam i spokojnego wieczoru!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karro dziekuje kochana za gratulacje :-) Mnie bylo bez znaczenia czy to synus czy coreczka, oby tylko bylo zdrowe :-) Widze , ze rozumiesz co znaczy zycie z dala od rodziny :-( Ja mieszkam w niemczech i niby to tylko 1000 km ale moi rodzice pracuja ciagle zawodowo, moja corka chodzi tu do szkoly wiec rzadko mozemy tam jechac a wakacji akurat nie lubie spedzac na Slasku bo pochodze z okolic Katowic :-) Korro moja laleczka tez jest bardzo spokojna i nie rusza sie zbyt wiele , tez nie wiem czy to powod do zmartwienia :-( Ja mam wizyte z polozna dopiero za tydzien a pozniej juz co 2 tygodnie do lekarza na przemian z polozna. Karro jak masz jakis fajny przepis na ciasto i latwy to podaj jesli nie sprawi Ci to klopotu :-) prosze :-) Buziaczki Dziewczynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez dolozylam zdjecie mojego brzucha-aktualne, pozdro jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magia gratuluję córeczki!!!!!!!!!! ja dalej zachrypnięta i zakatarzona, leczę się domowymi sposobami do tego syrop i tabletki homeopatyczne. jutro mam zakończenie roku mojego \"zerówkowicza\" Oliwka tak czasami daje mi popalić że aż mnie boli, zwłaszcza wieczorami, wczoraj tak mi się pchała, że nie mogłam przez chwilę wytrzymać. a przedwczoraj miała czkawkę i rytmicznie brzuch mi skakał, synus trzymał rączkę na brzuchu i mówił \"napij sie oliwka\" dzis idę do szkoły rodzenia, jutro zdam wam relację. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Tak jak niedawno twierdziłam, że chcę już urodzić, tak dzisiaj się przestraszyłam, że mogę urodzić w najbliższym czasie (jakoś się tak dziwnie czułam przez chwilę dzisiaj) i co ja wtedy zrobię, tutaj w Belgii nie mam nawet jednego ubranka dla mojego maleństwa, ani żadnych innych rzeczy, kompletnie nic... Tak więc postanowiłam wszystko po trochu kupować - tj już zaczęłam na allegro - pierwsze ubranka w rozm. 56 i 62, moja mama zakupiła dla mnie trochę pieluch tetrowych, dzisiaj kupiłam kocyk i ręcznik z kapturkiem na allegro... Oczywiście to wszystko będzie czekać na mnie w Polsce. A jak wrócę do Polski, w połowie lipca, koniecznie muszę wybrać wózek i łóżeczko - i może nawet kupić, a jeśli nie, to przynajmniej mój M będzie wiedział co ma kupićw razie jak by co... No i chyba trzeba by zacząć też kupować rzeczy dla mnie - przygotować torbę na porodówkę - kupić koszulę nocną rozpinaną i inne takie. Bo tak w sumie to przecież nie wiadomo, może się zdarzyć i tak, że urodzę miesiąc czy półtora przed terminem... Wiem, może zaczynam trochę panikować, ale chyba będę czuła się pewniej jak to wszystko już będę miała przygotowane... Pozdrawiam tymczasem K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor Dziewczynki! Ale tutaj cichutko :-) Mamahuberta dziekuje , bedziemy mialy dwie laleczki...!!! Podziel sie co nowego ucza na szkole rodzenia ?! kasinska28 troszke Cie rozumiem, bo ja tez juz powoli wszystko szykuje. Chodz mam jeszcze 2 i pol miesiaca to nigdy nic nie wiadomo. Nie raz sie slyszy ze Dzidziusie rodza sie 2 miesiace wczesniej i jest wszystko dobrze. Oby Nasze Malenstwa wytrwaly do konca. Mnie sie dzis snila moja laleczka :-) Buziaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski !! Ja tylko na chwilke :) nasi goscie wrocili i mam urwanie glowy - nic tylko stoje przy garach .. jacys kurcze niezaradni nawet na miasto nie pojda tylko caly czas w domu siedza - co to za wakacje ?? Mnie i Nelsa zawsze trudno bylo w domu utrzymac, jestesmy raczej wloczykije a szczegolnie w nowych miejscach .. bylam dzis u gina - wszystko super, maly akurat sobie lezal glowka do dolu i kopal mnie po zebrach :) nareszcie sie rozruszal, ostatnio cos cicho siedzial mamahuberta zdrowiej nam szybko !!!! 🌻 Magia, jak tylko bede miala chwilke to wrzuce ci jakis fajny przepis :) Caluje i lece zabawiac gosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×